Stejný termín 1.4.2017?

Ahoj, je tu někdo kdo už ví, že to bude 1.4.2017? Pojďte si o tom popovídat, místo, výzdoba apod. :-)
Odpovědět
Ahoj tak já už vím, že budeme mít teto termín. A jak koukám toto ,,zvláštní ,, datum se asi moc nelíbí. Nám naopak přišlo přesně pro nás. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se bereme 1.4.2017 😊😉
Odpovědět
@bbebinka @kamilka76 my budeme mit zmenu a to na 13.5.2017 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajita jak to?
Odpovědět
@kamilka76 1.4. se chlapovi zda jeste takova zima a hlavne ten termin nam pak zabrali jini :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byl o něj velký zájem :-D Jo zima asi ještě bude duben je nevyzpytatelnej ;-) Já naopak přemýšlela že to přehodíme na leden únor....ale zůstanem u 1.4.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme svatbu 1.4. 2017, přesně v den synových 1. narozenin!:-)
Odpovědět
@kamilka76 pro nas by byla svatba nejvyhodnejsi na konci leta/zacatek podzimu, kvuli svatebni ceste na zimu, ale zase nevime jak by to slo udelat, aby to nebylo na narozeniny nekoho z rodiny a nebyl za zden jako u @ja85na to se mi nelibi, segra mela svatbu na moje narozeniny a diky svatbe si na me nikdo nevzpomel a to pri 20 lidech, natoz pri 100... to bych dceri nemohla udelat...
Odpovědět
Přidávám se 1.4.2017, když jsme to oznámili rodině, tak se všichni moc divili, že to chceme na apríla.. :-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to doteď půlka lidí nevěří že se berem,protože jsme samá srandička :-D a pak se ještě vytasíme s datumem 1.4. :-D ale ten termín je prostě "náš" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajita my když jsme v minulosti mluvili o svatbě tak jsme chtěli 25 října-oboje naše rodiče mají výročí ;-) jenže jsem byla o ruku požádána 23.září a za měsíc se toho moc nestihne a rok jsme čekat nechtěli.....pak jsme chtěli březen v den 90-tin prababičky ale termín zabraný
Odpovědět
Mě přítel požádal 16. března 2016, tak jsme si řekli do roka a do dne, ale jelikož moje rodina dělá víkendy, tak první volný víkend byl 1.4.2016 nejblíže žádosti o ruku :) ( Mimochodem před měsícem mi moje mamka a sestra řekly, že se spletly a podívaly se špatně, takže pracují :( bylo mě to moc líto.. měly na to času dost se podívat pořádně.. hold si to budou muset zařídit :( )
Odpovědět
Článek se načítá
Taky se přidávám, budeme se brát 1.4.2017 ;) Chtěli jsme červen nebo prostě léto, ale vyfoukl nám to brácha, který požádal svou přítelkyni asi o 3 týdny dříve :D (A rodiče trápit 2 svatbami v jednu dobu nechceme :D Už dvě svatby za rok jsou dost :D) Trochu se bojím počasí, no...to je pravda...a aby byla příroda hezká ne fotky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V dubnu může i sněžit :-D ale taky může svítit sluníčko...pršet...vichr :-D necháme se překvapit 😉 u nás si to všichni chválí že nebudou zpocený a já jsem ráda že díky "zimě"udržím snad celou společnost vevnitř-pohromadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajita řekla bych, že vždycky záleží na lidech a na tom, jak se to udělá.. to, že si nikdo nevzpomněl na vás, neznamená, že to tak mají všude..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Mně se tohle datum hned líbilo :-D Svatba někde kolem Plzně my+ svědkové ;-)
Odpovědět
Holky tak jak jste na tom? Zbývá nám 17 dní. :-)
Odpovědět
Taky máme 1.4 2017...jsem nervozní a to už se vdávám podruhé :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky-2 dny do svatby-jak na tom jste? :-D Mě se v úterý udělaly ze stresu 2 obr opary(naštěstí už se hojí) a tak nějak to byl prostě naročnej týden :-) :-) ženich byl až do dneška v klidu-ale dnes začal taky stresovat :-))) co vy?jak to zvládáte?koukali jste na tu předpověď počasí?jsem velice mile překvapena
Odpovědět
Profilova fotka
@inah91 počasí budem mít skoro letní :-) ;-)
Odpovědět
Zvládame...ale cítím se strašně unavená a spánek nic moc. 😄 Ale počasí vypadá úžasně. 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@chiki000 taky padám únavou....tak tfuj tfuj tfuj
Odpovědět
Vám taky. 😊 My to máme pro 100 lidi, tak snad to bude poradny mejdan. 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?