Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no luci,ja ale fakt nemam nic...protoze v tomhle kraji se nic neda vyresit,vse se jen odkalda,ani to oznamko zatim nemame....me fakt picne! :-( lidi mi tu lezou silene na nervy!!!!!!!! musim se jich doprosovat,aby za moje penize neco udelali!!! fakt idioti 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to, že ještě nemáte oznámení??? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
na vsechno je u nas preci cas,pro vsechny lidi je stale brzo!!!!! kadernici jsem premlouvla,abych mohla na zkousku,dort se mi neozyvaji uz 3tydny,jestli pujde udelat-slibili do 2 dnu zavolat,...no proste nikoho nic nezajima driv,nez den predem....mam proste uz vseho dost, jsem vlastne za vola,ze mi neni jedno,jaky chci dort,jakou chci hudbu,jak chci vyzdobu,tady se vse proste ten den nejak pofackuje a nic se nesmi resit!!!takze ja si moc dovoluju mit vlastni predstavu mam vse vymyslene,to jo,ale realizovat to proste u nas nejde, mozna tak za 10 nebo 20 let se tu pochopi,ze se dela pro lidi a ne jinak... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, by mi kleplo... ]-( tak kašli na to a pořád je uháněj a uháněj. klidně bych i říkala, že jestli nejsou na to zvyklý, tak fajn, ale já jsem zákazník, který má svojí představu a který to hcce mít vše všas. co ať si myslí, co si myslí. ty platíš a oni tebe potřebují, ne ty je ;-) a fakt bych jim nedala spát, dokud by to nebylo vyřízený. jen do nich a nedej se!!! a s tím oznamkem to vypadá jak?
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si objednala prádýlko x-) sice asi to, co bude mít každá druhá nevěsta,a le co, miláček v tom uvidí jenom mě :-D x-) ;-) hledala jsem hledala nějaký fakt elegantní a vylezlo mi z toho jen tohle... mám ho v albíku, al eurčo ho znáte ;-) jééé, už abych ho měla doma :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moc a moc vás zdravím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Majinko x-) x-) x-) co nového??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem krásně připeklá :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ti závidím, já se pekla v pondělí a úterý, potřebovala bych ještě trošku zezadu, jenže mi tu měli odpoledne bouřku a včera zase naše na grilčo, takže nebyl čas...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nového?miláček v pátek nastupuje do nové práce takže bude konečně víc penízků, já vyrážím v úterý do města na spodní prádlo, mimochodem máš ho úžasný, právě jsem vytisklo vzor našeho oznámka, pořád se nějak nemůžeme rozhodnout, prstýnky už se vyrábí tak jsem nedočkavá, na poště mě čeká krásná bižuterie, už vím co budu mít učesaný jaké budeme mít cukroví, dort no je toho dost :-D a co nového u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak toho je fakt hodně :-) maji, u mě zkoušky :-( takže nic... jen to prádlo a jeli jsme ukázat našim, kde to vš e bude (viz výše) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) no jo fuj zkoušky,ale neboj to bude dobré a pak už tě bude čekat jen to krásné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no však se těším jak divá :-D ;-) už aby to bylo... koukám, že máš něco v labíku viď? jdu se kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsem po tydnu tady :-D nestiham docitat, ale snad to dozenu...... mela jsem tyden dovolenou ale nezahalela jsem :o)) Takze mame odevzdane papiry na matrice a posunuty cas obradu az na 12.30h, abychom nemeli rano takovy spech, mam objednanou kadernici, jen na zkousku ucesu pojedu az na zacatku cervence.... to nemuzu prece vydrzet :o( Taky mam objednanou kyticku... z te mam nejvetsi radost..... bude to nakonec, no ted jsem zapomnela jak se ta kytka jmenuje, je to takova cervenoruzova exoticka kytka, co vypada jako kvet kaktusu, a budu to mit s bilymi a ruzovymi freziemi a cele to bude v zelenych listech pekne uvazane do kulata..... moc se na ni tesim .... a nejvic me potesila cena, za kytici pro me, zenicha a maminky bych mela dat tak 500-700,- x-) No, a mame zamluveny i obed, na miste s krasnym vyhledem do kraje.... a budeme si plnit briska kurecim platkem s broskvi a nivou s hranolkama.... tak snad to bude vsem chutnat..... Taky jsem zaridila ubytovani pro hosty a v sobotu jsem si koupila nausnice. Jo a nakonec.... v sobotu jsem byla kamaradce na svatbe v Pruhonicich... moc ji to sluselo a zase jsem obrad oplakala.... ale co bylo nejhorsi? Ta nevesta, co mela obrad po me kamaradce, mela na sobe moje saty ;-( Kdyby nebyly tak krasny, tak bych je snad sla vymenit.... kdyz uz jsem je videla na jine :o(( Tak to je asi ve strucnosti vsechno..... pak se jeste ozvu :o))
Odpovědět
Ahoj holky moje:-) Jsem měla velmi náročnej víkend...svatba kamarádů (náš svědek se ženil, můj manža byl jeho svědek). Bylo to tak, že jsme přijeli k nevěstě domů, pak na obřad, pak na oběd (40 lidí) a pak měli venku velkou gril párty (100 lidí, prase, nakládaný utopenci, hermelíny, obložený talíře, pivečko, vínečko...), prostě hrozně pohodová svatba:-) Včera jsem ještě byli dojídat, dopíjet, to už nás tam bylo málo, ale o to lepší to bylo:-) Takže jsem večer při ztracených jen vyžehlila tunu prádla a jinak jsem neudělala nic :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holcinky, tak se hlasim od ctvrtka poprve, bylo toho tolik, ze jsem nestihala :-) Ve ctvrtek jsem po dlouhem objizdeni a shaneni objednali dort, chteli jsem ho podle obrazku a tak byl trochu problem, hlavne bud meli na ten termin dovolenou nebo uplne plno nebo nedelali dorty podle predlohy :-( Ale nakonec ho mame :-D :-D a taky 3medovniky. Taky jsem byli v te nasi restauraci, ale meli zrovna fofr, tak tam jdeme zitra v pul treti. A dalsi vec, kamaraman, pujcili jsme si od nej dvd, ale shodli jsme se, ze ho nechceme, kvalita obrazu nic moc...teda spis nic :-) tak jsem hned volali chlapovi, co tocil na svatbe me kamosky a i kdyz je trochu pomalejsi a roztrzitej, tak jsem si ho zamluvili, doufam, ze to vyjde. No a v sobotu narozky ma mamky, pocasi vyslo, takze se mohlo byt celou dobu venku...v nedeli jsem spali do jedne hodiny :-D Dnes mam zkouska satu, jdu tam nejak na poledni, tak se tesim, pak napisu ;-)
Odpovědět
Teda holky, vy se máte...já jsme v práci a už nic tak zážitkovýho nemám před sebou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste??? Ja se chci chlubit :o)) Nene, jen pracujte, taky musim.... :o( Kat nezoufej, ja ti na jednu stranu zavidim, ze mas ty starosti za sebou ;-) Jak jde zarizovani baracku???
Odpovědět
Satyy, nene, já nezoufám, je mi moc fajn v manželství x-) teď po konci studia si konečně můžeme užívat :-D Jen mě to nějak neba v práci holky... asi to je tím dojížděním...nebo i tím, že mi je doma dobře s mužíčkem...nebo i tím,že...IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, budes si muset pořídit miminko a budes potom doma porad ;-) Ja jsem si ted na milacka za ten tyden dovolene, taky docela zvykla, tak se mi styska :o(
Odpovědět
Satyyy, nene, to ještě ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.... ted jsem cetla IP ;-) ja vim.... spostu starosti, jeste do toho deti..... holt si pockame a potom budeme mit deti pekne v pohodli zarizeneho domecku ;-)
Odpovědět
satyy, tak tak:-) Dneska budeme s miláčkem asi relaxovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee.... se mate... ja musim jeste odnest nejaky papiry do banky... a potom nakoupit a potom uz snad konecne pojedu domu.... uz aby to bylo :-.
Odpovědět
hmm, satyy, tak nemáme, miláček říkal, že jde dnes na nohec 8-( Takže nic...asi tam půjdu s ním si dát vínečko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas vsechny zdravim. Katy, gratuluji ke zkouskam! Jak se mas jako cerstve vdana pani?
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky jak se máte?čauko hani jak to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se opet hlasim, mam zamluvene SATY!Po dlouhem vahani,snad se budou libit, fotky do albicka nedam, stejne vypadaji ve skutecnosti jinak...budou az ve svatebnim albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík :-) tak jsem vás teď dočetla hlásím, že mám )úspěšně po zkouškách, teď ještě 11. ta souborka a budu se moci věnovat jen a jen svatbě x-) :-) už ab yto bylo... :-( :-( :-( Kačenko, copak si přečetla satyyy v IP a já ne??? =-) :-. ;-) a právě si čtu mailík, že zítra by mi mělo přijít prádýlko x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
za 60 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?