Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uteklo to fakt rychle. Už je uterý, týden se překulí a budeme mladé paní ;-) Já bolerko také nemám, zkoušela jsem si ho k šatům a přišlo mi to takové upnuté, formální. Tak jsem zvolila štolu. A určitě bude krásně, musí:-) My dáváme dohromady výzdobu aut, ale nebudeme to nijak pžehánět, protože pojedeme jen kousínek. Přijde mi, že máme všecno zařízené, ale to se pozná :-)
Odpovědět
dievcata, prajem Vam, aby tato sobota bola pre vas ta najkrajsia a nezabudnutelna :) ja uz budem mat teraz presne rok od nasej svadby a poviem vam, fakt to stalo za to, a keby sa dalo, tak opakovat!opakovat!..ale samozrejme len s mojim muzikom :) tiez sme sledovali vsetky soboty pred nasou, a poviem vam, vobec som sa netesila, stale prsalo... :( ale na tu nasu bolo pocasie ako stvorene...krasne teplucko, zatiahlo sa, az ked sme sa isli fotit (teda sme aspon neboli celi spoteni :)) a dovolilo si prsat az podvecer... :) dievcata, a vela lasky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja uz mam dobry stres. Citim v sebe aka som nervozna. Uz chcem aby bola nedela :-( My sme akurat vcera boli dohodnut na sale kolko presne pride ludi, ako budu stoly, co sa bude jest a vsetko okolo toho. Odniesli sa krabice cukrarke na kolaciky. Dnes si este zenich musi zabezpecit koselu na popolnocne prezlecenie a uz bude komplet vybaveny. Ja som si uz vcera konecne zadovazila nieco na dekolt a usi :-) Dnes idem vyskusat popolnocne saty do pozicovne, ci ich netreba nejak upravit a to je asi vsetko. Vo stvrtok a piatok sa chystame vyzdobovat salu, chceme si to urobit sami podla seba, no a v sobotu .... tak to uz viete, ten nas velky den "D" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek..... Chrumka to jsem ráda že nejsem sama...taky jsem už nervozní...asi skočím do lékárny pro něco na uklidnění s takovou budu unavená,protivná a nevyspaná nevěsta :-D Mužíček včera pucoval hasičského veteránka,aby jsem si neumazala šaty ;-) Ve čtvrtek nazdobíme.Já ještě musím udělat výzdobu na mažílkovo vozítko.Už je to předchystané tak by to mohla být rychlovka. Holky já se bojíííím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak na mě taky začíná nervozita přicházet, ale to jen díky tomu, že se některé věci začínají komplikovat :-| a zbyvající dny nebudou v takové pohodě, jak jsem si představovala. Ale zvládneme to ;-)
Odpovědět
Ahojte, tak pridavam sa do klubu nervoznych neviest;-) Uz asi dva dni vstavam 4:30, nemozem spat :-) Uz sa aj tesim na tu nedelu po svadbe. Dufam, ze si pri tom strese stihnem uzit sobotu ako sa patri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berusska- netěš se na neděli po, to budeš smutná, že to máš za sebou, těš se na sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka co se komplikuje???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
stresik si uzivejte, pak to bude rychle, ale pozor pozor, ja jsem to z nervu malem dostala, tak at si to nezkazite
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám z nervů o týden dřív tak že jsem v klidu do zítřka mám po všem juchůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
albinka: tak to mas uplne akorat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: nic zásadního, ale zítra jsem chtěla mít klídek a zajít na zkoušku šatů, ale budu muset jít už dnes (ještě jsem se tam ale nedovolala, jestli mají šaty nachystané) a zítra ráno jet k našim a pomoct mamce s dáváním výslužek do krabiček. Večer zase zpět, ptž ve čtvrtek ráno mám nehty a pak zase k našim a rozvážet výslužky. Tchýně má nervy na dranc a ráno mi psala "kamoška", že se nedostaví, že jdou na prohlídku bytu, na kterou nejde jít jindy. No co si tom myslet...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysli si o tom to, ze se ti alespon utridi pratele, me se to taky stalo, z toho si nervy nedelej, ti za to nestoji !
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka...tak to budeš mít dost uhoněné :-| Jak daleko budeš jezdit??? Jo a co dáváte do výslužek že už to chystáte zítra???? my budeme výslužky chystat v pátek. My jsme si taky říkaly že nám to pěkně protřídí kamarády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s přáteli máte pravdu. Ona už minulý týden prý nevěděla, jestli dojede (to vím od svědkyně). Prý se jí s přítelem nechtělo čekat na večerní párty (mimochodem obřad máme ve 13:30 a párty začíná v 17h., tak by si skočili na oběd a bylo by 17h.). Sice chápu, že nejsou Brňáci a neznají to tu, ale říkala jsem jí, že řidič je zaveze kamkoliv. Bylo mi divné, že se neozývá a jak to dopadlo... Ale kazit si tím náladu rozhodně nebudu ;-) abinka: 90 km, je to hoďka cesty, tak to naštěstí není tak hrozné. Do výslužek drobné cukroví a koláče, možná i nějaké řezy, přesně nevím. Na Vysočině je právě zvykem dávat výslužky před svatbou... Vy asi dáváte až po svatbě nebo na hostině?
Odpovědět
Profilova fotka
takoví za to nestojí! užívej si ty ostatní přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: díky za podporu ;-) abinka: jak se cítíš, už je krk ok?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka tak to budeš mít náročné,ale to zvládneš ;-) Hm tak to je dobré....takže by čekaly jen chvilku..prošly by pár ochodů a hotovo...Hm tak aspoň víš co si máš o ní myslet :-) No u nás se dávají výslužky potom.V pátek nachystáme výzdobu stolu a sálu a pak se vrhnem na výslužky..kdo bude odjíždět ještě v sobotu tak jí dostane v sobotu a kdo v neděli tak v neděli :-) Jinak moc děkuji za optání...je to lepší...nejsem 100% ale je to o dost lepší ;-) Nervozitka taky trošku ustála....to bylo asi po těch živých snech :-D No než jsem usla tak jsem přes půl hodiny nastupovala do veteránu a pořád jsem padala..pak se mi zázračně podařilo usnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: :-D to je sen :-D mně se toho teď taky zdá hromada, ale nepamatuju si to. Ale takové ty hrozivé sny, že nic nestíhám apod. už naštěstí nemám. Fajn, že ti je lépe ;-) No, taky toho nemáš málo. Jsem ráda, že výzdobu nám udělá restaurace a nemusíme se o to starat. Taky už jsem klidnější, tisknu si vše potřebné. Od zítřka mám volno, tak snad nic neopomenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak bude nás na to celkem dost tak myslím že to bude v poho :-) Jak si tak s váma píšu tak ta nervozita zase stoupá....nesmím na to myslet a pak do toho v pátek spadnu a vylezu z toho až v neděli
Odpovědět
Profilova fotka
mě to tady právě tenkrát pomáhalo psát si o tom s ostatními a uklidnilo mě to, teď vám jen tiše závidím..
Odpovědět
Profilova fotka
Musíme si to užívat, ne stresovat ;-) Co budete dělat v neděli, kromě výslužek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No není co :-| Pořád mám pocit že je všeho málo a hodně lidí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My v nedelu iba pojdeme zobrat veci zo saly domov a potom doma na zahrade este urobime taky posvadobny obed, dojedia sa veci, ktore sa zvysia :-) a proste cela rodinka posedime, povegetime, zhodnotime ake to bolo a nechame to vsetko na seba dosadnut :-) A v pondelok sa len odnesu pozicane veci do pozicovien a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v neděli budete sbírat svatební dary a snažit se jim najít nové místo :-D pročítat znovu gratulace a pomalu sbírat fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: :-D Nám tu budou zůstávat naši a brácha s rodinou, tak uvidíme, jestli budeme schopni společného programu nebo budeme rádi, že se dopravíme domů a budeme odpočívat :-) chrumka: posezení na zahradě - to se máte :-) evelp: dívala jsem se na fotečky a moc vám to sluší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: moc moc díky, teď se akorát chystám dávat dohromady album, sešlo se nám skoro 900 fotek, tak budu mít co dělat :-) a myslím, že to bude ráno ještě fajné, že tam s váma budou, ale pak budete rádi, že máte klid sami pro sebe, protože ten den jsme oba byli tak rozlítaní, že jsme se skoro "nepotkali " :-D aby každý obešel hosty a s každým alespoň trochu pokecal..
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: 900 fotek? wow! Taky si myslím, že budeme rádi, že budeme mít klid pro sebe. To by chtělo, aby svatba trvala dva dny, aby se stihlo všechno a všichni, jak tak čtu :) Pádím na schůzku, zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to by ubec nebylo na skodu, ale pro me by asi i 2 dny bylo malo, fakt bych si to dala znovu, protoze je desne fajne, kdyz se takhle sejdou lidi a oslavuji neco tak pekneho....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevěstinky:-) Máte to za pár:-) x-) Už jen 3 dny a jsou z vás vDANÉ PANÍ.. Přeji Vám at vám váš den výjde podle vašich představ a at je tento den pro vás tím nejkrásnějším:-) Hodně štěstí.... papa Sandra x-) :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?