Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO to je ten nevěstin závoj ne??? taky ho tam budu mít. Přihodila jsem fotku synáčka ve fraku tak mrkni. Jinak mi spadl velký kámen ze srdce s tou kravatou..pořád jsem nemohla nic pořádného najít a dnes se zadařilo...myslím že to bude vypadat dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš to je suprrr :-D Jaký frááája 8-) a ten motýlek.. vypadá to fakt skvěle, moc mu to sedí. Už se těší co? ;-) Nn, ten závoj ne, jsou to takové malé květinky, hortenzie možná, tak nějak od h myslím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: Dakujem za pochvalu za album :-) Sme s priatelom tak trochu blazni do fotenia, tak sme sa hrali s detailami, ale este si to chceme inak nafotit, vonku na trave, nech to je pekne, lenze kvoli tomu pocasiu to nie a nie uskutocnit 8-( uz je to na nervy s tym pocasim. Dufam, ze nam svadba vyjde slnecna a tepla.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta díky za pochvalu...těším, moc mu to slušelo a cítil se v tom skvěle takže doufám že bude pěkně pozovat x-) Tak to nevím co by to mohlo být za kytičku :-) chrumka: taky si rádi hrajeme s fotkama..jen s tím malým už není čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abinko,malý je super borec ;-) :-D já chci pro kluky jen kalhoty,vestičky a kravaty,oni jsou stejně takové čuňátka,že shánět něco víc je škoda,stejně se nejpozději po obědě budou muset převlíknout 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaliska: mám taky koupené košili,kalhoty a kravatu a nemohla jsem na malého sehnat boty tak jsem byla u nás v půjčovně..no zeptala se jestli nechci frak...no nedalo mi to že to zkusíme na něj nahastrošit...no on se v tom cítil jak ryba ve vodě tak jsem neodolala :-) za 550kč se vším všudy :-) Takže na focení bude mít frak a pak mu dám to naše snad to moc nezničí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cituji: "Poslední dekáda června bude opět ve znamení poměrně velké oblačnosti a teplot mezi 18 až 24 stupni Celsia. Na konci měsíce se však obloha znovu rozjasní a teploty se ustálí mezi 22 až 28 stupni. I poslední červnový týden zřejmě budou provázet občasné přeháňky nebo bouřky." TAKŽE NÁM NEZBÝVÁ NEŽ DOUFAT...
Odpovědět
Profilova fotka
To mám teda velkou rodost :-| NO musíme doufat.Už si začínám uvědomovat že je svatba za chvilku.Nemůžu dospat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! A máme tu červen:-) teď už to uteče jako voda. Na jednu stranu se těším, ale nadruhou mě to zařizování baví a užíváme si to. Na obřad sháníme živou hudbu, protože zlatá 60. léta ze seznamu, který nám byl nabídnut, tak to fakt ne. Maminka by si to užila, protože když jsme je hledali na youtube, každou druhou zpíval Matuška:-) Vypadá to ale dobře, tak nám držte palce. Jinak počasí bude určitě dobré. Má ještě dost času se vyřádit a na svatbu budeme mít určitě hezky:-) Každopádně se ale poohlížíme po náhradních prostorách na focení, protože za náma jsou ještě další 3 svatby a na radnici nás nenechají. Ale snad to nebude potřeba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo červen už je tu ;-) Holky asi blbá otázka když se pak manželé podepisují jakým jménem se podepisuje nevěsta??? Asi tím novým příjmením že??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, ale taky jsem o tom přemýšlela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No radši se ještě zeptám :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! Abinka: o tom jsem taky přemýšlela. Asi novým, ale krk bych za to nedala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: syn vypadá ve fraku úúúžasně! Co teprve v závoji ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: jéé, ty budeš mít na svatbě na sobě chanel? Používám ten samý x-) Ale na svatbu si chci půjčit Versace Bright Crystal, tu jsem měla předtím a příteli se moc líbila...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka děkuji za pochvalu syna :-) Taky si to myslím ale jak píšeš ruku bych do ohně za to nedala :-) Holky přihodila jsem do albíka písničku ...největší favorit na první tanec,ale né celá...budeme dělat tanec s překvapneím takže jen po refrém a pak MC Hamer :-D
Odpovědět
Holky mám za to že se podepíeš 2x, první starým, další řádek novým, ale nejsem si jistá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jn, je to moje oblíbená vůně a ještě CK one toho mám teď 200 ml :-D Kupuju to vždycky na letišti, v obchodech je mají za nehorázné ceny. U toho chanelu rozdíl 700! Ten versace neznám.. ale věřím že voní hezky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je to celkem možné že to bude dvakrát :-) Vůni jsem zatím neřešila ale už bych asi měla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To abysme začaly trénovat nový podpis ;-) abinka: ta písnička je pěkná, ale neznám ji :-) My teď taky řešíme hudbu. DJ od nás chce i druhý a třetí tanec. První máme Take that Rule the world (sice jsme nechtěli nic profláklého, ale zalíbila se nám nejvíc), na tanec s rodiči bysme chtěli něco českého a třetí netušíme :-) My tuto hudbu moc neposloucháme, tak je to pro nás trochu tabu. lucijeta: 200 ml, dobrý :-D já kupuju v eshopech, kamenných obchodech jsou ceny opravdu nehorázné. I když Chanel je drahý i tak.. Já většinou menší balení. Toho Versace jsem měla 90 ml a už jsem toho byla převoněná, takže to střídám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka.. to je od Nightwisch - While your lips are still red. No a ten úžasnej klip co k tomu mají. Mrkni na yutobe. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby nebojte nic, ja si myslim, ze ked sa budete musiet podpisat tak vam matrikar alebo farar povie ktorym priezviskom sa mate podpisat, takze z toho nestresujte :-) Moja svadobna vona bude Moschino - I love love :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky :-D na první řádek se podepíšete novým přijímením a na druhý starým :-D včera jsme to zkoumali s farářem na tom listu z matriky-my jsme ho měli doma,protože jsme ho museli odnést do kostela ;-) my se ještě navíc budeme podepisovat i na jakýsi církevní list,takže dvakrá to samé :-N
Odpovědět
abinka: malošek je krásný :-) :-) :-). Slušímu to!!!! Je z něj krásný druhý ženich. počasí - když bude pršet - bude nám pršet štěstí :-) a pokud bude pěkně, tak budeme mít prosluněný celý život. (jen aby aspoň při focení nám všem nevěstám vždy vyšlo to pěkné počasí) kaliska: vždyť to nejdůležitější už máš :-), sebe samu a ženicha, svědky a prstýnky :-) Kamarádka se vdávala minulý rok, měla na to měsíc a půl a zvládli to vše. Dnes jsme byli na zámku Lešná kvůli upřesnění informací - dostali volné vstupenky pro všechny hosty, prohlédli prostory konání, vybrali hudbu pro obřad (3 skladby, pro příchod, pro proslov matrikářky a pro závěr-polibky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: na klip mrknu doma, v práci máme youtube bloklý ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: dobrý klip i písnička, úplně jsem z ní měla husí kůži a to ani nevím o čem zpívá :-D ale toho zpěváka mohli klidně vystřihnout :-N já jsem chtěla na příchod hrát Love's Divine od Seala ale shodli jsme se že působí až moc smutně tak mi Míla dovolil moji oblíbenou takže to asi bude Bitter Sweet Symphony od The Verve, jen bych potřebovala sehnat verzi bez zpěvu..
Odpovědět
Profilova fotka
Zatímco jsou tvé rty ještě červené sladká slůvka směřovaly k tichu... ne tak mladý upřímná láska ne zármutek tmavé vlasy padají, zachytávající se ve větru světlá cesta pohled chladného světa líbej dokud jsou rty ještě červené dokud je ještě tichý klid dokud je květina ještě nedotknuta nezahalená dalšími vlasy když ruka je ještě bez bez nože utopené v očích zatímco jsme ještě slepí miluj když noc ještě skrývá svítání první den lásky se nikdy nevrátí slitování (soucit) jeho moc nikdy nebude zbytečná housle - ruce poezie každé tání srdce hraje svou úlohu s opatrností Upřimě text takový zmatený,ale to ej jedno...ta písnička je boží..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hodně zmatený, moc jsem nepochopila co tím chce "básník" říct :-D dnes jsem 5:50 byla probuzena sirénou která nám hlásila 3.stupeň povodňové aktivity což jsem zjistila až ráno na netu, já si dala jen špunty a spala dál :-D jen jsem nechápala proč tak brzo jede rozhlas a navíc v centru města :-N ale bydlíme na kopci takže to nějak neřeším ale ten déšť už mě taky nebaví :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta..tak je teda drsný....tak držím pěsti ať vše dopadne dobře a voda co nejdřív opadne. Jinak já si budu muset nechat vzít krev..nejsem vůbec doléčená :-| Takže asi znovu antibiotika. Dnes jsem dostala od švagrové dárek k narozeninám.Sice o měsíc a den dřív....ale jsem nadšená dostala jsem pomadůrku co mi ušila parfém..sice od avonu ale to stačí :-D NO a ještě kopu kosmetiky..na obličej a tělo abych prý do svatby byla šik ;-) No a nádherný květovaný kapesníčky tak dostane každý jeden balíček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: tak pak hoď do albíka ;-) jak sice od avonu.. já jsem avonlady :-D a jaký? chrumka: díky za ten návod v tvém albu, už jsem tvořila, první mé výtvory už mám taky v albíku, je to fakt supr x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?