Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D už jsem tady tak dlouho nebyla :-( pořád nestíhám,tak ani nevím co nového a jsem líná to číst po zpátku,to zabere další čas ;-) před chvílí jsem zjistila,že jsme to včera měly za 70 :-D 70 :-D 70 :-D no to je super :-) zítra jedeme konečně do ikei,tak jsem zvědavá,jestli tam koupím nějaké ty svíčky a na stránkách svatebnibublifuky mají svatební rýži a okvětní lístky,tak ty lístky si objednám a prstýnky jdem kupovat až za týden,jak budu mít raní,tak ještě musím vydržet a těšit se :-) zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooj :-) taky jste venku na sluníčku??? Já si od rána užívám s mamčou na terásce... pohodička, sem tam proberem svatbu.... ooooooooooooooooo.... takový den byl můj snem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Také se k Vám přidávám. Máme to přesně ve 12hodin na zámku Červená Lhota :-) Už se nemůžu dočkat. Přeju všem nevěstám hodně štěstí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééé, ahoj :-) my taky, 12 hodin hotel SEN :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikk. vítám tě do klubu. Už se to blíží co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy taky drzim moc pesti. Neboj, je to stres, ale pak uz bude jen a jen pohoda!!!Budu na tebe myslet.Pa
Odpovědět
Profilova fotka
čauko hoky tak jdu za vámi na čumendu :-D :-D :-D ahoj hani, páni tebe jsem neviděla ani nepamatuji ;-) kat držím moc palečky a budu na tebe moc myslet takže tfuj tfuj tfuj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D vítám - zoubek :-) jako malá jsem bydlela v Jindřichově Hradci |-| doufám,že tam někdy pojedu :-D
Odpovědět
Ahoj nevěsty. Přidávám se k vám do klubu, mám to už také spočítané na 27.7.2007 ve 13 h stejně jako zoubek na Červené Lhotě. Asi jako vy všechny tady se nemůžu dočkat a někdy mám takový předsvatební nával a začnu panikařit, že se to nedá všechno stihnout... ono to nějak dopadne 8-) Tak vám všem přeju aby předsvatební přípravy probíhaly co nejpohodověji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ahoj Lindo, tak uz jsi taky tady, to je babinec, co? vsem preju krasnej slunickovej den
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Marti, když tady moc nesvítí :-( včera jsem s eopalovala, tak jsem s říkala, jak dnes budu pokračovat... Jinak ahoj Lindo :-) tý jo, tak to se pak můžete spolu i vyfotit :-) ;-) Maji, Hani - co nového????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem prozkoumala albíčko, Lindo ;-) moc zajímevé šatičky, ale ty poslední... to je teda síla... :-N ale máš pravdu - kabátek moc hezký ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Luci, tak sem tak nakukuju a vidím tě, takže tě takhle při pondělku zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jak s emáš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mám se docela dobře, akorát jsem po víkendu nějaka utahaná, malovali jsme a já jsem pak uklízela, takže mě bolí celý člověk, ale jinak fajn :-) . Venku je krásně, tak má člověk hned lepší náladu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste si pěkně mákli... já jdu ven na terásku akumulovat teplíčko :-D ale musím se u toho učit |-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti závidím teda to teplíčko, né učení, no já jdu někam skočit na oběd a pak zase pracovat :-| , tak ať ti rychle jde a nespal se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no krásně to opaluje :-) já na sobě to hned vidím, je to paráááááááááááda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky milé nevěsty!!! tak jsem k vám taky jednou nahlídla ... máme taktéž svatbu 27.7.2007 ...na Lánech v hotelu Classic... ;-) už se nemůžu dočkat a mám pocit, že nám chybí ještě strašně mooooc věcí zařídit a vyřídit...přeji vám všem, ať je to pro vás nezapomenutelně kouzelný den D a ať nemáte moc nervíků s přípravou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé, no ahoj :-) x-) :-) myslím, že my zatím nervíky ani moc nemáme, to teprve přijde :-D ;-) a co vy? Co už máte a co ještě nemáte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenka - ty lístečky - JJ, jsou spíš do lila a ty mrazem sušené jsou z magnolia, ale já je kupovala na veltrhu, takže nevím, jaké to jsou na těch stránkách... zkusím se tam juknout a pak ti písnu, jaké si myslím, že to jsou.. ty mám dva pytlíky - myslím, že po litru. a mám je na stůl pro 28 lidí. na večer budeme jinde a tam už je nekupuju, to nás bude asi 50 a navíc to bude i venku, takže tam olánuju spíš nějaký jakoby korálky, aby to neulítalo...
Odpovědět
Profilova fotka
jé, koukám na to... teda, ty tam mají barvy... no nevím nevím... nejbližší jsou tomu ty drak pink, ale to stejně ony nebudou... myslím, že ty, co mám, na webu nemají... spíš je zkus nějak zkontaktovat a popiš svojí představu, příp. jim pošli tu mají fotku z albíka a ať ti pošlou ty stejné... fakt se mi zdá, že na těch stránkách je nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikk: jéé tak to jsi moooc hodná, že jsi je takto prozkoumala ;-) zkusím jim napsat, a případně poslat tu fotku od tebe z albíčka! děkuji ti mooockrát! Joo já bych taky chtěla ještě i nějaký kamínky nebo tak něco na stůl ;-) No my máme zamluvené půjčení šatů: já bílo-lila a přítel bílý oblek s lila košilí ...máme oba dva už botky a přítel i pásek...potom máme zarezervovaný samozřejmě oddací den na úřadě - oddají nás na nádvoří toho hotel-restaurantu Classik ...máme zamluvený kočár s koňmi ;-) máme koupené snubáčky...ale můj je bohužel znovu ve zlatnictví, páč je mi šíleně malý (jsem levák,takže mi otýkají na levé ruce děsně prsty a klouby..a nějak hloupě jsme to měřili odpoledne,když jsou hubenější než rano :-( ) no potom máme zamluvenou kapelu, koupený svíčky a svícky a ubrousky a ubrusy (páč v hotelu neměli ten náš odstín :-D ) a mám zamluvenou a ozkoušenou vizážistku ...tento týden jdu na zkoušku ke kadeřnici ... máme objednané oznámení ...svatební dort a koláčky ...květiny finálně domluvíme tento pátek ...noo je toho fakt hodně ...ale zároveň ještě pár detailů chybí :-) například čekám na spodní prádlu už přes měsíc ...měli ho na netu vyprodané...s kadeřnicí mám problémy ta moje bohužel nemůže...ještě sháníme houslistu a nebo vybrat hudbu na obřad... nemáme nic na převlečení- takže se asi až do rána budeme pařit v těch super vypůjčených oblečkách :-D a ještě netušíme kam na svatební cestu...a nemáme pasy (máme je oba dva propadlý a ještě jsme je pozapomněli obnovit ;-) ) nooo jinak už jen doladit pak menu na hostině a lidi zjistíme na 100% až při roznášení koláčku s oznámením.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo ...taky máme zamluvené foto a video a zaplacenou zálohu ...ještě tak aby vyšlo focení v parku Lánského zámku....bohužel v pátek je zavřeno...tak nevím,jestli nás tam pustí nebo ne...musím jít škemrat za správcem nooo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jé a to píšeš, jak toho spoustu nemáte :-D vždyť máte skoro vše!!! ;-) ale chápu, jsem schopná říct totéž a přitom už dolaďuju jen dekorační blbosti ;-) kam chcete na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
halo halo kde jste kdo??? =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si tu asi budu povídat sama.... krásné ráno všem :-) x-) já jdu asi zase nahánět sluníčko :-) včera jsem se sice málem upakla, být kuře, tak jsem asi byla dobrá večeře :-D ale jdu pokračovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, to Ti závidím, tu opaloačku, já musím sedět v kanclu :-( Ale už se těším na dovču, pojedeme před svatbou, po svatbě to nestíháme, ptorože se stěhujeme, přijdou dělat kuchyň na míru atd. Takže na dovču jedeme skoro za měsíc, ještě nevíme kam, nějakej last minute, ale pojedme k moři, takže na svatbu budu snad taky opálená:-)) Taky gratuluju k tý páteční zkoušce! Jak u Tebe pokračují přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, ahojky :-) přípravy teď ani ne, už se zas učím na čtvrtek a na pátek... :-( jen jsem včera doobjednala vlizelín a bílý kytičky, jakoby ty korálky na stůl... to je tak vše... ;-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alespoň se můžeš učit na sluníčku, zabiješ tak dvě mouchy jednou ranou! Budeš chytrá a ještě opálená :-N Já taky nemám nic na svatbu nového. Akorát máme doma prstýnky a jsou kráááásnýýýýýý. Já jsem chtěla na stůl perličky, protože be budu mít i na krku a v kytce. Kde tyhle věci objednáváš? Mohla bys mi dát nějakej tip?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?