Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucieto, já být Tebou, tak na svatbu jdu do fialové, na těch fotkách Ti jde pěkně, sluší Ti to. Proč se nenalíčit na svatbu jinak než jak se líčíš běžně? A navíc podle kytic co máš v albu budeš ladit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta:Mě se víc na svatbu líbí víc ta fialová.Jak si to napsala s tím líčením tak to potom bude suprovní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: jsem taky pro fialovou. Přijde mi slavnostnější a víc tě rozzáří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Tak už máme oznámka doma juchů brzy přihodím.Jinak jsem byla u kosmetičky a ta prosím pěkně na zkoušku nelíčí.to mě teda zaskočilo.Mám k ní přijít 23.6. v 9h. udělá my čistku masku obarví obočí i řasy no udělá vše aby v sobotu byla pleť svěží a pěkná.V tu středu je ochotná i nalíčit ať mám nějakou představu. Kadeřnice taky tvrdí že je to brzy že stačí měsíc před svatbou.Tak nevím.No vlasy zatím rostou tak uvidím asi to řešit nebudu nechám to na nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky, nakonec u té fialové zůstanu, jak říká vendy alespoň bude změna ;-) jen to budu chtít výrazněji kvůli tomu focení.. abinka: taky jsem se dnes konečně dokopala zajít se zeptat ke kadeřnici a jediné štěstí je že na 26.6. tam měla škrtlou nevěstu že změnila termín takže mě může vzít a na zkoušku se mám objednat taky až na začátek června, ale mám to 200m od domu tak mám fakt radost že to klaplo, uf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný holky,myslim že to bohatě stačí, Já má zkoušku líčení a účesu taky až 29.5. oboje pěkně najednou:-) Teď jen vydržet s vlasy, začínají mi dorůstat do délky, kdy se mi to přestává líbit a to ještě musím vydržet 3 měsíce. To bude potom úleva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucjtea já mám kosetičku i kadeřnici v jednom baráku a přes cestu tak jsem taky ráda :-) Vendy taky to mám hrozný už se stydím vylést na ulici :-| Dlouhý splihlý no jak blbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute, ja som dnes bola na melír, tak ma len tak decentne zostrihol, aby bolo z čoho potom učesať. Kozmetičku mám super kámošku, tá si pre moju svadbu vyškrtla celý deň a u nej skúšku netreba ona je profík, tak aspoň niečo mám :-) Obrúčky máme vybraté len ich treba objednať a prídu do dvoch týždňov takže v pohode. Teraz sú na rade šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katsam no taky ti to jde rychle to zařizování ;-) holky už jen 92 dni to letí to je šílené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
letí no.. taky už míváte takové ty sny jak už je den D a zjistíte že vám něco chybí nebo jste na něco zapomněly? to jsem vždycky ráda když se probudím a zjistím že je ještě čas to zařídit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baby včera som si kúpila topánky, mám z nich takú radosť :-D a ešte k tomu boli lacné ;-) sú v albume
Odpovědět
Profilova fotka
lucjeta už dvakrát a podruhý tak živě že mi z toho bylo zle :-) katsam moc pěkné ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hlásím se k termínu 26. 6., ale řeknu Vám holky, je to blázinec. Konečně mám šaty a všude mi řekli, že tenhle termín je nabitej svatbama.. taky to tak vypadá.. vše je zamluveno. Nevíte někdo o kapele? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: moje svědkyně měla dokonce noční můru dřív než já. taky nervičky pracujou.. přece jen režii dne mají na starosti svědci, takže taky žádná sranda.. ale doufáme že budeme na vše připravené a vše půjde jako po másle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lucjeta:to je taky dobrý :-) Jinak včera mi volaly z uřadu že na náš termín i hodinu mají dvě svatby no bylo mě až zle :-| Díky bohu mi jsme byly první co měly podanou žádost a dnes jsem tam ještě byla a paní se omlouvala že to tak popletla.Nakonec ještě říkala že ti druzí svatbu odkládají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a chci přidat fotečky nových věcí a nějak mi to nejde máme nainstalovaný linux a ještě s tím neumím zacházet :-| Tak jak na to příjdu přihodím nějaké foto.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dívala do albíka a asi ještě nepřišla že? :-N a co máte nového? :-) psala jsem šmudlince, tak nakonec svatbu posunuli na srpen příští rok, ale tak aspoň si ještě víc užije příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm bohužel už mě to začíná štvát.No dnes mi příjde závoj a mám nakoupené vlizelíny na ozdobu na auto, ubrousky, lampion přání(srdce), krabičky na výslužky,nový podvazek, ozdoby do vlasů, ještě mi chyběl jeden pruh organzy na stůl tak to je taky koupené, takže stůl už mám komplet nakoupený,sebe kromě krinolíny taky, ženichovi jsme koupily ještě krémovou regatu,ale nezdá se mi to :-| no však jak někdy příjdu na to jak ty fotky tam dostat tak uvidíte, malýmu jsme koupily košily, kravatu s medvídkem Pú a kalhoty ještě nemá botky, no a červený svetřík jsem mu koupila,on to stejně za chvilku zašpiní tak jsem nechtěla kvádro.No snad jsem si vzpoměla na vše. Už to chci mít nějak tak z krku.přestává mě to nějak bavit.Jo a další sen :-| Nevím už jaký ale zase nějakej problém...ty jo já se snad už do svtaby nevyspím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím že dnes došel závoj a úžsný svatební tročka juchůůů. Jo jinka asi nebude problém v PC ale ve foťáku. :-| Tak nevím kdy se mi to podaří přihodit.
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik tak koukam,v plnem proudu,my uz mame vsechno zarizene,jen chlebicky a ty misy,to je este casek,jinak naky blbinky na stul a auta,est ecasek,ja ted chodim do prace tak uz svadbicku neresim,uz to vsechno mam hotove to nejdulezitejsi........ Jen bych si udelala sama vyvazky a nak nevim jak na to,aby to vypadalo dobre no,snad se mi to povede... Musim sehnat neco na auto Jardovi,ale nevim co ,jestli jenom pruh s vlizelinu fialkovej,nebo cylindr......nevim nevim,ja bych chtela jen takovy srdicko z rakosi,vypada to moc hezky,snad mi to nekdo udela Holky kde se daji sehnat ty prisavky?????
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska: Můj mužíček bude mít pruh s vlizelínu a dvě kytky jako já.Jinak přísavky jsem kupovala tady na beremku u Claudia a nějaký číslo tam měl.Je to muž.
Odpovědět
Profilova fotka
narazila jsem na webovku se svat.věcma kde dostaneš na objednávku slevu 10% jen za to že se staneš jejím fanouškem na facebooku. pokud někdo budete chtít pošlu odkaz do IP ;-) já budu objednávat organzu a vyrábět z ní mašle na židle a ještě další "veledůležité" :-D věcičky jsem si tam vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Lucijeta já byh tě o to poprosila.Děkuji ;-) Jak jinak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucieto já také prosím:-) Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýý 79 dnů x-) To tak strašně letí.
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte to v IP ;-) dnes jsem konečně sehnala spodní prádélko podle svých představ, za chvíli přidám do albíku ;-) včera jsem tak brouzdala albama a u jedné holky v albu našla mou fotku!! jak jsem vyfocená v těch popůlnočkách, to už je opravdu drzost kopírovat i osobní fotky, už jsem jí psala ať ji laskavě smaže ale zatím tam pořád je ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Luci! Až budu mít chvilku, juknu na to:-) Jinak já už jsem sehnala material na vývazky a jmenovky, teď ještě si najít čas je udělat:-) Koupila jsem si bižuterii (korunku, nausky, nahrdelnil a ozdoby do vlasu) - pro prazske nevesty doporucuju bizuterii na Vaclavskem namesti, da se to koupit vsechno pekne v kompletu a vyjde to mnohem levneji nez ve svatebnim salonu:-) Mame sehnanou pani cukrarku, ktera nam upece dorty no a meli bysme se vrhnout konecne na ty oznamka. Predstavu mame, ale musime ji zrealizovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta: Moc díky pak mrknu.Mě včera došlo spodní prádlo no jsem spokojená x-) Bohužel nevyfotím nejde na foťák,ale hned jak to půjde vše přihodím. Taky se vám to už holky kupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ty popůlnočky jsou nádherné :-) Prádélko taky ;-) Ty jo to je drzost že se ani nezeptá a klíďo si to tam hodí ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?