Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: No som rada, ze som ta inspirovala :-) a mas pekny album ;-) Sranda, ze aj taky kvet ako je karafiat vie tak pekne vyzerat v svadobnej kytici :-) A vybrala si si pekne saty.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta mám to už v labíku ;-) Nemyslela jsem to nějak zle....jenže vy máte samé pořádné kvality :-DMě to stačí nejsem náročná...neříkám že bych nepohrdla něčím lepším ale já jsem spokojená...tyhle svěží vůně miluju ;-)NO a co se týče mého skoromužíčka...mu je to jedno :-| Chrumka taky jsem včera tvořila :-D Já mám zatím jednu červenou kouli a udělala jsem jí z celého papíru.....tak se chystám ještě na jednu ;-) Moc díky za inspiraci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My tie gule z papiera mame uz urobenych 6 ks, a este nas caka nejakych 11 ks urobit :-) ale mame to celkom dobre podelene, skoro manzel striha potrebne pasy z velkeho krepoveho papiera, a ja to skladam a robim z toho gule :-) takze o zabavu mame postarane. Tento vikend by sme mali urobit dalsich par gul, aby sme to stihli, lebo vsak uz nie je vela casu ;-) Abinka: Tvoj ma neskutocne pekne modre oci, ja som zatazena na modre oci, lebo sama ich nemam, velmi sa mi to paci, a pozeram, ze ich ma po tebe, fakt pekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám o jakých koulích to mluvíte :-D ,vypadají báječně,ale nevím,jestli budu mít čas něco tvořit :-N já bych toho potřebovala hodně,tak raději nebudu dělat nic :-D Konečně mám fotografku x-) a taky korektury svatebního oznámení jsem potvrdila,tak snad příští týden bude vytištěné ;-) ...ale pořád toho zbývá nějak hodně :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska: My sme si svadobne oznamenie robili sami, takze uz su davno vytlacene a uz aj rozposlane tak na 90% :-) A tie gule sa az tak zlozito nerobia ani to netrva dlho, ale ked ti ich treba vela, tak to sa ti fakt neoplati ich robit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem jednou vdaná byla :-D a to před deseti lety,tenkrát to byla taky svatba na rychlo,ale malá,neměla jsem ani fotografku,ani svatební šaty,ani hudbu na svatbě,na hostině dohromady 18lidiček,no svatba byla o ničem,teď to chci jinak ;-) předtím jsem si dělala oznámení sama,tentokrát jsem to nechala na tiskárně,nechce se mi s tím pižlit a přemýšlet hodiny nad tím,jak to bude nejlepší,stejně to každý strčí někam do šuplíku a podívá se na to tak jednou za deset let při nějaké nostalgickém úklidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chrumka...děkujeme za pochvalu...já už dávno nemám tak pěkně modré oči jak můj synáček :-) Jinak my uděláme asi jen dvě nebo čtyři ty kule mám nakoupené balonky tak to bude jen na doplnění ;-) Kaliska určo to stihnete ;-) to nejdůležitější máte tak co :-) Oznámko jsem si taky dělala sama :-) Dnes jsem koupila můj vysněný deštník :-D dyž nebude pršet tak neva protože věřím že s ním budou super fotečky i bez deště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ho v albíku tak jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska kdo ti šije šaty??? No náčrt vypadá úžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko,deštník je super x-) ...já doufám,že teda ani nekápne :-) ,představa,že se vdávám v takovém slejváku,co byl u nás včera,mě neláká,normálně bych tu svatbu asi zrušila :-D Saty si šiju sama,že to nosí smůlu nevěřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: Dazdnik je fakt perfektny, to sa ti kde podarilo zohnat? :-) Kaliska: No tak klobuk dole, ze si tie saty sijes sama, ale budes ich mat aspon presne podla svojich predstav :-) a mas pravdu, na take povery netreba verit, zeby ti to prinieslo smolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska tak to jsi moc šikovná.Já tomu věřím...švagrová si šaty šila a je už rok po rozvodu :-| Tak držím pěsti ať jste výjimka co potvrzuje pravidlo ;-) chrumka: deštník jsem koupila v kamenném obchodě v Bruntále :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucijeta: Bitter Sweet Symphony miluju!! Taky jsem o ní uvažovala, ale mám ji spojenou se smutnou událostí ve filmu, takže bohužel :-) Ale píšu si ji na play list, aby nám ji zahráli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: deštník je originální ;-) kaliska: máš můj obdiv. Jsi šikulka :-)
Odpovědět
ty šatky jsou (nebo budou) krasné :-D Abi: ten deštník ti asi normálně naférovku závidím, nikde jsem nic podobného ani neviděla, ikdyž se modlím za sebe i ostatní holky abys ho vůbec nemusela použít, ale fotky s ním budou skvělé :-D holky proč jste si vůbec vybraly toto datum, je to jen tak nebo pro vás má nějaký význam?
Odpovědět
Profilova fotka
datum vybral přítel, chtěli jsme se vzít po jeho narozeninách, ty měl 25.5. tak asi zvolil 26.6. aby se mu to dobře pamatovalo :-D já mám narozky 19.9. tak jsem chtěla 19.6. ale to mi neprošlo a tak jsem si řekla když už si tu svatbu vymyslel tak ať i vybere i datum ;-) ale všem se líbí takže pokud vyjde i počasí bude to fajn x-)
Odpovědět
tak u nás to původně mělo být taky 19.6. a to bylo střeleno jen tak od vody, přítel řekl červen a já hned 19. ( kupodivu jsem se bez kalendaře trefila do soboty) ale na meste zrovna tuto sobotu neoodavali :-)) asi nejaka dulezita udalost tady u nas v Moste bude :-) tak nam nabidli bude 26.6. ve 14 h ( posledni termin) nebo 12.6. v1 nebo 12 tak jsem čapli radeji to pozdejsi ( pry budu mit vic casu na to plasit :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme měli mít svatbu už vloni,19.9. ale nějak nebyl čas a chuť :-| protože můj drahý má narozeniny 29.9. a je ,,úchyl" na ty devítky,tak 26.6. je podobné,jen ty devítky jsou hore nohama :-D ..pak ještě se nám líbilo 28.8.,ale v srpnu bývá počasí nic moc,navíc já jsem těhule,takže v srpnu bych měla to bříško už moc vidět a to nechci :-p už tak si všichni budou šuškat,že se bereme kvůl tomu,ale tohle není pravda :-D my se chcem vzít už dlouho,ale nějak to pořád nevycházelo,rekonstrukce domečku,dětičky a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za pochvalu deštníku :-) Taky doufám že ho nebude potřeba :-) My jsme se chtěly vzít prostě letos..jedno krásné nedělní odpoledne jsme se procházely a přemýšlely který datum...chtěly jsme aby bylo pěkné..partner aby se dobře pamatovalo :-D Partner je 6.6. narozen tak se mu to líbilo že to je akorát s dvojkou..no a já mám 3.7. narozky tak jsme chtěly aby bylo prostě teplo a aby to nebylo moc blízko našim narozkám :-) V září jsem nechtěla protože už jsem byla natěšená a to by bylo ještě na dlouho a červen je blíž :-D Prostě se nám to datum líbilo x-) kalska gratuluji k těhu.Píšeš dětičky tak ty už máš???
Odpovědět
kaliska : ty obraceny devítky mě pobavili :-)))) v kolikátým jsi? přeju ti hodně štěstí a ať máš hodnýho prcka :-) doufám že budeme mít pěkně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My sme povodne chceli svadbu v auguste, ale to ma teta akurat 50tku, tak sme to presunuli na jun, pretoze v juli sme chceli ist na dovolenku - svadobnu cestu. No a ked sme riesili presny datum v juni, tak mamka povedala, ze jedine po 25tom, lebo ona je uctovnicka a do vtedy musi urobit DPH, a tak to vyslo na toho 26.6. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chamonilo,jsem ve 14tt x-) ,už sice bříško mám a bohužel už to trochu půjde vidět,ale neva ;-) ..no a nikdo z rodiny to ještě neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska a máš teda ještě nějaký děti??? Máte ještě někdo z nových děti???
Odpovědět
takovou nevestinku jsme meli v rodine a taky nikomu nic nerekla a poznalo se to u pripitku:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko,já čekám čtvrté :-D :-D :-D
Odpovědět
waw čtvrté, smekám :-D :-D já tak trochu nemám žádné a tak trochu dvě :-))) teda přítel má 2 kluky, jednoho už velkýho a jednoho malýho 6-ti letýho už skoroškoláka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já tím vždycky všechny pobavím :-D ale ty dva starší mám z prvního manželství...můj nynější skoromuž sice chce taky čtyři děti,ale má smolíka,jako šest dětí fakt nechci :-D ,chtěla jsem vždycky čtyři a mít je budu ;-) ..ale konečně se naučil počítat všechny děti dohromady,takže už opravdu končíme :-D
Odpovědět
já si to ani nedokážu představit :-D čtyři cvrčky
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska týý jo :-D :-D :-D :-D to je nářez...NO tak hlavně zdravíčko....Kurnik to je dost dětí...Jak to řešíte..to musíte mít autobus a velikej barák co??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono to člověku ani nepřijde,je to stejné, jako když si bezdětná nedokáže představit,jaký je život s miminkem ;-)pak si nedokáže představit,jak bude fongovat se dvěma...atd atd ono se to pořád sčítá :-D takže upřímně,já si neumím představit,jak budu se čtyřma fungovat ;-) :-D :-Dautbus,tohle téma jsme doma už probírali,navíc drahý jezdí autobusem :-D je řidič :-D takže by mu to ani nepřišlo :-D ..no a baráček máme malinký,ale my jsme všichni taky malincí,tak nám to stačí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?