Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule díky :-) Holky v albíku mám dnešní líčení....jsem z toho opravdu zklamaná....dala mi modré stíny..ikdyž jsem jí řikala že chci hnědé nebo fialové...prý by mi neslušely :-| Já myslím že by to bylo lepší než tohle :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo jina měla jsem ještě umělé řasy,které padaly tak mi je sundala..jinak budou namalované řasenkou...prý měla nové lepidlo a chtěla to ozkoušet tak nevím,ale s těma řasama to bylo dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka - co sa tyka licenia, bledo hnede - zlatiste by boli najlepsie, mas krasne modre oci a jedna zo zakladnych zasad je nedavat na oci tiene tej farby akej mas oci. Vizazistka by taketo veci mala vediet. Tot moj nazor.
Odpovědět
Profilova fotka
Sandro,dík,žes mi to připoměla :-D ...nějak to jde stále mimo mě :-N Abinko,teda to líčení =-) ...mě by taky nenadchlo,nemáš v záloze ještě někoho jiného?Já taky líčím,ale sama sebe bych nechtěla,vím,jaké to je v den svatby,ruce by se mi třásly tak,že výsledný efekt by byl k pláči :-D ...já jdu zítra na zkoušku,uvidím,co na mě nachystala,ale je hrozně šikovná,česání jí jde na jedničku a líčení nejspíš taky..řasy budu mít nalepovací,vypadají fantasticky z profilu na fotkách,já mám svoje taky dlouhé,ale takové střapaté :-D každá jde na jinou stranu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska bohužel nemám ;-( Nevím co mám dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
liluska....právě že to vím i já že se nedávají barvy ,které máš oči...jinak děkuji za radu...no když jí řeknu barvu tak by to snad mohla nějak zvládnout...
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo,tak to je prekérka :-| ...nebude lepší,když se nalíčíš sama? :-N nebo šikovná kamarádka? ..za tohle bych peníze nedala..teda docela by mě zajímalo,kolik takové líčení stojí ?!?....já to mám i s cenou za účes cca 500,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska šaty jsou úžasný moc se ti povedly.... no chce cca 120kč za líčení...ještě jsem měla umělé řasy ale odlepovaly se...zkoušela nové lepidlo..tak prý zůstane u starého ten vydrží celý den...
Odpovědět
Profilova fotka
Dík,normálně jsem z toho nespala,pořád jsem nevěděla,jak je vlastně udělat 8-( Tak to není zase až tak moc,ale i tak :-S to nevyzkoušela jinou variantu? ]-( ...no taky mám hrůzu,aby mi ty řasy držely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můžeš být klidná jsou opravdu úžasný...jsi fakt šikovná ;-) No prý já vás namaluju jak bych chtěla já a pak mi můžete ukázat ten obrázek..docela spěchala..no a odpovídá to tomu :-S Prostě si najdu fotku líčení tady na netu a řeknu jí že takhle mi to udělá a hotovo,ale které? ;-( Jáááj to jsem nečekala jsou s ní všichni tady spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
No na tu mojí hubu...nemůžu čekat zázraky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci líčení v tom stylu..fotečku tu má spousta holek v albu...blonďatá borka s čepkou na hlavě,oči hodně do černa :-D nevím jak to popsat :-D raději to dám do alba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaliska: pochopila jsem správně, že sis šaty šila sama?? Jinak to líčení je moc pěkné, ale aby to nebyla na den moc...a kor jestli bude teplo, tak to bude chtít něco hodně kvalitního, aby se ti to nerozteklo já jsem líčení nechala čistě na kosmetičce, na první pohled jsem se chtěla ihned omýt, přišla jsem si strašně, ale na fotkách to vypadá skvěle, jen jsem nebyla zvyklá na "tvář " :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem konečně objednala kytici, dvě pro maminky,pro družičky taky dvě malinkaté kytičky a svědkyni na ruku :-D ...ženichovi se protočí panenky až to bude cálovat :-p ...ale co,ženit se chtěl hlavně on ;-) :-D Jsem naštvaná,že to stejně nebude všecho podle mých představ,ale co už :-( nějak to dopadně,alespoň že fotografa jsem si vynutila podle svého gusta ;-) Kvůli budoucím tchánům musím ještě dodělat pár vývazků 8-( ..taky nejsou schopní říct kolik těch lidí tam vlastně bude,zvou si,koho chtějí :-| ..nejvíc mě naštvali,že prý půjde i ,,přítelkyně" od povedeného švagříčka,to je dílo,to je děs...navíc ji v podstatě nikdo nezná,je tam třeba týden,ale zavřená v pokoji,jedno s náma seděla u oběda,ale tot vše,nebyla schopná říct ani bů na pozdrav,taková hooodně divá holka :-D no nenapadá mě jak slušně ji popsat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska přesně něco takového chci i já,ale nějak to nezvládla...
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš mi řekla na obrázek co jsem jí ukázala že se to ke mě nehodí a ta holčina na tvém obrázku má taky modrý oči..
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko,no to je právě líčení hlaně ke světlým očím...třeba ke hnědým by to fakt asi moc nešlo,to by zanikly Evelp,jo šila...nějak se mi nechce sponzorovat předražené půjčovné v salonech,na pár hodil tolik tisíc,to bych pak půlroku neměla za co jíst :-D ...ale kdyby mi platili svatbu rodiče,jak to tak občas bývá,tak bych si s tím hlavu nelámala 8-( ...no,to nám trochu nevyšlo,naši se k tomu postavili s trošku negativním postojem :-S ,ale kašlu na ně,pokazit si to nenecám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska nevadilo bych ti kdybych ten tvůj obrázek použila jako předlohu pro tu kosmetičku??? Je to přesně co jsem chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska : jsou opravdu nádherné, ty se tím živíš? jestli ne, tak je to opravdu dobrá příležitost ty půjčovny jsou předražené, to každopádně...mě taky bylo líto ty penízky dát, většinu jsou si taky platila sama (resp. s manželem), ale nemohla jsem odolat, byly krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momentálně se tím neživím,nemám čásek,tři dětičky,čtvrté na cestě :-D ...ale jednou bych zase chtěla x-) akorád na mě samotnou se mi šije strašně špatně :-N Abiko,klidně použij ;-) já ho tady taky od někoho stáhla,původně jen do kompu pro kosmetičku,stejně jako kytice,nechce se mi to dávat do alba,když to tu mají skoro všichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo , svatební přípravy s mimčem na cestě, skláním se před tebou !
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska díky moc...snad to ta kosmetička zvládne...
Odpovědět
Ahojky nevěsty, tak jsem dnes roznesla výslužky a zítra pádím pro šatečky. Jelikož už se sem neodstanu, přeji Vám všem svatbu snů... a nám všem krásné počasí... Snad vyjde, mám svatbu venku... byla bych smutná nevěsta, kdyby pršelo... tak pá a moc si to užijte
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer :-) tak výslužky jsou v krabičkách, ráno jdu na nehty a pak jedu k našim a budeme výslužky rozvážet. Dostanu se sem až v pátek večer a kdoví jestli, tak si to holky všechny moc užijte a těším se na zážitky ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím :-) už nějak nestíhám.. :-| dnes 3h u kadeřnice-melír, přeliv, foukaná- 650,- pak hoďku na kosmetice- trvalá na řasy, trhání a barvení obočí 420,- doufám že se vdávám poprvé a naposledy :-D ale holky kdo jste ještě neměla trvalou na řasy vřele doporučuju, úplně jsem čuměla kde jsem takové řasy vzala :-N fakt pěkné.. abinka: myslím že pokud jí řekneš jakou chceš barvu stínů neměla by snad mít poblém s tím tě tak nalíčit ne? my jsme taky zkoušely fialové a hnědé a vim že o modré taky mluvila ale to jsem zatrhla rovnou, k modré barvě nemám vztah.. a je fakt že tobě v té modré zbytečně zaniknou tvé krásně modré oči taky bych určo volila jinou barvu.. no zítra mě čeká gruntování ať tu můžem uvítat svatebčany a nezhrozí se :-N na 14h mám pedikúru a pak už jen různé dodělávky.. ale je to teda pěkně na hlavu =-) dobrou nevěstinkyyy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, lenieka tak hlavně šťastné cestování ;-) Lucijeta: Já taky doufám,že když jí řeknu že mi to namaluje takhle tak že to tak udělá a bude to dobré...teď se jen trefit do toho správného líčení =-) Já jdu dnes ke kadeřnici na barvení stříhání a zkoušku ;-) Z toho strach nemám tak snad to nedopadne jak včera :-N Skoro manžílek jede ozdobit veteránky a jinak dnes co se týče svatby neplánované nemáme :-) krásný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky:-) Do včerejšího večera jsem nevěděla, co je to svatební nervozita. Jenže dnes se přesunujeme na místo činu a já se bojím, že něco zapomenu. Teď už je zabaleno a já mám celý den na to vymyslet, co nám chybí. Zítra budeme péct svatební koláčky do výslužek, večer jdu na nehty a pak už nebudeme nic řešit a jen si užívat. Abinko k tomu líčení. Mě moje vizážistka nalíčila pěkně, ale moc silně. Říkala ať se doma vyfotim a uvidím jak to bude vypadat. No nevypadalo to moc dobře, nosím silné brýle a tak se to docela tlouklo. V sobotu ráno ji tedy budu přesvědčovat o vele jemném líčení, jsem zvědavá jak to dopadne, ale klidná moc nejsem. Tobě budu moc držet palce. A vůbec Vám všem:-) Asi se sem už nedostanu, tak Vám přeju ať máte svatební den jak jste si ho vysnili a nenechte si ho ničím a nikým zkazit, nestojí to za to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy děkuji...taky vám všem držím palečky aby vše dopadlo tak jak jste si vysnily :-) Ty které ru nebudou tak jim přeji bezproblémovou sobotu ;-) Samozřejmě i zbytku,ale to můžu později 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i u mš dopadla zkouška líčení nic moc :-S Nechám si udělat jen make up a nalepit řasy...zbytek sama ]-( Každé oko jsem měla jiné,navíc nic nebylo dotažené,já jsem na tohle hrozný preciz,všechno musí být vystínované aby to fakt ladilo,navíc jí to hrozěn dlouho trvalo,za tu dobu bych ty oči měla dvakrát :-N .trochu jsem to po ní poupravila a dala všechno do alba...ještě se chci odlíčit a všechno znova vyzkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No moc pěkné :-) jůů taky bych se chtěla umět takhle namalovat :-| Já mám za sebou zkoušku účesu dopadlo to moc dobře x-) Tak vlásky budou super...no a s tím obličejem to snad taky dopadne dobře :-S Tak zítra už to bude...chystání zdobení apod. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?