Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu se sem na chvilku kouknout, mám moc práce s učením atd tak nestíhám. Teď chci nakoupit dekoraci a zrovna má ten web vypnutý e-shop :-( tak musím čekat do 17.ledna,mám od nich už skleničky. Taky musím vyfotit a hodit sem do alba co už máme koupené :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Taky mám obavy že mi nebudou slušet,ale paní je tak ochotná a pošle mi je na ozkoušení.To jsem byla dost překvapená. Taky zvažuju jít si nějaké ozkoušet a pak kupovat.Paní má podonou postavu jak já a na to spolíhám. Jinak co je to en Ebay už jsem o tom hodně slyšela ale nevím co to je ? :-N
Odpovědět
Ebey je něco jako aukro, akorát v angličtině-Jinými slovy internetová aukce.Svatební šaty z USA tam vyjdou i s cestou cca na 4000.To mi řpijde dost výhodný:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm tak to je moc dobrý. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak asi budem muset datum zrušit a přehodit svatbu tak na srpen... je toho na mě moc a nějak nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
týýýý jo šmudli fáááákt.Já se včera dozvěděla,že tam kde jsme to chtěly mít mají na ten termín obsazené.Takže hledáme něco jiného,ale tam se nám to moc líbilo a nechceme to nějak pustit.No uvidíme buď něco najdeme a nebo změníme datum :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Catering je předběžně domluvený a teď záleží kde to bude.Už jsou v merku tři místsa tak se uvidí ;-) Jak jinka zvládáte tu kupu sněhu???
Odpovědět
Profilova fotka
Kupa sněhu mě štve ]-( doufám,že to brzo bude pryč :-| Jinak já přemýšlím jakej vzít ten termín,jako už mám strach jestli nějaká svatba bude když se s tím bude furt tak posunovat. Nevím co mi hráblo ale začlo mi vadit,že každej na mě bude celej den čučet,pak co všechno budem potřebovat atd... no asi mám předsvatební psychózu,někdo by to měl zavést do učebnic psychologie :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neblázněte, kdo sem pak bude chodit?! :-( ;-) abinka: nám taky naše místo nevyšlo. Chtěli jsme něco se zahrádkou nebo terasou, ale taky nebude. Takže nakonec datum měnit nebudete? V Brně bylo se sněhem nejhůř v pátek. O víkendu jsme toho využili na běžky a dneska už to je v pohodě, většina chodníků i silnic je čistá... smudlinka: bude to váš den, musíš se na něj těšit a ať si ostatní víš co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrrr ]-( :-N asi mi fakt hraboší,ještě k tomu mám v horoskopech ať se usadím a pořídím si rodinu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to pocasi je ale...z prace jsem se metrem dostala na Pavlak, kde stavkovali tramvaje, tak jsem sla na Cechovo namesti peskyi. I kdyz co, po tom celodennim sezeni v kanclu jsem se aspon prosla. Jejda holky, to me moc mrzi, my budeme taky zamlouvat restaurace v pristich dvou vikendech, tak snad nas neceka nemile prekvapeni. Restaurace je dulezita, ale to presouvani neni moc prijemny. Mame tak nejak v hlave zakodovane to magicke datum, vetsinou rodina uz to vi...Drzim palecky, abyste to co nejlip vyresili, oboje ma sve pro a proti.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, Lenieka měnit ho určitě nechceme,ale podle toho jak se to všechno sype tak bych se taky na to vyprdla.Dneska si na svatbu ani nevzpomenu budu si dělat poádek a odpočívat,protože včerejšek mi dal zabrat.Běhala jsem s tchýná kolem cateringu a prostorách.Nervy moje fakt sní něco zařizovat.Odpoledne jsme se střetly ještě na městě tak na mě chrlila kopu prostorů.Tak jsem řekla že to musím probrat s budoucím mužíčkem.Mezitím došla dřív k nám než já začala to chrlit na mojeho ten jí řekl že NE tam a tam prostě NE a ta se naštvala,že se na to může vyprdnout že si to s takovou můžem dělat samy.Můj jí odvětil že si to samy zařídíme že se nemusí starat.Tak ná to pěkně graduje :-| Do toho nám nějak vázne komunikace s paní kvůli svatebním šatům.Tak nevímjestli nakonec budou nebo mám hledat něco jiného.Nějak mě to zařizování přestává bavit.No snad se to nějak uklidní. Některý den by jsme se měly zajít podívat na ještě jedný prostory tak uvidíme jestli se tam vůbec dostaneme...kopa sněhu :-D Smudli nevzdávej to:Vždyť ještě dost času to stihneš ;-) Já to taky nevzdávám,ikdyž jsem po včerejšku znechucená doufám že se ot za pár dní zpraví. Jo a nikdo na tebe koukat nemusí můžeš si udělat malinkou svatbu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abinka: tchýně dokáží potěšit, co... Ony to myslí dobře, ale co je moc, to je moc. Já přestala všem ukazovat, co by se nám líbilo atd., páč každý má jiný vkus a třebas se jim ani nelíbí, co mně. Třebas jsem ukazovala kytky, co by se mi líbily a na některé z nich padaly narážky jako že to je jako koště (taková jednoduchá kytka) apod... Šaty, které mám vybrané, jsou vzadu přes zadek obtažené a střižené našikmo a na ně taky byla narážka, že to vypadá divně. S místem pro hostinu to je složité. My taky nemáme přesně podle představ, co bychom chtěli, ale na druhou stranu místo je pěkné a jsem ráda, že to máme vyřešené. Myslím, že kdyby mělo být všechno 100% ideální, zbláznily bysme se z toho tady všechny :-) Aspoň vám nikdo místo nevyfoukne, když je všude hodně sněhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkáš dokáží potěšit. ]-( Taky jsem ukazovala,protože jsem chtěla slyšet jejich názor aby to nebylo blbé že?No ale už nic tchýni fakt nic.Kytku jsem zatím neřešila.šaty jsem ukázala no a odazva,,to ti spadne z prsou.to budeš mít holé jo??? No tak říkám ta by na mě nejradši natáhla nějaký bílý pytel =-) No taky spoustu lidí ví jak to tam vypadá a jen si to třeba rezervují.Tak nevím budem si muset udělat výšlap autem to nepůjde :-D ale není to daleko. No jsem zvědavá jak t dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka dívala jsem se do albíka a máš u jednich napsané to jsou ony....ale to nejsou ty co jsi popisovala nebo jo????
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jsem se chtěla zeptat budete si pořizovat i polerko nebo nějaký přehoz????No myslím že bude horko,ale víte jak přece je to jen červen.No a tady na horách nevím.
Odpovědět
Ahojky holky, moje tchýně je skvělá :-) - když je to naše svatba, tak ať si to zařídíme sami. Jen jsme jí ukázali, kde bude obřad a kde hostina a po výběru šatů jsem jí ukázala fotky. Nooo, naproti tomu moje mamka je pravý opak, také stále chce vědět, co už máme a nemáme. Už v listopadu chtěla mít vše zařízené :-D :-D :-D :-D :-D. Udělali jsem to tak, že odpovídáme na její dotazy ano, ne, možná. Basta. No nejvíce mne dostala věta od ní: když také platíme tuto svatbu, tak bychom chtěli také rozhodovat, co, kde, jak. Měla jsem v tu chvíli stochutí jí říci, že si celou zaplatíme sami!!! (stejně zvětší části si ji platíme sami) Ale v tom případě ať počítá, že bude opravdu malá svatba!!!! No prostě, když je to naše svatba, tak ji chceme podle sebe a ne podle jiných. :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Radeckar buď ráda že máš dobrou tchýni to je totiž za tres když to je tvůj rodič tak mu řekneš co chceš ale když je to tchýně to nejde.Aspoň mě zatím ne. Jinak my nepočítám ani od jednich rodičů nic. Můj otec se asi před rokem zmínil že nám samozřejm na svatbu přispějou a když jsme se na tohle téme bavily s mojí mamkou tak mluvila stylem ale to byla jiná doba to jsme neměly barák.nevíme co bude.Řekla jse jí že by jsme potřebovaly vědět jestli nám něco přispějí a jestli jo tak asi kolik ať víme s čím můžem počítat.Do teď se neozvaly jen mi u toho telefonátu řekla nevíme kolik to se uvidí až to bude aktuální.Takže mě to mrzí a nevím co bude,ale prdím na to prostě si to uděláme za své peníze. Tchýně válčí skoro sama už provdala dvě dcery takže od tama nepočítám s nikým a do teď se o žádných penězích nebavila.Tak ať mi aspoň do toho nekafrá. Počítám s tím že si zaplatíme vše samy. No abych nebyla na ty rodiče tak zlá tak mi řekly že mají vypálenou a schovanou slivovici na svatbu a nedávno jsme se domluvily že nám připraví zabíjačkové výrobky na švédský stůl tak aspoň něco. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: to jsou ony. Ono to na tom obrázku akorát není vidět... Třeba pak o to budete mít od rodičů štědřejší dary :-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinka: zapomněla jsem - o bolerku jsem zatím nepřemýšlela. ale asi ne... Kdyžtak mi ženich půjčí sako :-) Hostinu nebudeme mít venku, ale kdyby jo, bolerko bych zvažovala - večer asi bude chladněji...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ty šaty jsou nádherný ;-) Dary nechceme chceme peníze :-N Dneska jsem si byla zkusitpár šatů ať aspoň vím co mi bude sedět.Nic moc výběr budu muset ještě něco prolízt.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska zarezervovala restauraci, kterou jsem hrozně chtěla. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, že to klaplo! Jsem hrozně šťastná:) Akorát mě trochu štve, že nebudeme mít pro sebe k dispozici zahrádku...přece jen by to bylo hezký na konci června posedět i venku a nejen být furt zavřený v místnosti.Nebo to nevadí?Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Magdi určiě to nevadí samozřejmě by to bylo lepší,ale pokud se sejde dobrá parta lidí tak to bude super kdekoli ;-)
Odpovědět
Přesně tak, pokud je dobrá parta, tak se dá bavit všelijak a kdekoli. Také jsem ve Zlíně a v blízkém okolí nemohla najít to pravé - rozumná cena, v klidné lokalitě (ne u cesty, kvůli dětem), kde také budeme sami ... Občas se musí dělat kompromisy, ale pokud budeš vědět, že je to pravé místo pro svatbu a budeš si to užívat, tak Ti některé maličkosti nebudou ani vadit. Kdyby mělo být vše perfektní, tak bys neměla na co vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
Profilova fotka
abinky: kuju, ale stejně pořád přemýšlím, jestli to jsou ty pravé :-D Ono to tak většinou bývá, že ve skutečnosti sedí jiné šaty, než je představa. Já třebas nesnášela srdíčkový výstřih a ten mi seděl najvíc :-) Těmi štědrými dary jsem samozřejmě měla na mysli penízky ;-) magdicka: gratuluju k restauraci. My taky chtěli zahrádku a taky nebude... Holt když někdo bude chtít být venku, může jít poklábosit na stojáka :-) Brácha to tak vlastně taky měl a nejsem si vědoma, že by mi to tehdy vadilo... Večer bude stejně zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Lenieka:nevím jestli to tak opravdu bude,ale já si vybrala na netu šaty.Paní mi je příští týden pošle na ozkoušení.tak jsem zvědavá. Předevčírem jsem si byla zkoušet šaty a podobný stříh akorát s ohodně bohatší sukní jsem zkoušela a troufám si říct že mi seděly nejvíc tak jsem zvědavá až mi je paní pošla jak to bude.Nějak cítím v kostech že to bude super.Tak snad no modlím se.Mě se fakt moc líbí tak uvidíme. Akorát jsem při tom zkoušení pstřehla že mi víc sluší ramínka a to nechci,tak bu´d hodím šál přes ramena nebo koupím a nebo půjčím to bolerko. ;-) Jinak včera jsem se byla objednat ke kosmetičce pan tam nebyla ale mluvila jsem s paní kadeřnicí(je hned naproti) No tak už jsem jí říkala o svatbě a hlvně jestli je sochopná mi z toho něco udělat nebo to mám nechát růst takže mám nechat růst to budu sice vypadat jak debil ale co už :-N Holky budete mít závoj????Jo a jaké máte vlasy asi všechny dlouhé co??? S tou zahrádkou si myslím že by to bylo určitě lepší,ale jak píšete na stojáka venku a hotovo,moje svědkyně to taky tak měla a super naopak to bylo příjemné člověk celý den seděl,teda aspoň já těhule x-) Odpo tančil tak aspoň venku na čerstvým vzduchu postál ;-) Mě osobně by to nevadilo.Tchýně chtěla krásné prostory ve druhém patře jezdilo by se výtahem to jsme zavrhly to už je moc ale když jde jen o to vylézt před restauračku tak proč ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Kůrnik to je román :-N Jo jinak už máme spočítaný lidi.Skoro vybraný prstýnkyjen se rozhoduje mezi třema variantama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů jsem ráda, že vaše přípravy zdárně pokračují:-) My jedeme tento víkend do Poličky, tak doufám, že zajdeme aspoň do restaurace, kde bude slavnostní oběd. Na večerní merendu máme vytipované další dvě místa, ale tam se teď nedostaneme kvůli sněhu, je to oboje v přírodě. Tak doufám, že vyjde aspoň ta restaurace. Jinak mám akorát šaty a zamluveného fotografa. Takže by to asi chtělo začít něco dělat. Jo v sobotu zajdu za kadeřnicí. Nechávám si růst vlasy a je to děs běs. Štvou mě už teď (normálně mám holý krk, teď je mám dorostlé kousek pod). Ale říkám si, že to za to stojí. Kosmetičku netuším jak budu řešit, sama se umím namalovat akorát řasenka a lesk na rty a v Poličce jsou kosmetičky nic moc... Jinak Abínko závoj jsem už taky řešila. V Mia Solanu, kde si půjčuji šaty, půjčí zadarmo závoj, bolerko nebo štolu. Závoj je sice krásná věc, původně jsem ho chtěla, ale teď se spíš začínám přiklánět k variantě, že bych si nechala nějak krásně nazdobit vlasy - mám je tmavě hnědé, takže ozdůbky vyniknou a spíš si půjčím to bolerko, které využiju určitě večer(známe to-poslední léta nestala zanic, večer bývá docelo chladno). Navíc v Poličce velmi často fouká a už vidím ty fotky jak mě závoj povává za hlavou...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, Vendy vy budete teda na oběd v restauračce a pak se přesouváte někam jinamjo???? S těma vlasama to mám taky radost.Mám to v zadu vybrané a teď už zarůstám a dorůstám ach jo jak slepice :-. Jak píšeš tak snad to bude stát za to. Závoj na ty moje krátké vlasy asi taky mít nebudu uvidíme.Spíš mi kadeřnice doporučovala takové bílé umělé květy s perličkama.Jenže jsem zatím na netu nic nenašla jen sponky a perličky.Nevíte o něčem???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?