Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No že si to tam hodí...ale že to nechce sundat! Lidská omezenost je holt nekonečná :-| Mě prádélko nebude stát tolik, protože mám korzetovky, takže podprsenku řešit nemusím a to dost ušetřím:-) Spíš řeším jestli bíle a nebo tělové samodržky. Spíš se přikláním k těm tělovým, ale nevím. Jak to budete mít holky vy?
Odpovědět
Profilova fotka
vendy84: já bych nejradši žádné :-| ale pokud je budu mít tak se přikláním spíš k tělovým v těch bílých mi nohy přijdou "divné".. uvidím podle toho jestli budu mít otevřené nebo uzavřené botky..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dievčatá našla si šaty!!! :)) sú v albume veľmi sa z nich teším. sálu sme našli, len si musíme pozrieť menu a tak a vybaviť oznámka. Samozrejme dvojjazyčne ja si dám slovenské a môj miláčik české. A vy sa ako máte???
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to holky nakonec vyřešila tak že jsem napsala adminovi, dnes mi odepsal že fotka byla smazána, uf :-) snad nebude víc takových co si přivlastňují osobní fotky, přijde mi to dost blbé.. Míla je teď na nějakém školení ale ta práce vypadá zase nějak pofidérně, v této době najít něco normálního je fakt zázrak. Vendy tvůj přítel už něco našel?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za optání, vrátil se do své předchozí práce, co měl před touto, takže dobrý:-) Ale říkala jsem si, že je to v dnešní době hrůza. I kdybych nebyla ve své práci spokojená, musím být za ni ráda, protože sehnat si dnes něco lepšího je téměř nemožné. Jsem zvědavá k čemu se budu upínat po svatbě, když to v práci drhne, vzpomenu si na svatbu, jak si to užijeme a hned je líp. Budu si pak muset najít nějaký jiny světlý bod v dálce:-) Navíc to bude moje první pracovní léto...no uvidíme 8-) Jinak jsme přehodnotili svatební květinu. Dostala jsem k svátku 3 tulipány, než se dostaly do vody znatelně povadly. A pak přes noc se úplně zkroutili, tak jako do zatáčky, jsou v té váze úplně rozprsklé. Když si představím, že může být klidně 30 stupnu a ty tulipány by měly vydržet obřad, foceni...Tak jsme vybrali novou kytičku, já se kal nechci vzdát, ale shodli jsme se na tom, že je zjemníme fréziemi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta dobře jsi to vyřešila ;-) vendy já jsem sice na mateřské,ale taky mám hrůzu z práce a z toho jak to všechno bude a hlavně jak píšeš aby to člověka bavilo.
Odpovědět
Profilova fotka
To máte pravdu dievčatá, ja síce mám dobrú prácu, ktorá ma baví, ale môj miláčik je z čiech a asi sa tam budeme sťahovať. Ale vravela som, že až keď budem mať novú prácu a ak si ju nenájdem tak pôjdem asi na materskú :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute dievčatá, čo je nové? Ja už mám rezervovanú sálu (konečne :-) ) ešte ladíme menu, skoro hotové ozmanka a pozvánky a cez víkend idem k miláčikovi do Olomouca a pozrieme v meste obrúčky, tu sa nám nič nepáči.
Odpovědět
Profilova fotka
Katsam vy jste se rozjely x-) To je dobře. No u nás řešíme oblek.Má šedý až skoro černý s jemňounkým vzorkeem,vestu nechtěl.Koupily jsme do toho červené košile a šampáňo regátu s kapesníčkem.Teda nevím není to uplně ono zdá se mi to že už je to takové moc rozladěné.Nebo jsem ho moc pozorovala.Pořád nemůžu stáhnout fotky s foťáku takže vám to nemůžu ukázat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A už víš v čem je problém s tím stahováním fotek..? :-| Já jsem se dnes konečně vrhla na jmenovky, už se nám to opravdu krátí áááá :-N Daly mi celkem zabrat a ještě budu dělat jednu várku ale myslím že dobrý :-) Kámoška s přítelem má zítra letět na Mauricius a 22.4. se tam mají vzít ale vypadá to že neodletí, ale snad jim to nějak přesunou..no mám nervy i za ně :-( Ženich je náš svědek tak doufám že do té doby to nějak zvládnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: Právě že nevím :-| No my jsme si nechaly nainstalovat místo Windowsu Linux a to je peklo...dnes příjde chlápek předělávat net tak snad by nám poradil.... NO ještě se nikam nelítá ne??,To je teda hrůza jim to nezávidím.Chudáci :-( No snad to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak jmenovky jsou moc krásné...takové něžné x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdárek, Tak už se mi konečně podařily přidat fotečky.Holky moc bych vás chtěla poprosit o názor na ženicha.teda čím víc se na to dívám tak tím víc vidím že to není ono.Moc děkuji za názory a nebojte se beru všechno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: Tak jak odletěly??? Včera se lítalo a dnes nevím.Už jde další kouřový mrak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
abinka pozrela som fotky zenicha a snad sa neurazis ked sama vravis ze to nie ono.fakt to nie je ono,ta kombinacia cervenej kosele a bielej kravaty je hrozna...preco mu chces dat cervenu koselu???ak chces cervenu tak daj bielu koselu a cervenu kravatu to bude vyzerat vkusnejsie
Odpovědět
Profilova fotka
eli díky za upřimnost. :-) Vážím si toho.červenou košily jsme chtěly oba že to bude veselejší.NO a s tou regatou jsem přestřelila.Zvažujeme barvu v barvě.Takže červenou kravatu se vzorem.To snad půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Neodletěli :-( Zatím to mají přebukované na neděli ale ta společnost se kterou mají letět ještě lítat vůbec nezačala takže to pořád nemají jisté, obřad mají předběžně z 22.4. přeložen na 1.5. tak snad už to vyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dívala do albíka a ty oznámení máte fakt moooc hezké ;-) A ženich mi až tak divný nepřijde :-D Ta regata je krásná možná by jen stačil jiný odstín té košile, trošku tmavší nebo třeba do vínova.
Odpovědět
Profilova fotka
Juj to je škoda.....no tak hlavně že se dá s něma mluvit a dá se to přehodit. Jinak ženicha vyřešíme červenou kravatou tmavšího odstínu se vzorema bude to.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka som pozrela tu cervenu kravatu a ta sa mi uz paci :-D to nebude tak tahat oci ako ta biela na cervenej.inak menovky mas prekrasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eli moc děkuji za názor.myslím že to bude dobrý s tou kravatou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak dnes nakoupena látka na popůlnočky,kravat pro prcka,balonky a stuhy na autíčka x-) x-) x-) Krásný večer.
Odpovědět
Ahojky holky, po čase opět zpátky -konečně se mohu věnovat svatbě na plný úvazek :-D :-D :-D :-D. Bydlení vyřešno, jen se čeká na papírování. ufff - snad už to bude hračka. My jsme koupili klasický černý oblek (nakonec i s černou vestičkou) a bílou košili, už nám chybí kravata - pořád nemohu sehnat ten správný odstín fialkové :-| a boty. Já jsem si nakonec koupila bílé samodržící punčošky a potom podvazek u Svozílků. Botky ještě nemám - na malou a úzkou nohu se těžko hledá.
Odpovědět
lA v sobotu jsme objednali naše prstýnky - budou za 4 týdny. Už se těšíme. ucijeta: jemonovky jsou nádherné abinka: také se přikláním k tmavší bordo košili nebo kravaťě, která je blíž barevně košili. V dnešní době najít nějaké slušné místo a dobře placené je opravdu zázrak. Dostaneš malý plat a nikdo se neptá, zda člověk stačí uživit rodinu a platit poplatky :-S :-S ;-(.
Odpovědět
Profilova fotka
radeckar...to je fajn tak už si to začneš pořádně užívat co? ;-) Taky jsme zvažovaly černé,ale skoromanžílek chtěl aspoň vzoreček nebo něco..nechtěl úplně černý oblek. Ty bílé samodžky takly mám,alemožná bude teplo a nebude to třeba ani potřeba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute, my už sme tiež objednali obrúčky, sála je zabezpečená, kytica dohodnutá, ešte upresniť účes a chýbajú mi šaty po redovom. Miláčik ešte stále nemá oblek, musím sa konečne dostať do Olomouca a pobehať s ním obchody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes sme kúpili aj oblek. Jupííííííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem rada ze se pripravy dari, vsak se nam to bliziiiii:-) My uz mame prstynky doma, jsou fakt krasne a nikdo takove nema:-) Přítel udělal návrh oznamka, o víkendu ho dáme kamarádovi a ten je vytiskne:-) Jo take jsem navstivila jednu kosmeticku tady v Praze, ze si necham pred svatbou vycistit plet, aby vizazistka chudak nemela tolik prace a byla to hruza, muka ocistec. Absolutne nesetrne, neprijemne, bolestive...nejsem zadny cimprlich, ale tohle bylo moc. Zpamatovavala jsem se z toho tyden. Tak ted hledam dal, ale uz opatrneji... Tak at se dál daří:-) My se chceme s mamkou o vikendu vrhnout na vyvazky a jmenovky, tak jsem zvedava co stihneme, kdyz ma byt tak kraaasne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jeste Abinko, ja bych navrhovala stejne reseni jako Lucieta, ta regata je moc pekna, podle me je skoda se ji vzdavat, cili zvolit tmavsi kosili. Ale pokud se nechcete vzdat te cervene...chapu ze to chce ladit s kytickou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje x-) jsem ráda,že Vám tak krásně jdou přípravy x-) Já jsem se dostala na dvě školy na nástavbu tak vybírám která vyhraje a pomalu se chystám na konec školního roku, kterej mám za měsíc :-N na závěrky už se taky lehce drtím ale furt mi do toho skáče nemoc. Už od října jsem byla vždy tak po měsíci jakoby nachlazená ale doktorka mi dala paralen a nechala mě doma. Teď už jsem ani skoro nebyla ve škole a včera přišel papír s výsledkama a mám streptokoka a to už pěkně rozběhnutého, tak dnes jedu pro antibiotika :-| My jinak pomalu chystáme svatbu na příští rok ale nikdo to neví :-N Už máme DJ a fotografa, teď pomaličku budeme ladit ostatní :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?