Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Pro rozlucku jsme se taky rozhodli 14 dní předem, a to z důvodu že jindy prostě není společné volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měly rozlučku taky v plánu,ale že se nám tam přimotalo stěhování tak vůbec nevíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My rozlučku mít nebudeme :-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak co, jak pokračují přípravy? Včera jsem si byla ( snad už naposledy) vyzkoušet šatky, a jsem z toho celá naměko, už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to spíš než jako rozlučku beru jako předoslavu svatby :-) Protože na tu bohužel nemůžu pozvat všechny své kamarádky.. na rozlučku jsem pozvala 15 a z toho na svatbu jen 4. Tak i z toho důvodu budu ráda když se předtím sejdu se všema co mám ráda, pokecáme pobavíme se.. Navíc to organizuje moje zlatá svěkyně takže se ani o nic nemusím starat. Jinak jsem opět na neschopence, krk zlobí(letos už potřetí :-| ) tak mám čas alespoň dodělat jmenovky, mašle na židle a z obyč krabice jsem vyrobila pokladničku na přáníčka x-) Jen doufám že se mi to za měsíc zase nevrátí a na svatbu budu jako rybička a i to počasí se nám snad umoudří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen měsiiiiiiiiiiiic :-N :-p :-D x-) 8-)
Odpovědět
počátám to trochu jinak... už jen 17 dní do práce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to mě nenapadlo :-D tak pokud se v pondělí vrátím z neschopenky tak mi taky vychází 17x do práce. před svatbou jsem si ještě dala st,čt dovču x-)
Odpovědět
to já mám už od neděle (myslím že to je 20. :-) jak se těšíš:-) máš nějaký nevríky už? já už docela jo, dnes jsem zjistila že si musím ještě udělat pas, dneska mi totiž došlo že na rozstřiženou občanku nás asi nikam nepustí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš fajn.. já jsem si pak dala týden po svatbě že bysme si třeba zajeli do termálů nebo někam jinak na svatebku letíme až na konci srpna, na přelomu sezóny to vyjde levněji a už je vyhřáté moříčko a není tak plná pláž, té už se taky nemůžu dočkat x-) jinak ano, nervíky mám a točí mě že můj drahý je tak klidný a myslí si že to mám všechno v malíku já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky muzu se pridat mame svatbu Taky 26.6 ale trochu se mi to zkomplikovalo mela sem mit takovy pekny saticky ale bohuzel sem otehotnela a na svatbe budu uz v 5 mesici takze budu mit jeste nevim jake :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no uz mame len mesiac do svadby. Ja uz zacinam mat riadne stresy. Uz sa mi snivaju somariny, ze som zabudla zavolat kadernicku v den svadby, ze som si zabudla popolnocne saty, ze zenich prisiel a ja som nebola vobec pripravena a podobne somarinky :-| Ja uz to chcem mat za sebou, lebo tieto sny su strasidelne. A nehovorim co to bude tyzden pred svadbou, to uz asi ani nebudem spat :-( Inak co sa tyka poriesenych veci, tak mame v podstate vsetko - skusku ucesu mam zajtra (v piatok), tak som zvedava ake to bude, obrucky uz mame davno doma, svadobne saty mam doma, svadobne topanky aj popolnocne topanky su doma, popolnocne saty zarezervovane v pozicovni, aj zavoj, pohare uz mame tiez davno doma, oblek pre zenicha, topanky, kravata, opasok a manzetove gombiky su zabezpecene, uz len koselu nam treba kupit. Na vyzdobe pracujeme spolocne, vyrabame tie krepove gule, este nam ich treba urobit nejakych 13 ks :) Dnes prave posielame pozvanky aj s oznameniami a ostatne este potrebujeme rozniest po rodine. Cukrarka a kadernicka su tiez objednane, takze hadam mame vsetko. Uz len nech pride ten den, nech prezijem obrad a uz bude vsetko ok.
Odpovědět
Článek se načítá
kvetina.luca : aspon bude víc radosti... šatky se nějaký najdou, uvidíš:-)
Odpovědět
chrumka : tímto problémem trpí spíš přítel, mě trápí nespaní, brzo ráno se vzbudím, vzpomenu si na něco co musím jestě udělat a je po spánku :-) už aby bylo toho 26. to uz bde jedno co mam a co jsem zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, já zatím spím klidně...jen mi přes den prolítne hlavou jestli je zařízeno vše a co nám ještěš chybí. Co mě znepokojuje tak to počasí.Prý to je kvůli té sopky a má prá pršet ještě tři měsíce :-| Snad tomu tak nebude.
Odpovědět
albinka: ahojky, no nam ta sopka poriadne skomplikovala situaciu..uz som si myslela, ze nikto z Anglicka nepride....nakoniec to vsetko dobre dopadlo...a aj ohladne pocasia som sa bala...a bolo nadherne pocasie. Ale stalo ma to teda riadne vela nervov....:-) Ale hlavu hore.....:-)
Odpovědět
no, já se toho počasí taky dost bojím, máme naplánováno večer grilování na zahrade, a na verandičku se všichni nevejdeme, tak doufám že nám to nezkazí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme v plánu sele :-| no uvidíme musíme doufat ;-)
Odpovědět
óóóóóh sele, taky by se mi líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemate nekdo nejaky kontakt na DJ zlín dekuji
Odpovědět
srry - zlín je daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! My máme dovolenou a tak zařizujeme, přeci jenom po telefonu se všechno zařídit nedá. Takže včera jsme byli na matrice, u fotografa a v květinářství, dnes v hospodě a já jsem si domluvila nehty a v sobotu mám zkoušku účesu a líčení:-) Všechno v pohodě až na tu matriku. Maloměsto se projevilo. Nejdřív jsme se dozvěděli, že obřad a gratulace se musí stihnout za půl hodiny (to mi pak ale segra říkala, že to tak bývá). No nevím, tady těch svateb je poskrovnu, myslím si, že to není nutné. Když bysme měli 150 hostů a všichni nám chtěli gratulovat, tak by nás vyhnali? A zadruhé, kdy jsme se zeptali na hudbu, jestli si ji máme přinést na CDčku nebo v MP3, tak nám bylo oznámeno, že hudba je v jejich režii. Je živý doprovod na el. varhany a děti ze ZUŠky tam přednášejí básničky a písničky. Z předloženého seznamu nás opět přecházel zrak (např: Yesterday, Indiánská píseň lásky, Staré topoly, Ej od Buchlova, Lásko bože lásko, Kdepak ty ptáčku hnízdo más...apod.). Vše je napsáno na psacím stroji, myslím si, že ten seznam je 30 let starý...Z úřadu jsme vyšli jak v mrákotách, tohle budeme muset ještě nějak pořešit... Jinak je ale všechno OK, akorát to počasí. Já jsem byla v sobotu na svatbě kamarádce, lilo jim jak z konve, takže se fotit museli v kostele, ale stejně to měli krásný a svět se nezbořil. No musíme doufat, že se na nás usměje štěstí, ale ne v podobě kapek deště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vendy...tak s tím uřadem to je mazec :-D :-D :-D Snad to nějak pořešíte ;-) No s tím počasím hold se to bude muset vyřešit....jen mě znepokojuje to sele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi dost blba otazka, ale som slovenka a nerozumiem tomu slovu - co je to sele? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sele je malé prasátko, čuník, vepřík :-) já jen doufám že na poslední chvíli nebudu muset přiobjednávt bolerko :-| a Vendy to je teda gól, po zjištění těch supr trupr songů by mě asi museli vyvést na vzduch :-D
Odpovědět
lucijeta tak zase to může být od těch dětí milý. V podání dospělých by to byla asi garda, ale když děti.... Byla jsem na svatbě kde měli dětičky s píštalama a to byla bomba, zase na druhe ( maloměstské) jim zpívali nějacé úřednce z místního magistrátu a to jsem se drželi jak jsme mohli aby sjme se nesmáli ) nebyly zrovna hudebně nadané) No snad to dopadne.... Jinak jsem koukala zatím na nějaké dlouhodobé předpovědi, počasí na poslední dekádu června... kolem 30 st :-) tak snad se jim to podarilo tipnout správně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? aspoň nějaká dobrá zpráva :-) i když 30 to je zas extrém :-D a asi bysme se v těch šatkách pěkně zapotily.. nevím možná až budu mít děti budu se na to dívat jinak ale teď vím že by se mi to na mé svatbě nelíbilo. máme naši písničku kterou si přinesem na CD a i na hostině nemáme kapelu ale DJ, nějak na tu klasiku ani jeden nejsme. jen ještě musím zjistit jestli nám to zahrají i z vypáleného CD, četla jsem tu že někde chtěli po holkách jen originál cd ;-)
Odpovědět
lucijeta : mo byli to nejaky amatersky "rosnicky" tak sned budou mit pravdu, spis preziju 30 nez krupobiti :-) no jeste original, to uz by si vymejsleli trochu moc ne? My to mame nastesti z cd ( ani jinak to nedelaji) takze jsem si trochu lamali hlavu s vyberem, ale ted uz je cd vypaleny a pripraveny na cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...v březnu jsem byla v jednom obchůdku u nás...bavila jsem se s tou prodavačkou o počasí...říkala že se o to zajímá a tvrdila mi že budou záplavy a že v červnu bude velký horko...záplavy opravdu byly a někde i jsou a teplo no po těch záplavách jí i věřím...nebo spíš doufám :-)
Odpovědět
záplavy jsou každé jaro, tak to nebyla tak težká předpověď, ale kéž má paní prodavačka pravdu našla jsem to info, shodují se na tom všichni ti maníci co mají doma melé meteostanice, tak sned to vyjde... prisla prognoza v me meteo stanici takze vyhled na 2 mesice dopredu cerven 1-10 dnu polojasno, dest ojedinele bourky teploty 18-20 postupne k 24c noc do 8 c 10-20 den skorojasno misty dest bourky teploty 25 az 27c postupne k 30 ojedinele noc do 14 misty 17 c 20-30 den prijde vrchol tepleho vzduchu teploty 27-31 pri jasne obloze k 33c nocni do 18c PRAZDNINY 1-10 den cec 30-35c jasno misty dest bourky privalove deste, nocni do 22 c 10-20 den 25/29 postupne k otepleni 36c nocni zpocatku do 15 potom do 23c 20-31 den 30/34c pad vrcholu tlaku na 41c nocni do 25c
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?