Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martino, fotku sem dám, až mi jí Miláček přepošle ze svého PC. Teď ho nesmím otravovat, má v práci ten audit, je nějake přešlej z toho.... Tak až bude mít klídek, snad mi jí pošle. Jo a zjistila jsem Ti tu pojišťovnu, písnu Ti na mail, teď nějak nestíhám, za chvilku se k tomu dostnu, jen tady něco dořeším. Ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, opravdu moc moc diky, jses strasne hodna....klidne pockam, nespechej
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si taky trochu zmenila fotku, na te prvni jsem byla jako kakabus zamracena, taky se na vas aspon smeju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-moc diky, tak to je fajn, aspon neco je v pohode Eren-dnes mi pani na tech pasech rikala, ze nam tehle novy pas na stare jmeno bude platit jeste 3 mesice po svatbe, takze do konce rijna, pak uz si musime opet nechat udelat novy, nebo jezdit po EU na novou obcanku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš Martino krásný všechny fotky, takže to snad ani neřeš :-) Písla jsem Tobě a Erence na mailík. A jak to vypadá s těma Tvýma jmenovkama na stůl? Jé, to mě bavilo docela, dělala jsem čokoládky, sundavala jsem původní obaly a dávala tam svoje červené, na to jsem nalepila bílou kartičku s červeně napsaným jménem. Ostřihla jsem to ozdobnýma nůžkama, vypadá to docela hezky, musím se pochválit. A nejvíc nadšenej byl budoucí tchán, prej jsem dcérečka šikovná a pečlivá :-)) To se mám, co? ;-) Jsem zvědavá jak dlouho mu to nadšení vydrží :-)
Odpovědět
3 měsíce? Tak to je super, můžem cestovat po EU ještě jako svobodné :-D Já jsem byla vyzvednout v poledne oznamka, jsou fakt krásné a teď jdu vyrábět kartičky s pozvánkama na hostinu a afterparty. Asi je udělám úplně jednoduše, mám stejný papír, akorát to písmo nemůžu najít stejné... :-( Jo a koupila jsem si neviditelnou podprsenku - jakou holky vůbec budete mít podprdu pod šaty???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) teda, by mi kleplo z takovýho čekání... wailin, snažím se šprtat, ale mám totálně dutou hlavu... jediný, co se mi tam vejde, je miláček, naše psí berušky vy a svatba... učení néééééééééééééééééééé :-D :-( :-( :-( teď jsem si ještě odskočila na opravu třech nehtíků... takže mi nic jiného nezbývá, než zas jít pročíst několik stránek... ach joooooooo... za týden už bude veseleji... nebo budu nasr... ale pořád lepší než současný stav ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na jmenovky se jeste dneska nedostalo, asi je pujdu vyrabet,ale po tom trapeni na magistratu se mi moc nechce nic delat, a taky porad nevim, jakym zpusobem tam napisu ty jmena, vcera jek jsem to ukazovala priteli, tak se mu to moc nezdalo :-| asi se mu nelibi moje pismo nebo co...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, Vráťa se njdřív na první jmenovku taky trošku tlemil, tak jsme jen mávla rukou, že on je dělat nebude aby byly podle jeho gusta a nakonec když jich viděl víc vedle sebe, moc se mu líbily ;-)
Odpovědět
Já taky nevím jakým způsobem budu dělat jmenovky. Jako oficiálně - maminka nevěsty, babička ženicha apod., to pak ale nevím, co mám napsat k přátelům - jako třeba kamarádka nevěsty, to je blbost, ne? Jak to budeš psát Marti?
Odpovědět
Profilova fotka
já psala normálně jen jména a když by byly stejný, tak první písmeno příjmení. a jinak maminka Jana. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu psat svedek zenicha, tatinek nevesty,maminka zenicha...ale treba k pritelkyni svedka napisu jeji jmeno, tak jsem to videla na svatbe ted v sobotu, u sestrenice asi napisu taky jmeno...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lindi já jsem to psala na PC, protože bych jinak měla každou jmenovku jinou :-) Ozdobně a červeně. A psala jsem: maminka Helenka, a u ostatních třeba Zuzanka Dušková... Máme hodně Marií, jména se shodují, tak aby nedošlo k mýlce. Já je musím vyfotit a poslat Vám je. Tak až budu u Miláčka o víkendu, tak Vám je vyfotím, mám je u něj (u jeho rodičů). Tak se Luci hezky uč, Martinka s Lindičkou budou hezky pracovat na jmenovkách, Erneka tu chcbí asi pilně pracuje a já běžím domů a jestli už přestalo pršet, tak jdu na procházku se svojí pejskovou malinkou (Luci - čubinka má krámy chuděrka malá :-)). Tak papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ty mas ty jmenovky kraaaaasnyyyyy, koukala jsem do albicka :-) tak to urcite nevyrobim :-( ja jsem jirkovi taky rikala, at je teda nadepise sam a on na to, ze by se ho s jeho pismem potom chodili vsichni ptat, kde vlastne sedej, takze si to asi taky udelam podle sebe, je to asi vsude stejny, remcaj, ale pak jsou stejne radi a libi se jim to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, naše Jenninka taky :-) :-( ;-)
Odpovědět
Holky, já měla na jmenovkách třeba Irča - svědkyně nevěsty, Peťa - kamarádka nevěsty...skoro všichni si jmenovky vzali domů, prý na památku ;-)
Odpovědět
Jo a ještě - jestli váháte, zda vínečka ano či ne, tak u nás to byl spolu s ubrousky, kapesníčky a toaleťáky největší hit hostiny:-D Vínečka s etiketkama, to se líbilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... zase vas po case zdravim..... nestiham docitat, tak mozna budu trochu zmatena.... Ale ted k jmenovkam.... taky premyslim, jestli je mam vubec delat... bude nas jen deset... ale vcera me napadlo, ze bych udelala nejaky zajimavy, aby si je potom mohli ty lidi nechat.... a kdyz ctu, jak to mela Kat, tak do toho asi půjdu.... jen aby mě napadl dobrý nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Kat.... jak se dari v manzelstvi??? Je to lepsi nez pred svatbou ? ;-) x-) Já verim že urcite x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty a mladé paní :-) dnes je u nás fakt krásně tak povalím na balkon a než půjdu do práce,tak snad ještě mrknu sem jestli je něco tady nového :-D jinak nevěsty dnes to máme za 50 :-D 50 :-D 50 :-D 50 :-D 50 :-D Luci - jsem Michaela :-) Michala ;-) Míša ;-)Many ;-) a někteří mi řikají i Kozlice :-D budu Kozlová :-D tak zatím pa pa
Odpovědět
satyyy, bude to asi znít blbě, ale já se mám řekla bych stejně dobře jako před svatbou. Asi bych měla zažívat megalíbánky, být neustále spolu...ale není to tak, každý máme své zájmy, kamarády, práci a vychutnáváme si společné chvíle spolu a je to tak fajn. Mám se báječně, těším se, až se večer sejdeme doma, ale takové to opojení, co tady některé holky píší, to nemáme. A asi jsem za to ráda, mám ráda realitu a nechci padat z růžového obláčku:-) Ale je fakt, že jsme se od svatby nepohádali, jen proběhla menší výměna názoru an to, co koupit (já považuju za prioritu dveře, on garážová vrata):-D Satyyy, byli jsme na svatbě, kde jmenovky nebyli...a jsem pro jmenovky ;-)
Odpovědět
pardon, jmenovky nebyly pochopitelně... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem rada, ze je tady nekdo, kdo to tak neproziva ;-) Taky doma neprozivame nic uzasne skvelyho nepredstavitelne krasnyho... proste se mame radi, kazdy si delame, co mame radi, chodime se bavit i sami s kamarady a nejsme porad spolu.... ale zase se na sebe potom tesime x-) Ja jsem spokojena a taky si myslim, ze je to takhle lepsi.... :-x Na vikend jedu k nasim... konecne budu resit dva dny jen svatbu... tak asi vymyslime nejaky jmenovky a s maminou je vyrobime... uz se mi v hlave rysuje par napadu 8-)
Odpovědět
satyyy, dík;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) já zas prošvihla Kačenku.... :-( ;-( ;-( ;-( kdybyste věděli, jaký mám dnes k tomu učení odpor.... bléééééééééé :-p :-p :-p já už chci řešit jen svatbu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tý jo, dnes za 50.... to je neskutečný... jsme včera leželi s miláčkem v postýlce a já říkám, zítra to máme za 50 a on já vím... já no a ještě před chvílí jsme to měli za 100... a jak těch 50 rychle uteklo... on povídá no takže teď to uteče ještě rychlejc a je to vpr.............. :-D holky, on snad začíná mít nervy na pochodu :-D :-D :-D x-) ale prý se moc těší x-) ;-)
Odpovědět
luci, já jsme tady průběžně pořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko... konecne te tu taky vidim :-D Jak se vede? Cetla jsi mejlika??? ;-)
Odpovědět
holky, mohu potvrdit, nejrychleji to utíká od těch 30ti dnů, to je pak sekec mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je super... ja to mam dneska 44... a uz mi prijde, ze to nemuzu vsechno stihnout.... zenich jeste porad nema boty.... nakonec jsme se rozhodli, ze vsechno sladime do ruzova... teda jen ja budu bila s ruzovou kytici a zenich tmavy oblek, bila kosile i kravata a ruzova kyticka do klopy... ale svedek ma ruzovou kosili i kravatu, pro tatku mam bilou kravatu a poridim ruzovou kosili... pro tchana bude ruzova kravata a bila kosile... mamina si uz shani ruzovy topik..... tak snad se to vsechno podari sladit :o)) ... a koupila jsem ruzove ubrousky a ruzovou organzu na stul x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?