Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
jéé holky teď mi volali že už jsou hotové prstýnky jupííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lindi... koukala jsem do tveho alba... taky jsem tve saty zkousela.... sice nemeli moji velikost, ale chtela jsem takove saty zkusit...... jsou moc krasne... ale na me to nebylo ono.... ale tobe slusi moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JOOO..MĚLA ŠATY OD ŠPANĚLSKÉHO NÁVRHÁŘE MYSLÍM :-D to víš...je to fiflenka noo...a s tím příčeskem máš asi pravdu...nemá zas tak hustý vlasy... Tak to se máš...že to neplatíš :-) to bych se tím taky tedy vůbec nestresovala ... :-D my si to platíme s přítelem napůl a doufám,že na svatební cestu vybereme místo svatebních darů právě... tak se uvidí kam pak vyrazíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jů Lindi ty tvoje šaty jsou fááákt moc krásný!!! seknou ti...sexy kočka jsi v tom :-D příčesek je na nic podle mě...ale tak když to někomu skvěle dotvoří ten účes tak proč ne...ale já bych do toho asi nešla... od koho máte prstýnky Lindicko?
Odpovědět
Díky holky, to je milé. Já teďka na sobě děsně makám, už jsem zhubla 6 kilo a ještě to chci trošku dopracovat. Akorát mi ty šatečky budou asi velké - hlavně přes prsa, mam je o 4 cm menší bůůůů :-. :-D Já bych taky příčesek nechtěla, i když mám docela jemné vlasy a bodnul by, ale nějakou umělotinu... to né. Erenka - tak to jste frajeři. My máme naštěstí hodné rodiče, jinak bysme se ani vzít nemohli, protože se svými pár stovkami na účtě bych asi svatbu nepokryla.. :-D Prstýnky máme od Retofy, jinde jsme nemohli sehnat, když už byly krásné, tak zase šíleně drahé. Tady nám dala paní slevu a vyšly nás na 10 tis, což si myslím, že je úžasná cena. Nemám teda žádné brilianty, ale se zirkonem. A vy máte odkuď a za kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
My mame ocelove prstynky... a staly nas 2800,- , byli taky s nejakou slevou jinak by vysli asi na 4000,-.Zlato jsem nechtela protoze ho nenosim a tohle je presne podle mych predstav
Odpovědět
Profilova fotka
my máme od Rýdla bílo-červené zlato a já se 3 brilianty za 11 tisíc...ale jsou úžasný! ;-) nad ocelovými jsme taky původně uvažovali!!! vždy't to beztak není nikde poznat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proboha a kde jsi jako hubla těch 6 kilo??? :-. zase neblázni !! ať nejsi kost a kůže jooo a nevypadneš ze šatiček!!! přeciii :-N
Odpovědět
Ocelové se mi taky líbí. Satyyy - to je úžasná cena!! :-o Erenko - my máme taky kombinaci bílého s červeným proužkem, žluté se mi vůbec nelíběj a jenom bílé jsou takové nevýrazné.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem do albíka k Lidičce a musím vyseknout poklonu. Ty šaty jsou super! Lindi jak jsi snědá, tak na Tobě ta krajka vynikne. Jsou fakt nádherný a seknou TI! Krásný opravdu. Na tom zákmu budeš jak prinzezna! -Asi před měsícem jsme na Červené Lhotě byli s Miláčkem na výletě a je to tam nádherné. Ceny prstýnků jsou asi nastejno. My máme zlaté bílo žluý hodný vypouklé, máme oba stejný, bez kamínků. Akorát já velikost pro vrabčáčka a Miláček kolo od vozu :-) Jsou od firmy Benet. Původně stály 12.000,-, ale protože mám tetu zlatnici, tak je máme se slevou, za 9.500,- Jsou úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no frajeři ...jak se to vezme...ale asi jooo :-D prostě to chceme mít krásný a z každé výplaty jsme od prosince dávali dost peněz nastranu ...a snad to tak nějak poplatíme...kdyby nejhůř,tak v restauraci půjdeme pak na rok mýt nádobí nebo tak něco :-D :-D :-D ale pomohl nám i velmi levný nájem u mamky na baráku...kdybychom bydleli dál v bytě v centru,tak to neutáhneme a holt bychom se na něčem uskromnili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy bude mit Eren a Wailin album, kde bude fotka jejich satu??? At taky muzeme pochvalit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
wailin: tak to je super cena taktéž! ... už ti došli fotky? jsem to omylem posílala centrum místo email :-S Lindičce to sluší mooooc!!! joo tak na Červené Lhotě jooo? tam jsme ještě nikdy nebyla...ale prý je to tam úžasné! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo ...to asi hned tak nebude...než bych to vytvořila,tak je po svatbě...a moc se nechci zveřejňovat...snad svatební sem pak hodím! a pokud má někdo zájem,tak zašlu mailem fotečky ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lindi: máme svatbu i ve stejnou hodinu ;-) my taky ve 13:00 hod ...máte fakt nádherné oddací místo i hostinu...chmmchmmm paráda! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
eren.... prisel mail... ty saty jsou fakt nadherny.... uplna princezna..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujiii Satyy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy šaty Erenky jsou dokonalý, viď? Já jsem taky zírala, když mi to přišlo na mail. Já se na albíko připravuju, ale jako Erenka, spíš sem hodím až to svatební. Na netu jsem v práci, doma v PC máme fotky, ten nám celej zkolaboval, tak nevím. Ale až nějaké album vytvořím, tak Vám to hned oznámím, ju? Já musím mazat něco vyřídit a pak už to vezmu z města rovnou domů. Takže se s Vámi holky loučím, užijte si víkend se svými skoromanžílky a v pondělí se na Vás budu těšit. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
mej se, krasny vikend.....
Odpovědět
Profilova fotka
SUPER VÍKEND WAILIN!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda...kam jste všechny utekly? že by na oběd? :-( satyy...nejde mi odeslat zbytek fotek..máš asi plnou schránku ..chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, ale mam hodne prace..... ale uz jsem si uvolnila mail :o))
Odpovědět
Erenka - no tak to je skvělé! Vstoupíme do chomoutu nastejno :-D Pošli mi taky šaty please já jsem zvědavá!!! hrncirova@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jdu poslat opet na etapy ...a tobe tez Lindi...ja mam ty fotky nejak moc veliky ...
Odpovědět
Profilova fotka
taaak jsem vám to holky rozeslala...snad to dojde a nezaplním vám celou schránku :-) a omlouvám se za divné výrazy při zkoušce šatů jů...to víte,jsem z toho byla tak mimo...že jsem se zapomněla tvářit inteligentně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eren - myslim, ze se tvaris normalne... tos nevidela me :o) Fotky dorazily, jsou krasny. Jen jsou fakt obrovsky.... jsem se koukla a zase to smazala, aby se mi tam jeste neco vlezlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vím...promiňteeee...příště je budu už zmenšovat...když já je tu mám takhle blbě uložený no ... :-p no snad na svatbě budou ty výrazy na fotkách hezčí! když už za to dáme tolik peněz :-D
Odpovědět
Teda erenko, my tady s kolegyní nad Tvými šaty úplně slintáme! Ty jsou fakt tak krásné!!! Prý mám vyzjistit, kde jsi je půjčila, kolegyně se bude vdávat příští rok v červnu ;-) A fakt Ti moc seknou! A to líčení také - to Ti dělala nějaká profesionální vizážistka???
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji...začínám litovat,že nejsou moooje ty šatky ...takové chvály :-D to vyřídím v salonu!!! Mám je vypůjčené ze svatebního salonu Buštěhrad...www tecka fajnsvatba tecka cz ...ale na webu je nemají ... a překvapila mě i ta jejich cena!!! čekala jsem mnohem víc! budu v nich snad první nevěsta...zatím je nikdo jiný nezamluvil ...čekali tam na mě pouze den,když jsem vešla do prvního salonu a oblékla první šatky ;-) i když původní plán byl bílé jednoduché ... Jo líčila mě vizážistka Mary Kay z Prahy ...Katka Vitáková...snad se to sem může uvádět nebo ne? x-) k sakru ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
akorát k té sukni patří původně jiný korzet...ale je mi miniaturní...je na zip...takže mám tento bílý a ten i krásně ladí s oblekem ženicha ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?