Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo tak jestli budou třicítky tak to si nemusím ani nechat upravovat to bolerko :-D :-D :-D
Odpovědět
nevesticky, ja som sa pred rokom 27.6. vydavala :) drzim Vam vsetkym prsteky, aby pre Vas tento den zostal rovnako nezabudunutelny ako pre mna... :) a nebojte sa, vsetky tie hororove sny prestanu a ked sa Vas den D skonci, ostanu Vam krasne spomienky a obrucka, ktora Vam pripomenie, ze ANO je to pravda... :)) nech sa Vam dari!
Odpovědět
p3tra11: Děkujeme moc za podporu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p3tra11 : Moc děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Tak včera jsem byla objednat kytky :-) Odpo jsme byly v cukrárně...tak bíly dort s marcipánovýma puntíkama nám moc nedoporučila že to do druhého dne steče :-| Tak jsme to neriskovaly a bude červený dort s bílýma růžička a nahoře nevěsta a za ní poleze hasič po žebříku ;-) Tak jsem sama zvědavá jak to bude vypadat :-D :-D :-D Jinak zase jeden hororový sen za sebou...nevyžehlené šaty,bez prstýnků,na úřadě po nás nechtěly aby jsme si řekly ano,nestíhala jsem kosmetiku a kadeřnictví do toho byly protivní a neochotní zmalovaná jsem byla jak blbec...no krásné probuzení do sluníčkové neděle :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Abi jestlí ti tvrdí že marcipán steče, tak vymeň cukrárnu, marcipán drží v pohodě, pokud používáš správné věci, sama si budu dělat třípatrák z marc. hmoty (potažený celý) a toho že steče se nebojím. :-p jinak my máme pohodový víkend( nic nezařizujeme) byli jsme na chatě a dneska odpočíváme :-) Sny někam zaeň tvůj den bude určitě super. Jakou budeš mít kytičku?
Odpovědět
Profilova fotka
chamonila: NO ona spíš říkala že marcipán na marcipn moc držet nebude že ta červená barvy by potekla potom kdyby se to orosilo..no mlela kraviny,ale je mi to celkem jedno dělají dobré dorty a za rozumnou cenu a už se mě víc hledat nechce už mě ta svatba celekm vyčerpává :-| Jinak kytku chci červené růže svatební závoj a přes to trávu s korálkama...a stuhou omotané... Hodně mě znepokojuje ten ženich nemůžu najít správnou kravatu k té červené košili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
plánujete někdo na svatbu balónky? x-) mně se to na fotkách hodně líbí, už jsem našla i půjčovnu helia ale přemýšlím čím ty balónky zatížit(co uvázat na konec šňůrky) aby nebyli u stropu ale taky aby nemusely být přivázané na židličkách, to by mohlo obtěžovat :-| napadá vás něco? abinka: tak to věřím, mě teď jak se čas krátí už taky znepokojuje všechno co není zařízené.. včera už jsem to sepsala a vytiskla ať to máme černé na bílém a pomalu můžem odškrtávat.. máte na svatbu knihu hostů?
Odpovědět
No, já jsem z toho už taky docela unavená, už aby bylo 26. to už nic řešit nebudu, měla jsem stejný nádad s tím seznamem na odkrtávání, jen jsem to dělat neměla asi, příjde mi že tam toho mám málo :-( Luci na ty balónky jsem někde viděla že dělali takový malý látkový pytlíčky, který naplnili kamínkama a na ně je přivázali. Svatební knihu nemáme, ani nevím k čemu slouží :-D jinak teď jsem si vzoměla e jsem zapomněla objednat kytí pro svědkyni, tak šup na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: Balonky budeme mít,ale nebudeme plnit heliem...nevím kde bych to tu sháněla. kvůli dětem je necháme na zemi...budou si do toho kopat a hrát si s tím :-) něco přiděláme někde váš ale jinak to neřeším....knihu hostů taky nemám ani potom netoužím...vždy´t to co chou mi ty lidi napíšou do svatebního přání ;-) Já objednala kytici pro sebe,kytičky pro maminky a svědkyni kytičku na ruku :-) a korsáž samozřejmě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja taky odskrtavaci zoznam mam uz od zaciatku priprav :-) uz tam toho nie je vela, a dost mi aj pomohol ten svadobny bedeker, a aj tu na tejto stranke je svadobny planovac, ktory si odskrtavam. My este musime kupit koselu pre zenicha a dorobit dekoraciu, lebo si ju robime sami, inak uz je vsetko poriesene. Akurat vcera som vytlacila zvysne oznamenia, uz ich len roznesieme a rozposleme a aj menovky uz su hotove :-) Oznamenia s pozvankami sme odniesli a poslali uz minuly tyzden. Uz mam za sebou aj jednu skusku ucesu, ale caka ma este jedna, lebo sme este vymysleli s mamkou iny uces. Este musime dat do kopy hudbu na svadbu a to by uz malo byt fakt vsetko. Mamka za mna riesi cukrarku a svadobne jedlo, takze toto neriesim.
Odpovědět
Abi co ta kravata? My teda máme taky cěrvenou košili a k tomu bílou kravatu s nekakyma svtlima kytkama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aojky holky,na poslední chvíli se k vám přidávám :-D ,o rukujsem byla požádaná 19.5. a ještě ten den jsme si určili datum svatby,ani nám nedošlo,že na přípravu bude jen 5týdnů :-N ,ale myslím,že to zvládneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaliska: No tak to ste si dali pekne nacas :-) mate co robit ak to chcete stihnut :-) dolezite je zohnat salu, niekoho na obrad a obrucky. To ostatne sa da stihnut si myslim. Aj ked este taka cukrarka je dost dolezita.
Odpovědět
kaliska : tak teeda máš asi co dělat, ale stihnout to půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zajištěné máme místo na hostinu,kuchařky,koláče,DJje,kostel,matriku,oznámení,kadeřnici -dokonce jsme minulý týden stihla první konzultaci účesu :-D mám objednané žluté organzy na stůl,clip in vlasy a látku na šaty...no docela dost toho ještě chybí 8-( jo a boty na svatbu máme koupené,jak já,tak ženich :-)
Odpovědět
tak ale to jsi toho zvádla zatím docela dost
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no,lítám jak papírový čert...naštěstí faráře známe,křtil nám vloni kluka,tak byl ochotný zkrátit přípravku :-) Akorád sehnat schopného fotografa je problém,všichni jsou obsazení,dneska jsem zase obvolávala,tak snad to klapne =-) chci fotky zrcadlovkou a štvou mě s oznámením,už týden čekám,kdy mi pošle ukázku ke schválení,snad se brzo dočkám
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek kaliska tak tě vítám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc vás prosím mrkněte mi do albíka...hodila jsem tam tři kravaty,která se nejvíc hodí??? Díky... Kaliska: vy jste teda rychlíci,ale je to ais lepší než jak se v tom ťápu třeba já už rok..už mě to ani neba :-D Už se těším na ten den D až to bude za mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Abinka: Mne sa najviac paci ta s tymi tmavymi pruzkami. Ta s tymi bielymi by podla mna kricala, a k tomu tmavemu obleku pojde skor ta s tymi tmavymi pruzkami. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc díky za názor....mě se zase zamlouvá víc s těma bílýma...bude trošičku ladit ke mě a je veselejší...mám strach že ta s tím černým bude moc tmavá :-|
Odpovědět
abi. přimouvám se k bílím proužkům, ta je super :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moc díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chrumka....máš to všechno krásně nafocené :-) šikulka..
Odpovědět
Profilova fotka
a mně se líbí obě ale je fakt že ta s bílými by k nevěstě šla víc.. ;-) já se teď vrátila z kontroly, sedimentace mi vyšla zvýšená tak mám brát další antibiotika a kontrola až za týden. ale tentokrát mi to nevadí, sice na výplatě to půjde znát ale chci to konečně vyležet ať místo svatby nejsem zas marod :-| a aspoň je čas na přípravu svatby, byla jsem se dnes domluvit na kytce, má představa byla bordó růže a kaly a nakonec to budou asi karafiáty které by mě nenapadly ani ve snu :-D ale měly tam krásné bíé žíhané bordó, zkoušeli jsme z nich kytku a vypadalo to parádně, podobně jako pivoňky které jsem chtěla ale na konci června už prej moc nejsou k sehnání |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: moc děkuji za názor....zrovna jsem tu s bílými proužky objednala :-) Jiank taky beru antibiotiky měl ajsem zánět dutin...teď mě pro změnu bolí v krku a uši...tak já už nevím...budu muset taky ještě k doktorovi... :-| To je hrůza co?? Tak držím pěsti ať se brzy uzdravíš :-) Karafiáty taky zajímavá varianta....
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že je to i tím počasím, já jsem letos nemocná každý měsíc :-| ale vždycky jsem byla blbec na neschopence jen 3 dny a tak to dopadlo.. že teď budu doma min 2 týdny.. jsem zvědavá jestli vyjde ta předpověď že na konci měsíce mají být hice x-) Je, já si to fotila mobilem, pošlu ti to na mejlíka ukázat co tomu řekneš ju? Nechci ji dávat na beremko ať je to pro hosty překvápko..
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo krásný :-) to bych neřekla že by to mohlo nadělat takovou parádu x-) No a budeš tam mít i něco zeleného že??? To přecházení je nejhorší..
Odpovědět
Profilova fotka
že :-D taky jsem hleděla.. asi jo, takové ty malé bílé kvítečka jak jsou u nich i zelené poupátka, název si nemůžu vybavit.. taky mi je tam ukazovala, hodně kytek se s nima dozdobuje.. ještě jsem zvědavá co mi na to řekne ženich :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?