Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
My dáváme každý rok za očkování proti vzteklině pro 2ks něco pod 1000,- (jeslti 800,-?). A kastrace 2ks, 4.000,-, nic víc jsem zatím nepotřebovali, ale furt se chystáme tam jít na odstranění zubního kamene ultrazvukem, ale to se musíš objednat, atd., no furt nějak není čas :-N
Odpovědět
nevíte, kde se dají nejlíp prodat nějaká skripta, odborné knihy? :-N Nevím,jeslti to mám hodit na Aukro. Tady v antikvariátech to moc nemá smysl zkoušet, kdo tady bude kupovat pražská skripta, že? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A nemáš ještě vazby na někoho z fakulty, že by Ti tam hodil inzerát pro studenty? Anebo pak zkusit to aukro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, luc1979....to je mi líto, co se tvému kocourkovi stalo...ale neházej flintu do žita...Náš pesan měl taky nádor na víčku a paní doktorka říkala, že má možná i meastáze...Nádor mu oddoperovala a už je asi rok po operaci a zatím se zdá fresh:o) Teda až na to, že je slepej, ale to má dědičné a byl slepý už několik let před tím nádorem. Tak pak dej vědět, jak to s kocourkem vypadá. petruszkaa ..s tou klinikou Jaggy máš pravdu..já na nislyšela taky hodně špatného...jim jde především o peníze..My tam byli s pesanem, ani to nebylo myslím nic moc závažného a bylo to ve všední den, jen někdy už po páté a chtěli poplatek 1000,- Kč za pohotovost..tak sme se otočili na patě a víckrát už mě tam nikdo nedostane
Odpovědět
Profilova fotka
blanka: my dávali inzerát na prodej skript přímo na fakultu na nástěnku :-)
Odpovědět
Luci, Leni - já právě na fakultě už po těch letech nikoho neznám, jinak bych mu poslala balík, protože tam býval nějaký bazar, kde to vykupovali za asi 30% pův.ceny, tak aspoň něco :-( A poslední kamarádka, co zůstala po studiích v Práglu se min.měsíc odstěhovala... Kdyžtak tím doma naši zatopí :-D Dneska mě krásně vzbudilo sluníčko přes žaluzie, za 5 min.kouknu z okna, zataženo a zas poletuje to hnusný bílýýýýý ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a tady v Brně by to nikdo nekoupil? U nás na výšce občas doporučovali literaturu z VŠE, i když jsme studovali v Brně. Jo a teď nepoletuje, ale zase svítí...jak na apríla. efendy, jako po páté odpoledne, to není žádná pohotovost - tam, kde chodíme, se ordinuje normálně do 20,00, takže fakt nevím, o co jim tam jde? :-D
Odpovědět
Petruš - tady právě moc ne, právě, že to nejsou obecná skripta jako "matematika" atd. :-N Na VFU je taky někdy možná už po 15:00 to bráno jako pohotovost za příplatek ;-) Kolik to nevím, my vždycky chodíme na 8:00 ;-) Musím to zaklepat, zatím jsme pohotovost nepotřebovali :-N
Odpovědět
to blanka.k : já jsem to udělala následovně: napsala jsem seznam učebnic i s autory, rokem vydání, cenou a kontaktem na mě na různé internetové servry, kde se dávají inzeráty zadarmo. Najdeš je třeba přes google. A postupně jsem skoro všechny učebnice prodala. :-) ;-)
Odpovědět
Hani - díky ;-) Holt to tak zkusím, já prodávám většinou přes Aukro, ale tam se za to platí, a asi se neprodají tak dobře jak oblečení, atd. Já našla doma takových nepotřebných věcí (2 příbory, jedny se zlatým lemováním :-p ), ještě od svatby zabalený tlakový hrnec,... Včera došly mému M. 3 balíky z USA a mě 1 z Aukra, tak se mi smál, že jich má víc, no dnes jsem ho trumfla, já 3 balíčky, on 0 :-D Chudák pošťačka.... :-D A já už musím přestat koukat na weby na věci, prootže furt tam nacházím věci, co se mi líbí, a ne vždy odolám :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak náš kocourek Kulíšek je po operaci, odebrali mu nádor i s kusem žaludku, ale to by prý až tolik vadit nemělo. V 17 h. jsme volali, tak že je v pořádku na kapačkách. Tak ještě držte pěsti, ať se to podaří odvrátit. Bez té operace by to prý nebylo na přežití.
Odpovědět
Ahoj všechny milé nevěsty=) Potřebovala bych poradit... budeme mít svatbu ve Slavkově u Brna v chrámu Vzkříšení Páně v červnu. A zatím nějak nevím kde se fotit... zámecká zahrada ano, ale interiéry ne! Viděla jsem minimálně od 15 známých stále stejné fotky... u zrcadla, u zrcadla s ženichem. . .. pořád to stejné dokola. Nemáte někdo nějaký typ?
Odpovědět
Článek se načítá
Radunko - ahoj, já myslím, že záleží na fotografovi, některý udělá suepr fotky třeba i ve staré garáži. Natrix se fotila ve Slavkově a fotky má nádherné, žádná klasika, když nevěsta se ženichem stojí jak tvrdý Y :-N A taky na to musíte být typy, já třeba byla po obřadu tak mimo, že jsem fakt byla shcopná jen stát jak to tvrdý Y :-N Ale pak po hostině nás fotila sestřenka, to už to ze mě spadlo, a to už jelo...ženich si mě hodil přes rameno, tahal mě za závoj, kluci mi lezli pod sukni,... a bylo úplně jedno, že se to odehrávvalo na pódiu místního letního kina v parku :-N Luci - to je dobře, že je bobek v pořádku, držím palce, ať to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
radunko, tak my jsme jeli na focení k nám do práce a třeba skupinky jsme fotili venku před restaurací v podloubí. Měli jsme pak v okolí restaurace vyhlédnutá místa, ale bylo po dešti a cesta tam by nebyl až tak schůdná, tak jsme zvolili to teplo a i pro fotografa zajímavé místo (tepláren) - zajímavé fotky se dají udělat všude. Na tom Slavkově měla Silva (natrix) krásné fotky. My před obřadem udělali pár fotek u nás v práci, v okolí restaurace a na obřadním místě to fotograf znal, vše jsme mu poslali, dopředu řekli, že nechce klasiku u zrcadla - i když se tam nějaká zrcadlovka dostala a bylo. My akorát třeba neměli moc štěstí, že některé fotky v interiéru nevyšly kvůli špatnému osvětlení, že to nebylo prostě ono.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky, dneska bude další větší zkouška - jak snese žaludek vodu.
Odpovědět
radunka.a.danik- známou fotil Ležatka a měla pěkný fotky ze Santonu a z té hlavní silnice (dělali jakože stopují auta a zrovna jel kolem stařičkej autobus...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, já myslela, že už bude jaro a venku je zase bílé dopuštění! Dneska si jedem vyzvednout našeho maroda :-) .
Odpovědět
Ahoj holky, moc prosím o radu - možná trošku hloupý dotaz :-), ale nemám vůbec žádné zkušenosti. Svatební oznámení - posílá se cca 2 měsíce před svatbou.. to vím :-) , pošlu je všem hostům. Těm co jsou zvaní na oběd s kartičkou pozvánka ke svatebnímu stolu a těm co jsou zvaní jen na večer? Dají se objednat i pozvánky na večer.. :-)?. Jak se to odlišuje? Dále se oznámení dává lidem, kteří na svatbu nejsou zváni - bez kartičky s pozvánkou - např. do práce atd.. a v tomto si právě nevím rady - komu všemu budete oznámení (bez pozvánky) posílat? Mám strach, že na někoho zapomenu.. děkuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dávali oznámení 5 týdnů před svatbou. Lze udělat i to, že je zveš na večerní raut od XY hodin. Jinak pak si myslím, že to pravidla nemá - prostě to dáváš vědět, komu vy chete - třeba vzdálenějšímu příbuzenstvu, kamarádům, sousedům - ale taky nemusíte. Důležité je, aby dostali oznamak ti, c jsou zvaní na svatbu. Já dávala oznámení pak svému šéfovi, R. vzal taky jedno do práce - měli jsme i hhosty z práce, Ti dostali svá. Pak jsme posílali těm výše vyjmenovaným. Může se nechat i vyrobit s textem "byli oddáni".
Odpovědět
Petko - jak píše Lucka, udělat jak pozvánky na oběd, tak na raut. A pravidla komu jinak dát oznámko, prostě komu to chcete dát vědět. My posílali býv.spolužákům, některým profesorům (jsme býv.spolužáci a máme s nima docela pěkný vztah), příbuzným, do práce, a pár jiným kamarádům. pak ještě třeba si maminky řekly o 1, aby se pochlubily v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, na ty pro maminky na chlubení jsem taky zapomněla ;-) .
Odpovědět
Luc - já myslím, že maminky by se kdyžtak včas připomněly :-D :-x Dnes večer nakonec vysílám M. do Globusu pro meganákup špekáčků, klobásků, salámů a nějak z toho něco vytvořím,nakonec pojedeme k dědovi jen na otočku, nějak moc nezvládám teď moc dlouho nikde být, tak jsem zvědavá, jestli to dovezeme celé. Ale tak vezeme sestru, tak jako "dopravné" bude mít za úkol držet to a chránit :-D Takže ještě jednou díky za tip ;-) Dnes a o víkendu mají ve Vaňkovce akci na kosmetiku (Vichy, La Roche, Inneov,...), na každý výrobek 100,- sleva, tak jsem si vzala šampona krém, a ktomu mi ještě dali nějaký odličovač zdarma. ;-) A pro nevěsty a jiné parádnice, v Top Time (jsou jak ve Vnkovce, tak na České), mají slevu 50% na stříbro, tak jsem si tam koupila 2 náušnice celkem za 250,-, mají hrozně moc na výběr z různých s bílýma kamínkama, na ples, na svatbu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak ať se zadaří! ;-)
Odpovědět
radunka: jak píšou holky, ono je to hodně o fotografoci a těch dvou, my máme fotky ze zámku i zahrady a jsem moc a moc spokojená :-) a to jsme tam jeli jen kvůli focení... ;-) Luc, snad to bude dobré, člověk se tu chvíli neukáže a hned jobovky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi díky, po operaci se zotavuje hodně dobře. Teď uvidíme, jak se s tím popere dál, bude muset podstoupit nějakou léčbu. Jak jsme ho dovezli, tak je hrozně mazlivej ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravim po horach. Luci, tak snad uz to bude jen a jen lepsi. My museli vysadit antibiotika, protoze mi po nich blila, ale takto se zas toho zanetu nezbavi. My taky nechteli zadne fotky se zrcadlem.
Odpovědět
U nás tam naštěstí žádný zrcadlo nebylo :-D Luc- držím palce, ať je to ok. My si taky děláme srandu. že ty naše potvory bbyly nejhodnější 3 dny po kastraci, kdy jen ležely, břicho rozpáraný a nechaly se mazlit :-N Petruš - doufám,že hory jste přežili ve zdraví, bez zlomeni, atd. ;-)
Odpovědět
Potřebovala bych poradit nějakou kosmetičku mezi Řečkovicema a Zvonařkou. ;-) Nějakou, co fakt zamaskuje hodně špatnou pleť :-N nebo vizážistku, která mě třeba i vlasy vyfouká, chci se jít fotit, tak a´t trochu vypadám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Blani, já byla jen před svatbou na Tyršové u té p. Olgy Maláškové (líčí Oriflame), takže moc neporadím. Já bych zkusila tu Pavlu Přichystalovou, co líčila Lolia a Silvu - je na J.Uhra.
Odpovědět
Díky za tip ;-) To byl v noci pěkný vichr, co? A zas je všude bílo :-p Já už chci jaroooooo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?