Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo tak to je mazec dvě pilulky za 10ř kč oni neví na čem by už vydělávaly. ]-( Díky bohu že mě nic takového netrápí.Já mám spíš strach aby malý nějak neonemocněl a nebyl na svatbě to by mě moc mrzelo.Poslední dobou mi už párkrát proletěly hlavou neštovice.No snad to příjde někdy jindy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo tak to je hustý! 2 pilule za 105kč? jinak jsem moc ráda že Saridon je osvědčený, já jo naštěstí tak brát nemusím, za migrénu si můžu většinou sama - když spucnu hodně čokolády, málo piju a nebo se hodně stresuju. Abinko pokud ještě nechodí synek do školky, tak by neštovice dostat nemusel. Nadruhou stranu od mamky vím - pracuje ve školce - že když se tam objeví neštovice, dostanou je téměř všechny děti. No musíme doufat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tj, brácha je chytl taky ve školce a já od něj, to jsem byla v první třídě, ale já měla jen pár flíčků po těle, brácha chudák asi 3x víc a i na obličeji. ale jsem ráda že to mám za sebou, za dospěla to není dobrý ty dětské nemoci.
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt radši jako dítě než v dospělosti ale snad to bude na svatbě v poho :-) Jinak do školky ještě nechodí ale chodíme každé uterý do cvičení :-) vendy jak píšeš můžem doufat ;-) Nic jdu spát holky klátí mě chřipajzna tak se snad z toho zítra dostanu pá a dobrou noc nechte si zdát o své krásné vysněné svatbě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to hezky vylež, já teď byla týden na neschopence, proto jsem tu trávila celé dny :-D V práci nemám přístup na jiné než firemní webovky ]-( takže teď tu budu zas jen po večerech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Abínko taky se o mě něco pokoušelo a úspěšně jsem to zahnala:-) Takže: čajíky, pocení, vitamíny a šalvějové bonbony(na ty nedám dopustit, stojí zlomek neže ty slavné neoanginy a jim podobne). Musíme si říct, že se popereme s nemocí teď a pak už od ní bude aspon na rok pokoj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji holky podporu asi zabarala,protože ťuky ťuk je mi líp včera byl malý skoro celý den u babičky tak jsem odpočívala a pak šla brzy spát no beru modafen a je to dobrý. Vendy co to je ty šalvějové bonbony?Má to nějaký název nebo jen tak se to jmenuje?Je to v lékárně asi že?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě. V lékarně mají jen 2 druhy - s cukrem a bez cukru, stojí kolem 40Kč - jak kde a zabírají úplně neuvěřitelně. Mají fialový obal a jsou od firmy Em-eukal. Vřele doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme pořídili botičky:-) Oběhla jsem Arkády a nakonec to vyhrál Deichmann. Ještě jich mají hodně v Mixeru. Měla jsem vytipované 3 modely a pak jsme to s přítelem rozhodli:-) Mám z nich velkou radost, chtěla jsem takové, které bych mohla nosit i po svatbě, stejně nebudou pod šaty vidět ;-) A tyhle můžu k džínám nebo sukni v kllidu vzít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy84: tak to je supr.. a dáš do albíka? jsem zvědavá x-) já pořád sháním :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jsou v albíku Vendy & Luky 26.6.2010, tak jukni:-) Botek mají teď všude fůra, tak si to obejdi. Ale největší výběr mi přišel právě v Deichmanu a Mixeru.
Odpovědět
Profilova fotka
vendy tak ty jsou úžasný....Přesně takové zhání na přezutí.Můžu se zeptat na cenu?Opravdu suprovní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A navíc jsou pohodlňoučké, jak jsou vzadu stáhnuté, krásně drží na nožce. Vzhledem k tomu, že jsme s Lukem skoro stejně velcí, budu v nich celý den. A cena je ještě lepší - 449Kč:-) Takže hurá do Deichmana x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů tak to je super....no budem muset někdy vyrazit.
Odpovědět
ahojky . . . neviete mi poradit, kde by som kúpila svadobné balerínky???
Odpovědět
máme doma prstýnky, jsou na objednávku, čekali jsme 3 týdny, ale nic nespletli, prstýnky jsou takové jaké jsme je chtěli :) Mám je v albu, pls, komentujte :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda jak já budu na Té svatbě vypadat? Včera jsme meli v práci meeting s největšíma hlavounama naší firmy, také jsem tam mluvila, byla jsem nervozní a lup! Dneska rano jsem se probudila s oparem. Zase se mi hajzlík udělal přes noc. Jsem zvědavá v jakém stavu se probudím 26.6. ]-( Máte někdo nějaké rady? Třeba na nějaké super vitaminy, které bych brala před svatbou? Děkuji:-)
Odpovědět
Tak to teda mám, dle receptu mé babičky, na vyvarování se oparu je nejlepší Riboflavin - nějaký mix vitamínu B a hodně česneku, ale ten před tou svatbou nedoporučuju, každý tě bude olíbavat, tak abys zase nemyslela na vůni dechu :) Jinak si říkám jak budu vypadat taktéž, ne kvůli oparu, ale spíš kvůli váze, čím víc se snažím, tím víc to nejde :(
Odpovědět
Mám dotaz - na pozvánky ke stolu jsme jasně napsali, ať každý potvrdí účast a nahlásí kolik jich z rodiny přijde. Z 20 pozvánek to pochopili jen 2 jedinci..... Vážně z toho nebudu, to nemůžou číst a použít návod? Chceme toho tolik? Stalo se vám to taky?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek lidičky,tak jsem dorazila z týdenní tůry po rodině ufff no hrůza. petula.....však je ješět čas asi lidi řeší jestli budou moct.Já jsem zase pozvala jednu stranu rodiny aby dovezly 85letou babi a už je zle babi tam chce i druhou stranu no hrůza.Nevím jak z toho ven. Jinak váhu řeším taky :-| Taky žádná sláva ale hodně mi pomáhá stránky fitweb je to lepší počítá mi to kalorie atd. Jinak mám koupené balerínky :-) za pár šupů a ještě jiné věci jak bude čas přidám foto ;-) Mějte se jdu těm mým pepům upéct roládku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak sa hlasim po dlhej dobe. V prvom rade chcem podakovat abinke, ze mi chcela pomoct s oznamkami, ale zatial sme to nechali tak. Asi spravime az po svadbe s tym, ze tam bude nieco ako ze vtedy a vtedy sme sa zobrali. A dakujem lucijete za link na topanky. Nase pripravy, velka zmena, svadbu budeme mat u nas na chate vlke barbecque. Cateringva spolocnost pride tam a hotovo. TRak ako sme to planovali predtym by nas svadba pre 30 ludi vysla 4500 euro a to ani nahodou, ved zijeme z jedneho platu. Ked nam cateringova spolocnost povedala ze za vyzdobu stareho komunistickeho kulturaku a jedlo 1900 eur, skoro som odpadla. Kde su kvety, saty, prstene, oznamka, kolace, alko, nealko torty a ja neviem co vsetko. Takze bude velka grilovacka plus teda cateringova spolocnost urobi vsetko jedlo, potom prasiatko, gulas grilovanie atd. A asi sa mi to aj bude viac pozdavat, bude to uvolnenejsie. Inak teraz neviem ake saty, kedze nechcem nejaku uplnu robu, kedze to bude trochu iny typ svadby. Ani uces neviem aky zlozity... Vobec netusim, musim sa tomu trosku prisposobit, lebo by to asi vyzeralo velmi smiesne keby som vyobliekana a vycesana ako na svadbu v 5 hviezdickovom hoteli a budeme v priode. Musim len nieco jednoduche a pekne. Len co na tu moju postavu, som ako slon. A este som chcela ak bude prsat tak neviem, no ale ved uvidime. Inak mame prstene a to je vsetko. Saty ani nic ostatne nemame. V maji letim na slovensko asi mesiac pred svadbou, tak zacnem zhanat. Viem, ze je to trosku neskoro, ale co zabijem sa ked namam kedy inokedy. Vidim, ze vy ste s pripravami v plnom prude, tak vam drzim palce, aby vsetko islo ako po masle. Inak Abinkine oznamenia som uz chvalila ale aj vase lucijeta su prenadherne. Sikulka ten tvoj nastavajuci a Abinka ze je sikulka, nie je o tom pochyb. Tak sa zatial majte a snad sa zase ozvem, uz hadam skor... x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
iveta děkuji za chválu no až se červenám :-) je logické že když nemáš čas tak nemáš to se nedá nic dělat a měsíc před svatbou to se toho dá taky hodně stihnout.Šaty koupíš na každém rohu.Kytku vlastně taky tak jaké pak copak.Je fajn že to tak bereš že když to bude v přírodě tak i oblečení přispůsobit.Taky bych to tak řešila.Já bych to asi tak nežrala kdybych nebyla na mateřské....bavím se tím teď :-D Kdybych chodila do práce tak asi nebudu mít ani náladu ;-) Tak držím pěsti ať vše dopadne ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iveta6384: zdravím :-) já myslím že ani na obřad v přírodě se nemusíš bát ze sebe udělat kočku x-) je to tvůj den, a můžeš si třeba pořídit jednodušší šaty později na převlečení ;-) taky jsem si pro jistotu jedny pořídila kdybych se ve svatebních už moc pařila nebo škrtila :-D jen boty pořád ne a ne sehnat ]-( taky děkuji za pochvalu, vyřídím příteli.. Dnes jsem byla na první zkoušce líčení ale mám přijít ještě v květnu(jsem jak bledule,chystám se na solárko,tak to pak musíme doladit). dala jsem do alba fotku, tak mi kdyžtak písněte jestli byste ubraly nebo spíš přidaly, díkyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Lucijeta:Pěkný jemný,takový něžný ;-) Já osobně bych chtěla zvýraznit víc řasy(já musím)Jinak stíny jsou moc krásný ;-) Ty jsi chtěla takový decentní??? Já si nechám i řasy i pusu trošku výraznější.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) já se vůbec nemaluji, naštěstí jsem sehnala šikovnou vizážistku. Na zkoušku půjdu až na konci května, tak uvidíme. Proto bych chtěla jemňoučké líčení jako má Lucieta, které je fakt moc pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny po delší době :-) a tiše závidím, co jste všechno zařídili, u nás nic nového :-( Ale příští týden zase začneme obíhat prstýnky a snad už i nějaké objednáme... lucijeta: líčení je pěkné, decentní. Mám obdobnou představu :-) Mě čeká zkouška až v květnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute baby, aj my sme sa rozhodli na tento termín, ale až teraz ;-) zatiaľ nemáme nič vybavené, len môj syn má oblek :-D Obrúčky sme si už našli len si ich objednáme, len nevieme čo s hostinou, bude to len také poobedné posedenie pre rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
katsam vítám tě tu.Teda taková akce na rychlo :-) proč ne ale toho zařizování.už je mi teď z toho blbě :-) No když bude menší hostina tak to snad nebude tolik zařizování ;-) Tak držím pěsti.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: my jsme jen zkoušely vymyslet jakou barvu dáme stínů, ofišl konečná zkouška bude v květnu. asi si nechám udělat i linku na horním víčku a před svatbou se chystám na trvalou řas a řasy mi pak určitě víc zvýrazní řasenkou, teď nebylo třeba, koumali jsme jen nad těma stínama, pořád nevím jestli lila nebo hnědé které nosívám nejradši :-) lenieka: taky nechci být zlíčená ale vizážistka říkala že pak na fotkách nejde nic vidět :-| a není to ono.. prej je nejlepší na obřad decentněji a po něm si nechat hodně zvýraznit make up.. tak uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem do alba fotku z páteční akce kam jsem se líčila svou oblíbenou barvičkou- hnědozlatou, poradily byste mi prosím které líčení by mi na svatbu sedělo líp? pořád si tou fialovou nějak nejsem jistá..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?