Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to rychlostí blesku - v neděli večer objednala a včera v poledne bylo doma x-) je z emanuely ;-) a tady vylejzá sluníčko!!!! Tak ho posílám i do Brna ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a sem ještě nedorazilo, chjo a je pěkná kosa no já se na tu emanuelu taky dívala tak mě zajímalo jak rychle expedují
Odpovědět
Profilova fotka
rychle rychle x-) já o teda měla přes PPL, na českou poštu se nedá spolehnout, tu už jsme bojkotovala :-D ;-) máš už nějaké vybrané???
Odpovědět
Profilova fotka
no líbily se mi ty co sis objednala a pak ještě jedny mrknu na číslo
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi sem nebo do IP pošli odkaz na o druhé prádlo :-) ;-) to, co mám, je fakt moc krásné a skvěle drží, má takový ty silikonový proužky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
benita, ale mají jen v šampanské, pak od konrádu tam zase měli jen v černé a pak od sielei, ale chci nějakou která bude prsa tvarovat ikdyž nebudou ramínka
Odpovědět
Profilova fotka
no tahle mě tedy přijde fakt dobrá... no a hlavně jsem si trvala na bílý, ab ymi to ladilo i k punčochám a tak, takže to byl trošku problém - jak píšeš... buď bílé měli, ale nelíbily se mi, nebo byly s ramínkama, nebo měli jen šampań... :-S takže jsme zkončila u téhle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a určo sis vybrala dobře, já se kouknu ještě někde v obchůdku přímo se spodním prádlem, protože mám strach že si něco objednám a nebude se mi to líbit teda hlavně netipnu velikost klahotek ;-) a taky se mi stalo že každá podprda byla jinak číslovaná
Odpovědět
Profilova fotka
luci jdu na obídek tak zatím pááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím papa, tak ysi jdu udělat nějakou dobrotu. tak zatím :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!!!! :-) tak jsme včera konečně sehnali mému miláčkovi úžasnou košili!!! Je tedy dosti drahá,ale bombová! Láska se do ní zamiloval už před 3 měsíci,ale zdála se nám moc drahá a tak jsme stále a neustále sháněli jinou a levnější a hezčí...ale nakonec stejně vyhrála! Je taková lilo-fialová a na světle světlejší a ve stínu tmavší ...taková měnící jako moje šatičky prostě!!! :-D V Praze na Zličíně v Metropoli ! Jinak se nám tak trochu vyřešili problémy s bydlením,ale zároveň nastali jiné...ale už se to snad hýbe! Majinka: moooc krásná bižuterie ...roztomiloučké na svatbu :-) Lucikku: závidím ti,jak rychle ti prádlo přišlo...to já na něj ještě stále čekám a přitom platba prošla už v pondělí! a ani žádný vzkaz nic ...holt s-pradlo.cz tak dobří nejsou ...i když o stovku levnější :-S
Odpovědět
Profilova fotka
erenka - tak honem honem vyfotit!!! :-) ;-) za kolik byla??? to prádlo ti už tedy někdy přijde ne??? A máš to přes poštu enbo PPL?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi přes poštu ...ale já psala mail těm z s-pradlo...kdy mi to jako pošlou konečně a dodnes žádná odpověď ... :-| hoooodně! 1600 kč... 8-) ale stojí fakt za to!!! vyfotím snad ještě dnes! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak je bomberduj mailem dál, nebo i telefonuj ;-) ze své zkušenosti vím, že co takhle neuhoníš, tak se vleče pěkně dlouho... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na ně!!!syčáci... :-) a jdu poslat mailem fotku té lila růže sterling silver ...jů ...děkujiiii!!! snad už to květinářka nebo ta firma u které objednává pochopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak držím palečky, ať to dobře objednají a prádlo ať už máš na cestě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady zase nikdo??? chjooo chjooo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
luci já jsem tuuuu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak já mám taky strach objednat spodní prádlo :-( bojím se,že mi pak nebude sedět :-( tak asi za 14 dní už budu muset jet někam nějaké koupit,abych pak mohla ozkoušet šaty už se spodním prádlem :-D a ještě musím trénovat doma po koberci chůzi v botičkách,jestli vůbec v těch botech vydržím celý den ;-)
Odpovědět
Holky, já měla prádlo z té emanuely, objednávala jsme už třikrát a vždycky mi to sedělo, tak možná mám jen štěstí nebo se nebojte:-) Ad boty - holky, já netrénovala, nějak jsem to nestihla a v pohodě jsem v botkách vydržela. Ono na to tak nějak nemyslíte :-D
Odpovědět
A jinak holky, musím se sebou začít nšco dělat, cvičit, míň mlsat, znáte to:-D Jen si udělat nějaký plán a toho se pak zkusit držet. Hrozně jsme si odvykla cvičit, přitom vím, že když se donutím párkrát jít, že to pak bude jak droga... Chjo, já bych chtěla být krásná a nemuset pro to nic dělat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsem tady zase.... zitra snad donesu do prace fotky a dam nejaky do albicka .o)) Kat - taky bych potrebovala zacit cvicit a neco se sebou delat, nebo v cervenci ty saty nezapnu a bude zle :o((
Odpovědět
satyy, ty šaty jsou krásné!! Ale upřímně - ta nevěsta je v nich moc hubená! Jsem přesvědčená, že Tobě budou slušet moc a budeš krásná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeeeeeeeeeeee, ja chci byt krasna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) JJ, šatičky jsou krásný, ale já myslím, že satyyy budou slušet ještě víc ;-) ;-) ;-) navíc na těch jejích fotkách nejsou až tak vidět detaily, takže až k nim bude i jiná nevěsta, nikdo to nepozná, jen budou mít podobný styl a střih ;-) :-) Kačenko a ty jsi cvičila před svatbou, že nás k tomu nabádáš???? =-) :-N x-) ;-) JJ, měla bych... ale jsem někdy moooc líná.... :-( no třeba po souborce... holky, já jsem ve skluzu s učením... včera kamarádi naplánovali "hurá" akci a prostě jsme jeli do Prahy na Mojito (mimochodem, bylo moc mňam mňam :-D ), dnes jedu na stříhání s našima holčičkama... to toho moc nestihnu.... na víkend v Vráťovo rodičům... chjooooooooooooo :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Luci... sama zabava a zadne uceni ]-( Takhle by to neslo ;-) Ale ty to urcite zvladnes. Koukala jsem na fotky... krasny pradlo... taky bych to uz mela vyresit. Nejak nestiham nic :o((
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, zpráva dne!!!! Jestli to časově dnes stihnem, jedeme si pro prstýnky!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) akorát víte, co mi ten můj chlap řekl, že si je schová ]-( :-( tak si ho nebudu moci po tajnu chodit zkoušet... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( zmetek jeden.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluju k prstynkum.... a Vrata dela dobre, ze ti je schova..... a jsem vcera zase mela touhu si ho jit vyzkouset, ale prekonala jsem se.... bych si ho za chvili osoupala jeste pred svatbou.... porad na ne chodim koukat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když já nebudu moct ani koukat ;-( ;-( ;-( ]-( no prádlo je to jediné, v čem jsem pokročila, protože bylo 27. :-D jo a jinak díky za smsku 27. ;-) potěšilo mě, že na to myslíš se mnou :-) díky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me prijde, ze uz na nic jineho nemyslim. Jak to prekrocilo tu hranici dvou mesicu, tak mi prijde, ze se to strasne rychle blizi.... a to nechci domyslet, co budu rikat na zacatku cervence :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?