Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na dilnainspirace.cz. mají tam i perličky ;-) my máme mít prstýnky do 4.6., tak jsem už pěkně nedočkavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a máte aspoň ějaký tip na dovču? kam třeba jo, kam ne... wailin, prosím tě, koukni mi do prvního alba. Budu mít tu kytišku s růžema a orchidejkama a ty první šatičky. moc se mi líbí, když ta kytka má ještě tu trávu jakoby "stonky" nebo jak to napsat a jsou tam perličky... to už by se asi nehodilo co? Já myslím, že ne, jen to potřebuju ještě od někoho taky slyšet, abych si to potvrdila a mohla na to zapomenout... nemůžu mít holt všechno no... :-| bych se potřebovala vdávat aspoň třikrát, abych si splnila každou svojí představu :-D nemám třeba vlečku, ketrou jsem toužila mít... ale mám zase namuchlanou sukni a vlečky většinou bývají u jednodušších sukní.... ]-( ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: jooo tak představu o svatební cestě mám....Řecko!!! ale pokud to finančně nebude možné...tak vyrazíme autíkem směr MOrava a Slovensko...na MOravě jsem ještě nikdy nebyla... ale přeci jen bych radši k moříčku!!!! ;-) jooo...taky závidím to opalování...tvrdu celé dny v kanceláři...ale zas to učení vám nezávidím :-D držím palce všem při těch věčných zkouškách!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: k té tvojí kytičce...si to nějak neumím představit...ale spíš se zeptej v květinářství ....ale myslím,že je ta kytička moooc krásně zdobená i bez perliček ;-) šatičky máš moc krásný!!!! super volba :-N já zas vlečku mám, i když jsem jí původně absolutně nechtěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dovču ještě neřešíme, Miláček má dost času na všechno. Spíš co nás zaujme :-) Možná pojedeme i do Chorvatska. V srpnu se stěhujeme do bytečku, stál nás spoustu penízků a spoustu nás bude stát zařízení, tak se asi budeme muset uskrovnit. Ale možná i Turecko, nebo Djerba.... fakt nevím :-) Dík za tip na ty stránky, mrknu na to.Tak Luci, koukala jsem Tvého albíčka a vůbec bych neměla problém ty stonky na tu Tvou kytyčku dát. ONO- já je totiž budu mít taky. Máš podobný vkus jako já:-) Já budu mít rudé růže do kulata vázané, okolo bude provázek s perličkama, ty stonky (ve skutečnosti to jr tráva) budou pod tou kytkou a na ní budou perličky. Květinážka mi řekla, že ty stonky -ta tráva, víme o čem je řeč - hezky opticky prodlužují postavu. Teda ne že bych jí potřebovala prodloužit, ale tráva se mi tam prostě líbí:-))) A myslím že i k šatičkám Ti to půjde, jsou nádherný:-)) Luci, já bych se toho fakt nebála, myslím, že přeplácaný to nebude. To je můj názor:-) Já mám vlečku na šatecha, ale zase nemám tan nařasenou sukni, to je něco za něco :-) Ale budeaš krásná nevěsta!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenka - do Řecka se chystáme už aspoň 3,4 roky a vždycky jsme nakonec skončili jinde :-D s tou kytičkou souhlasím, jen jsem to potřebovala slyšet ;-) a díky za pochavlu šatiček... vidíš, já zas po vlečce toužila... :-D jéje, wailin, tak ty teď bortíš mé představy :-D že bych do té trávy šla?.... :-D mě se to taky moooooooooooooc líbí, ale stejně nevím... navíc so v květinářství o mě řeknou, že jsme asi cvok :-D už dvakrát jsem byla doobjednávat a teď zase měnit... :-D no uvidíme... každopádně mám o čem přemýšlet :-D holky, musíte si taky udělat albíčka, ať máme co okukovat :-) ;-) nebo wailin aspoň zatím fotečku do PASu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to než to albíčko vytvořím...tak budu mít už po svatbě :-D pošlu ti fotky jestli chceš...ale přes to IP to nejde viď ...leda na mail vůbec si o tobě v květinářství nic myslet nebudou a i kdyby ...ty jsi zákaznice a především nevěsta a u těch se toleruje VŠE!!!!! ;-) hlavně ty musíš být spokojená a šťastná ...takže jestli pořád tápeš...dojdi tam znovu a sděl svoje představy a oni ti určitě rádi poradí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, souhlasím s Erenkou! Dojdi tam a vůbec se neboj. Moje květinářka mi řekla, že absolutní tvar kytky dořešíme týden před svatbou, protože nevěsty chodí každý týden s jinou představou a mění barvy a tvary, že nakonec je to úplně jinak než původní objednávka. Tak vidíš, že jsou na to zvyklý:-)) Mě se zdálo, že by se ta tráva k té Tvé kytce hodila. Na té trávě je hezké to, že to visí od pasu dolů když kytku držíž a oživí to spodek šatů. Podle mě na tom nejde ani nic přeplácat. Podle mě se hodí tráva ke všem kytkám co nejsou převislé přes ruku. A to mám ráda hodně jednoduché až fádní věci a tohoto bych se fakt nebála. Fotku šatů mám, ráda Ti jí pošlu, ale jsem na tom podobně jako erenka, na albíčko se teď nedostanunemám čas, můžu Ti jí poslat tak na mail, nebo kam? Pošlu ráda, napiš kam a fotka tam vzápětí letí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jste mě teda pěkně nahlodaly :-D hmmm.... asi budu tedy měnit :-D wailin, pošlu ti mail do IP, a měla bys chtít vidět šatičky erenky ;-) jsou nepopsatelně úžasné a úchvatné ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky - Kačenka má hotovou státnici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Luci, máš to tam - snad:-))) Tak snad se Ti budou alespoň trošku líbit:-)) Erenka, teď jsem i já zvědavá na Tvoje šatky :-)))))))) Není to příliš velké tajemství? Mohla bych je taky vidět, když je z nich Luci tak nadšená? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, jdu kouknout, díky :-) ;-) máš být na co zvědavá ;-) :-) holky, tady je děsná bouřka!!! =-) a já bouřky nerada... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,jsem tu na skok,jsem stale v praci,min.az do pul 6.zase mam migrenove obdobi,takze nestiham a nezvaldam nic,jen jsem sem priletela na skok kvuli kat a koukam,ze jdu spravne! huraaaa KATI - gratulujuuuuuuuuuuuuuu pa pa,letim,uz jdou deti 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, ahoj :-) tak ať je ti bzry lépe, už tu moc mco chybíš.... ;-( mě teda joooooooooooooooooooooo x-) wailin, ono mi to nepřišlo ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, to je divný Luci, mě se nic nevrátilo, možná jsou ty obrázky moc veliké, tak to trvá dýl, než to proleze. Já teď musím mazat na nějaké jednání, ale jestli Ti to neproleze, tak Ti to hned zítra ráno pošlu znovu, jo? Tak se mějte holky krásně a zítra se na Vás MOOOOOC těším!!! Pa - U nás je taky bouřka a já v ní jedu, bojim se taky :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
papa a zatím nic, tak to asi pošli nakouskovaně.. ;-) já ani nevím, jak velkou přílohu mi to pustí... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci jsi tu?
Odpovědět
Profilova fotka
jseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D ahooooooooooooooooooooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se máš? Co nového? Já za chvíli učím... od pěti... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to jsem ráda, že je tu známá dušička :-) u nás začalo pršet takže jsem se posbírala od bazénu a jsem tu, jak je takhle pěkně tak jsem pořád nazahradě a ladím hznědou pleť dneska jsme prolítali s miláčkem město a konečně máme další úlovky, už máme jasné představy o kytičkách, prstýnky se nám už vyrábí a zítra jedu koupit ještě botky a psodní prádlo, ono jak jdeš s chlapíkem všechno nestíhám, protože on kouká po sportovních věcech a do města šel se mnou za sladkou odměnu :-D :-D :-D :-D takže zítra jedu konečně potvrdit matriku takže cestou ještě projdu město a dokoupím nějaké prkotinky ) už mu týden říkám, ať mi nainstaluje photoshop abych mohla dodělat naše oznámka, takže doufám, že dneska už to tady budu mít, já bych si to udělala sama, ale on mi říká že ženská a počítač nejdou dohromady, tak mu tu nechci něco pokazit no :-D :-D jéééjda a jak se máš ty?povídej přeháněj
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že jsem tě ještě zastihla jo kat už to má za sebou? kat gratulujíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Kat někdy od dvou už to má :-) já se učím... :-p se svatbou je to teď na bodě mrazu... ale počkej, až budu mít po, se nebudete stačit divit :-D :-D :-x já bych taky sama neinstalovala... jinak od třičtvrtě na 6 tu budu zas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PS taky jsem chytala branz a taky mě bouřka vyhnala... naštěstí už to přešlo a nebouří... já nerada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tady už to taky přešlo a ten vzdoušek..... večer jdeme na bambinton tak se ještě zapotíme, tak snad se ještě uvidíme tak doufám, že ti to ve škole všecho výjde, budu držet palečky a jak se má pavly?tu jsem taky neviděla ani nepamatuji
Odpovědět
Profilova fotka
Před chvílí sem nakoukla a psala, že zas má migrény ;-( a zakázala si BRMS, aby udělala něco na svatbu ;-) jinak díky, každý paleček bude potřeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak to já si říkám taky že udělám zákaz, abych po nocích nežehlila a tak :-D :-D :-D ale tady se aspoň vykecám a miláček má doma klid :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se tu taky vykecám, al enějak jen asi o svatbě, protže když přijde z práce, mám chuť si povídat dál :-D nebo je to tím, že si s ním ráda povídám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme povídací chvilky vždycky před usnutím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to brouček právě většinou odpadne... včera jsme s etak radovala, že přijel bzry (v 6). najedl se, pak vyluxoval a pak vytuh. pak se přesunul do ložnice, zatímco já koukala na manželky :-D a pak zoufalá jako any šla "sama" spát :-D to už jste zpět nebo jste ještě nešli???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?