Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja jsem tady trochu podvodnice... ja to mam uz 21.7. :o)) a zatim to vypada, ze v 11hod. Od pondelka za dva mesice..... tyjo, ted jak jsem to napsala, tak mi uplne zamrazilo... to je za chvili =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad v 11:00. Je to poměrně brzy, tak to budu mít asi nejdřív za sebou. Co Ty Luci? -Až my budeme v bílém a nervózní jak blázni, tak Satyyy bude týden mladá paní:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja uz to budu mit za sebou..... a budu na vas myslet..... :o)) ja jdu na svatbu pristi tyden v sobotu sve kamaradce ze zakladky, tak se na to tesim ...... dneska ma rozlucku se svobodou, tak se pekne napijeme :o)) je to asi fakt letos magickej rok... takovych svateb kolem me, to jsem jeste nezazila ...
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, my to máme ve 12, v 11 budeme vyjíždět x-) x-) tak budu na tebe myslet ;-) satyyy-tolik svateb - není to tím beremese?? ;-) x-) ;-) satyyy na nás pak bude myslet a držet palečky, aby jsme něco nezvoraly :-D třeba neřekly dřív ano než máme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, koukám, jsem načala 100. stránku x-) ;-) tak kolikpak jich ještě do července stihnem??? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tim beremese to asi trochu je... ale jinak... kamaradka, sestrenice, kamaradi se zeni asi tri letos..... a to jen co me ted napadlo.... jinak vetsinou z okoli je to max jedna svatba rocne... a ted toto :-D teeeeeeeeeeeeeeeeda, uz 100stran.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jich m,áš kolem sebe opravdu hodně :-) to v našem okolí letos asi budeme jediní... x-) wailin, kde vlastně pracuješ??? jestli to není tajné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to budeš hodná, až pojedete, že si vzpomeneš:-) Já si na Tebe taky vzpomenu. Ve 12:00 to budeme mít po obadu, možná i po focení a pojedeme na hostinu:-) Ježiš, já budu nervní! Ještě vůbec nevím co budeme mít k jídlu, máme to nahlásit do restaurace co si jako budeme přát a my jsme ještě nic nevymysleli. Ale už je načase. Nebo pojedeme z toho obřadu rovnou domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mate...... to nas bude hromada, ted jsem si vzpomnela jeste na jednoho kamarada, co se zeni.... ve stejny den jako my :o( je to milackuv kolega z prace... asi se domluvili nebo co :o)), sestrenice to ma den pred nami a ty dva kamaradi to maji 7.7., kolega z prace se zenil ve stejny den jako Katwind :o))) a kamoska to ma pristi tyden..... takze z toho vyplyva, ze moc svateb neuvidime, protoze se to strasne kryje.... :o((( den pred svou svatbou na jinou proste nepujdu.... asi bych to nezvladla :-x
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, a co chystáte k jídlu, máte už představu? satyyy - by sis to prožila dvakrát hned po sobě, to by bylo fajn, aspoň by ses vybrečela na té první a na svén s euž jen smála :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim... myslim, ze budu mit docela nervy, tak bych nebyla dobrym hostem na svatbe... jeste k tomu jsou ty svatby od sebe skoro 300km, tak bych se nemusela stihnout vratit na tu svou... a to by bylo blbe :o((
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jidlo budeme muset taky vymyslet,.... Luci- co budete jist vy??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy,hmmm, to by asi nebylo vhodné, aby nevěsta chyběla :-D ;-) my máme k obídku překrm (rolku), knedlíčkovou polívku a kuřecí prsa se šunkou, broskví, sýrem a hranolky. no a na večer gril, nějkaý jednohubky, obložený mísy, dvě kýty (šunky) a na půlnoc asi objednám guláš...
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky premyslim o nejakem masovem platku s hranolkama nebo necim.... jsem strasny odpurce svickove.... a jestli bude vedro, tak stejne bude nejlepsi zmrzlinovy pohar a ne knedliky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no svíčkovou jsme zavrhla ihned, resp. o ní ani neuvažovala - moc jí nemusím, navíc v létě se cpát knedlíkama... fuj... mi bude stačit ta polívka... tu taky běžně moc nejím, protože pak už nemám místo na to druhý jídlo... a ještě předkrm... a nervama stažený žaludek... :-D to bude zajímavý oběd :-D a myslím, že přírodním masem a hranolkama nic nezkazíme, to jí každej...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak teď jste mě nějak zahltily zprávičkama:-). Luci, moje práce tajná není, pracuju v Praze, kanclík, občas nějaký jednání mimo kancl, obchody, administrativa. Celkem jde. S jídlem máme představu, ale nic objednáno. Začátek máme stejný :-) Předkrm rolka s křeme, polévka knedlíčková, k obědu chceme kuřecí s broskví a nějaký brmabory (nevím jaký:-). K večeři asi špíz z barevného masa a rýži, k druhé večeři raut, šuknová grilovaná kýta. No a mezitím dorty, salámový mísy, a tak. Jídlo objednané zatím není, to spíš tak s Miláčkem polemizujeme. O dorty se stará budoucí tchýně, to nemám řešit:-) Ale už bysme to měli objednat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeje, ja uz mam z toho povidani hlad :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no my ten večer necháme už bez servírované večeře, aby se snědlo to jídlo z rautu... no jsem na to zvědavá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak z mych zkusenosti z jinych hostin muzu rict, ze se to jidlo nesni a budete ho jist doma jeste tyden po svatbe.... jak se vsichni boji, aby meli hosti co jist, tak toho poridi hodne a hosti se hned prejedi kolackama a nic se do nich nevejde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si nechala poradit od vedení restaurace, tak snad tolik toho nezbyde... i když je to hodně i o počasí - za horka se moc nejí... na druhou stranu naši kamarádi žrouti... :-D ;-) snad kus ujedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, bude vedro a každej bude vyřízenej, ještě se spát nějakou polívkou a mesem :-) Mě osobně by k obědu stačil vychlazenej meloun a zmrzlina Mrož (moje oblíbená značka:-) Ale Miláček, věčně hladovej, to by asi umřel hlady:-) Ale vzhledem k tomu datu jsem nechtěla krémový dorty, chtěla jsem ovocný s tou želatinou, tak snad mě budoucí tchýně pochopila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, hezky tu diskutujte, al ejá už musím končit, jedu dřiv, abych se dokopala si ještě jednou projít. tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se taky loučím, jedu něco vyřídit do města a pak se budu pakovat pryč (konečně pátek)! Tak se mějte krásně, hezký víkend a užívejte svatební přípravy :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak ja se s vami loucim a padim na dovolenou..... na cely tyden 8-) Tak se tu mejte krasne. Já se sem asi celou dobu nedostanu, ale jak budu mit cas, tak sem vtrhnu a dam vedet co je noveho.... doufam, ze toho bude hodne, tak mi drzte palecky, at to vyjde podle mych predstav x-) Mejte se a uzivejte si pripravy na svatbu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dodatečně - satyyy ať vše vyjde tak jak má a jsi spokojená s přípravama ;-) a jinak děkuju za držení palečku, mám to za 2, supeeer :-) na jedničky si nehrajeme :-D a musím říct, že nám slibovala, jak to bude lehké, bla bla bla, jen jedn amožná varianta, ale když máš otázku a u ní možnosti a), b), c), a za d) platí odpověď a-c - no nekopli byste jí babu jednu??? Byla to pěkná sviňárna a celkem chytáky... ještě že už jí na nic mít nebudem... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééééé :-N :-N :-N dneska 70!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D hurááááááááááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Holky, jsem totálně vyčerpaná...už nemůžuuuuuuuuuuuuuuuuuu Tak moc se těším, až za váma zase přijdu...a už mi je jendo, zda úspěšně nebo ne...já už to chci mít jen za sebou... těším s ena vás...myslete na mě...a když to nevyjde, chtějte mě pořád mezi sebou |-| :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, ty jsi blázínek!!!! Já jsem teď měla úplnou zástavu srdce, když jsem viděla, že tu jsi :-D :-D :-D ať to dopadne jakkoliv, už aby to bylo a mohla jsi tu být s náma!!!! Kdy to máš? V úterý???? Pořád na tebe myslím, moc moc moc, Pavlínka a Satyyy taky ;-) Máme tě děsně moc rády a pořád budeš ta stejná Kačenka, na kterou se tu budeme těšit!!!!! Posílám sílu a energii :-) ;-) MTR
Odpovědět
Děkuju Lucinko, Ty jsi prostě boží! V úterý...dopoledne, fnuk, já tam nechci :-S No nic, nějak bude...srpen to jistí :-x
Odpovědět
Profilova fotka
taky by se mi nechtělo, ale nějak to dopadne :-) ;-) já si to se souborkou říkám taky ;-) :-) i když nervy budou děsný... :-p užívej si víkendu, má být krásně, tak ti to určitě poleze do hlavy ;-) ještě jednou - moc moc moc na tebe myslím x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?