Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, snad to bude ok, musi se shodovat jmeno na letence a v pase, ale nevim, jak treba s pojistenim???nevis nahodou??
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - taky jsem to řešila,ale zase s občankou,my jedeme na dovču,hned další den po svatbě a taky budu všude se prokazovat jako svobodná,tak jsem taky měla strach,ale prý to nevadí,to fakt nikdo neví,ale je to blbý,ráda bych se pochlubila,že jsem se vdala :-D Lindička - my chceme kapelu nebo dj na obřadě nám budou zpívat a hrát kamarádi z kapely
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Many to sice jo, občanku budeš mít platnou, ale stejně se budeš moci pochlubit že jsi vdaná, protože jí budeš mít ustřiženou :-(( A ktomu ten papírek "změna stavu" a ten platí snad 10 dní, nebo tak. Viděla jsem to u kámošky. Lindi, s tím fotografem s Tebou soucítím. Jsme na tom podobně. Ten co jsme ho měli objednaného se choval stejně jako ten Váš. A nového co by za to stál je sehnat umění :-( Martino - Miláček má oblek od Blažka a doporučuju!! Fakt mu sedne, namačká se, a ta cena byla ucházející!
Odpovědět
Profilova fotka
tu občanku mi ustřihnou na obřadě?
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-u Blazka jsme se uz divali a myslim, ze si tam vybere :-D jen ted najit cas na ten nakup :-) meli bychom tam mit dokonce jeste slevu asi 10%
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-nevis, jak je to teda s cestovnim pripojistenim?tam budu mit uz svoje nove jmeno?musim si to obehat a zjistit, dokud je cas
Odpovědět
Profilova fotka
k sakru...te'd jsem psala dlouhatánsky vzkaz a spadlo mi to!!! pomoooooc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to se mi taky někdy stává ]-( to naštve erenko ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti...fotky hned posílám ju!!! x-) S tím pasem jsem na tom stejně...taky si musím teď udělat nový a přítel též... a po svatbě zas předěláme na nové...nebo manžel pak nemusí? asi ne...nebo se tam uvádí ženatý či co? ...a s tím pojištěním taky nevím...když OP bude ustřižený,tak bude vlastně neplatný a vydají nám papírek na nové jméno už jo? to potom je blbý ne? jejdamane... =-) s fotografem Vám držím pěsti!!! my ho zamlouvali už v březnu...a jsem fakt ráda...snad budete mít ještě na někoho šikovného štěstí!!! ;-) Blažek má prý fakt úžasný obleky ...jsem slyšela všude jen samou chválu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many - tu občanku Ti ustřihnou po obřadě a k tomu Ti hned dají i ten papírek. I manžílkovi :-) Martino jak je to s cestovním pojištěním nevím. Mám známou ve zdravotní pojišťovně, tak se Ti na to můžu zeptat, tento týden se s ní snad uvidím. Ale podle mě když budeš mít letenku a pas na staré jméno, tak můžeš mít i pojištění. Nevím, ale zeptám se jestli chceš.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je nářez,to jsem nikdy neslyšela :-) ale aspoň to vím,a nevíš za jak dlouho si musím zažádat o novou když budu na líbánkách :-| aby nebyl průser
Odpovědět
Profilova fotka
Eren-tak cekaaam nedockave na fotecky:-D :-D manzel asi menit pas nemusi, ale fakt nevim. Myslim, ze to pojisteni a si taky musi byt na stare jmeno, protoze u sve pojistovny budes porad pod svym starym jmenem, melo by to byt stejne jako v pase, vlastne vsude bude tvoje stare jmeno, dokud to nenahlasis, teda blazinec, vlastne chvili nebudeme uredne existovat :-D :-D sranda co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak tak trošku mě uklidňuje,že nejsem sama která jede pryč a bude vše vyřizovat pak,ani nevím za jak dlouho musím dát vědět pojišťovně :-( připadám si jako pořádný tutan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-to bys byla moc hodna, kdyby ses zeptala, jinak se tam budu muset vypravit a poptat se, ale zarizovat si to pojist.budu stejne jeste jako svobodna, takze na stare jmeno, bylo by to logicky, diky moc :-) many-myslim, ze do deseti dnu, ale mozna kecam
Odpovědět
Profilova fotka
no to se vrátíme a budeme tak tak stíhat,v pondělí to bude akorát desátý den,uf uf :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to viděla vloni u kámošky. Ustřihli jí roh občanky a dalí jí k tomu papírek a tam bylo změna stavu (místo svobodná vdaná) a změna jména. A manžílek měl jen změnu stavu. Papírek má platnost snad 10 nebo 14 dní. Ale ta kámoška odjela na dovču a občanku novou si dělala asi za 2 měsíce a nic se nestalo. Máš to akorát neplatný, jako kdybys měla propadlou občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
super,už jsem klidná :-D tak se s váma loučím,jdu na koupit a budu se chystat na odpolední :-( mějte se tu pěkně a moc moc moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martino kámošky ze zeptám a když tak Ti písnu do IP až to budu vědět, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-fakt diky moc moc, jses moc hodna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Many a přijď zase brzy:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak prosím wailin písni i mě jůůů! až něco zjistíš! ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo Eren, Tobě písnu rovnou na mail. Martino už jsi viděla Erenky šaty? A jsi z nich taky tak vydřená jako my všechny tady? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi to prislo a souhlas! Jsou super a hlavne se k ni fakt moc hodi, krasa, krasa. Budou, myslim,super i na fotkach. Eren-nadhera, jdu si je jeste poradne prohlednout.....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji wailin ;-) Martí taktéž děkuji za pochvalu!!! ve čtvrtek se chystám do salonu,tak jim předám chvály především tam!!! :-D :-D :-D :-D Akorát bude se šaty maličká změna...v tom korzetu bude místo bílé stuhy lila ...stejná jako ta sukně...přivezli jim to už konečně z Francie prý...tak jsem zvědavá,jak to bude vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
Viď že jsou krásný. Nikdy mě nenapadlo, že jinak barevný šaty než klasický můžou být jako svatební tak krásný... A jak jsi na tom Ty se šatama Martino, máš klasiku? Jsem zvědavá, to víš! Máš fotečku v albíku? Já album nemám, ale jeslti chceš, pošlu Ti moje šatky na mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko to budou s tou lila stuhou v korzetu možná ještě hezčí, viď? Hlavně aby to byl stejný odstín jako té sukně, aby se Ti to netloutklo. Nezapomeň to vyfotit, ju? Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Martina má hodně šatiček v albíčku...ale netuším taktéž,které se vybrala ;-) ale sluší jí to strašně moooc v každých!!! Fakt krásná ženská! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Wailin: ano je to stejná látka! už jsem jí viděla...jen ne v tom korzetu...čekala jsem na prádýlko, abych to mohla jít vyzkoušet vše najednou i s botkama :-D holky vy máte všechny plné špičky u svatebních bot? já chtěla páskové a tak je mám...ale v salonu mě trošku poš'tuchovali,že bych měla kvůli fotkám mít plné...že je to hezčí...tak nevím..ale já prostě nesnesu silonky na noze ani ty samodržící...a přeci bez silonek do plných - to bych se sedřela!
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-nakonec budu mit saty od LaSposy Paradiso, bile, takze skoro klasika, jsou v albu na modelce, chtela jsem neco jednoducheho, mame tak vlastne ladenou celou svatbu, tyto maji vlecku, tak jsem zvedava, jak je s tim poperu, ale myslim, ze v pohode, kdyztak to zapnu nahoru :-) jinak ti poslu taky mail a na tvoje satecky jsem taky zvedava!
Odpovědět
Marti - určo si nech na pojištění staré jméno tak, aby se to shodovalo s pasem a letenkou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?