Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no musím říct kaliska že podle fotky bych tě vůbec netipovala na trojnásobnou maminu ;-) tak to pak bude na svatbě fajné překvápko x-) abinka: ten parfém cos dostala od avonu mám taky, šetřím si ho na svatebku, k moři je ta vůně jako dělaná.. je nejoblíbenější mojí svědkyně, věřím že ji bude mít i na naší svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Já se vůbec nestíhám zapojovat - pres den v praci, pak doma frmol a vy projedete 3 témata :-) Dešník byl na svatbu první co jsem měla, ale mám klasický bílý, trochu zdobený krajkou. Ale abinko ten Tvůj má opravdu šmrnc. Co se týče temínu svatby, chtěli jsme něco blízko výročí a to máme 29.6. A tohle datum se bude opravdu krásně pamatovat. Akorát přítel chtěl svatbu k 10. vyročí, to mu ale neprošlo, i když jen o rok ;-) Děti zatím jenom plánujeme, já bych ráda 2 holčičky:-) ale 4 děti? I když asi je to vážně jedno - 2,3,4. Spíš bych řekla, že největší starost je s financema, kor v dnešní době.
Odpovědět
Profilova fotka
vendy84: zítra mi končí neschopenka takže na tom budu stejně, příští týden mám do 19h, takže zabitý celý den, jsem ráda že jsem si alespoň teď stihla spoustu věcí dořešit. vy už spolu budete 9 let? a od kolika spolu jste?? :-D
Odpovědět
:-) práce u pc s internetem, tak takhle to pak dopada :-) nikdo nemaka a pak máme kůli tomu přesčasy :-p 9 let, tak to je moc hezky přítel mi právě zpívá už len 22 dní ....:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no my máme v práci omezený přístup na net, navíc dělám v open office, tam každému každý vidí na monitor, když chce. Přítel je o 7 let starší a dali jsme se dohromady když mi bylo 16 let. Navíc v září to bude 5 let, co spolu bydlíme, takže nazkoušeno máme dostatečně:-) Jinak se začínáme těšit i na obřad, protože se nám podařilo sehnat vlastní muzikanty, kteří hrají v jedné docela známé jazzové kapele. Uděláme z toho překvapení i pro svatebčany - budou hrát před obřadem a po obřadu před radnicí. Přítel má velmi rád jazz, jsem moc ráda že to vyšlo. Bude to milionkrát lepší než Růžová krinolína nebo Tálinský rybník, který nám byl nabídnut. Takže na obřadu zazní Svítá téměř v originále, to je písnička, která nás dala vlastně dohromady. Docela jsem zvědavá jak v jejich podání bude znít svatební pochod ;-) Fakt se mooooc těšíme! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta to máš pravdu..to léto z toho parfému úplně čiší :-D Doufám že jí taky využiju u moře...máme to teda v plánu ale to se uvidí po svatbě...pořád nevěřím tomu že by nás to mohlo vyjít tak jak počítáme :-) vendy děkuji za pochvalu deštníku :-) Jinak to bude moc pěkný když tam bude hrát živá hudba ;-) kaliska to máš pravdu ale jak píše vendy uživit to?? :-| My máme jedno a tím že se budeme teď stěhovat do svého bytu...tak nemáme odvahu mít ještě další dítě,ikdyž jsme to tak pořád plánovaly.No uvidíme co bude až se přestěhujeme.Spíš se chystám do práce ta mateřská stejně stojí za prd a když člověk něco chce tak musí makat :-| Jinak my jsme spolu 8rok.žijeme spolu 7 let...takže taky už asi víme co od sebe můžeme čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak mám zase antibiotika :-| Já se z toho zblázním potřebuju cvičit už jse tři týdny necvičila :-S pořád se plácám v těch nemocech.
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem vác dočítala a termín 19.6. byl oblíbený - taky jsme ho zvažovali :-) Ale nakonec vyhrál 26.6., 26.7. máme výročí, takže se nám to bude lépe pamatovat x-) kaliska: smekám, jsi dobrá, že děti zvládáš. Máš naprostou pravdu, pro bezdětné je představa být matkou hodně zvláštní. Já toto teď hodně řeším a vůbec si to nedokážu představit. Dokonce bych to najraději oddalovala. Ale s přítelem si říkáme, že jednou to stejně přijde, tka není na co čekat :-) abinka: na tvůj parfémek se budu muset podívat, podle obalu ho neznám. Vyzpovídám kolegyni avon lady ;-) Gábi, koukej se brzy uzdravit!!! Hm, tak dneska hlásili polojasno až jasno a od rána prší ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka jojo snažím se....ani moc nedělám...potřebovala bych toho tolik oblítat(práce,bydlení,svatba) Nic nedělám jen se snažím nabrat síly ;-) Tak doufám že po těchto antibiotikách bude dobře... Lenieka...my jsme to tak braly taky.Já jse teda miminko chtěla ale né tak moc abych si ho musela vydupat...partner řekl proč ne stejně to musí přijít.Teď u toho druhého to už oddalujeme možná proto že je malý tak hyperaktivní a svéhlavý...ho vychovávat je opravdu těžké :-( Takže já se do druhého nehrnu,ikdyž by ho možná zaměstnalo natolik e by už byl hodný to nevím. kaliska jak to bylo u vás....zaměstnalo to mladší toho staršího??? :-) ten parfémek je brazil beat je tu napsané - pulsující a vášnivá,vůně plná brasilských rytmů,šťavnatého ovoce,veselých květin a energizujících dřevin...Popis opravdu sedí....úžasná vůně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: u vás fakt prší? u nás je dnes hezky, sluníčko svítí jen větřík je trochu chladnější ale konečně jsem k doktorovi na kontrolu mohla vyrazit v balerinkách(moje oblíbená obuv). a cestou jsem si abinko koupila další krepový papír :-D docelo mě to chytlo tak jsem se rozhodla ty květinky z něho udělat všem na dveře aut a ještě z nich bude viset bílá stuha x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás pršelo jen ráno,teď už svítí sluníčko,konečně x-) Lucijeto ,koukám, že sis koupila botičky v Deichmannu ;-) jsou nádherné, taky jsem je zkoušela, ale po pěti minutách už jsem nemohla chodit :-D na mě moc vysoký podpatek :-N což mě mrzelo, jsou jak pro popelku x-) Abinko,nemyslím, že by se děti svou existencí nějak zaměstaly :-| oni jsou každý úplně jinačí, holka je hrozně svéhlavá osobnost(na zabití :-D ), kluk je taková ,,baba" stačí se na něho škaredě podívat a rozbrečí se a to už je mu dneska přesně šest let, no snad z toho vyroste =-) no a nejmladší,t o je malý ďáblík, dává mi docela zabrat, protože ti dva byli hrozně hodné miminka a tenhle mi to vynahrazuje s plnou parádou :-D, možná proto jsou se ségrou jak jeden, doufám, že další dítko bude opět hodňoučké pro radost mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to na mě je vysoký taky, já nenosím podpatky vůbec(už tam mám 173 cm) a teď najednou takové :-N ale trénovala jsem v nich chůzi v práci, cestou na a z wc :-D koupila jsem si do nich gelovou vložku a myslím že dobrý. přesně, taky mi přišli jak pro popelku ale kdyby mě přítel neukecal taky bych si je asi sama nekoupila ale tak snad to v nich do oběda zvládnu a pak šup do balerínek x-) taky bych ráda hodné děti ale co jsem slyšela od tchýně tak pokud bude mimi po příteli tak si užiju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaliska možná si mě špatně pochopila....já myslela že to starší by se zabavilo tím pomáháním mamince starání se o mladšího sourozence...malej je strašnej pomocník :-) Nebo to může být na chvilku a bude zase zlobit tak jak teď do toho ještě mimi no a potěš koště :-| Holky udělala jsem si dnes truhličku na přáníčka...no žádná sláva...moc se mi to nepovedlo tak jsem to chtěla zamaskovat květinkama a už je to pěkně přeplácané ale co už :-) je to v albíku.
Odpovědět
abi: dyť je ta krabička hezká, musím ještě něco takovýho taky spáchat jen nevím jak na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: už neprší a taky svítí, ale ráno pršelo.. Hodné děti bychom rády všechny :-D švagrová má taky doma zlobidlo a to je opravdu dobrá antikoncepce :-) Ale holčičku má naopak nejhodnější.. abinka: jé zrovna včera jsem si koupila papír, že taky udělám truhličku. Ale na tombolu :-) A přítel mi doma povídá: proč to neuděláš z krabice od bot? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: moc pěkná truhlička! Ani mi to nepřijde, že by byla moc přeplácaná :-) Ten papír jsi koupila bílý a nabarvila? já si koupila jen hladký, ten vroubkovaný neměli.
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko,pochopila jsem tě správně,jen jsem to možná zmateně napsala :-N oni moc nepomáhají,mají každý svoje zájmy :-S Na tu truhličku se musím kouknout...teda co tady se vymýšlejí za vychytávky :-D myslím celkově na beremku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Projíždím diskuse na beremku (přeci jenom už se zdržuju víc na koníkovi) a ejhle, trklo mě do očí podezřele známé datum 26.6.2010 x-) a dokonce přezdívka kaliska - ahojda :-) Chci vám jen říct, jak vám závidím, vdávala sem se 26.6.2009 a dodneška na to strašně ráda vzpomínám, hned bych se vdávala znova!! A vy to máte před sebou. Držím palečky ať se všechno vyvede podle vašich snů x-) Před rokem touhle dobou jsem finišovala a začínaly rozvozy metáčků, oznámení, rozlučky se svobodou - ach, kde jsou ty časy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahojky Kauculacku :-D tak jsem se zase pokochala vašima fotečkama a byli jste jako princ a princezna,já z těch vyšich fotek prostě nemůžu x-)... snad dopadnem nějak podobně :-D Holky,už jen tři týdny :-N ..mám pocit,že to nemůžeme všechno stihnout =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnešním něvěstám teda vyšlo počasí luxusně, snad budeme mít taky takové štěstí x-)
Odpovědět
lucieta: toto je na ty balonky, teď jsem tu na to narazila http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Ahoj děvčata... Slečny, tak za tři týdny už budou všude lítat dááávno špunty vzduchem :-D
Odpovědět
Ahojky nevěsty, kéž bychom měli takové počasí, jako bylo dnes... mám svatbu venku pod širým nebem a bojim bojim kauculacek - děkuji nejen za sebe, ale všechny nevěsty, morální podporu teď potřebuji jako sůl.... už kvůli tomu počasí
Odpovědět
jani to počasí určo vydrží, my máme večer grilování venku, tak musí být hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chamonila já si taky říkám že prostě bude hezky a hotovo :-D My budeme mít sele tak prostě bude hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my měli sele včera :-p bylo krásně, hezky jim to vyšlo na slavení, přes den jsme se hezky přismahli :-N ale večer jsme teda klepali pěknou kosu, doufám že už začnou bývat teplejší večery..
Odpovědět
přesně tak... bude hezky a tečka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta jste dělaly vy?? Nebo jste byly na seleti??? Přítel dělal v sobotu zapíječku s narozkama dohromady :-) Hoši mu objednaly striptérku ale ta se zasekla v Omliku..tak byl rád :-D Holky jak je u vás??? Tady je zase pod mrakem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinky 19 tdnů =-) =-) =-) :-N Už začíná jít do tuhého x-) Pořád si rekapituluju vše a vypadá to že mám vše zařízené :-. Nějak se mi tomu nechce věřit.
Odpovědět
Abi: hlásím slunešno, možná kolem 25 st. je nááádherně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?