Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky už skoro všechno nakoupeno..ještě jsem oběhla město...ale můžu říct že ta tombola stála víc než jsem čekala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
abinka máš můj obdiv, řešit ještě tombolu, já už nevim co dřív :-| teprv včera jsem byla domluvit kytky, zítra se chystáme jít dohodnout menu a skoro na každý den něco mám a to po nás chtějí ještě přesčasy. musela jsem se už nějak odreagovat tak jsme dnes s holkama po práci zašly do kina na Sex ve městě 2 a fakt jsem se pobavila a utvrdila v tom že se vdát chci(kdo viděl ví=) no a v pátek mám rozlučku s holkama tak doufám že se moc nestřískám protože bych o víkendu ještě ráda zvládla pár věcí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já zrovna bojuju s nachlazením, mám pekelnou rýmu (máme v práci klimatizaci, tak se to na mě podepsalo:-( Děkuju všem andělíčkům strážníčkům, že nejsme o týden dál, takhle se snad z toho stihnu dostat:-) Tombolu také neřešíme, jsme na tom podobně jako Licieta. V pátek mám dovolenou - čeká nás restaurace, oddávající a dorty. Ale je fakt, že jsem se vaší diskuzí dost bavila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: Děkuji,ale je to jinčí...už jsme stihly vše objehat.Jen pár drobností a bylo by hotovo.Takže jsme si řekly že to ještě uděláme.Jsem na mateřské to taky dělá hodně.Malýho mi hlídala babička a já celý včerejšek lítala kolem tomboly.Kdybych chodila do práce tak to asi taky nedělám. Ale musím se přiznat že to byla poslední kapka...jsem z těch příprav unavená a už mě ta tombola ani nebaví.tak snad bude bavit hosty :-) Ještě musím dodělat ozdobu manžílkovy na vozítko a už bych mohla finischovat ;-) No už aby to bylo a´t si to jen užíváme.23.6. jdu na kosmetiku a zkoušku líčení no a 24.6. jdu na zkoušku účesu i se stříháním a barvením no se vším všudy.To budu mít těch salonů taky plný kecky :-|
Odpovědět
Ahojky holky, jak vidím už se všude finušuje :-). Už je to za pár!!! :-D :-D. Už snad mám vše domluveno a nachystáno. Snad jsme na nic nezapomněli. Už se těším, jak budu mít příští týden dovolenou, protože směny do jedné do rána jsou pěkně na ... Také máme tombolu - tu jsem nechala v plné kompetenci své drahé polovičce (ať také něco dělá). Včera už vše zabalil do balíčků (pěkně si s tím vyhrál, to musím uznat). Domluvili jsme s mojím, že příští týden si zajdeme na společnou večeři - ještě za svobodna, abychom také ukončili veškeré starosti se svadbou, s bytem ... A bude to taková tečka na závěr. Lucijeta: Hance Spitzerové (Hřibové) se 6.6. narodil chlapeček Jirka. :-D :-D (malý je ještě v nemocnici, byly nějaké komplikace po porodu, ale zdá se, že bude vše vpořádku).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda, že nejsem jediná, která má pocit, že ji organizace svatby znavuje. Ono to je příjemném ale jen do určité míry. Mně už pohár přetekl a spíš se začínám těšit, až to budeme mít za sebou. To se ještě domlouvám s kamoškama, které jsem dlouho neviděla a do svatby to chci napravit. Takže každý den doma až večer a to sebou většinou fláknu na gauč a nic se mnou není. O víkendu jsme chtěli vyrazit na kola, ale nakonec to myslím dopadne tak, že budeme doma odpočívat a budu za to vděčná :-) Vždycky mě pobaví, když se mě někdo zeptá, jestli už mám šaty :-D abinka: šikulka :-) Nkěteré ceny jsou bohužel dražší. Já zatím kupovala většinou jen do 20 Kč, ale Redbull nebo váleček na těsto za 20 Kč nepořídím ani náhodou :-p vendy: brzy se uzdrav a ať to zůstane jen u nachlazení! radeckar: nápad s poslední večeří za svobodna je dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky dneska mi volala Mudra že jsou výsledky z rentegenu.našli mi lořisko zánětu ám to v dutině u pusy :-| Zítra si jedu pro třetí antibiotika a ještě ktomu to vypadá na čištění dutin :-S Tak se modlím ať se nefotím s rozřezanou hubou ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ZDRAVÍM BUDOUCÍ NEVĚSTINKY:-) hOLKY PŘEJI VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A HLAVNĚ PEVNÉ NERVÍKY....VÍM ŽE SE MI TO LEHCE POVÍDÁ ALE UŽIJTE SI VÁŠ DEN NAPLNO STOJÍ TO ZA TO A JE TO NÁDHERNÝ:-) TIŠE ZÁVIDÍM JÁ V DEN VAŠÍ SVATBY BUDU S MANŽELEM SLAVIT PRVNÍ VÝROČÍ:-) MĚJTE SE KRÁSNĚ A NEZLOBTE SE ŽE JSEM VÁM SEM VSTOUPILA ALE PROČETLA JSEM SI PÁR ŘÁDKŮ A AŽ MĚ TO DOJAO JAK JE TO KRÁSNÝ ŽE TO MÁTE JEŠTĚ PŘED SEBOU:-)HNED BYCH SI TO ZOPAKOVALA:-) hDNĚ ŠTĚSTÍ A KRÁSNÉ A PEVNÉ MANŽELSTVÍ :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovinka koukam na vas terminek, vam se blizi velky den, nam prvni vyroci svatby. At se vam vsem vydari nejen svatebni den ale cely zivot po boku vaseho vyvoleneho a do roka at k vam zavita cap nebo vrana, to je teprv ten nejuzasnejsi den!!! Koukam ze Sandule mela podobny napad asi taky z nostalgie prohlizi svatebni fotecky :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: ouje :-( držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
sandule, chroustinka: děkujeme :-) Vám přeju, ať vám manželství stále kvete a příjemnou oslavu výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkujeme :-) lenieka...co nadělám...musím doufat :-( Holky dneska jsme byly obhlídnout Karlovu Studánku..mají tam nádherný park a modlím se ať neprší,protože to budou suprovní fotky..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Abinka vydrž, bude to ťažké ale dúfam, že aspoň v deň svadby ťa to nebude zaťažovať. sandule, chroustika - normálne vám závidím že už to máte za sebou :-) pekné výročie a nech ste stále šťastní dievčatá budúci týždeň je to tu a stále len prší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkujem:-) Katsam:jen si to užívej těch pár dní před svatbou jsou ty nejkrásnější:-)hned bych si to vyměnila:) Croustinko také přeji krásné výročí a mnoho krásných dnů:-)ach jo to uteklo... |-| x-)
Odpovědět
Ahoj holky, je to sice ještě přes týden, ale zatím to vypadá slibně :-) http://www.chmu.cz/meteo/om/tyden/tyd...
Odpovědět
Profilova fotka
Jjj, taky jsem na to koukala:-) doufám že se to nebude moc měnit, takhle by to bylo uplne super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, No kéž by to tak dopadlo :-) Jak se cítíte holky??? Já celkem fajn...jen mi zase bolí v krku...nemáte nějaký osvědčený přípravek(kloktadlo nebo něco podobného) Ať už se toho konečně zbavím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky, počasí nám vyjde a basta :-) Já pořád v pohodě :-) abinka: jak jsi dopadla u Dr? Mně většinou bolívají uzliny než v krku, ale teď si kapu echinaceové kapky (na imunitu) a když na mě něco leze, dělávám si zázvorový čaj. Prý je dobrá slivovice s mlíkem ;-) Kloktadlo - Neo Angin nebo Jox. My máme doma Neo angin a přijde nám dobrý. Chjo, musíš se uzdravit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ten zázvorový čaj bych si mohla udělat to je dobrý nápad ;-) Co to je ten jox...neoangin jsem měla ale nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě týden :-. :-D Dnešní počasí teda nevěstám moc nevyšlo,snad ten příští týden bude lepší :-S Já ted o víkendu došiju šaty,oblek jsme koupili včera, v pondělí ještě prstýnky...no a není co řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho pozpátku. ... Tvoje žena si potřese rukou s tvými rodiči, políbí tě, stáhne ti z prstu snubní prsten, naskočí do auta a za potlesku tvých nejlepších přátel odjíždí do prdele... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska kde jsi přišla na ty moudra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska: :-D abinka: promiň, že jsem ti neodpověděla s tím Joxem :-| Doufám, že ho už nepotřebuješ ;-) http://www.lekarna.cz/jox-1x30ml-ustn... Předpověď počasí vypadá čím dál lépe :-) Holky budete mít kabátek? ve středu jdu na úpravu šatů, tak nevím, jestli si ho půjčit...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: já mám bolerko,bylo u šatů,ale jsem v něm pěkně napresovaná :-| s tím joxem neva...cucím cosi a ještě kloktám tantum verde tak snad to zabere...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tiez bolerko nachystane, ale uvidime ake bude pocasie ci ho pouzijem. Dufam, ze ho nebude treba, ze bude teplo a slnecno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky doufám...jinak mám ještě bílý šálek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame pre istotu este nachystany biely dazdnik, ak by fakt prsalo. Dufam, ze ho nebudeme musiet pouzit.
Odpovědět
Profilova fotka
chrumka: deštník budeme taky pro jistotu kupovat a když bude pěkně, můžeme ho i tak využít na pár fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem si dnes koupila nové bolerko x-) Tak se nebudu mačkat v tom těsném ;-) Jo na fotečky s deštníkem se taky těšíme :-) Jak jdou přípravy nevěstinky...už se to krátí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se bolérko půjčovat nechce :-| pořád nějak věřím že bude hezky :-) kdyžtak to taky jistí bílý šátek :-N ale že to uteklo holky co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?