Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Simik - tak nahoď seznam :-D Youtube zklamalo, tam to není? Já tam snad zatím našla všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, růžové kaly jsou taky pěkné, ale říkám si, že pastelová růžová jde spíš k blondýnkám, jestli není na mě moc jemná, víš? Proto mě napadlo dát tam jen růžovou stuhu. Ale kdyby kytka nebyla jen ve světle růžových tónech, ale byl tam třebas i tmavší popř. růžovo-červenou, tak by to nemuselo být taky špatné. Přesně jak píšeš :-) Díky za tipy! Asi bych se měla začít poohlížet po nějaké inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simik - my taky přes polovinu nenašli nai na youtube. Nakonec jsme vybrali klasický svatební pochod, pak písničku na CD a na gratulace tu od B.Adamse. Ono to stejně na ty varhany je trochu jiné a jak to vnímáš jen tak trochu, tak ani moc nepoznáš, co hrají :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
No, já bych třeba viděla ty světlé kaly a k tomu nějakou sytější, purpurovou jako na doplnění (třeba drobné kvítky, nebo na tom úvazku, na přízdobě). Nebo pro Tebe kytici vybrat právě v těch sytějších tónech a ve světlejších udělat výzdobu a vybrat ženichovi doplňky.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: To mi ani neříkej, že to na netu není :-( Taky se tento týden chytáme mrknout na ty skladby. Nebo uděláme náhodný výběr a necháme se překvapit .-D Nám na matrice řekli, že cd nedoporučují, že zrovna nedávno tam někdo měl vlastní cd a že to bylo falešné a příšerné. Jestli spíš neměli špatný přehrávač. Pochybuju, že nahrávka byla falešná. Nebo nás od vlastního cd chtěli odradit :-D Lucí to zní dobře. Já se pořád držela toho, že vše musí být ve stejné barvě...
Odpovědět
Tak stále sháním, hledám a nenacházím, to co je na tom papíře, to je děs.............chci normální svatební pochod, ale žádnej podle papíru jsem na netu nenašla, nevíš od koho Luc ten svatební pochod byů? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak zitra vyrazim do prvnich salonu, tak jsem zvedava.. Dam pak vedet.. 8-) Jinak uz jsme si asi v hlave rozmyslela barvu: pujdu do svetle zelene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli Mendelssohnův - "Svatební pochod". Je ještě od Vágnera - jsou podobné. Oba jsme našli na youtube nebo kde. Ještě pár těch hodně známých Ave Maria apod., ale některé jsem prostě nepokořila ;-). Tak asi polovinu, ale nechtělo se mi u toho sedět týden - zkoušela jsem to jedno odpoledne, ale my opravdu víceméně měli jasno a hledali jsem ruhou gratulační (zvítězil B.Adams - z varhan ho tam ani moc nikdo nepoznal ;-)) a pochod jsme chtěli, aby něco bylo tradiční ;-). Jiank paní na matrice nám taky říkala, že hudba je lepší varhanní, že jejich varhaník není placený od pouštění CD, ale od hraní - tak jsme udělali kompromis. Ta hudba je prostě trochu míň čistá, ale asi to bude reproduktorama, ale falešně to neznělo - my byli spokojení (ostatně každý si pamatuje jen tu z CD, ty varhaní si nikdo neuvědomuje - já myslím, že to bylo hlavně kvůli tomu českému textu, ale nedovedu posoudit). My chtěli Lotranda a Zubejdu, tak jsme ho měli. Ale jedné holce, co tu na jedné diskusi psala se tam loni CD nerozjelo, tak jsme asi měli štěstí. Janik - zelená teď hodně frčí. I v kyticích se dá udělat zajímavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my meli ten pochod, co Lucka, taky Adamse a Bee Gees-ja tu pisnicku miluju od nich i predelavku od Take That.
Odpovědět
Profilova fotka
Janík - dobře v salonech pořiď. Já už mám v barvě taky jasněji - díky Lucce ;-) ssimmikk - to mi ani neříkej :-( My se na skladby chystáme dneska večer, tak snad se k tomu konečně dostaneme... Luc - jak to tak čtu, mít své cd je trochu risk :-)
Odpovědět
Ahoj holky, a nejde to CD si tam vyzkoušet, když tam třeba půjdete podepisvat nějaké papíry před svatbou, atd? Taky jsem se bavila s klukem, co dělá do hudby, že nás přišla jedna skladba z vlastního CD na asi 1400,-, tak říkal, ať se nedivím, když si OSA vezme třeba 1000,- :-N Ale zase jsme měli možnost si to několikrát pustit, vyzkoušet si nástup, že to stihneme ,atd. Nevím,jak to vypadá přesně na zámečku, ale snad mo mohli na 5 min. s váma zajít to zkusit, jestli to pojede. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, když papíry jdeš podepisovat na radnici a ten přehrávač je na Belcredi na zámečku - leda v nějakou sobotu se tam zkusit na konci svateb vecpat a zkusit to vyzkoušet. Ale psala to tu jen jedna holka - třeba to měla nahrané na CD ve špatném formátu nebo bylo poškozené CD, já vážně nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Aha, já myslela, že to je i ten úřad pro tu část Brna tam :-x Tak v tom případě bych to zkusila vždycky někde na návštěvě třeba ve 3 různých přehrávačích a pro jistotou měla 2 CD (my i když jsem to zkoušeli měsíc předem a nechávali jim tam to CD, tak i na obřad jsme vezli další, kdyby se tam tomu něco stalo :-N ) Každopádně já když vypaluju cokoliv, tak to pak zkuím ještě u mě na PC a pak ještě u M. na jeho, některý CD jsou fakt šmejdy a nejedou :-p
Odpovědět
nebo tam vyrazit nějakou sobotu a počkat si mezi svatbama a poprotsit ať to tam na pár sekund hodí (potichu), jeslti to jede. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemá někdo zkušenost s fotografem Salibou, hlavně cenově?
Odpovědět
peta: cenove ne ale foti pravidelne kamarady tanecni skupinu tak to asi tak rhozny nebude
Odpovědět
no nekde jsem cetla, ze mezi 10 000 a 14 000, coz je dost. ale ty jeho fotky jsou super. spolecne s Alesem Lezatkou a Zuzkou Scharf asi nejlepsi na svatbu.
Odpovědět
Já si myslím, že bude min.10000 za den, že bude cenově podobně jak Zuzka S.(ta je asi pořád nejlevnější), Wagi, Vokurek,... ;-)
Odpovědět
to ne, Zuzka je myslim porad 7000 - 8000 za den. coz je hezka cena za tak profesionalni praci!
Odpovědět
zuzka ze uz za necelych 10 plus cesta
Odpovědět
aha, tak sory
Odpovědět
Profilova fotka
no já chtěla Smrčkovou, ale prý už má v září hodně svateb a nestihla by udělat fotky, a doporučila mi právě Salibu, tak teď nevím. :-(
Odpovědět
podle ceníku na stránkách má Zuzka za celý den focení (12 h) 8 400 Kč + cesta ;-) :-) Saliba má myslím tak 14 tis. za den, ale není nic jednoduššího, než se ho zeptat ;-) :-D Vokurek je z těch dostupnějších a práci má pěknou, mě osobně se Salibovi fotky moc nelíbí, ale to proto, že mě se nelíbí ten styl celkově... mám ráda barvy :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix: Dnes jsem si zamluvila p.Přichystalovou, byla v telefonu moc příjemná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smrčková má podobný styl jako Saliba (ona s ním spolupracovala) - na ceník mu napiš mail, on odpoví. Záleží také, jakou máte představu, že bude s vámi dlouho - to mu napiš a on pak z toho navrhne cenu.
Odpovědět
peta: tak pak napiš, jak jsi byla spokojená. Půjdeš na zkoušku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: Saliba stojí na 2 hodiny focení okolo 5000 tis. a bývá i hodně obsazený... Ale čtu, že už máš fotografku vyřešenou :-)
Odpovědět
Taky doporučuji Aleše Ležatku, my jsme byli velice spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: zkoušku mám v červnu, tak písnu jak jsem dopadla. lenieka: právě nemám, chtěla jsem smrčkovou, ale prý toho má v září hodně a nestíhá pak vyvolávat fotky, tak uvažuju, že to ještě jednou zkusím, že si na ty fotky klidně počkáme déle.
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, jestli jsem se tady už neradila, ale nemůžu to zpětně najít a teď to začalo být celkem aktuální :-) Kam jít v Brně za společenskými šaty - ke koupení? Jdu v březnu na ples a nechce se mi šaty půjčovat (vlastně ani nevím, kam za půjčením šatů jít...) Vím jen o Musilce, ale tam je to asi na zakázku a asi by se to nestihlo... víte o nějakém šikovném butiku v Brně, třeba ve Vaňkovce, v Olympii, nebo i jinde? Nechci za šaty dávat tisíce, ale je mi jasné, že něco to stát bude. Nemusí být zrovna dlouhé.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?