Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Já výletila u rodičů a byla na dvou oslavách narozenin :-) My děláme tombolu...
Odpovědět
Ahojky abinka, já už mám tombolu komplet... je to supr nápad, když budeme na focení, tak se nebude nikdo nudit a ještě máme i noviny... takže snad to bez nás chvíli vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janula ,lenieka..máte nějaký tip na tombolu? Máme 44 cen a chceme to dotáhnout na 50.Čerpala jse odsud a jinak nás nic nenapadá. My budeme dělat tombolu večer.Až tam budou i kamarádi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: já taky čerpala odsud - z tématu tombola... my taky až večer, plánuji okolo 20.h.. Ale lístky budeme rozdávat dřív - snad se to stihne před rautem. Jestli se to stihne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem nakupovala tombolu...tý jo mazec..mám polovinu..myslela jsem že to bude rychlejší..možná by bylo kdybych v půlce shánění nestratila lístek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: :-D ten, kdo lístek našel, se musel celkem pobavit. To jsi dobrá, já to kupuju příležitostně, většinou 2-3 ceny v jeden den. Některé věci ani nemají tam, kde bych je očekávala.. Už se těším, až to bude kompletní a zabalené...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že řešíte tombolu, sice máme svatbu o den před vámi, ale přidám se k tématu. Včera jsem se snažila něco zabalit do celofánu a málem jsem se u toho vztekla, jak mi to nešlo. Včera jsem jela domů metrem a z kabelky mi čouhala plácačka :-D. A dneska jsem kupovala dudlík a zvon na odpad. je to docela zábavný, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to mi raději ani neříkej, mě balení teprve čeká... S nákupem cen to je sranda, zrovna před chvílí jsem jedné nevěstě psala, že jsem si připadala jako kokot, když jse v jeden den kupovala špunty do uší, dudlík, pastičku na myši a plácačku :-D Nooo ta plácačka je velká, já ji v kabelce zohla a doufala, že se nezlomí :-D Heh s tím dudlíkem - kupovala jsem ho v lékárně spolu se špuntama a lékárnice mi povídá: "máme tu a tu značku". Já jí říkám, že se v tom nevyznám, ať mi dá ten nejlevnější. Si musela myslet, jaká jsem matka :-D A k tomu ty špunty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka...to se pobavit musel...z jedné strany ceny a vysvětlení a zdruhé nákupy :-D Ještě jsem to měla na A4. Já jsem to chtěla mít z krku nechce se mi to kupovat po troškách a taky tu je dost věcí zbytečně drahých.No ale prdím na to zbytek nakoupím zde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka: špunty do uší v kombinaci s dudlíkem jsou fakt dobrý :-D :-D. My jsme včera zkoušeli zase udělat díru skrz na skrz krabičkou kondomů = nemožný úkol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leeena: na co díru?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: hm tak A4 lejstro se na ulici asi neztratí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky na co pastičku na myši a plácačku?
Odpovědět
Profilova fotka
jmenuje se to dětské překvapení a je to krabička kondomů s dírou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leeena já mám ochranný oblek pro ornitology.kondomy ale celé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leeena: aha :-D není těch kondomů škoda? :-DDD abinka: lovecká výbava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: to je dobrý díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: ten mám taky. Lenieka: není - já je nesnáším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leeena: :-D :-D Oblek pro ornitology máme taky :-) Jsem zvědavá, kolik lidí bude tombolu znát. Ptali jsme se dj, jestli by nám to odmoderoval a divil se, co to je, že žádnou tombolu na svatbách nezná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka my si to budeme moderovat samy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já nad tím taky přemejšlela, ale kdo neřešil svatbu, tak to vůbec nezná. My jí budem moderovat sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se nakonec taky rozhodli, že ji budeme moderovat sami. Akorát ho poprosíme, aby nám ji uvedl. Jen pořád nevím, jestli i lístky rozdávat sami nebo tím někoho pověřit...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka: určitě bych je nerozdávala sama - bude tam spousta lidí, kterým se budeš chtít věnovat a i bez tomboly na to nebudeš mít čas. Já jsem poprosila kolegyňku v práci
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pověřila švagrovou.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, rozdávání zabere dost času... Vyhlašovat ceny pak budete sami nebo taky někdo jiný?
Odpovědět
Profilova fotka
vyhlašovat ceny budeme sami, ale prodávat ne
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme rozdávat samy s tím že manžílek bude klábosit do mikrofonu a já mezitím vždycky vytáhnu cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: taky bych to tak u nás vyděla
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme se po vás opičit a uděláme to obdobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka: no jasně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?