Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj smudlinko! gratuluju a držím pěsti ve škole :-) Já měla streptokoka před rokem. Měsíc jsem na to brala antibiotika a měla neschopenku, ale potvora tam stejně zůstal :-/ Někteří doktoři mi chtěli trhat uzliny, měla jsem vysoké ASLO, ale nedala jsem se a jsem zdravá :-) Jste šikulky, že už zařizujete na příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek vendy to je fajn že ti maminka pomůže.Aspoň toho nemáš tolik.Jo a děkuji za názor.Taky jsme to zvažovaly,ale už jsme mu tu košily nechyl upravovat na míru a varianta barva v barvě se nám zamlouvá.Už to nebudu asi řešit.Protože sehnat červenou košily na takového chlapa je taky zázrak.Kravatu seženu snáz. Smudlinka: ty tak válčis s nemocema? No atak držíme pěsti ať se dáš co nejdřív dohromady ;-) Lenieka jak válčíte vy s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute dievčatá, krásny víkend sa končí a od zajtra za dva mesiace máme svadbu :-) Mala som tu miláčika celý týždeň a tak sme vybavili veľa vecí. Ani neviem čo ešte treba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hlásím pokrok x-) V sobotu jsme ženichovi pořídili košili takže už zbývá jen regata/kravata. A já jsem konečně po půl roce shánění objevila krásné botičky ale samozřejmě že ne ve Zlíně. Byli jsme dnes v Ikee v Ostravě tak jsme se šli mrknout i vedle do Deichmana a měli tam úplně jiné boty než u nás. Tak už mám doma botky za krásných 549 Kč, sice mají vyšší podpatek než sem plánovala ale přítel se do nich prostě zamiloval tak mi nezbývá než trénovat :-D Jo a byli jsme se podívat u zámku kde TO na nádvoří za 2 měsíce proběhne, zvláštní pocit x-) kéž by nám taky vyšlo tak supr počasí jako měli teď v sobotu co..? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je super lucijeta. Teším sa s tebou. Ja stále prechádzam net a hľadám popolnočky ale márne. Neviem čo si obliecť :-p Ja mám tiež vyššie opätky, ale musíme to vydržať ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme take pokrocili:-) O vikendu jsem udelala jmenovky a nakonec uplne sama:-) Poslali jsme oznamka kamaradovi, ktery je vytiskne. A domluvili jsme se, ze si na konec kvetna vezmeme dovolenou a objedeme matriku, fotografa, kvetinarstvi a cukrarku, ktera nam upece dort. Vse jiz mame telefonicky zamluvene, ale osobni schuzka je nezbytna. Lucieto do albiku jsem koukala, misto mate vybrane nadherne, ale taky me napadla ta myslenka o pocasi. No uvidime, bohuzel tohle se ovlivnit neda, jen doufat a modflit se:-) Ale utika to pekne, presne za dva mesice to vypukne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Utíká to utíká :-) I kdyby nám zapršelo štěstí jsme na to připraveni, objednala jsem bílý deštník, včera jsem si pro něj byli na poště a dá se pak i normálně nosit tak ho využijem i když budeme mít na svatbu krásně sluníčkově x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) tak ja mam tiez svadbu ako vy. Ja uz mam poriesenu salu, matriku, saty. Vyzdobu pomaly chystame, lebo si ju robime sami. Tento vikend sa chystame kupit saty na prezlecenie a pre mojho Mojka svadobnu vestu, kravatu, koselu a topanky. Dufam, ze daco kupime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: válčíme válčíme :-) máme oznamka, příští týden budeme objednávat prstýnky. Na konci května bych měla jít na zkoušku účesu. Jen jsem včera volala kadeřnici, abysme domluvily pevný termín, a byla nedostupná :-( Snad se jí dovolám dnes... Všichni už jsou oblečení, kromě ženicha :-D oblek už má vybraný, ale ještě ho nekoupil (je tos s ním na dlouho). Mně teda ještě chybí šatky nebo něco na převlečení. Nikde mě zatím nic moc nezaujalo. A jinak ani nevím, bižu budu řešit až po zkoušce účesu a chystáme se nakoupit věcičky do tomboly :-) Letí to jako voda. Zítra květen, zrychluje se to čím dál víc... lucijeta: nám fotograf deštníky doporučoval i kvůli focení, že to vypadá pěkně :-) Prý je i pěkné, když má ženich černý a nevěsta bílý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No dámy...já když se dívám na to dnešní číslo 52 dní tak už se mi lehce svírá žaludek jak jste na tom vy??? :-D Neuvěřitelně to letí x-) Já byla včera zkoušet popůlnoční šaty no budou úžasné x-) x-) x-) Ještě je potřeba trochu poupravovat aby byly na míru a je to :-) tak se držte skoropaninky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak ja som tiez dnes pozerala, ze za kolko to mame, a to cislo sa mi tiez nepaci :-S No normalne ma zacina chytat strach a stres, vsak to je tak blizko. Uz to chcem mat za sebou. Tesim sa na ten den, ale bojim sa toho stresu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, raději to na dny nepřepočítavat a říkat si, že ještě 2 měsíce 8-) krátí se to neúprosně... abinka: jaké budeš mít popůlnočky? Někdo ti je šije?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, ale však sa naTO všetky tešíme tak si zbytočne nestresujme hlavy.... Ved je to všetko také pekne.... Ja sa snažím nemysliet na stresy, ktoré ešte len urcite pridu, radsej ich budem riešit až ked nastane cas.... tearz sa vytesujem z toho co už máme...
Odpovědět
Profilova fotka
Zo mňa si už každý v práci robí srandu, že sa to kráti :-) oznamka sa tlačia, poháre sú na ceste, obrúčky budú o týždeň, podprsenka doma.... ale my sme predsa šikovné a všetko zvládneme, je to osud žien :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chrumka...mám stejný pocity....mě to spíš stresuje..že nejdou kila dolůů.....všichni říkají jak už jsem zhodila ale nezhodila skoro nic tak 2 kila možná.....ale cítím jak se mi to tělo zpevňuje :-| Tak jsem naštvaná protože chci zhodit né si spevnit tělo...Tak nevím no. lenieka: Šije mi je švagrová x-) Teda a musím říct že se jí zatím daří ťuk ťuk ;-) V :-D ybrala jsem si zelenkavý satén a krásnou zdobenou krajku na doplňek.Nebudou sice do barvy se svatbou ale jak jsem tu látku viděla tak jsem je chtěla :-D NO však jak budou došité tak hodím fotečku ;-) Tak se holky držte...za chvilku budeme vdané paní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Ja se nenervuju, ja se tesim! Mamka byla vcera u kadernice, ktera me bude cesat na svatbu (29.5. jdu na zkousku ucesu i liceni), samozrejme probirali svatbu, protoze je to nase skorosousedka a o svatebnim dnu bude nastup uz v 7hod. Kolem 9:30hod bych mela byt hotova, pak bude presun domu na prevlekani a v 11hod uz budu stat vedle pritele na radnici. No bude to docela ficak:-) JInak nehubnu, spis jsem trosku od podzimka pribrala, jak chodim do prace, tak se moc nehybu. Ale jeste mame skoro 2 mesice a příteli se takhle líbím, tak co:-) Jinak co se tyce populnocek, zadne neplanuji. Chci si sve svatebni saty uzit co nejvic a v nejake diskuzi tady na beremku jsem cetla, ze je hezky, kdyz pak zenich pomaha se svlekanim...podle me to ma neco do sebe:-) Ale saty do zalohy si pro jisiotu vezmu, mam takove pekne cerne koktejlky, tak si k nim koupim jen nejaky bily sal pres ramena:-) Tak se mejte skoropani pekne, uzijte si vikend! a at jdou pripravy od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy: To může bý topravdu zajímavé ;-) V našem případě mužíček sebou mlaskne a bude hotovo :-D Jinak popůlnočky si nevemu hned po půlnoci :-) Budu je mít jen v záloze kdyby jsem už byla z těch šatů unavená.Mám i vlečku a smykat to celý den a celou noc no nevím uvidím ;-) Já si víkend užiju jedeme k mé svědkyni...rozhodla jsem se pojat zapíjení svobody trošičku jiinak.Uděláme si dnes se svědkyní večer pro sebe.pro někoho to je normální ale pro nás vyjměčné x-) Má dvě děti já jendo takže pokecat si v klidu a zajít si někde to je zázrak.Takže dneska vyrážíme do akce x-) x-) Tak snad se vydaří ;-) Mějte se krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute nevestičky ;-) už len šesť týždňov! Je to neuveriteľné!!!čo máte nové???
Odpovědět
Ahojky děvčata... Já se k vám přidám s tímto datumem svatby ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne chamonila :-) Ako si na tom s prípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek tak u mě nového jen to že syn bude mít frak.vypadá v něm úžasně.Byly jsme se zeptat na botičky v půjčovně,protože na takového prcka nedělají moc společenských bot.No ona mi nabídla frak tak jsme ho zkusily.no mu se to tak líbilo.Byl v tom jak ryba ve vodě.Je to nádherné taková prcek ve fraku. x-) x-) x-) Jinak novýho už nic.Už se nám to opravdu krátí. Jé prý novýho nic :-D :-D :-D Abych se nevdávala jen tak v klídku tak se budeme před svatbou stěhovat do "svého" bytečku. :-D Vypadá to na víkend před svatbou ale musíme to všichni zkusit udělat dřív ten přesun ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Ale to pak budete mit podle mě fajn, když po svatbě půjdete pěkně do svého:-) I když frčák to bude. Ale aspoň nebudeš mít čas být nervozní:-) A za syna buď ráda, panečku to budou fotky! ;-) Holky je fakt, že se to krátí úplně neuveřitelně. My jsme objednali v jednom internetovem obchůdku takové ty maličkosti na výzdobu, do konce května budou hotová oznamka, tak budeme rozdavát a oficiálně zvát. Teď v sobotu se mi vdává spolužačka z gymplu, přítelem jsem byla poslaná na výzvědy:-)
Odpovědět
Ahojky, mno u mě přípravy vrcholí, takové ty nejdůležitější věci máme SNAD zařízené. Tedy doufám, děsím se představy že mi oddávají oznámí větu "vyměnte si prstýnky" a já je nebudu mít :-) Teď se snažíme řešit hudbu k obřadu, trápíme se už 2 dny, jelikož jsme se schodli že ke svatbě v kapli bychom radi měli píšně typu klavír a ženský hlas bez jakéhokoliv doprovou, ale zatím jsme vždy ztroskotali na textech.No nevím, na obřad mi písně o rozchodech, zklamání ...to se mi teda taky zrovna nezamlouvá. No co, časuz máme ještě dost, tak snad něco vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My hudbu u obřadu asi řešit nebudeme..necháme to co chcou...nějak nám na tom nezáleží...spíš řešíme písničky na svatbě.... Vendy...no bude to zajímavý...tak snad se to nějak zvládne ;-) Chodím a vyhazuju vše co mi pod ruce příjde :-D Malej má plnej pokojík hraček z toho nějaké rozbité tak to lítá...
Odpovědět
abinka: Tak to máte asi výhodu, aspoň jedna starost odpadá :-) To my si donést musíme, protože jinak by jsme si to museli samy odzpívat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Som rada že sa vám darí :-) Nám už prišli obrúčky, sú nádherné!!! Už čakám len popolnočné šaty a treba mi ešte čierne topánky. Pomaly vyberáme hudbu a už máme prvú pieseň 8-) V utorok mám skúšku účesu, tak som zvedavá.
Odpovědět
Profilova fotka
chamonila Navrhly ná výběr hudby,ale něajk na to není čas.Hladám práci,protože mi mateřká za chvíli končí.Do toho asi to stěhování takže mě nějaká hudba netankuje... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katsam prstýnky jsou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děláte nějakou rozlučku se svobodou? já nevěděla na kdy to dát ale nakonec jsem se rozhodla pro víkend před svatbou, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-D dnes mi od kámošky došel dáreček- podvazek, milé překvápko, ten mi ještě chyběl, jinak tento týden jsem konečně koupila bílé punčošky samodržky a přišla nám regata pro ženicha x-) už mám v albíku..
Odpovědět
Profilova fotka
abinka ďakujem ;-) ja budem robiť rozlúčku dva týždne, nech si stihnem oddýchnuť, v práci budem mať dovolenku len v piatok pred svadbou a v pondelok po, tak veľa času nebude, ale musíme to vydržať, stojí to za to!!! 8-) lucijeta - regata je super, my čakáme už tiež a tie lampióny sú krásne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?