Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren- tolik chvaly, to si nezaslouziiim, moc diky, bylo to tezke vybirani, hlavne jsem si ve vsech pripadala moc hubena....ale skoromanza chtel, abych mela nejake splyvave bez nabirani, tak jsem mu to snad splnila, jinak netusi nic :-D bude to prekvapko botky mam v albicku, moc moc pohodlne, eren- zalezi mozna, jak jsou ty boty kvalitni, ty puncochy si myslim, ze az tolik sedreni nezabrani wailin-tak mi prisel mail, jdu juknout
Odpovědět
Profilova fotka
Martí: nemáš vůbec zač!!! opravdu je to možná divné takhle od ženský,ale mě připadáš prostě nádherná :-D A určitě splníš manžílkovi očekávání!!! Botky vypadají skvěle už jsem koukala! Doma stáhnu fotky těch mých botiček a pošlu...no už mám tyto a nebyli nejlevnější ...takže už jiné kupovat nebudu... a holt řeknu fotografce ať mi ty nožky moc nefotí, i když myslím,že je nemám ošklivý :-( :-D lindi: děkujeme za rady!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren-jeste jednou diky moc:-Djses moc hodna Lindi-diky moc, souhlasim s tim, ale pockam jeste, co mi posle wailin Holky jdu vyrabet jmenovky na svatebni stul, ale obcas sem nakouknu, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
není zač!!!! tak a't se ti daří!!! já je taky ještě nemám... asi to nechám na poslední chvíli ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vám tak závidím, jak tu debatíte.... ;-( mě už je z toho učení zas šoufl... tak jdu trošku uklidit, abych přišla na jiné myšlenky... kéž by už bylo za týden... :-( eren - na tvé "nové" šatičky se celá třesu :-D ;-) jak to vypadá s bydlením? Rýsuje se vám něco nebo nemůžete nic sehnat??? jsem se učila a myšlenkama jsem odbíhala ke svatbě, resp. k dárku, překvapení, které chystám pro miláčka... takže sem se moc nenaučila... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) Teď jsi mě dostala. Jaký dárek pro Miláčka? Počkej, Ty dáváš manžílkovi ke svatbě dárek? To se dělá? Abych něco neprošvihla :-))
Odpovědět
Erenka - naprosto souhlasím, Martinka je fakt kočka ;-) Já se hlásím do klubu páskových botiček. CHtěla jsem mít taky plné, ale nějak se mi to nelíbilo, tak jsem šla do krásných střevíčků, už se mi šijou. Nejdřív jsem si říkala, že to bude vypadat blbě, jak budu mít tu špičku s punčoškama, ale zrovna jsem si včera koupila samodržky v barvě šampaň a tím, že tam nemají ten šev, tak to v páskových botech vypadá úplně v pohodě. Akorát teď řeším, jaký lak na nehty použiju, když horní packy mám francouzské, přeci se s tím nebudu patlat i na dolní paciny. Erenko, jaký lak budeš mít Ty?
Odpovědět
Lucikk - dárek pro miláčka? Čoveče, to jsi mě taky dostala. Dárek bude prádýlko na svatební noc, ne?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, někdo to dělá, někdo ne... písnu vám svůj nápad do IP, nechci, aby se toho každý chytal nebo aby nedošlo k prozrazení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, az se cervenam.... Tak jsem si zatim jen nastrihala ctvrtky a udelala par ruznych vzorku a musim asi pockat na schvaleni manzilkem, aby se necitil odtrzen od aktualiniho deni :-)takze to vypada, ze budu pokracovat az zitra po zarizeni toho pasu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nevyfotíš vzorky? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, az zitra, az to bude mit nejakou podobu,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééé tak ten Lucíííka dar manžílkovi bude naprosto úúúžasný!!! ;-) supeeer!!! tak vydrž! myslíme na tebe...už za týden budeš volná jako pták od té školičky!!!! 8-) já o tom taky slyšela..někdo si dává jen tak něco symbolicky ...někdo jen tak něco v tajnosti mezi sebou a někdo nic...my asi budeme finančně rádi,že budeme rádi...takže asi si dáme sebe navzájem a taky chystám prádýlko ;-) ale je to na každém si myslím... lindí: já nebudu mít ani samodržky...takže uvažuji o francii i na nohy...ale sama to neumím...takže buď překecám sestřenku (si jí prý dělá na nožkách) a nebo holt zas další prašule někde na pedikúře či co...ale můžeš hodit podle mě i nějakou takovou tu tělovou nebo dorůžova bych tipla... ;-) musím zas končit...skoromanža mě vyhání a jdeme hledat zase domečky! uuuuf! raději bych zařizovala 5 svateb než jedno bydlení! tak všem krásnou noc!!! a zítra zase pa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak už se těším, aspoň nějaké to zpestření v těhlech šílených dnech... ;-) si pořád říkám, že když to neudělám, no a co, hlavně že se vdám :-D ale vím, že nervy budu mít i tak a to teda pořádný... chjoooo :-( ;-( erenko, ježiši, ty šaty.... aaaaaaaaaaaaaaaaach............... slintám i dneska.... x-) x-) :-) ;-) a co nějaká ta fialová stužka nebo cos to psala??? nebop jsme to nějak zmotala??? :-N :-x hodně štěstí s hledáním ;-)
Odpovědět
Lucinko, ahojky! Holky, včera jsme měli v práci kontrolu na pečovatelskou službu, která já šéfuju a dopadlo to nad mé očekávání dobře!!! :-D Tak teď už se asi fakt budu nudit, po svatbě, po státnicích, po kontrole... x-)
Odpovědět
Lucinko, a co moje IP? 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty a mladé paní :-) dnes už to vypadá na to opalování,takže snad budu chytat aspoň chvíli bronz :-D Kaťo a jestli je u vás taky tak pěkně,tak můžeš taky chytat bronz,pokud ho už nemáš dost ;-) a nejsi zrovna v práci :-| mě to zase čeká odpoledne :-( pořád sháním nějakou práci na ranní a furt nic,samé směny ]-( asi budu muset co nejdřív na mateřskou :-D tak pa pa trochu pouklízím než vlezu na balkon
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si změnila fotku, abych tam furt nebyla taková ukouslá.. :-) Erenka - takže Ty budeš naboso...to mě nenapadlo. Tedy napadlo, ale maminka tvrdí, že prý se to nehodí? Ale teď mi dochází - proč jako se to nehodí??? MImochodem francii udělat je úplně jednoduché - stačí si v drogérce koupit šablony - jsou to nalepovací proužky anebo když to neseženeš, můžeš si nalepit klasickou lepenku. No a koneček uděláš bílým lakem a finálně to přelakuješ bezbarvým nebo jemně krémovým. Přiznám se, že na nohách jsem to taky nedělala, uvidíme, jak to dopadne.. :-) Dneska už si možná půjdu vyzvednout oznámení, tak se nemůžu dočkat. Holky, už je máte rozeslané nebo jste opozdilci jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojky nevěstinky!!!! :-D lindi: krásná fotečka a kočička..nebo kocourek ? ;-) nooo nehodí se to leda z toho důvodu,že asi žena do společnosti má nosit ty úchylný silonky ...jiný důvod to určitě nemá! ale ta noha prostě nebude vůbec vidět...takže na mě ty silony nikdo nedostaneeee ;-) ale asi je to jakože nějaká etika nebo co... eeee bojím bojím...asi bych tu francii sama nezvládla - nemám v tom praxi...mám děsně mrňavý nehtíky...bych je měla asi celý bílý :-D :-D :-D many: to ti tedy závidím to opalování...já jsem ráno asi byla nějak mimo a budu se pařit v džínách a teniskách celý den pomooooc ;-) kat: tak to ti tedy opět gratuluji!!!Je vidět,že máš úspěšný rok a přeji krásné dny plné nuuudyyy...ci takyyyy :-D luci: ty včerejší fotky jsou ty slibované s originálním korzetem,který k té sukni patří! Ten můj bílý korzet s novou stuhou v barvě lila jako sukně vyfotím až zítra v salonu jůůů ...taky pak pošlu nebooj ... mimochodem ráno jsme přišla pozdě do práce, abych mohla dojít konečně na tu poštu a vyzvedla si to úúúúúúúchvatný prádýlko!!! je opravdu skvostný!! x-) :-p už se těším,až si ho vyzkouším! snad ze mě ta podprda nespadne ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, viď, že je krásný? ;-) aha, tak to je tím, jak tu nejsem, pak si rychle něco přečtu.... :-S ;-) jinak všem přeji krásné ráno x-) taky chci zakotvit na terásce, jenže tady je pořád nějak pošmourno a ne a ne se vyjasnit.... ;-( Lindi, my už máme od poloviny května rozesláno a rozneseno ;-) :-) Kačenko, moc ráda tě tu vidím x-) x-) x-) x-) :-) JAKÉ IP????????????????? :-N =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky skoro mladé paní! taky Vám závidím opalování. Já jsem v kanclu od rána zase, děs. Many, začínám o té mateřské taky přemýšlet :-)) Já budu mít silonky samodržky, ale budu mít boty s plnou špičkou, takže to musím mít, jinak bych si zničila nohy! Lindi, ta fotka je hezká! Zrovna včera jsem říkala Miláčkovi, ať mi pošle do práce nějakou mojí fotku, abych si jí tam taky mohla dát:-) Já jediná jsem ostuda bez fotky :-( Jo a jinak oznámko máme už rozeslaný. V neděli jsme rozdali poslední dvě:-) Dneska mám blbej den. Miláček má v práci audit, ráno byl nervózní jak sáňky v létě, ještě jsme se chytli a nevzal si ani sváču co jsme mu večer připravila. Za půl hodky mi volal a omlouval se, ale blbá nálada mi zůstává:-( Jo holt chlapi všechno moc prožívají..... :-((
Odpovědět
Profilova fotka
jééé...tak ať se ti náladička brzy zlepší! a těšíme se na fotečku!!! :-) My oznámka stále ještě nemáme a doufám,že tento týden už budou...říkali během 2-3 týdnů a je to třetí týden a nikdo nevolá...tak snad budou včas...my je budeme roznášet i s koláčky až 29.6. a to mi ještě přišlo brzy...takhle od známých jsme ho dostávali vždy tak 14 před svatbou...asi jak kde... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem taky vždycky dostávala oznámení tak 14 před svatbou, ale vzhledem k tomu termínu, hodně lidí si plánuje dovolenou, tak jsme to rozdali tak brzy, aby s tím všichni počítali. No a taky byli všichni rádi, že mají čas vše si naplánovat. Ale jsem fakt ráda že to máme roznesený. To mě moc nebavilo. Já tyhle oficiální návštěvy moc nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky opalovačka nebyla moc dlouhá,protože to blbý slunko zase leze za mraky :-( a nebo jsou ty mraky blbý :-| tak my už oznámko máme tak měsíc i dýl rozdaný akorát teď v sobotu dáme klukům z kapely,protože se to budoucímu manžílkovi zdálo brzo,ale teď už jim to prý dáme :-D jááááááááá se tak těším na svatbu :-D vy taky že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my roznášeli tak bzry z důvodu jako wailin a všichni to uvítali. ale m to bavilo.... moooooooooooooc :-D už to totiž bylo konečně něco opravdového... prostě jsem si užívala, že rozhlašujeme, že se vdávám... jen mi trochu mrzelo, že to bylo ve spěchu, ale to je asi u každýho... :-) ;-) many, myslím, že tu mám stejně blbý mraky jako ty u vás... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
many, tak mě napadá - jak ty se vlastně jmenuješ? :-N =-) jestli to není tajné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jááá se taky děsně moooooooc těším na svatbu!!!!!! :-D :-N :-N x-) x-) :-) :-) to my to všem oficiálně oznámili už v zimě...takže od tom vědí fakt dlouho,ale oznámka dostanou holt později 8-) myslím,že je to u každého ve spěchu...kdybys měla na každé návštěvě být hodinku...tak ty vaše oznámka roznášíš ještě dness Lucí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže mě fakt potom štvalo, že to tak uteklo, hezky bych si to vychutnávala... ale ono to tak opravdu musí být, jak píšeš... svatba taky rychle uteče ;-( ;-( :-( ;-) my měli ve spěchu vybírané i prstýnky... já pořád chtěla, abysme je už objednali, že kdyby měly být nějak špatné, aby byl čas je vyreklamovat, takže jsem tam naběhli, vybrané jsme je už celkem i měli a bylo to šup šup... přítel pak pospíchal pracovně... no a když jsme si je vyzvedávali, neměl zas kde zaparkovat, tak já honem honem zaplatit, skouknout a šup do auta... Vráťa si ho zkoušel až v autě :-D :-p tak doufám, že nic víc už nebude tak honem x-) ;-) apropos... koukám koukám... prstýnky jsou fuč z místa, kde byly... :-S :-| :-( ;-( chjoooooooo, tak to je fakt uvidím až 27. po poledni... on mi je fakt někam schoval!!!!!!!!!!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, já jsem musela na chvilku odjet pryč, ale už jsem zase v Vámi. Luci, to mě fakt pobavilo, že Ti ty prstýnky někam schoval :-)) Ty bys je měla za chvíli okoukaný a ošoupaný, ještě že je Vráťa schoval :-)) On Tě má prokouknutou :-)) Jo tak ve spěchu my děláme taky všechno. Oznámení bylo rozdaný, žádný dlouhý zdržování nikde. Prstýnky jsme vybírali v relativním klidu a to jenom proto, že moje teta je zlatnice, takže jsme to pojali jako návštěvu u ní, jinak by to bylo taky hrrr. Ale oznámení, to jsme řešili přes měsíc.... :-( Ale jinak už se taky těším..... !!!! :-)) Luci, jak šprtáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravim, tak jsem se vratila z tech pasu :-p hruza, poradi jsem si namackla v 9:20 a na radu jsem prisla ve 14hodin....tragedie, ale sedet jsem tam nevydrzela, odbehla jsem si aspon koupit kosicky na svatebni kolacky a jeste ctvrtky na ty jmenovky a jeden stribrnej popisovac, ale jsem dost grogy uz jen z toho vedra, tak nevim, nevim, jestli se k tem jmenovkam vubec dokopu....ale az budou, fotky dam i do alba(Luci) Wailin-tesime se na fotecku, urcite ji sem dej! ,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?