Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj des: já jsem také mimo Prahu a zatím jsem jukla jen na internet a dají se sehnat šaty i pod 5000kč,chce to jen trpělivost a hledat,otázka je potom ta,jestli se člověk vejde do těch,které si vysnil,já už na tom pracuju,ale bolí to :-( chci zhubnout tak 5-10kg,1už je dole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajula: Tak to moc drzim palce, at to jde co nejmene bolestive! Ja mam zas jiny problem - 180 cm na vysku a svatebni saty do puli lytek me fakt neberou :-D Ale uz jsem na toto tema cetla nejake diskuze a pry to neni tak hrozne, najít dlouhatanske saty :-| PS: Na hubnuti se mi osvedcily fixni rovnatka na zuby - z ty bolesti clovek nema na jidlo ani pomysleni, ale pro svatebni foto mozna lepsi par kilo navic, nez plna pusa zeleza :-D Blby rady, ja vim... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!!!!!!!!! tak zase musim skocit chvili sem- to je proste moje datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmm,tak jsem tu sama,tak teda neco napisu mam zrovna nejakou planovaci a zacinam si psat,kdyz zaridit nejdy DJ a kdy kameru...a pomalu to rozjizdim... ted resim to,ze nemam kontakty,tak je hledam zatim mam kontakt na fotografy-tak pisu at poslou nabidky a premyslim,kam jsme ochotni jit- asi si dam strom tech 10 000 + - chceme profi - aranze.... zato nehodlam dava hodne za kytku a tak jsem dala strop - pro nevestu - 1500, pro ostatni 1000 - vic proste nedam..... no a taky resim,jako bizu...stale nevim,co bude nej....ale asi budu muset pockat,az budou jiste saticky... tak to jsou ted moje uvahy a "starosti" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jenom zdravím... mám toho nějak moc a nebo se zržuji na 2007, takže vás tady vůbec nestíhám... :-( tak jen zdravím a přeji hezké přípravy, snad vás časem dočtu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - nedocitej - ja to taky nedelam,to bych se zblaznila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja se vzdy zeptam - co je noveho a kdyz nic,je to vyresene .... a dulezite veci ti stejne nekdo prozradi - lidi se radi chlubi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) tak jako ja dneska!!!!!!!!!!!!!!!!!! nahlasila jsem presne,co je noveho!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D my máme fotografa - to, jak jsi psala teď těch 10 000, to myslíš i s videem???
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - ne bohuzel,chceme dioramu nebo neco podobneho...takze bohuzel :-| video asi jen tak 2000 to moc neresim ja jsem do fotek totiz proste cvok, jsem schopna se jima oblozit a usnout nad nima...tak asi proto - prave to jsme uprednostnili treba na ukor tech kytek ....ty brzo uschnou,ale fotecky mi zustanou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik date vy??? ja to snad ani nechci vedet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no my video cca 8000 a fotky za cca 100 fotek asi 5000. máme wéwéwétečka svatebni pomlčka fotograf.cz celekm se nám líběj, ale zas je máme jen na obřad a pak do zahrady, zbytek bude fotit moje svědkyně, která je fakt dobrá, chodí do nějakých kuzrů, byli fotit i v Benátkách, rozhodně to enní amatér.... no a ta to samo udělá z lásky ke své kamarádce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tu kamaradku bych chtela taky!!!!!!!!!!!!!!!! no prave ja chci ty 2 hodiny aranze pred obradem,pak obrad a spolecne fotecky....zbytek poprosim rodinu,to urcite nekdo alespon nejak zvladne.....a taky si detailiky vyfotim sama - jsem na to cvok :-N takze ono nas to ve finale vyjde asi tak stejne.....no jsem zvedava,jestli se to video fakt povede...za tu cenu...ale bude to taky pul profik - dela v kabelovce,tak to za to stoji.........je to fakt pamatka
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, souhlasím, do tohohle rozhodně stojí investovat... to si radši odpustím věci jako je ohňostroj a tak, hlavně mít nějakou fakt krásnou památku ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prave,jsem na fotky ulitla,tak do nich penize dam..... ikdyz bych rada i to ostatni-tak bude zalezet,jak to s penizkama bude - a jak moc do toho budeme chtit dat... uzjsem nekde psala,ze mozna dam nekrestanske penize i za liceni - aby bylo vubec co fotit... :-D (dokonce premyslim,ze si na to zalozim obalku a penizky k narozeninam tam dam a budu mit na tuto silenost nasetreno jinak :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
musim pryc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, proč by ne? ;-) já jen mívám problém s tím, že tu obálku vždycky vytuneluju ještě dřív, než má být použita na tu pravou věc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - ja taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musela bych ji schovat - naplnenou ke svagrovce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý nápad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,mám stejný problém,včera mi vytuneloval pokladničku můj téměř tříletý synovec,tak zase musím šetřit dál :-( papa
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaahooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jen zdravim, se nudim na skoleni,noooo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Pavly, tak to zabal a hurá na něco příjemnějšího! ;-) Taký vám ta předvánoční doba tolik užírá času??? Mě děsně, nějak nestíhám... :-( tak jen zdravím a mějte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me zatim uziral cas ten program,ted mam jeste par restiku,ale uz se urcite zacinam klepat na vanoce!!!! uz jsem detickam pripravila certa a ozdobicky - budeme delat... :-)
Odpovědět
ake je to mas svadbu v piatok? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
komisakpd: Podle mýho je to lepší jak v sobotu a mnohem lepší než další dny v týdnu - víc času na oslavy. Snoubenci i rodiče dostanou ze zákona volno a ostatní si to holt zařídí. Nebo myslíš, že je problém v nějaké divné tradici, kterou ještě neznám? ;-) No ale je fakt, že když 27 vydělíme dvěma a zaokrouhlíme dolů, tak nám vychází pátek třináctého!!! Jestlipak nejsme nevěstinky v průseru? :-o :-o :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!! tak to musim nahlasit!!!!!!!!!!!!!!!! 1) dnes ve 12,02 to bude presne rok,co jsme se zasnoubili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2) zitra to bude presne 40 mesicu,co to spolu tahneme a presne 8 mesicu,nez to potvrdime uredne!!!!!!!! 3) uz mam domluvenou i vizazistku a prijde me na min,nez jsem si myslela,tak mam fakt radost a jinak nic noveho,vcera jsem se flakala,takze dneska me ceka generalni uklid!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
des- naopak,mam radeji 13 nez treba 6 (proto se nebereme letos...)a navic mam moc rada patek 13! a komi-myslim si to same,co des. milacek byl taky nejprve rozpacity- co na to reknou lidi,svatba v patek, nikdo ani nemuk a milacek je uz taky moc nadsenej a vedeli jsme uz od zari - kdyz nam nevyjde termin- nevadi,ale svatba musi byt v patek.....zazili jsem a nechceme aby se opakovalo-ja nemuzu moc pit,rano ridim 400 km.....musim jit brzo spat...... (budeme mit 3/4 lidi vic jak 50 km daleko) a je fakt,ze ani s tim,aby si lidi zaridili volno neni veliky problem, pulce to je jedno, druha nerepta a v klidu rika,ze to jde zaridit-vi to teda rok dopredu a ted od listopadu uz i oficialne....
Odpovědět
Pavly: jééééj aj ty sa budeš vydávať na výročie!! To je super, ak dobre rátam tak budete spolu 4 roky. Ja sa budem vydávať v deň nášho 5 výročia. :-D Tak sa teším že nie som jediná, ktorá sa bude vydávať na výročie. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky martus!!! pocitas spravne, je to presne tak!!! vy jste taky par od 27.7.?????????????? no to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jen o rok vic nez my - to jsem necekala!!!!! :-. =-) :-D budete se taky brat presne v patek???nebo v tu sobotu?
Odpovědět
nie, my sme o jeden dník neskôr, začali sme spolu chodiť v sobotu 28.07.2002 a pár mesiacov na to sme sa dohodli, ž eak spolu ešte budeme a najbližší dátum 28.07. padne na sobotu tak sa vezmeme. A tak to rýchlo ušlo, že sa mi to ako 5 rokov nezdá :-N Takže v sobotu bude náš deň D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak to je vse jen o jeden den jinak,nez u nas!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja uz tu psala,ze my se chteli puvodne brat letos...ale pak jsem se prave pred rokem - tento den pri zasnubach dohodli,ze je to moc rychle,ze chceme klid a nasetrit penizky atd....a tak ze to posuneme na rok 2007, hned me napadlo brat se v patek na vyroci,ale nejak jsem se bala reakce milacka a okoli....ale navrhla jsem to a asi za 14 dni mi milacek rekl,ze o tom premyslel,ze urcite souhlasi se svatbou v patek a bylo by naprosto super,kdyby nam vysel i datum!!!!!!!!!!!!! no a matrika minuly tyden potvrdila,ze nam to klapne - tak snad uz do toho nic nevleze x-) (a kdyz jsme spolu zacali chodit,tak jsem taky nasla,ze tento ted bude patek 2007 nebo sobota 2008 - ale to jsem chtela byt uz asi 3 roky vdana a mit deti.....no nejak jsem to nestihli a tak vysel ten rok 2007 :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?