Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gracy no tak to je ale romantik úžasné ;-) radeckar šaty jsou skvělý vybrala sis dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo chtěla jsem se zeptat vy jste se všichni zasnubovaly tak nějak oficiálně já to jen oznámila rodičům. :-N No a rodičům od přítele jsem ukázala prstýnek.Ti pochopily.Tak si teď říkám jestli bych to ještě neměla nějak napravit ale to už asi nemá smysl.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že je to jedno. U nás to spíš řešil přítel. V červnu to bude 9 let co spolu budeme, takže si myslím že to všem bylo jasné, že se dřív nebo později vezmeme. V srpnu mě Luky požádal o ruku v Paříži (na to v životě nezapomenu) a o měsíc pozěji koupil kytku a flašku a rozjel se nejdřív za moji maminkou pak za taťkou (naši jsou rozvedení). Jeho rodičům jsme to řekli jen tak a zásnubní hostinu jsme spojili s mojí promoční:-)
Odpovědět
abinka tak moji rodicia to tusili, jeho vedeli, ze ideme na zasnuby :-D zatial to bolo take medzi nami ;-) uz to len chceme tak zoficialnit ze pozveme jeho rodicov k nam na slavnostny obed to uz dlho planujem...a tam to povieme, priatel si ma vypyta, a nasi urcite povedia len si ju ber :-D tak myslim ze to je na tebe, ci uz to nejako takto poriesite alebo podobne, urcite by to malo svoj zmysel
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bylo nečekané, po necelém roce mě na mé narozeniny požádal o ruku na místě kde jsme spolu byli poprvé na výletě. Cestou domů jsme koupily kytku a šel se zeptat mé mámy(naši jsou rozvedení, s otcem se nestýkám) byla překvapená ale spokojená a ještě žertovala jestli ji fakt chce za tchýni=) No a jeho rodiče to věděli dřív než já, řekl jim o tom a ukazoval prstýnek, tak pak hned musel psát mamině sms jak to dopadlo a o víkendu jsme k nim jeli, dali pár panáčků slivky a všichni se těšíme na svatbu. Oba jsme prvorození, takže se to celkem prožívá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm už je to taky cca 2dva měsíce od požádání tak to by bylo asi takové divné teď je pozvat na obídek.Nevím no musím to probrat s přítelem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak klidně :-) Já myslím, že by to vaše potěšilo i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
No já ale vůbec nevím jak by to mělo probíhat mě by to přišlo takové trapné,že to je tak pozdě....
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky já se vám musím svěřit s hororem co se mi dnes zdál :-S Zdál se mi úsek z naší svatby bylo to těsně po obídku a bylo vše úplně jinak stoly byly rozházené na stolech vše taky a hlavně byly tam nějaký ušmudlaný ubrusy z logem piva můj muž byl má kámoška ze základky a dohadovaly jsme se o tom že jsem to chtěla jinak že jsem za to utratila penízky a tak no hnus pak mě vzbudil malý.
Odpovědět
:-D aj mne sa snivalo nieco podobne, chodila som sama po kostole v divnych satach, nemala som kyticu, fotograf neprisiel a ani hostia :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě se zase zdálo, že je den svatby, jsem na nějaké šílené zahradní párty, kde jsou všichni luxusně oblečení a já tam lítám v pyžamu a nestíhám. Zjišťuju, že nemám s sebou šminky, ani šperky, které jsem si koupila. O co hůř, zapomněla jsem si koupit i boty a když jsem se uklidnila, že to bude v přírodě, že půjdu bosa, tak mi došlo, že jsem zapomněla v práci svatební šaty a od Prahy jsme 300 km :-D Šílený - vzbudila jsem se úplně mokrá
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to je mazec...to jsem ráda že nejsem sama co z toho šílí :-D Dívala jsem se do snáře a když se zdá o vlastní svatbě tak to je přírustek do rodiny.To by bylo skvělý švagrová se švagrem zase začaly chodit na umělé oplodnění tak bych jim to moc přála. ;-) No ale spíš to bude tak protože se ta svatba chystá ikdyž zrovna teď jsem tak pěkně naladěná na vánoce a svatba je stranou tak nevím :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, u nás to bylo požádání o ruku bylo na mé narozeniny (tento den slavíme i výročí seznámení :-D :-D :-D), bylo to pěkně v kuchyni - po menší oslavě narozenin, až všichni odešli. Nádhera!!! Letos to bylo naše šesté výročí. Třešnička na dortu. Budoucí tchýni jsme to řekli týden na to, ale mým rodičům až o dva měsíce později. Prostě jsme to našim oznámili i s přesným datem svatby. Občas si myslím, že jsem to ještě měli oddálit, až bude opravdu vše hotové :-( No ono zase není dobré pořád slyšet od mé mamky: a kdy se vezmete? a kdy bude svatba? kdy do toho konečně praštíte? Když to slyšíte pořád do kola tři roky, tak už je to trochu moc i na mne.
Odpovědět
přidám také se svou troškou do mlýna. Včera jsem se podívala na zaslané fotky od kamarádky, která je ve čtvrtém měsíci, a zdál se mi v noci sen o jejím porodu. Porodila chlapečka. Trošku to bylo divné, ten chlapeček byl tmavé pleti :-|. Dle snáře: vidět porod - do nesnází se dostat. Vidět porodit chlapce - štěstí ve všech záležitostech. Tak teď si jen vybrat, co to opravdu bude :-) :-) :-) . Na druhou stranu, se mi minulý rok před Vánocemi několikrát po sobě zdál sen - vlastní porod. Dle snáře značí, že ztratím přítele. A opravdu, v lednu mi zemřel dědeček ...
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar já bych to rozebrala ai tak: to že se ti zdálo o porodu je proto že jsi viděla těhotnou a sny jsou buď znamení a nebo to co člověk prožije přes den.Tak porod byla rekapitulace dne a to že se ti zdálo o tom že to je chlapeček tak to je znamení :-D tak budeš mít štěstíčko honem běž vsadit sportku a holky registrujte se na impulsovi 18.12 se tam hraje o milion to je dobrý ne???jde to i pře net.To by byla svatba co??? Co už vás dostaly svátky mě jo mám takovou radost z nakoupených vánočních kravinek.Zítra jedu koupit ještě nějaký dárky a hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, svatba za milion? To si ani nedokážu představit :-D Dárky už mám nakoupené a cukroví skoro napečené. Letos si to obzvlášť užívám - v minulých 5ti letech jsem se přes Vánoce učila na zkoušky a všechno bylo uspěchaný. Konečně je klídek ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za milion by být nemusela,ale udělat si parádní svatbu úžasný vánoce a pak skvělou svatební cest jéééééééééé no mohlo by se poštěstit tak holky 18tého zvedat telefony jen s halooo tady impulsovi :-D :-D :-D :-D Taky mám napečeno dárky nakoupené už mě čeká jen ten úklid teda už jen z části,alepořád je co dělat před třemi měsíci jsme se nasťehovaly tak pořád měním k obrazu svému ;-) lenieka tak to ti věřím že si to užíváš.Tak si to užij.Já díky tomu stěhování tohoklídku nemám.Včera jsme si konečně udělaly ložnici do teď jsme s paly v pokojíku s malým a už ho necháme spát samého.No a tak ve středu budem překopávat pokojíček natáhnem koberec a přestěhujeme mu to a´t tá mámmalý místo na hraní. Jinak jsem si koupila prášky na hubnutí tak snad to půjde přece je už je to nějakých 190 dnů a já musím zhodit 20kg na to jsem fakt zvědavá. Která z vás se ještě chystá zhodit nějaký to kilko do svatby???
Odpovědět
abinka: díky za to bylo krásné. Musím se přiznat, že už po mimču toužím už pomalu třetí rok. Ale bohužel ... :-S :-S :-S Snad se mi to příští rok opravdu už splní!!! Bylo by to krásné, jen to nesmím zakřiknout. (svatba, svoje bydlení bez podnájmu a potom mateřská - bylo by to jak z pohádky) Výhra? To by opravdu nebylo špatné!!! Vyhrát milóóóóón. Naposled jsem vyhrála jako malá holka v Tutovce dvacet korun :-D :-D. Vánoce? Letos jsme řekli všem, že šetříme. Letos dárky nebudou, jen na návštěvu přivezeme sebe a nějaké to cukroví. A sami sobě jen nějakou maličkost. My si jinak nadělili za celý letošní rok až až - vybavili podnájem, zakoupili nádherný umělý stromeček a další vánoční ozdoby a také nějaké peníze už padly na přípravu svatby. Abinko - já zatím nechystám zhazovat, protože já je zhazuji v práci (i když sedím na židli). Pomalu se nemohu najíst a ani napít, lidé volají jak diví!!!!! Včera jsme byli po 5 hodinách front už sprostí. A to nás čekaly další tř hodiny fornt. (Samozřejmě až klient položil sluchátko, tak jsme si ulevili.)
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar to zatím nechce kvůli bydlení a svatbě nebo to prostě nejde.Nemusíš odpovídat pokud ti to bude nepřijemné. :-) My se po svatbě chystáme na druhé tak snad to půjde taky hladce. No když si čtu tvůj přídavek o vánocích tak si říkám že jsme na to měly taky hodit bobek peněz to stojí to je děs. :-S No už je to jedno už je to pryč. Co děláš za práci radeckar?Nějakou dispečerku???
Odpovědět
abinka: ne, ani jedno ;-), ale prostě můj přítel chybu, kterou jsme odnesli oba (peníze). Nechal se strhnout špatnou partou. Ale dala jsem mu tehdy šanci, ale hodně jsem mu dala tehdy poznat, jak mne to zabolelo. Občas až moc, ale hodně mne tím zranil a hlavně naše plány. Oba jsme už plánovali hypotéku - bydlení a potom jak se vše uklidní i svatba, mimčo .... Uznal sám, že to byla blbost a hodně jej mrzelo, že se to stalo. Od té doby se mi to snaží vynahradit všemi způsoby. Takže tak ... Můj přítel je moc hodný, ale jak se říká anděl s růžky. Ale miluji ho. :-) :-) Vyřešení Vánoc vymyslel přítel a dala jsem mu zapravdu. Pokud máme to všechno utáhnout, tak se nic jiného nedá dělat. Dispečerka přesně ne, ale je to pozice - telefonní bankéř v bance :-D :-D :-D. Jo, hold dali nám i směny na Silvestra do noci :-( :-( :-(, ale můj milý mi slíbil, že si mne příjde vyzvednout, jakmile skončím. Naštěstí svátky mám volné.
Odpovědět
Profilova fotka
aha no chlapi mají na ublížení opravdu talent taky jsem to poznala.No hlavně že se to u vás dalo do pořádku. No tak silvestr není tak důležitý jk vánoce teda aspoň pro mě.
Odpovědět
Ale na druhou stranu musím na svého přítele to, že se snaží. Letos na Silvestra tomu bude rok, co přestal kouřit. Stojí při mne, když potřebuji jeho oporu. A já zase naoplátku jemu. Řekli jsme si, že uděláme za tím vším tlustou čáru a budeme si užívat společného žití. (mimochodem - já také nejsem svatoušek - každý máme nějakou tu chybu ;-) ;-) ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nikdo není dokonalý.Já taky néééé ale aspoň něco se svýma chybama dělám.Můj přítel má pocit že kdyby se mi víc věnoval tak mi poleze do pr...... a to nechce bere to tak že se bude chovat normálně no ale tomu taky zrovna dvakrát nejde občas zase uklouzne ale co už.Dal si předsevzetí že od nového roku nebude kouřit a začne makat na kondičce tak to jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Nemělas tento týden náhodou svátek???? Pokud ano, tak přeji dodatečně hodně štěstíčka k svátku :-) . No o kondičce mého přítele můžu také něco prozradit :-D :-D :-D :-D :-D :-D. Už jsme spolu šestý rok, ale hodně svou váhu za tu dobu změnil :-D :-D :-D :-D :-D. Na začátku měl o nějakých 15 kg míň. Nejvíce to jde vidět na bříšku - říká že není tlustý, ale svalnatý :-D. Ale i sám uznal, že by jej mohl zmenšit do svatby, aby nevykukovalo z pod saka :-). Já jsem také zvědavá :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek tak co jak je tři dny před štědrým dnem :-D S tím svátkem to bylo na mě?Pokud jo tak já jsem Gabriela a ám v březnu ale díky :-) Můj zase tvrdí že má aero dinamický tvar(kapkovitý) no snaží se dělat z chyb přednost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, abinka: já jsem tento týden ještě v práci, takže vánoční přípravy jsem absolvovala přes víkend... A co ty? Dárečky nakoupeny zabaleny? :-) Aerodynamický tvar = :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dárečky nakoupený ještě zvažuju jestli bych miláčkovi ještě jeden nekoupila ale nevím jestli to naše peněženka unese :-N zabaleny skoro všechno no. Pardon za tu chybu :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! dárečky nakoupený, z cukroví mě čekají ještě úlky, na ty se vrhnu dneska. O víkendu jsme byli u mojí mamky, zvládli jsme 8 druhů:-) Teď už jsme v Praze a čekají nás první společné Vánoce. Sice jsme spolu devatý rok, ale ještě nikdy jsme nebyli o Vánocích spolu. Navíc to bude netradiční, 23.12. odjíždíme do Českého Krumlova. Tak se to ve mě tak nějak míchá, s našima a i teď s mamkou (po rozvodu našich) jsme vždycky měli nádherné Vánoce, strašně jsme si to užívali. Teď bude taťka s dědou, mamka se ségrou a já s Lukem. Jsem asi dětinská, ale asi se mi bude i stýskat. Přítel totiž Vánoce spíš nemusí, budu ho muset naučit je mít ráda. Ale to přijde asi až časem.
Odpovědět
Profilova fotka
vendy: 8 druhů? To jste dobré! My dělaly s mamkou za jeden den 4 a bohatě stačilo a druhý den jsme cukroví nemohly ani vidět :-) Společné Vánoce jsou asi poprvé vždycky zvláštní, my je letos budeme mít ještě oddělené, ale chápu tě. Mně je zase líto nechávat rodiče samotné :-) Já si naopak říkám, že je škoda, že jsme se nakonec nerozhodli být na Vánoce spolu (původně jsme to tak plánovali), ale kdybysme byli spolu, určitě bych si zase říkala, že bych chtěla být s našima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase vždycky říkala, že až po svatbě. Ale letos jsem si to rozmyslela, protože příteli je už 32 a nechtěla jsem ho už tak "nutit" aby byl u svých rodičů. A on chtěl být se mnou. Tak jsem vymyslela ten Krumlov, protože si myslím, že kdybysme měli Vánoce v Praze, byla bych nakonec asi zklamaná, protože bych to chtěla udělat stejné jako byli Vánoce u rodičů. A to je jasný, že nejde. Musíme si tu vánoční atmosféru nejdřív naučit dělat. Navíc nemáme televizi a Vánoce bez pohádek? Ale v Krumlově to taky bude hezký, s přítelem jsme tam byli už 7x, chtěli jsme tam jet na svatební cestu, tak to bude spíš cesta předsvatební:-) navíc chceme jít na půlnoční, ani jeden jsme ještě nikdy nebyli. Bude to fajn :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?