Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Líbí se i ten poslední ale taky to asi nebude ono. Musím hodit znovu řeč s kadeřnicí.Jak to s tím závojem vymyslet ale co vím že je chci mít trošku navlněné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky uz se tesim az vlasy shodim, musime vydrzet:-) Zavoj nebude, rozhodla jsem se, že to větrnné Poličky to bude lepší a potom jsem se na to zeptala u Lukyho a dozvěděla jsem se, že se mu závoj nelíbí:-) Takže pohoda. Musím sehnat akorát nějaké ozdůbky. Líbí se mi i květina, ale budeme mít asi ty tulipány a ty se do vlasů moc nehodí. Ale dneska jsem byli u pana Mádra a společně jsme navrhli prstýnky, budou to originály, které nikdo jiný mít nebude. Až budou doma, tak je vyfotím a šupnu do albíka:-) Mám opravdu velkou radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy tak to je super zase o starost míň co?No vidíš vybraly jste na poprvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je to fajn, predem jsme se dohodli, že prstýnky necháme udělat u pana Mádra (nemáme čas na nějaké obíhání a s mojí pracovní dobou 8:30 - 17:30hod. k tomu není ani prostor), měla jsem tu načtenou diskuzi a Lukovi se líbilo, že si mužeme prstýnky sami vymyslet. Že nikdo jiný takové mít nebude. Jsem zvědavá jak budou vypadat, zatím jsme je viděli jen naskicované na papíře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kurnik tak to jsem taky zvědavá jaké budou. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že jste na tom podobně jak já. Vlasy mě taky rozčilují, rozhodla jsem se je ale nechat uměle zhustit než to teď stříhat, jelikož mám krajkový korzet a tylovou sukni, těžko by se mi hledal závoj, rozhodla jsem se si udělat závoj z vlasů ;-) Trošku mě trápí kytky, mamka hledá tu pravou tmavě fialovou kalu, doufám, že najde, jinak to tulipány a frésie jistí :) Prstýnky si jdeme vyzvednout zítra, kapela je objednaná, místo a jídlo taky, jen po mě nikde nechtějí zálohy a začínám se bát, že až to přijde najednou, zblázníme se z toho :)
Odpovědět
Profilova fotka
já prostě jak jsem před pár lety ze dne na den přestala kouřit zase teď ze dne na den chtěla dát vlasy pryč. měla jsem je dlouhé 15 let. málem jsem je ušmykla večer před navštěvou kadeřnice, jak už mě štvaly :-D střihla mi to zatím jen po bradu s tím ať mi to do června trochu naroste na nějaký ten výčes a pak to dáme ještě kratší.. taky si říkám, zatím jsem platila jen zálohu za šaty, obřad a prstýnky, ale aspoň stihnem do té doby našetřit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: dávala jsem do alba nějaké nové účesy a napadlo mě jestli by ti teba nešel udělat ten z obrázku č.75 vlevo nahoře, ten se mi moooc líbí x-) co myslíš?
Odpovědět
to krutisovi: Oznameni rozdame v průběhu března. Na pozvánce mame napsáno, aby nám hosté svou účst potvrdili do konce května (abychom věděli, pro kolik lidí dort, jídlo pití a tak :-)
Odpovědět
Právě jsem mluvila s kapelníkem druhé kapely, co zkoušíme. První si řekla 10tis, ty jsem zavrhli, tihle si říkají 5tis, ale jsou to 2 kytary a jedna basskytara. Máte nějakou zkušenost jak zní hudba bez kláves? Jina jsem na ně dostala velmi příjemné recenze, takže nepochybuji, jen jsem na rozpacích z toho složení... Prosím o vaše zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucijeta :jsou tam pěkné účesy ale na č.75 je po levé straně jeden veliký nemyslela jsi jiný obrázek? Petula : Myslím že když mají dobré recenze tak není co řešit.My nebudeme mít kapelu.Necháváme si chystat cd v pořadí písniček které chceme a pak už se bude pouštět vše co bude kdo chtít.Měla to tak i má svědkyně a bylo to super ;-) Jinak včera mě přišel mejlík že nám včera odeslaly prstýnky a že by měli dnes dojít myslím že dnes asi nedojdou ale zítra by mohly no uvidíme jsem zvědavá :-)
Odpovědět
No já jsem si včera šla vyzvednou oznámení, navrhla jsem ho sama, na dámách v tiskárně bylo to pouze vytisknout, přesto nám ztratili čárku před že, dali na příliš tenký papír a ve finále si řekli dvonásobek ceny. Musím říct, že jsem to obrečela (náznakem) a dnes se s nimi jdu pohádat o té ceně :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abinka: možná jsem to zrovna jen nějak přeskládávala zrovna jak ses dívala :-) ale teď jsem to kontrolovla a je to pod č.75. petula.ko: taky neporadím, my jsme si objednali profesionálního DJ který nám zahraje cokoliv a navíc se bude starat o zábavu od oběda až do rána, tak snad nám tim odpadne starost o vymýšlení zabavení pro hosty :-) s tím oznámkem tě úplně chápu, taky mi záleží na tom aby to "vypadalo". my půjdem tisknout asi dnes, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petula tak to je radost.No drž se.Bavily jste se o tom na jakém to bude papíru? No a že tam není čárka tak to můžeš reklamovat ať si to udělají znovu na své náklady. My už máme doma prstýnky juchůůůů po obídku přidám foto.
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme natisknuto, sice to vyšlo o něco tmavší než to vypadalo na monitoru PC, ale to se těžko nastaví přesně no.. dali jsme si to na bílý strukturovaný papír, 33 ks známek nás vyšlo na 280 Kč, tak jsem celkem mile překvapena, fotku už jsem hodila do albíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: vy ještě nejste po obídku? marně hledám photo došlých prstýnků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucjeta omlouvám se není mi dobře jdu si lehnout a celý den jsem byla v luftě.Ráno to tam hodím slibuju ;-)
Odpovědět
Lucijeta: Máte nádherný oznamka. Fakt se vám povedla. A mimochodem - prstýnky máte taky úúúžasný. Holt je vidět, že máš vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: popisek u prstýnků jsi vystihla přesně ;-) lucijeta: na jakém papíře máte oznamka tisknuté? Na fotce to vypadá, že je papír rýhovaný? Už ti je chválím podruhé, ale fakt se vám povedly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka děkuji :-) Už jsem asi před měsícem nechala tisknout vzorky oznámek a ty rýhované jsem měla taky,ale nenatisklo se to tak sytě jak na klasický :-( Tak ještě musíme zkusit jinou tiskárnu a snad to bude lepší. Lucijeta:Jinak opravdu krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky za týden rovná stovečka toto letí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda :-) Pořád mi to nějak nedochází :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mě taky ne ale když jsem tam viděla to číslo 107 dnů tak mi zalechtalo v podbříšku :-D znáte ten pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) také mám svatbu 26.6.2010 na zámku Valtice a zbytek se bude odehrávat v Bořeticích....
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůů, toto letí:-) Abinko ten pocit znám, jen doufám, že až se to přiblíží úplně, tak doufám že mě nebude v podbřišku lechtat tak intenzivně, až se mi z toho udělá opar x-)
Odpovědět
Profilova fotka
rady a jak jdou přípravy??? Vendy z toho mám taky hrůzu aby se to neblížilo a já z toho nakonec nebyla vystresovaná víc jak na zkoušky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: juu, naživo jsou ještě hezčí než na obrázku, hezké fotečky x-) my jsme zas zkoušely tisknout i na perleťový(stříbrný) papír ale na ten ta bordó moc nechytla, nebylo to tak syté, takže vyhrál ten bílý a je to myslím i líp kontrastní. mirka: moc děkuju, taková pochvala vždy potěší :-) a hlavně příteli musím vyřídit že se oznámko líbí, pak se vždycky hezky naparuje, ale že to trvalo ho dokopat ať už to dokončí, ale naštěstí se zadařilo. a kdy my budeme moct mrknout na tvé albumko s přípravami? ;-) lenieka: je to vizitkový strukturovaný(myslím textilní vzor tomu říkala). na dotkyk poznáš že jsou ty "rýhy" vystouplé. kupovala jsem ho i na jmenovky-balení 5x A4 za 47 Kč a v jiném papírnictví měli to samé balení za 40 Kč. v té tiskárně nás vyšla jedna A4 na 12 Kč+12,50 tisk. a také děkuji x-) vendy84: z toho mám taky strach, nervičky mi často nadělí opar, ale tohle bude snad příjemný stres :-) ale navíc trpím na migrény, tak toho se bojím nejvíc, to bych si ten den moc neužila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta moc děkuji za pochvalu :-) Jinak jsem se tebou nechala inspirovat a už jsem byla taky zkusit tisknout jen 4 a není to ještě ono skusím skočit jěště jinam to vytisknout uvidím no.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucieto mně zabírá na migrénu Saridon. Doporučila mi ho i kamarádka, která pracuje v lékárně, je prý i šetrnej, není to žádný svinstvo. A hlavně pomáhá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy84: :-D mně taky, teda pokud ho stihnu vzít zavčas.. proto se mi líbí slogan té jejich reklamy "saridon vypne bolest hlavy" protože jako jeden z mála v tv je pravdivý :-) i brácha ho bere jako lentilky(často ho bolívá hlava) je fakt dobrý, ale přijde mi že už proti němu začínám být imunní a už mi nezabírá tak moc jako zezačátku :-| nechala jsem si napsat prášky přímo na migrénu a k mému překvapení jsem v balení za 105 Kč našla jen 2 pilulky ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?