Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: super, snad ti šatky z netu taky padnou ;-) Já se chtěla objednat ke kadeřnici, ale pak jsem si právě říkala, že si je nechám růst. Akorát se objednám na zastřihnutí předních vlasů a pak všechny nechám trošku zkrátit až před svatbou. Budou se mi určitě dvojit konečky :-( Takže já mám vlasy dlouhé :-) Závoj mít nejspíš nebudu. Ještě nejsem 100% rozhodnutá, ale chtěla bych mít rozpuštěné vlasy a k mým šatům mi závoj ani moc nesedí... Ale kdoví, co se mi bude líbit za 3 měsíce :-) Abinka - kolik lidí tedy budete mít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: kadeřnice by něco na půjčení neměla? Zkus mrknout zde: http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... . Ale určitě něco seženeš i v bižuterii...
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka super jsou tam moc pěkný ty kytičky,musím mrknout někde do bižu.Jinak tady bych si vybrala.Myslíš že by to šlo sundat z toho hřebínku??Mám krátké vlasy něco málo ještě porostou ale hřebínek by tam stejně nedržel.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky muzu se pridat Saticky uz mam objednane mam novou kolekci san.Patricka jsou nadherne,jinak toho mame este malo zarizeneho,hlavne resime misto.. nechceme klasickou svatbu jako,ze obed atd,ale jen grilovacku misy,kolacky a dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: naživo jsem to neviděla, ale tipla bych, že to je k hřebínku přilepené :-) pitrska: vítej :-) Jak se jmenují šaty od St. Patricka? Taky jsem si jich pár zkoušela a o jedněch jsem hodně přemýšlela :-) Určitě hledáte venkovní posezení, když chcete grilovat.. Hodně štěstíčka, ať na něco brzy narazíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj urcite chceme venku no,snad neco najdeme jmenujou se Jasminy,bile on ma vsechny saty krasne nejhezci jsou kremove,ale kdyby byly v bileee barvicce ,me sedne vic ta bila no,ale tyhle jsou taky krasne mam z nich strasnou radost.... zamluvila jsem si saticky i pro moji dcerku,ale nevim zda to nemam odvolat a raci koupit nove....Za ty penizky
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, vítám pitrska :-) Moc jsem nepochopila to o té klasické svatbě :-N Jako že budete mít jen grilovačku a mísy???? My chceme oběd a místo večeře budou právě švédské stoly a k večeru grilovačka x-) Jinak si mě potěšila že je tu zase jedna maminka nevěsta :-D lenieka:Já si taky myslím že to bude přilepený tak snad by to šlo oddělat.No mrknu ještě na něco v kameném obchodě a když bych na nic nenarazila tak pak odtud. Jinak holky jaké budete mít auto????Můj chce abych jela hasičským veteránem je to V3S ze začátku jsem taky chtěla ale teď mi to příjde divný :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda ;-) dnes jsem byla u kadeřnice, už mám domluvený termín zkoušky učesu a líčení. Má totiž známou vizážistku, která je šikovná, tak jsem moc ráda, protože nevím koho bych tady v Poličce sháněla. S vlasama mám vydržet, za měsíc vyrostou cca o 5mm, což se bude hodit. Každopádně se hned po svatbě objednám ke kadeřnici v Praze a minimálně 15cm půjde dolů. Se závojem se mám rozmyslet, není problém ho na obřad a focení mít a pak ho sundat. No uvidíme. Jinak Abinko ano, budeme mít dvě místa. Oddělíme tak slavnostní oběd, kde budou i prarodiče(jelikož jsou dost v pokročilém věku, bude lepší je nikam nestěhovat) a mecheche pro kamarády, která bude někde v přírodě :-N A auta vůbec neřešíme, nebudou žádné speciality:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Vendy tak to jo.Upřimě mě by se stěhovat nechtělo ale každému vyhovuje něco jiného. ;-) My ještě pořád nevíme kde to bude snad to během příštího týdne bude.Jinak byly jsme u švagrové na víkend rozebíraly svatbu tak mi ušije bolerko a možná malýmu kvádro i svému synovi tak budu mít družby :-D Nahodila že o zábavu a věci jako je bryndár rýže atd se postarají ještě s jednou švagrovou tak mám zase o starost míň x-) uff. Zvažuju holky místo umělé kytičky do vlasů živou.ještě prolezu diskuzi co na to říkají. Tak a%t vám jde zařizování hladce.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko....smudlinka už tu dlouho nebyla co????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Abi mam prectavu jen grilovat misy a mozna polivku nebo gulas proste velikou grilovacku spis naky selatko... Auto budu mit tchana cernou octavii a Jara pojede Vectrou cernou tak mam eoba cerny,dneska mi kamaradka poslala moje oznameni ona mi ho totiz delala tak uz ho mame jsme stastna,jde to docela vsechno rychle..... Kadernici musim taky osefovat,mam jich hodne jelikoz jsme taky kadernice,ale o ten den chci aby se o me nekdo staral a vlasky si tentokrat necham udelat,jenze nevim vubec jak,napada mi toho hodne a porad nevim,a zavoj taky nevim :-| me se to moc nelibi,ale tim,ze sem se nechala ostrihat bych mohla prikryt ty kratky vlasy,a do leta mi asi nenarostou :-| abii a kyticka ziva zni lepe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pitrska proč ne.Já to taky nechci mít moc formální.Chci aby se tam lidi bavily a užily si to když budou mísy a grilovačka tak si to užijou než večeři a chlast.je fakt že večeře by byla lepší na zařizování. No ty krátky vlasy jsou na prd.Jak jsi psala pitriska závojem schováš ty krátké vlasy,ale taky bych radši bez něho a kytka a ještě závoj to by bylo asi moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pitrska: taky jsem se před měsícem nechala ostříhat..asi o 20 cm, vždycky jsem mívala dlouhé a zrovna před svatbou mě chytla touha to shodit. v mikádku se cítím fakt skvěle ALE na svatbu chci vlasy vyčesat tak si je teď musím nechat růst, ale pak je zase hned shodím.. uvažuju o lokýnkách a jen sepnout nahoru..asi už zajdu na zkoušku.. a závoj budu chtít, aspoň na obřad a fotky, příjde mi to takové "svatebnější" s ním :-D on se dá připnout i zespodu pod výčes, jen tak na ozdobu..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to máš pracdu ale připnout do těch krátký nevím no.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz to mam narostle trosku prave,ze prerostle hroznyyy,ja myslela,ze kdybych mela nakonec zavoj tak vycesat ty delsi a ty spodni tam nak zamaskovat,j abych mela prectavu o zavoji,ale takovej sem nikde nevidela maximalne ve filmech :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já ty boky mám po čelist ale ty zadní mám hodně vybraný :-| No snad si s tím nějak poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: nemyslím, že by hasičské auto bylo ulítlé - stejně budete mít svatbu alespoň v tom duchu, nebo ne ? Kdyby sis tu kytičku něčím pořádně přelakovala, tak si myslím, že by nemusela uvadnout a nápad to je dobrý ;-) vendy: se máš, že už máš kadeřnici i visážistku vyřízenou. Já jsem k ní taky konečně objednaná - sice až na začátek února, ale jsem ráda, že jsem se jí konečně odhodlala zavolat... Doufám, že dělá i líčení. Kdysi jsem to u ní viděla na netu napsané. Jenže se přestěhovala a už stránky nemá, tak si nejsem jistá... Budete si brát ke kadeřnici fotku šatů? Já si ji asi vezmu. Říkám si, že ona přece jenom líp odhadne, jaký účes k šatům padne nejlíp :-) To samé u květinářky... Není to blbé? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka:už mi kamoš řekl že je to divné že by si vzal jiné hasičské druhý hasič byl nadšený.Asi to nechám na příteli a ten je pro to velké historické auto,ale představa toho jak se tam drápu no je mi zle. Mě kadeřnice taky řekla že mám přijít tak za dva měsíce je to tam spojené i s vizážistkou. Jinak přijít tam s fotkou není blbé já tam beru vytištěno napapíře představu účesu i líčení a šaty posléze pokud se jich dočkám.Paní je má během tohoto týdne poslat. Včera jsem si nechala vytisknout jen na zkoušku oznámka.nevím jestli už jsem překoukaná ale už mi příjde obyč ale jiný dělat nebudu.Akorát ozdobné ostříhávání no nevím nevím nějak ty nůžky koušou to by vypadalo :-N Holky utíká to že???Nedávno jsem tady psala první příspěvek a do svatby byl necelý rok a teď už pár měsíců :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: to jo, letí to jako voda. Říkala jsem si, že po Vánocích budu pokračovat s přípravami, ale zatím mě to nějak nechytá, tak snad neskončí vše na poslední chvíli =-) Nedělají to ozdobné ořezání třebas v nějakém copy centru? Aby ti přistavili žebřík nebo schodky, až budeš do auta nastupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě jsem čekala než se malý vyspí a za chvilku mažem se na to poptat.Jinak já si taky říkala času dost,ale potom jak ám vyfoukly to super místečko jsme si řekly radši to bude vše vyřízené několik měsíců dopředu než aby to dopadlo že nic nebude. Jinak už jsem domluvená s paní cukrářkou že mi uplácá ty figurky nevěsty a hasiče z marcipánu tak mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, letí to letí:-) bohužel jsem se před chvíli dozvěděla, že příteli neprodlouží v práci smlouvu, takže k 31.1. končí...my jsme to tušili, ale tak nějak jsme doufali...takže u nás se ta svatba tak nějak odsouvá, ale ne termínem(to snad nenastane), ale spíš teď nic nezařizujeme a neplánujeme. Chlap to prostě hůř nese, že nemá práci. Já jsem si hledala job 3 měsice a normálně jsem fungovala - odpovídala na inzeráty, uklízela, vařila, chodila hlídat děti...Luky se tak nějak stáhl do sebe... Teď jsme se shodli na tom, že uděláme malou svatbu, jen obřad a oběd pro nejbližší rodinu a pak někdy koupíme sud a popijeme s kamarády. I když jsem možná maličko zklamaná, snažím se to neřešit. Vždyť nejde o to, jak bude velká svatba, ale o to, že nám to klape a máme se rádi:-) Jinak když jsem se domlouvala s kadeřnicí, měla jsem s sebou notebook a ukázala jsem jí fotky šatů a účesů, které by se mi líbili. A bylo to fajn, protože na konkretních případech se lépe domlouvá. S tou vizážistkou mi vytrhla trn z paty, protože já se líčit neumím a nevím koho bych sháněla. Jo říkala, že líčení bude stát 500Kč, tak to se mi nezdá tak hodně, ně?
Odpovědět
Ahoj holky, já teď taky nic nedělám s přípravama...žiju jen učením a učením :-( :-( A navíc si musíme tak nějak rozmyslet kde na to vzít. Naši nám zaplatí hostinu, ale co se zbytkem. Musíme propočítat náklady a tak. Taky by docela bodlo, kdybych našla práci...Holtje to zatím ve hvězdách. Ala jak se říká, SVATBA BUDE :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vendy84: vím o čem mluvíš, přítel přišel kvůli snižování stavů o práci v říjnu a zatím nic nenašel :-( ono ani moc nabídek práce v této době není, kam může jde na pohovor, ale všude dávají přednost někomu se "zkušenostma" ale kde je má v 21 vzít když mu nikde nedají šanci :-S zatím má podporu tak to jde a teď má šanci jít přes pracák na rekvalifikaci na jakýsi rýsovací program co měl i na střední, tak snad to pomůže pak něco najít.. snažíme se tím nějak netrápit, ale to víš že občas už depkuje.. já si stěžuju že musím do práce ale bez ní je to určitě těžší.. tak snad bude brzy líp ;-) a jak říká magdicka.n: SVATBA BUDE x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to na prd s tou prací.Můj skoro manžel zatím má sice jen skladníka ale jsme rádi že má práci.Taky chodí po pohovorech a jak píšeš bez praxe nechcou.No snad se poštěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Abii ja mam taky skladnika,a sem spokojena :-) sice si stezuje porad ,ale co by jinyho delal nevim nic jinyho delat ani nechce,je tak zvyklej,ze by prej ani nic jinyho nenasel,maximalne nekam do Tip sportu nebo neco takovyho delat,kde je sport to on miluje... me ted konci materska takze helou do prace...od Unora,sice sem doma zvykla,ale makat se musi,muzu byt rada,ze sem dostala zpet moje misto,chtela bych tam byt usetrit a udelat si svoje kadernictvi,za cas....aby se mi ,ale neklepaly ruce nez nasetrim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pitrska:přesně pořád brble.On byl zvyklý na trochu jinou práci né tak monotonní a hlavně se tam nepředřel a za krásný penízky teď těch peněz tolik není a musí makat tak je z toho nemocný :-) Mě končí mateřská na začátku prosince.My jsme chtěly vždycky dvě děti a po sobě.Tak zvažujeme,ale asi do toho půjdeme.Takže po svatbě se asi začneme snažit o druhé mimi x-) Uvidíme no.Do práce už bych taky moc chtěla,ale budu to muset nějak vydržet a za druhé já se nemám kam vrátit a té práce teď moc není takže pro mě ta druhá mateřská bude i lepší než být někde na pracáku a chodit po brigádách.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to bys asi mela no,to je lepso,ja jsme rada,ze jsem praci dostala zpet,a proste sem mela stestiiii,coz sem rada,aspon nam bylo jednou prano... Budu drzet palecky at vam to vyjde. takhle bych to mela si ja,kdybych dostala jinou praci,mela bych mensi plat a este bych musela makat jak mourovata,takze ja ho uplne chapu,je to hrozny kdyz se clovek snazi neco dokazat,pak dostane dobrou praci a jen tak zniceho nic ma jit s prachama dolu a este makat a kor chlap,ty tezce nesou takovy veci,ja jsme zvedava jak unese to,ze budu brat vic nez on :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No na tohle jsou chlapi hrozní :-| Tak já to beru že šel do toho dobrovolně chtěly jsme se vrátit do Vrbna a věděl že tu nic lepšího nenajde.No uvidíme třeba se mu poštěstí. Ještě nejsem pevně rozhodnutá,ale asi to bude lepší.Necháme to nějak tak plynout a uvidíme kdyby se tu do prosince chytla nějaká dobrá práce tak by to bylo super a šla bych že.No to ale pochybuju. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja uz mam objednanou fotografku,este zavola a domluvime se rikala,ze prej bude delat skoro 40 snimku jen na obrade??jezis to ja nechci tolik me stacej tak 4 hahaha ja chci hlavne fotky ze zahrady zamecky ,ale urcine ne jak se kdo podepisuje atd,to se mi vubec nelibi tyhle fotky prijde mi to jak za komancu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO vidíš super....kolik vůbec chce takový fotograf????Chci to vědět jen tak orientačně.Nám bude fotit svatbu švára.Fotí svatby moc krásně se těším :-D ale to už jse tady asi párkrát psala :-N Ty a zrovna se ti to může líbit když tam budete vy však na cédu nebo v kompu to může být ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?