Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
@zuzkka88 tezko rici, ja to vnimala hodne...podle toho jsme take vymysleli misto obradu. A ani se me moc zamecek vevnitr nelibi, venku super, ale ty vnitrky - obradni sin je tak uz snad skoro 30 let, na fotkach mych rodicu vypada uplne stejne :-D jo a pan oddavajici tambyl opravdu hrozny :-D
Odpovědět
@mitote jjj prý od půlky září píší na stránkách zámku, ale přes zmánou ze slavkova z úřadu víme že to bude 3. října tak snad jo :) uvidíme kéž by to vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jj termín máme 7.7. :-) a ohledně místa teda máme ještě do ledna čas, tak to budeme ještě pořádně promýšlet.. taky se dost stresuju.. i proto jsem ráda, že máme termín v červenci.. to už budu mít po posledních zkouškách a ještě i dost času myslím na regeneraci a těšení se na svatbu a dolaďování posledních detailů :-)
Odpovědět
@zuzkka88 jojo naprosto chápu :) hezké datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote asi bych to taky vnímala a srovnávala.. co má lepší ona, co já.. asi bych se tomu nevyhla no.. takže jsme to tam zavrhli (respektive já) a budeme hledat jinde, kde to nejde po půl hodině, ale třeba aspoň po dvou, třech
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk děkuji :-) červenec, srpen jsem původně nechtěla kvůli častým srážkám.. ale budu věřit, že bude hezky.. úplně původně jsme přemýšleli o dubnu, pak chvíli o červnu, ale společně jsme se domluvili na červenci
Odpovědět
@zuzkka88 jojo :) my jsme nakonec vybrali duben, ale pokud nevyjde ta kaple přímo co bych chtěla tak to samozřejmě asi přesuneme záleží jak tam bude volno, pokud bude daný termín jiné místo na tom zámku tak to asi přesunem datum, chtěla bych tu kapli nebo uvidím až tam pojedem osobně se podívat třeba se mi zalíbíi sál nějaký ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote studuju práva a veřejnou politiku a lidské zdroje.. četla jsem, že plánuješ psychologii... taky jsem chtěla, asi od 14ti let až asi do maturity.. ale rodina mi to rozmluvila.. doteď toho celkem lituju.. jsi na masaryčce?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk určitě vyberete krásný místo :-)
Odpovědět
@zuzkka88 mě se strašně líbí ta kaple na Slavkově v zámku...jinak o ničem nevím co by se mi líbilo a nebylo uplně nabité a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tam budete mít určitě krásnou svatbu :-)
Odpovědět
@zuzkka88 v té kapličce? viděla jsi foto? mě se to děsně líbí....prostě nechci jinam :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulamrk jj schválně jsem teď koukla na net :-)
Odpovědět
@zuzkka88 mám foto i ve svém albu :)
Odpovědět
@petulamrk no hlavne si to pohlidejte, na brne stred zamluveni terminu byl taky narez...zacinalo se rano v 8, prisli jsme o pul osme a pred nama bylo 40 lidi, takze jsme tam dve hodiny cekali nez jsme prisli na radu @zuzkka88 to neni o srovnavani ani, ale proste neni klid ze...ja jsem treba ocenila ze nebyl problem kdyz nam obrad zacal o 20min pozdeji diky zapomenute obcance...nikdo nas nevyhanel, mohli jsme tam byt jak dlouho jsme chteli a fotit se, neumim si predtavit ze by me nekdo po 20min z obradni sine vypakoval :-D @zuzkka88 psychologii zatim nedelam, ale chci, delam podobny obor na Masarne plus ten psychoterapeuticky vycvik...a jsem teda spokojena, i kdyz je to dost narocne. Ty jsi na masarycce na pravni nebo fss?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 ahojky, úplně to s tebou cítím. Mě taky škola už nějakou dobu nebaví. Ale mě zbývá už "jen" napsat diplomku a státnice. :-) U mě ty biologické hodiny jsou také hodně hlasité. :-D @mitote nevíš prosím tě, jaké jsou podmínky v té vile austerlitz? Potřebuji najít místo na hostinu pro cca 170 lidí.
Odpovědět
@mitote však neboj se, my si to ohlídáme, přítele mamky známá tam děla na úřadě sice ne přímo na matrice ale i tak nám slíbila že pozjišťuje co se dá a pojedem tam osobně raději
Odpovědět
@ritush ufff tak to teda nevim...v prizemi je pidi salonek a pak mistnost tak pro 50...? pak dole jsou uzasn eklubove prostory s kulecnikem, krbem, barem...no a pak obrovska zahrada, ze :-) http://www.vilaausterlitz.cz/ na webu ale pisou max kapacita 140 osob :-/ ale je to tam nadherny a ubytovani maji novomanzele zdarma
Odpovědět
@petulamrk to urcite, to je dobre :-)
Odpovědět
@mitote uvidíme no, paní ze zámku mi psala že na duben by s termínem neměl být problém, že většinou zůstávají volné termíny ještě
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote díky za odkaz. To bude ještě hustý no :-/ Jinak jak jsi psala, že nová kolekce je až tak od listopadu, tak to mám v plánu, že teprve od tohoto měsíce budu chodit po salonech a koukat a vybírat. :-) ale moc se na to netěším, popravdě.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk jj tak tu fotku jsem přesně viděla na internetu :-) @mitote jojo stát se může cokoliv. a pak ještě aby se tam na mě další nevěsta nebo někdo osočoval, že už jsme jako měli být pryč... no taky by se mi nelíbilo, tam zase kvůli někomu další půl hodinu čekat, takže raději rezervu z obou stran. :-) jsem na prf i fss. Ty máš sociální pedagogiku? Tam mám myslím 2 spolužáky z gymplu.. jedna by měla končit a druhý to ukončil předčasně.. @ritush jeee tak to se máš.. a co studuješ? A kdy plánujete mimčo? :-)
Odpovědět
@zuzkka88 jojo tak hlavně aby to vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk u nás v Lysicích to naštěstí není až tak,tam je mezera mezi svatbami půl hodiny a hlavně se s těmi ostatními svatbami nepotkáš,což je super :-) Jinak vizážistka mi říkala,že nejvíc svateb bývá v srpnu a září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 já to studium nemám tak složitý jako ty a mitote. Studuju na VUT podnikatelku a v únoru bych měla státnicovat na ing. :-) Já bych mimčo brala do roka po svatbě, aby už bylo na světě, takže uvidíme jak to všechno dopadne. :-) a na kdy plánujete vy?
Odpovědět
@stastnanevesta jojo to mi psala i paní ze zámku na slavkově ...
Odpovědět
@petulamrk o verim, my se tenkrat ptali v rijnu na zari a meli posledni volny den :-D
Odpovědět
@mitote jako na slavkově???
Odpovědět
@ritush no je to zahul no a doporucuji se objednavat, nekde to neni potreba, ale je to lepsi :-)
Odpovědět
@zuzkka88 prave, byl by to dalsi zbytecni stres a aspon se nikde nemotali svatebcani z jinych svateb :-) ja jsem na FF :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?