Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, ono to u nas zvykem nani,tak proto..... ;-) a co jinak???
Odpovědět
Profilova fotka
no momentálně hledám někoho, kdo by nám fotil, tak už jsem dostala pár tipů tady od holek, tak to obvolávám, píšu maily, tak uvidíme... no a jinak stále hledáme kapelu :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak ještě zvládám prohlížet na netu botičky u Bati - pochopitelně na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se taky o fotografa bojim,chteli bychom profi foto,ale to je teda drahe....a asi by to chtelo objednat profika z prahy,protoze u nas vsichni foti v pozoru poprve, podruhe... z toho jsem taky nestastna,ale zase nevim,jestli na to fakt usetrime,tak zatim neresim... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám, že těch 20 000 by mělo stačit, pivo v tom nebude, to máme sud piva započítaný v rozpočtu na jídlo, takže je to na víno, alko, nealko... uvidíme, snad se do toho vejdem. Vzhledem k tomu, že bude sud piva - samoobsluha, tak bych i chtěla zaplatit určitý počet lahví vín, alko, nealko a mít to taky formou rautu... přeci jen lépe ohlídáme počet flašek než počet panáků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zni dobre, a myslim,ze i tech 20000by stacit melo, vetsina hospodskych rika,ze tolik,kolik se proji na obede staci vynasobit dvema a je to cela utrata- pry to tak vetsinou vychazi
Odpovědět
Profilova fotka
no já dostala zatím nabídku takovou: cca 5000,- za 70 fotek, formát 13*18,nebo cca 4500,- za 100 fotekformát 10*15, nebo 1 film za 2500,-, formát 13*18
Odpovědět
Profilova fotka
no my počítáme 15-20 000 oběd, 20 000 večerní gril+to pivo a 20 000 ostatní pití večer
Odpovědět
Profilova fotka
luci- to me prjijde az moc...ale zalezi i kde to clovek ma a kolik lidi...prijde mi to stejne hodne :-| musim dnes letet,zitra jsem tu,ahojky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No na oběd bude okolo 40 lidí, snad se do tý 40 vejdem a na večer taky tak +-40. tak zítra papa... jiank já vycházím už z předběžných rozpočtů, které máme...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak to tam budete mit vecer az 80 lidi????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nééé, my to máme rozdělený, možná pro někoho trochu divný, nám to přijde fajn... na oběd budou zvaní někteří lidé, kteří nepůjdou večer (babičky a prostě ty starší - naše babička to sama v podstatě vymyslela...) a zas někdo nepůjde na oběd, ale na večer jo (takový ty méně významní kamarádi nebo jak to napsat...). snad je to k pochopení ten můj popis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: To je šikovný, já bych se ale bála, že si nestihnu s každým aspoň trochu pokecat a užít si je a že to uběhne všechno hrozně rychle. Tak zkusím prosadit rozdělení do dvou dnů - v pátek svatba + celý den s širší rodinou (cca 30 lidí) a v sobotu oslava se spoustou kamarádů na chalupě (třeba si na sobotu necháme i pár svatebních zvyků).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, lucik - tak to chapu,my nastesti nemame tolik rodiny,bez ktere bychom se neobesli....takze mame 50 na cely den... ;-) no a doufame,ze nekteri se zdrzi a nepojedou domu v sobotu,ale v nedeli a jeste bychom neco podnikli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty ........ Jak trávíte svátek? Jako jeden z mála ženichů jsem v práci a je to celkem nuda ;-) Za pár dní jdeme se snoubenkou podchytit termín svatby, tak snad to klapne na 100% jako Pavly ]-( Jsme zase o krok dál .... Svatební list téměř hotový :-D Pracujeme na druhém realizačním albu. P.S. krátí se to, Vánoce za dveřmi, potom Velikonoce, no a nakonec náš štastný den x-) x-) x-) Mějte se .... zase někdy čusík :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík!!! Des, popovídat si asi stejěn nestihneš, nebo aspoň já, mě půjde ze všeho hlava kolem a možná je to sobecký, ale je to naše svatba a chci se BAVIT, ne tam trávit čas klábosením, takže já bych to určitě nestihla... pokecat se dá i jinak, ne jen na svatbě ;-) ale chápu tě, holt každý si to představuje jinak ;-) Já spíš chci být ta obletovaná a ne obletovat ty druhé... max si chci vyslechnout jak jsme krásná :-D :-D ;-) ne, to už přeháním, la ebude se tancovat, svatební zvyky, snad i nějaká ta hra... takže já bych to fakt nestihla ;-) Morales, asi bys měl mlčet o tom, co vše děláte... doteď sme si připadaly napřed.... s váma nás budou chytat depky!!!! :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek lucikk ..... ]-( ]-( ]-( Promiň, slibuju, že už budu mlčet, aby sis připadala, že jsi stále napřed o.k. ???? Spokojená..? Doufám, že ano. Čekám už jen na potvrzení termínu a vykřičím do světa poslední větu, tím jsem hotov. Hodně štěstí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík :-) nene, jen se s námi hezky dělte o své novinky, já to tak nemyslela, tos doufám pochopil ;-) Kdy vám potvrdí termín??? to bude fajn, už nás bude, myslím těch "oficiálních" víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morales: Mně to teda přijde furt jako za sto let! :-( lucikk: "Poklony na účet nevěsty skládejte, prosím, mezi přípitkem a dortem" :-D Jo jo, to je jasný, že na to se moc těším!!! Ale říkám, že přestanu prohlížet všechny ty luxusní šaty, protože si je stejně nebudu moc dovolit a pak budu naštvaná, že nemám ty úplně nejkrásnější :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík des :-) už ses zkoušela takhle u vás poptat? Ceny v Praze jsou jiný, z nich nevycházej. Třeba si budeš moci dovolit opravdu krááááásné šaty za mnohem nižší cenu než v Praze ;-) kolik bys chtěla investovat do šatiček??
Odpovědět
Profilova fotka
des: ahóóój, mě to nepřijde jako za sto let, přípravami žijeme téměř každý den a musím říct, že někdy ten den tak rychle uteče, že nemám čas si už ani přečíst noviny. Včera jsem tak trochu tvořil svatební list, počítal rozpočet, objednával spoustu věcí přes net a ke konci dne jsem odpadl po dvou plechovkách piva a litru citronády, docela vražedná kombinace, ale žiju :-D Měj se hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-) jaký máte rozpočet? Já taky tvořila a šla jsem do mdlob :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ]-( Když jsem počítal vše kromě svatební cesty tak jsem prozatím na 87.000 kč a to jsem určitě zapoměl na takové ty malé prkotiny které dnes neřeším a vzpomeneme na ně až při svatbě jak se znám :-D Pomalu a jistě začínám šetřit ve svém malém růžovém prasátku korunku po korunce :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a na kolik vás vyjde kapela? My bez svatební cesty jsme na 130 :-( :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky,tak vy tu drbete i beze mě,toho holomka jsem zaúkolovala,jinak bych se sem ani nedostala! Šel vysypat koš at se venku provětrá. Ptáš se na kapelu,máme čtyři mladé chlapce,hrajou suprově,kromě dechovek i romantické sladáčky,ale dokážou za tvrdého panáčka i tvrdou muziku jako je kabát,Brichta atd. Vyjde nás to na 5000kč ale miláček chce aby hráli déle až do půlnoci,tak si připlatí :-) Lámu si hlavu jaké botky koupit a s tím mým nic nehne,vše plánuje v klídku,až ho obdivuju,asi to bude tím, že jde do chomoutu už podruhé,tak ví co a jak a moje je to premiéra :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se jmenuje ta kapela?
Odpovědět
Profilova fotka
B.O.S. a říkají si bosáci,jsou z Příbrami,miláček je objevil na jedné párty a dostal od nich odkaz na webovky odkud jsme stáhli písničky a po Novém roce s nimi sedneme a sepíšeme písničky co chceme zahrát,od všeho něco,u nás je to 50:50 mladí i staří,tak taky něco od podlahy :-) řekla bych,že s nimi bude sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si vzpoměla,podívej na album,máme je vyfocené v akci
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk: tak do tech 6000 bych se chtela vejit. Jsem z Kladna, tak tu obejdu ty nase tri salony, nebo kolik jich tu je a jinak mi nezbyde, nez se vydat do Prahy :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?