Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
chamonila - vydrží, určo jo, já tomu věřím, máme svatbu venku v parku, takže MUSÍ :-) Holky, všechny musíme věřit tomu, že bude krásně, modrá obloha bez mráčků a raději o to víc sluníčka, jen ať nám to cukroví teče :-) Hlavně když nám to vyjde... uf.. je to za pár, začínám se trochu bát...
Odpovědět
janul: neboj se, musíš se těšit :-D už jen 7 dní do práce, 1 školení a je tu dovča, mám toho už dost, už aby to bylo, nic nestíhám:-) v sobotu jsem začla péct, tak je to akorát vše rozdělaný a já mám vztek, máme v práci hlášené přesčasy, tak nevím kdy to dodělám :-|
Odpovědět
chamonila: jj, těším ale těch starostí kolem :-( Vidíš, já od ledna měla v práci honičku, poslední dva měsíce účetní závěrka a měsíčně 90hodin přesčas, takže teď už na to kašlu, ještě tento týden a půl příšítího a mám taky dovo... jupí.. akorát mě čeká spousta práce, zařizování, uklízení atd atd... no ale pořád lepší než sedět v práci a myslet, co vše musím stihnout....neboj, to doděláš, určitě jo, jen to chce víc nadhled, jsi nevěsta a už jí moc dlouho nebudeš :-( tak si to užívej
Odpovědět
:-o 90 hodin? :-o tak to by mě odvezli :-) já jdu naposled příští sobotu, a pak až 4. hip hip huráá
Odpovědět
Profilova fotka
nn, novomanželé co se vrátili z toho Mauricia jak tam letěli o týden později kvůli té sopce, tak teď v sobotu slavili svatbu s rodinou a přáteli v čr :-) a opékolo se selátko, pouštěli lampióny a trsalo se na kapelu, fajné to měli x-) my jsme dnes zjistili že si máme na obřad připravit 5 songů, tak to bude oříšek, věděla bych o pěti co se mi líbí ale asi by se k sobě měli alespoň trošku hodit ať to není mišmaš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dievčatá vám je super, ja budem mať voľno až v stredu pred svadbou a hneď v utorok po mám službu, tak zasa musím :-( a hneď koncomesačná uzávierka. Ale aspoň tých pár dní si užijem, už dnes ťahám týždeň bez voľna a ešte vydržať do štvrtka,no potom vysnený víkend s miláčikom v Olomouci. Suuuuuuuupeeeeeeeeer!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky :-| Už začínám mít pěkný nervy....brácha se rozešel s holkou a nechce jed na svatbu sám...tak dopoledne vymýšlel že by si tam chtěl vzít kamaráda co u něj bydlí taky od něho přišla holka. Teď mi píše mamka jestli si tam může brácha vzít dlouholetou přítelkyni a možná i partnerku :-( Nevím proč ale vadí nám to :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: jako že by si vzal spolubydlícího s přítelkyní a ještě svou přítelkyni? Kdyby jednoho člověka, tak to pochopím, ale tři?!
Odpovědět
Profilova fotka
nene blbě jsem se vyjádřila :-N Přítelkyně se od něho do týdne stěhuje...mimochodem díky bohu.No a on nechce jít na svatbu sám..tak vymýšlí první kamaráda a teď se objevila holka z kdysidávna ketrou párkrát viděl :-| No a zkouší koho by si z nich mohl vzít.Samozřejmě naši nechápou kde je problém a jsou na jeho straně no jo rozmazlenej smrad :-S Dokonce mi napsal že sám nikam nejede o radši pojede za ní než na svatbu (podotýkám holkou s kterou si jen píše a párkrát ji viděl v divadle ve škole)Naši ho brání že je na nervy z rozchodu a nejhorší jsem já že dělám problémy :-S takže buď tam nebudu mít bráchu nebo kohosi vizího. Se na to vyprdnu :-|
Odpovědět
abinka - Netrap se, je to tvoje svatba a nenechej si do ní mluvit, pokud si nepřeješ, aby tam šel s někým, koho neznáš a kdo by ti mohl zkazit tvůj den, tak mu to prostě zakaž... i kdyby měl jít sám. On si uvědomí, že by toho pak mohl litovat.A proč ho rodiče litují, nechápu, takový je život a určitě nevědí pravý důvod rozchodu, měly by přeříznout pupeční šňůru a nechat své děti rozhodovat samostatně. Ale neboj, taky mě rodiče dělají problémy, dokonce mě můj táta nechce vyvést ani z domu, takže všude je něco. Hlavu vzhůru, máme to za pár.
Odpovědět
Profilova fotka
Janula děkuji :-) No on je rozmazlený jak prase :-| No te´d si s ním skoro mužíček volal...tak mluvil jakoby se omlouval ale neřekl to :-D Tak jsem zvědavá jestli s něký příjede nebo ne.Už to řešit nebudu prostě tu slečnu přinejhorším budu ignorovat a hotovo. Proč tě tatínek nechce vyvést z domu?? :-| To by mě teda taky mrzelo :-( Držím pěsti ať to dopadne dobře ;-) No jinak máme to opravdu za pár...moc to utíká.Až mě to děsí :-N
Odpovědět
Abi: vím jak se cítíš, budu mít na svatbě sestřenku co nás pomlouvá (15-ti letej smrad kterej mi cca před měsícem vrazil facku) jen kůli babičce, protože jí na svatbu koupila šaty. Taky jsem se kůli tomu hádala s mamkou, ale teď už na to se... ať si tam jde, když o ní stojej, nebudu si tím kazit den... asi týden mi to kazilo tak náladu že jsem svatbu vůbec neřešila, teď už jsem to přešla. prostě si jí nebudu všímat a je to
Odpovědět
Článek se načítá
Jani co se děje s taťkou???
Odpovědět
Profilova fotka
Chamonila....co to je za rozmazlenýho smrada???Jak si může dovolit dát někomu facku??? Už to taky neřeším,ale včera mě to dostalo.Vypadalo to že se zase rozhádáme a ta představa že rodiče přijedou jen s morální povinnosti mě děsila.Moc spolu nevycházíme.Máme jiné názory a oni navíc jsou na straně toho smrada :-D No nic budem to muset hodit za hlavu a neřešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych řekla, že v každé rodině je něco, nebo spíše někdo. U nás máme zase problém s taťkovou přítelkou. Je to zlá pomlouvačná ženská, která nám nedává pokoj ani po 5 letech co se naši rozvedli. Smutné je to, že taťka věří víc jí, než svým dcerám. Bylo těžké se rozhodnout, zda taťku na svatbu pozvat. Podmínkou bylo to, že nesmí přijít jeho přítelka. Sice to slíbil, ale uvidíme, podle zkušeností, které s nimi máme to není jisté. Taky jsem se tím hodně dlouho trápila, ale teď už jsem to hodila za hlavu. Těším se na naši svatbu a nenechám si ji ničím zkazit. Nemá to cenu, protože spousta věcí se nedá ovlivnit, příbuzní bohužel nejsou na dálkové ovládání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky problémy vám vůbec nezávidím, my naštěstí máme v rodině klid.. Jak píšete, těšme se na svatbu a nenechejme si ji nikým a ničím zkazit, je to náš den a ostatní ať si víte co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy tak to je taky blbý :-| No snad to dopadne dobře x-)
Odpovědět
abinka + chamonila - holky, víte, když žijete 18 let u rodičů na vesnici a pak se osamostatníte a 7 let žijete s člověkem, kterého si chcete vzít a kde jste už doma, tak je pak těžké vysvětlovat rodičům, že chceme mít svatbu tam, kde žijete a nepojedete 100km daleko od přátel a především, tam odkud jsem se ostěhovala už nikoho neznám. Takže mi to můj tatínek nechce odpustit, ale snad to nakonec nějak dopadne... A abinka, netrap se. Je to tvůj den, tak si ho užij, ať už je tam brácha s kýmkoli...
Odpovědět
tak koukám že v každé rodině je nějaký ten TOP host :-| nenechme si ten náš den ničím a hlavně nikým zkazit :-D asi: ona je kapitola sama o sobě... nemám ani chuť se k ní nějak vyjadřovat, je to prostě jak jsi řekla smrad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm,tak u nás to bude taky docela zajímavé,naše komplikované rodinné vztahy :-N ..takže bude taky veselo :-D Dneska jsem byla nakupovat,konečně mám téměř všechno,šatičky můžu došít-na ty jsem sehnala,co bylo třeba.Malému jsem koupila vestu a kalhoty,akorád nemůžu sehnat košile pro kluky :-( A přišly mi dneska clip in vlásky a jsou naprosto boží x-) akorád si je moc neumím nasadit :-N kadeřnice si s tím snad poradí líp :-D
Odpovědět
kaliska: na ty tvoje šatky jsem zvědavá, zatím vypadají nádherně, jsi moc šikovná :-D
Odpovědět
Kaliska: tak to máme stejný problém, nemůžu sehnat bílou košili pro synovce, má dva roky... ale pokud můžu radit, tak moc pěkné bílé košile mají v Nextu a taky v HM A nelam si hlavu, holt v každé rodně je něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si dneska zkoušet naposled svatební šaty - budou se dělat poslední úpravy. Původně jsem to měla domluvené na příští týden, ale volali mi, že mají dovolenou. Jůůůůů, toto letí, za 14 dní už budeme pomalu v cíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dopadlo dobře:-) šatky jsou mi stále hezky, vybrala jsem si štolu a ještě mě paní naladila, že možná budu mít nový kus. Týden před naší svatbou si je půjčuje ještě jedna něvěsta, ale pokud ten nový kus přijde, budu ho mít já:-) Včera jsem četla na seznamu dlouhodobou předpověď počasí, na poslední dekádu hlásí teploty od 22-25 stupnu a obcasne prehanky. I když se těmto dlouhodobým předpovědím moc nedá věřit, přesto to potěší:-) Tak se mějte nevěstinky krásně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy tak držím pěsti ať máš ten nový kousek ;-) javascript:addEmoticon(':-)','vBody') No kdyby bylo počasí takové jaké píšeš tak by mi to nevadilo...Dneska jsem si zkoušela šaty..a chvilku jsem v nich byla abych zjistila jak moc v nich bude horko a teda upřimě asi půjdu bez podprsenky,protože v té silikonové jsem měla hned prsa spocené :-N v šatech je výstuž takže jí teoreticky nepotřebuju ;-) Holky 14 dní to tak rychlo uteklo až je mi to líto :-| Teď už je to takové že se párkrát vyspím uteče to jak voda a budeme vedle sebe ležet v posteli a koukat na naše prstýnky a jen vzpomínat
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky tak jsme se s partnerem shodly že ještě zainvestujeme do tomboly...myslím že to bude dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Utíká to fakt děsně. Za 14 dní už budeme šťastné novomanželky:-) Ono je stejně nejkrásnější to těšení. Myslím si, že to bude podobné jako s Vánocemi (patřím k těm kteří je milují). Miluju Advent, to těšení, nakupování dárků, chystání, pečení...Samotný štědrý den pak uteče jako nic, až jsem z toho někdy trochu zklamaná. Jinak jsme si s přítelem vyjeli na výlet kousek za Prahu na jednu chatu od známého, šli pěšky na Karlštějn...byl to poslední klidný víkend před svatbou, příští nás totiž čeká poslední zařizování. Nádherně jsme si odpočinuli, až mi ani nevadí že jdu zítra do práce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy...taky miluju vánoce.Prožívám to stejně jak ty ;-) No a stím že to je podobné to máš pravdu.Snad si to stihnem užít než nám to uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme si užili poslední společný víkend za svobodna (příští máme rozlučku a Míla budes klukama na chatě), byli jsme na jižní moravě, ve sklípku vybrat vínko na svatbu a cestou zpět jsme se zastavili v Lednici, moc hezký víkend x-) ale nervičky už začínají pracovat.. ještě nemám objednané kytky a musíme jít dohodnout co tedy bude k obídku a na raut a ve čtvrtek ještě zkouška účesu.. ale je fakt že pak zas bude nuda :-D teď se alespoň pořád něco "děje" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek...taky vy jste všechny tak výletovaly? :-) My jsme měly Vrbenské slavnosti takže jsme si užívaly doma :-) Holky máte ještě někdo v plánu tombolu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?