Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V této diskusi zatím asi ano :-) Hm tak nás zubařka objednává napříště hned při kontrole, takže už teď vím, že příště tam jdu 5.5. :-) Máš fajn, že tě vzala mimo termín ;-) To jo, penízky lítají, ale musíme si to nějak odůvodnit ;-) Kupovaly jste na Vánoce nebo něco i na svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na vánoce i na svatbu,sekám to jak to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ona mě právě nevzala já se dívala na mobil před odchodem a a koukám jak blbec že je 20tého no tak jsem jí hned volala abych tam nešla s malým zbytečně tak mě hned přeobjednala za |14 dní. NO odůvodnit to větino nejde :-D Táta se už vždycky culí jak prdý když začnu argumentovat :-N ááále co...peníze budou my nebudem. Já jsem nakupovala na vánoce něco na svatbu a nějaký hadříky na jednu akcičku co bude za 14 dní :-) ať nejdu jak chudý příbuzný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já počítám,že to co potřebuji na svatbu(dekoraci) nakoupím v gastronomických potřebách v makru takže musím vše obhlédnout tam a zatím jsem neměla možnost se připlést do auta když táta jede nakupovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já objednala nějakou dekoraci z netu tak snad během příštího týdne příjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsi jí objednávala?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím a přeju hezký víkend! My si teď jdem zahrát bowling, jsem ráda že pracovní týden plný přesčasů je za mnou.. ale už mám zhruba vymyšlený zasedací pořádek, tak aspoň nějaký pokrok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak si pořádně zahraj ;-) to mi zasedák ještě nemáme
Odpovědět
Profilova fotka
no tady na beremese :-) NO zasedácí pořádek ještě taky nemám =-) ale nebylo by špatný nad tím už uvažovat ;-)
Odpovědět
Ahojte, už som tu dlho nebola a ako tak pozerám, tak by sme si mali so zariaďovaním pohnúť. V podstate máme zajednanú sálu, ale zistila som, že sa mi až tak veľmi nepáči a možno by bolo dobre pozrieť si aj iné. Boli sme na matrike, ale pani nás odbila, že máme prísť až po novom roku, pretože sa možno zmenia tlačivá a je to ešte dosť skoro. Na faru sme sa nedostali, peretože tam nikto nebol... Tak začínam mať pocit, že je niekto, alebo niečo proti nám...
Odpovědět
Profilova fotka
lubka to tak nemůžeš brát...hold teď už nejsou lidi ochotní jako dřív.nenech se tím odradit...Te´d si užij svátků a po novém roce se na to vrhneš a uvidíš že to bude v poho.Já se taky v půjčovně šatů připadala jak debil skoro se mi vysmála proč jdu tak brzy =-) Já to tam teda šla jen omrknout jak se budou pohybovat ceny.Bohužel tam byla paní na záskok tak jsem se nic nedozvěděla.tento týden jdu znova potřebuju zjistit kolik asi za půjčení šatů dám.jestli se mi nevyplatí si je radši koupit :-) Co vy budete kupovat nebo půjčovat??? lucjeta už máš ten zasedací pořádek hotový???Já ještě pořád nevím kolik lidí bude takže zatím čekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám no, domluvili jsme se že na oběd pozvem jen rodinu, tak mi to i s náma vychází 28 osob ale i tak nebyla sranda vymyslet koho ke komu posadit :-| a ještě musím zjistit jak přesně budou poskládané stoly a podle toho to dotáhnout, ale už zhruba vím :-) a pak příjde pár známých tak nevím jestli pro ně stůl zvlášť nebo pro ně nechat místo na koncích stolu..Jak to máte vymyšlené vy? Celkově nás bude asi max 40, zatím :-D uvidíme pak v reálu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no já nechám určo místo na konci stolu.Bokem to by mohlo být pro ně nepříjemné :-| My jsme to počítaly už tak před dvěma měsíci a taky nám to tak nějak vychází no spíš na večer bude víc lidí. Přes týden už se taky pustím do toho zasedacího pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-( tak jsem si celou noc užila na wc :-S ale měla jsem tam čas přemýšlet o svatbě :-N :-D takže už aji vám jak se nachystám na zasedací pořádek :-) jinak včera jsem dělala perníčky a ještě jsem je zdobila,udělala jsem první várku lineckého a rohlíčků x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo ty už pečeš???Není to brzy???? Co tě prohnalo???
Odpovědět
Profilova fotka
nevím,vypadá to na střevní chřipku :-( není to brzo,bohužel už se před vánocema nezastavím,je toho moc a času je málo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hm to je taky fakt.. Tak brzké uzdravení
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju,už je to lepší ;-) když vidím co všechno mě čeká do vánoc tak mi z toho hrabe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mám na mejlu katalog svatebních šatů od jedné prodejkyně z aukra, přepošlu pokud budete chtít mrknout.. ;-) Mám tam dva favority, najdete je v mém albu.. No nic, už musím jít chrnět, zítra zase vstávačka do práce:/
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta nádherný na mě sice moc romantický ale úžasný ;-) Jinak co doporučit to je opravdu těžké.Projížděla jsem pár albumů a fakt co postava to sedí něco jiného.Je potřeba si to ozkoušet.Já budu po novém roce zkoušet a podle toho si pak můžu teprve vybírat.Dneska jdu vyřizovat a je to hned vedle svatebního salonu tak nevím jesli odolám se nemrknout a aspoň ceny zjistit a´t vím jestli hledat na netu nebo si půjčím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zasedací pořádek: my budeme mít asi do tvaru U a byly nám doporučeny dvě možnosti: 1. ti, co budou už na oběd, budou sedět po vnějších stranách stolu (cca 20 lidí) a ti, co přijdou až večer (dalších 10 - 20 lidí) budou sedět po vnitřní straně stolu. Já nevím, ale večerní hosté se nebudou s ostatníma znát, tak mi přijde divný, aby seděli naproti sobě. I když stejně prý málokdo sedí pořád na své židli... 2. pro ty, co přijdou večer, budou zvlášť stoly - na svatbě v podobném duchu jsme byli a nepřišlo mi, že bysme byli jooo nějak odstrčeni. Je fakt, že jsme nebyli v centru dění, ale byli jsme u stolu se známýma a pak se stejně tancovalo :-) Tak já nevím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mám týden na věci kolem svatby - mám chřipajznu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka já budu mít taky U a udělám to tak že budu dávat lidi na prosti sobě a nakonec dám ty co příjdou až večer....měla to tak i moje svědkyně a bylo to dobré. Já vytvářím svatební noviny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to tak, jak píšeš, přijde lepší. Ale říkala jsem si, jestli ta volná místa nebudou vypadat divně, když budou prázdná?! Ale asi ne, když píšeš, že jsi to už někde viděla a budeš to mít taky tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební listy? Tady na BRMS? Už máš jasno v darech, co by jsi chtěla? Já teda vůbec :-D Hlavně asi upřednostníme penízky, zařízení už jsme...
Odpovědět
Profilova fotka
No ono to nevypadalo blbě nazdobený to bylo a já byla svěděk takže mě to nepřišlo divný já kolem sebe lidi měla....mě osobně by bylo divný že na proti mě nikdo nesedí :-D No svatební noviny.na beremese nevím co tu je?? Dívala jsem se na netu a vybrala jsem si pár verzí co jsem našla tak si s tím pohraju něco obšlehnu :-N No co no ;-) Jinak dary taky moc nechceme taky jsme skoro zařízený a co není tak jsou to i dražší věci takže to si radši nakoupíme samy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se stolama to uděláme taky tak, jak píšeš. Vypadá to jako nejlepší řešení. Je to opravdu divný se dívat na někoho až na protějším stolu :-D Ještě jsme měli nabídku na velký oválný stůl, ale tam nevím, jak bych řešila zasedací pořádek (např. koho bych posadila naproti sobě atd :-) Jj svatební listy tu jsou, když nahoře klikneš na záložku Domů, tak tam svatební listy najdeš. Je tam i svatební plánovač :-) Kolik tvé listy budou mít stran? Pak je vytiskneš a rozdáš spolu s oznámením? Nebo jak? Ještě jsem je u nikoho neviděla, tak snad nemám moc blbé dotazy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ty myslíš tohle. Né já dělám svatební noviny.Dám tam něco o nás,partnerský horoskop,fotky jak jsme byly malý a spoustu vtipů o svatbě různé vtipné zákony atd. no a nakonec poděkování rodičům a svědkům no všem že přišly atd.
Odpovědět
Profilova fotka
http://fimfule.rajce.idnes.cz/Svatebn... mrkni třeba tady,paní to má moc pěkně udělané ;-) Oválný stůl si nedokážu představit.Mě to U vyhovuje jestli to budeme dělat tak kde to zatím máme v plánu tak to bude jediné řešení není to zase tak veliká místnost takže se udělá U a naproti Učku u zdi budou švédské stoly. a uprostřed se bude tančit.No a hned za švédskýma stolala bude východ na terasu s venkovním posezením a udírnou a grilem :-D Nic honosnýho ale myslím že to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sice máme termín svatby o den dřív, než vy, ale i tak jsem nakoukla a vidím, že řešíte uspořádání stolů, což mě taky čeká. A llíbí se mi ten nápad se stoly do U a uprostřed tanec, tak díky za tip ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?