Svadba 26.6.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
;-) Ahojky, má někdo stejné datum svatby? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem byla naposledy v práci, uf. A pak jsem si šli zamluvit svatebku, kterou jsme vybírali asi měsíc :-D Využili jsme nabídky first minute a poletíme na Mallorku, už se nemůžu dočkat. Pro přítele to bude nejen první let, ale i dovča u moře..už abysme tam byli x-) Jinak co se týče pečení to jde mimo mě, vyfasovali jsme od babiček, to stačí, já to beztak moc nejím a kuchyň není zrovna mé nejoblíbenější místo :-N :-D Ale stromeček už jsme si nazdobili a těšíme se na 2 týdny volna které máme před sebou :-)
Odpovědět
abinka - jééé další Gabča do sbírky :-) (ono bylo Albiny a Tvoje jméno mi jej připomnělo :-D Cukroví napečeno, jen dozdobit perníčky a linecké poslepovat. Máme celkem pět druhů a to úplně pro nás dva stačí. Něco vezmu asi do práce na Silvestra, jelikož někteří tam budeme i přes půlnoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dneska zvládla 114 úlků, přítel jí jen je a taťka je taky může. Ségra říká, že jsem magor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: kolikátého poletíte na dovolenou? Taky si chceeme zamluvit first minute ;-) Nevím, jestli jet hned, nebo po svatbě třeba týden chodit do práce... Ale ještě jsme to neřešili, tak to snad nepropásneme, jak nás znám :-) To se určitě těšíte mnohem víc, když bude přítel poprvé u moře :-) vendy: jsi dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak uz ste ready na Vianoce??? Vyupratovane, napecene???? My celkom aj hej, aj ked s tym upratovanim som sa nepretrhla tento rok, kedze mame male babo, ale sak coze, nie je toto najpodstatnejsie. Napecene mame asi 6 druhov sladkych som napiekla ja dlsie asi 4 drahy a dnes som este robila 2 druhy slaneho. Neviem kto to bude jest, asi sa tu budeme tym obhadzovat. Svadbu momentalne neriesime, teda my ju bohuzial moc riesit ani nemozeme, takmer vsetko budu musiet riesit nasi. My prideme teraz v januari domov na 12 dni a potom az asi 2 tyzdne pred svadbou, takze musime vybavit co najviac a nasi uz len doladia detaily. Takze tak. Tak vam vsetkym prajem stastne a vesele Vianoce... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeji krásné Vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky DNES je to přesně půl roku do našeho dne "D" x-) Lenieka letíme 28.8. protože to vyjde o 2 tis./os. levněji než letět v sezóně a v létě je hezky i tady tak budem jezdit po výletech, na chalupu v Beskydech a léto si pak prodloužíme o tu dovču ;-) Vloni jsem taky letěla 30.8. a počasí bylo supr a navíc moře přes léto krásně vyhřáté a aspon už nebyli tak zaplněné pláže :-) Jinak taky všem krásné svátky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kde ste všechnyyy? Dnes jsem si udělala radost tím že jsem si na první pokus vybrala šaty x-) hned ty první co jsem měla na sobě.. jako zkusila jsem si i další, ale byla to láska na první pohled :-D všechny mám v albu, ještě jsem tam nenapsala které jsou ONY, tak zkuste tipnout ;-)
Odpovědět
luci v tých štvrtých vyzeráš nadherne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucijeto, jednoznačně ty druhé :-) jsem zvědavá, které to nakonec jsou. Je pravda, že se to hned pozná, ja jsem se do svých zamilovala už na netu a jak jsem si je oblékla, věděla jsem, že je to ono! Přeju hodně štěstí všem ostatním nevěstám při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek tak jsem tu na chvíli jsem se odmlčela.No Luci nádhera...Tak druhé vypadají moc pěkně a taky páté.no taky jsem zvědavá.
Odpovědět
Lucijeto, suppppppeeer ;-) ;-) Ve všech vypadáš krásně, mě osobně se líbíš v šatech č. 2 i č. 4 (ty jsou opravdu jako na princeznu :-D). Samozřejmě je na Tobě, v kterých se cítíš nejlíp. Potom napiš, které to byly :-D :-D :-D :-D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juu, vy jste mě potěšily :-) Utvrdily jste mě v tom že jsem vybrala správně,uf :-N Jj, mám zamluvené ty č.2. je to model barcares od San Patrick, sice půjčovné 8200 ale zkoušela jsem i dražší.. A vdáváme se snad jen jednou ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bezva:-) vím naprosto stejně jak se citíš, taky jsem dávala kámoškám vybrat:-) A je to super pocit, když víš, že máš vybráno a hlavně, že to jsou ONY. Přesně jak jsi napsala, vdáváme se přeci jenom jednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ty fotky posílala mejlem rodince a kámoškám a všichni si tipli správně, to jsem ani nečekala x-) Ale byla jsem ráda, protože zálohu jsem zaplatila hned takže už bych to stejně nezměnila. Na náš termín už měly zamluvené min patery šaty :-| Dívala jsem se na tvé fotky a musím říct že bych taky vybrala ty Mia3 :-) dělají hezkou postavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak jak se máme v tom novém roce??????
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: my taky vždycky lítáme na dovolenou mimo sezonu, většinou až v první polovině září. Dělá se mi vyrážka ze sluníčka, tak mi to tak vyhovuje. Letos jsme si říkali, že bysme jeli už v sezoně a vybrali si zemi, kde není až takové vedro... Šatičky sis vybrala pěkňoučké... Určitě je máš zamluvené v salonu ve Zlíně, kam jsem se taky chystala, ale nepamatuju si název :-D Nakonec jsem si říkala, že cenově bych si moc nepolepšila, když bych započítala projetý benzín... abinka: nový rok začal dobře, tak snad to vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: vybrala jsem je u Svozílků na náměstí a rovnou jsem si tam vybrala i bižu, překvapily mě dobré ceny, třeba za korunku jsem myslela že dám 2x tolik.. abinka: rok 2010 je mi sympatický, to číslo vypadá hezky a možná i tím co nás čeká x-) ale návrat do pracovního procesu je krutý :-| A kde je šmudlinka?!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já jsem včera nastoupila do své úplně první práce a je to docela fičák. Tím pádem nový rok dobře začal, tak doufám, že to bude i tak dál pokračovat:-) Svatbu teď moc neřeším, ale až se zapracuju, tak se na to zase vrhnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Tak to je dobře že vám ten nový rok začal skvěle :-) U mě taky asi :-D Svatbu taky teď moc neřeším.Teď mám nějaké neshody s tchýní a věnuju se spíš zhazování abych si už taky mohla jít vybrat ty šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste???? =-)
Odpovědět
Ahojky všem, taky na tento den chystám svatbu :-) .Zjistila jsem, že jsem asi začala pozdě s přípravama, protože nemůžu sehnat resaturaci, ani fotografa. Aspoň, že termín jsem zarezervovala včas :-) Čekají mě Bc. státnice, tak jsem se do toho nechtěla moc hnát, až po státnicích...ale aby nebyly všechny dobrý hospody fuč :-( No uvidíme...Doufám, že nám vyjde počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vítám tě magdi, Pozdě snad ne vždyť to je za půl roku.Tak snad se ještě něco naskytne.Kurnik tak to abych šla taky zamluvit máme to teda rozjednané ale ne na stopro.
Odpovědět
Abinka: Jojo, to radši zamluv. Podle mě dobré restaurace jsou hned pryč. Dneska jsem napsala ještě do jedný, tak doufám, že to dopadne. A kde budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ve vrbně pod pradědem tady bydlíme :-) Zvařujeme jestli restauraci nebo budovu na kurtech je nová,pěkná,s posezením ped budovou a grilem a udírnou.To by se nám moc líbilo.Jo a nahoře ubytování pro cca 15=20 lidí.Je to dál od města a moc se nám to líbí ale netušíme jestli tu někde seženem catering.Pokud ne tak restauračka.
Odpovědět
Profilova fotka
My taky ještě nemáme zamluveno, však ono taky zavisí kde ta svatba je, u nás v Poličce to určitě problém nebude. Ale je pravda, že je asi zbytečné s tím otálet. Díky za připomenutí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já už jsem s tchýní domluvená v Pondělí se jdeme zeptat co a jak.Tak snad to dopadne dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem si vyhlídla šaty na netu.Uvidíme paní je poměří a pokud by to sedělo tak si je koupím.Naštěstí nejsou moc drahé a mě se líbí.Tak snad to bude dobré.
Odpovědět
Já se ji chci koupit přes Ebay.Ale ještě nejsem 100% rozhodnutá, navíc bych chtěla něco zhubnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držím, abyste našly své vysněné:-) Já jsem měla původně představu úplně jinou, jenže ten typ šatů mi vůbec neslušel. Takže doporučuju vyzkoušet pár typů šatů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?