Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
luc: no ona je prave nejak sehnat nemuze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, můžu se Ti zeptat začátkem května v tom velkoobchodě to tam budu objednávat pro jednu nevěstu kytky na svatebku, zda-li by je oni byli schopní sehnat - pak by si tam třeba ta Tvoje floristka mohla je objednat. Ale myslím, že to bude trochu oříšek. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - těžko srovnávat svatební kytici s narozeninovou - i vzhledem ke způsobu vázání (jak jsem Ti vysvětlovala, tak svatební bych pravděpodobně do Tvé malé ruky vatičkovala adrátkovala, abys neměla tlustý úvazek v ruce a nechytaly Tě křeče. Ale tento způsob vazby se nehodí na narozeninovou, tam se hodí volné stopky. A svatební bude vždycky jiná než narozeninová, zvlášť, pokud bude z menšího počtu květů a jiným způsobem uvázaná - ale jak budeš chtít. A pokud by to bylo jenom třeba z 5 červených a 5 bílých růží a 2 orchideje, tak bych si kytky na to ale objednala v maloobchodě. Ve velkobchodě až na svatbu, kdy vím, že spotřebuji většinu z balíku (růže po 20, balík zeleně atd.) a doma mi zůstanou jen malé zbytky, co by nepoužila. Nebo leda že by sis zaplatila celé balíky z velkoobchodu i na tu narozeninovou. Jestli chceš vyzkoušet, jak vážu, tak nemám problém ;-) - na to máš právo, viděla jsi jenom fotky.
Odpovědět
luc1979 : Luci, tak to nebudeme komplikovat a já očíhnu kytky holek co jim je budeš dělat předemnou :-D Myslím tím holky z Brna a okolí 2010 :-D Co budou mít kytky od Tebe, tak jsou předemnou skoro všechny :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Mitote - to se nedivím, když jsme se přestěhovali do Brna, tak jsem taky chvilku uvažovala, jestli nejít do realitky, ale nervy bych na to neměla, nakecávat lidem nesmyly, jak je ten barák úúžasný :-N Petruš - my se taky nakonec rozhodli, že chceme novostavbu, takže jsme obkoukávali developery. Ale taky to byla sranda... :-N Luci - teda, to už se těším na fotky kytek, určitě budou jako všechny od tebe úplně úžasný.
Odpovědět
blanka: ja dneskem koncim, jupi jou :-) uz se mi zdaly i nocni mury o tom
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, doufám, že se hlavně budou líbit nevěstám, že se trefím do jejich vkusu. Ještě bych potřebovala někoho schopného, kdo by mi tu práci nafotil tak pěkně jako Ty, to pak vypadá ještě ta kytka líp, než když si to večer v kuchyni vyblejsknu já :-D . Ale to už budeš mít jiné krásné starosti s Tomáškem ;-) .
Odpovědět
Mitote - tak to je super, ne? Konec "vopruzu", to chce pořádně oslavit :-D Luc - tak pokud to nechceš vyfotit v 7 ráno, tak já stejně budu s kočárkem rajzovat všude možně :-D Jsem dostala od sousedky krásné narcisy, tak si je musím vyfotit, než mi chcípnou (což nebude dlouho trvat), a dát si je aspoň na mozadí PC, ať si navodím jarní atmosféru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, teď kvetou koniklece na Koniklecové louce (Lískovec, nebo druhý vchod je nad Myslivnou). Bohužel je venku už bez sluníčka, ale bývá tam fialová záplava. Včera jsme navečer jeli okolo, ale spěchali jsme a neměli čas zastavit, ale proudili tam lidi, okočárkovaní i neokočárkovaní, takže už asi jsou rozkvetelé. Tak třeba typ na výlet. Jinak kytky si většinou vyzvedávají v sobotu v 7 ráno :-D - ale fotím je vždycky pozdě večer, jak je uvážu, aby byly co nejpozději vázané, tak někdy kolem 22 - což už taky nebudete rajzovat :-D :-D . Si budu muset posloužit sama a pak vydyndat nějaké foto od profíka z dané svatby ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
luc --- já ti klidně fotečky kytiček ze svatby pošlu :)
Odpovědět
Luc - Lískovec, ...to bych porodia, než bych tam dojela... :-N Uvidím, do úterý ležím, abych stihla fotografování v ateliéru, a pak si asi udělám výlet do Lužánek a na Špilas, to už ať si klidně rodím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - ty fotíš? my dřív bydleli na Oblé, tkaže jsme do té rezervace na koniklece chodívali :)
Odpovědět
Článek se načítá
blanka: chtelo by to ale dnes jsem cely den sama :-( ale zitra jedem na damskou jizu, ja, mamka a tchyne...do termalek :-D
Odpovědět
Romčo - jen tak pro sebe, pro radost, jako odreagování ;-) www.btweb.cz ;-) Mitote - a kam jedete? Maďarksko, Slovensko, Rakousko? Já byla před rokem v lednu, venku 11 pod nulou, sluníčko, jej, to byla paráda, úplně ti závidím. No já si zas užívám 2x denně koupel doma, mě to pomáhá od bolesti, tak si vždycky o obědě a pak před spaním na hodinu vlezu do vany s knížkou :-D nechci vidět ten účet za vodu :-N Akortá mi už došla pěna do koupele, akorát jsem doma objevila nějakou pivní, co dostal M., to by byla sranda se do toho naložit a pak jít takto "navoněná" třeba k mudr. na kontrolu :-D
Odpovědět
jo a ten můj web funguje jen v Mozile, zatím jsem neměla sílu přijít na to, jak ho předěat, aby fungoval i v Exploreru a jinde :-N
Odpovědět
blanka: madarsko, do biku nebo co :-D ja v termalech byla jako maly decko naposled...to vymyslela ted tchynule :-) hele ja mam mozilou, hod web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
boani -- no já zrovna Mozillu mám, tak mrknu :)
Odpovědět
My jsme byli v Gyoru, nádhera, naprostá většina návštěvníků Češi nebo Slováci, takže se člověk nemusel bát se někde na něco zeptata, celodenní vstup snad 170,-, akorát jsem tam asi prochladla a pak byla 7týdnů doma s nějakýma plicníma mrchama :-N
Odpovědět
blanka: je vy taky chodit na veterinu k Jeklovi? My taky :-)
Odpovědět
jojo, potvorám se tam moooooc líbí. Vždycky mu tam udělají loužičku , srabi :-D I ti ostatní mudr. na té klinice jsou super. No, už jen asi 3 měsíce a zas půjdou na očkování, vzteklouni jedni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani,,, tak koukám n tvoje fotečky,,mooc krásné, zkoukla jsem i Lysice, Letovice, Boskovice,,, doma budu pokračovat, máš tam moc hezkých foteček,,,, :)
Odpovědět
blanka: to je nemas moc vychovane :-D to kralik se mu zas snazi zdrhnout ke me :-D jo taky bychom meli na ockovani, jaj :-D
Odpovědět
Te´d někdy se má otevírat nějaký aquapark v Lískovci myslím...prostě někde tam na jihu, podle fotek ze stavby to vypadalo pěkně, nějaký pořádný tu v Brně chybí :-(
Odpovědět
pockej v brne v liskovci? ja zas slysela ze v kurimi
Odpovědět
Romčo - díky Mitote - jo, naše se taky vždycky "šprajcnou" v přepravce, a nechtějí ven. :-D Pak dostanou injekci, kviknou a pak hned hledají koho pokousat, tak vždycky doktor říká, že je vidět, že jsou čilé a zdravé :-D
Odpovědět
blanka: to ona ne :-) ona jen na stolu utika ke me a sapeme se po me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by mě zajímalo, kde ten aquapark bude, je pravda, že v Brně nic není,,, je to bída, tak by to mohlo být něco dobrého,,, tak já mizím z práce,,, pěkný víkend
Odpovědět
http://brno.idnes.cz/maly-brnensky-ak... ;-)
Odpovědět
takze kohoutovice? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, je to kousek od nás, příští týden otevírají, ale to tam bude hlava na hlavě, tak asi až ten další se tam půjdeme juknout - pak úodám info, pokud tam některá z vás nepůjde dřív než my ;-) . Dneska se střídá zataženo se sluníčkem, no nic, vyrážím do zahrady udělat stromkům konečně fazonku, což jsem dosud nestihla |-| . Pěkný víkend.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?