Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jj, chystáme se do Carrefouru na ten veletrh, tak snad nám tam něco padne do oka, já představu mám, ale nastávající si nemůže vybrat, prej ho chce vidět na prstě, by mě zajímalo, kde na jeho sloní prsty budou mít na zkoušku, tak snad mu postačí moje ruka :-D Slyšela jsem, že je nějáký veletrh i na výstavišti, je to tak nebo se mýlím? =-)
Odpovědět
M. si taky zkoušel prstýnek na malíček, a fakt někteé vypadaly na našich rukách divně, i když jinak se nám třeba líbily a naopak...tak jak třeba se šatama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janik - protáhlou kytku Ti schvaluju ;-)
Odpovědět
ssimmikk:ahojky!jj, na výstavišti je kongresovým centru druhej víkend v březnu, je tam teda málo místa a dvždycky spousta lidí,ale je to spotřební veletrh - dá se tam velká spousta věcí nakoupit, a zamluvit atak..no já jsem s ním relativně spoko a rtento rok už tam jdu konečně naostro:-)a ne jen tak:-)a kdy je prosim to futurum??
Odpovědět
Tak to abych zašla i na to výstaviště :-) ale doufám, že do března budeme mít dost nakoupenýž a vybraný ;-) není tam to stejný co ve futurum? Jinak tam je to 27.a 28.2. :-) chci si koupit závoj, tak doufám, že někde na něco narazím, oznámení, představa by byla, kytku chci převislou z Lilií, bílejch a zeleň, ještě nevím přesně, ale převislou určitě ;-) Teď koukám po hudbě, fotografech a kameramanovi..........ale furt nevím :-( A kde svatbu máte?
Odpovědět
Profilova fotka
luc 1979: ted jsem koukla na tvou kytku a byla teda moc nadherna. Nebyla moc tezka? Ja bych tu svoji asi chtela previslou jen tak trochu. ale ta tvoje kombinace zelena s tou oranzovou pusobi fakt moc zajimave 8-)
Odpovědět
Mě se na BVV ten veltrh líbil mnohem víc, i když teda moc nadšená jsem nebyla, jak píše Marilka, místa málo, lidí jak na Václaváku, ale chtěli jsme prstýnky a tam dávali slevy :-N Tak aspoň 1000,- ušetřená.
Odpovědět
my teda máme svatbu za Boskovicemi nakonec, chtěli jsme vše na hotelu a v Brně to bylo vse moc drahe. Jinak ve futuru se toho moc koupit neda co vim, ale na vystavisti je toho vzdycky hodne, bizu, kytky, boty, oznameni, prstynky, ruzne blbinky jako organza, kosmeticky, kadernice no fuuuuura...fotografu je v brne hromada a sikovnych:-)
Odpovědět
Jj, co se týká svatby je vše drahý, takže bychom měly spíš asi počkat na vystaviště, co? Asi ano, chtěly bychom tam hlavně sehnat prstýnky, protože to chození po zlatnictvích je na dlouho :-( jinakdoufám, že tam dosháníme vše ;-) Možná blbá otázka, ale kongresový centrum na výstavišti je kde, můlžeme jít hlavní bránou, ne? Já ví m, že je to asi blbej dotaz, ale vůbec to tam neznáme :-S
Odpovědět
nene, stačí když dojedeš tramvají 1 na zastávku výstaviště a vůbec nepůjdeš dolů po schodech k hlavní bráně,ale je o ta budova hned vpravo, to uvidíš, bude tam dost lidí..na prstýnky je to určitě dobré, jen tam je vždycky hrozná hromada lidí!lepší je to na ty prstýnky v neděli..
Odpovědět
Dobře, děkuju moc, vím kde to je ;-) Tak v neděli? U nás to stejně na jinej den nevypadá, skoro manžílek dělá každou sobotu do večera :-(
Odpovědět
Marilka - budete to mít v tom Sud.dvoře? Tak to budete mít krásný, tam to znám :-D A budete tam mít vše (obřad, jídlo, spaní?)
Odpovědět
Článek se načítá
blanka:jj, přesně tam:-), bude tam obřad i hostina, jsem tam z toho nadšená, supr přístup, nádherné a prostorné místo, máme totiž 80 lidí a ceny tam jsou taky paráda:-)
Odpovědět
ssimik:no v sobotu je tam vždycky hromada lidu a tlačenice, neděle je klidnější, na oznámení, kytky, prstýnky apod rozhodně ano...jinak co se týče organzy, košil, punčoch a bižu tak na to je lepší sobota....
Odpovědět
Spolužačka tam měla 100 lidí, takže to máte super místo ;-) Akortá obřad měla v Lysicích.
Odpovědět
Ty brďo 80lidí, tak to bude paráda ;-) Njn, tak pro mě je důležitý tam sehnat prstýnky, oznámení a ten závoj, takže to bude neděle stejně, protože sama to vybírat nepůjdu, no a snad tam ze soboty něco zbyde........kolik je tam vlez? A od kolika do kolika to je?
Odpovědět
blanka:no my to máme vše tam, jsem z toho unešená a budeme to tam mít nádherně nazdobené, takže můj sen:-), jen ted je problem trochu s oddavajicim,ale nesmim se tomu podrobovat a jsem stale plna optimismu simik:myslim, ze vlez je zdarma, mozna tak deset korun nebo tak nejak - vim, ze se za to kupuji listky do tomboly aji - ted se mi to plete. je to od deseti do sesti sobota a v nedeli od deseti do peti. zavoje teda nevim - to uvidis,ale i na netu je toho hafo z tech zavoju, takze storpo sezenes:-) holky 15.5. se blizi a ja se tesim cim dal vic:-)
Odpovědět
Marilka, tak to ti věřím, že se těším čím dál víc :-) ...........akorát je škoda, že den uteče jako voda a bude to pryč :-| Závoj věřím, že seženu, už jsem koukala na netu ;-) Děkuju moc za info, musím si domluvit hlídání, abychom na to měly klid a pak už stačí jen vyrazit :-D
Odpovědět
simik:notojo, musime si to uzit, ach.....no jo, musim zpet do reality, cas bezi a ja mam jeste pochuzky:-), tak zatim papa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ve středu jsem byla u té kadeřnice a odcházela jsem spokojená. Ukázala jsem jí šaty - poradila mi účes a ona je zároveň i visážistka, takže nebudu muset řešit líčení :-) Včera jsem byla v květinářství - ne kvůli výběru kytky, ale kvůli výběru barvy. Dopadlo to tak, že teď už vůbec nevím, jakou barvu zvolit :-( Kytku nejspíš budu mít světlou - klasika kaly nebo něco obdobného, ale barva svatby je stále ve hvězdách. Uklidňuju se tím, že je na to stále čas :-) Janik - jak vidíš, s barvou máme stejný problém. Jsem ráda, že nejsem sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no ja mam s tou barvou pocit, ze na kazde je neco pekneho a zajimaveho. no a kdyz to ma byt takovy velky den, tak bych chtela zvolit tu nej barvu.. ale ktera to je??? ;-) Moje oblibena barva je modra, ale ta se mi na svatbu moc nezda, je takova studena..
Odpovědět
Profilova fotka
janik6: já mám taky nejraději modrou, ale moc nám nevyhovovala a jak říkáš, měla jsem strach, že bude moc studená. Tak jsme se rozhodly pro zlatou, ta mi příjde elegantní a k tomu pro oživení bordo doplňky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem si konečně vybrala šatky a zaplatila zálohu :-)
Odpovědět
p.e.t.a. : Tak to jsi šťastný člověk. Mě to teprve čeká a jsem z toho v depresích :-( Můžu se zeptat, kde sis je vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - ale ty můžeš mít i nějakou výraznější barvu. Co myslíš "světlou"?
Odpovědět
Profilova fotka
JInak pro modrou na svatbu taky nejsem moc nadšená, ale dá se to dát třeba jen jako doplněk, nebo vybrat světlounkou modrou a jen jako doplněk.
Odpovědět
Profilova fotka
Janik - kytice byla docela těžká, ale já jsem nějaká korba, ne? :-D :-D :-D Dalo se to unést - hlavně já takovou chtěla. Převislá může být i klasičtěji - záleží na střihu a zdobnosti šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: to je paráda, že ti šatky sedly! Jsou moc pěkné! luc: tou světlou barvou jsem měla na mysli kytku typu kaly - tj. smetanová nebo něco obdobného... Původně jsem chtěla mít kytku zavázanou barevnou stuhou (světle růžovou). Ženich by měl ve stejné barvě kravatu a výzdoba taky ve stejné barvě. Ale nevím, jestli to takhle ladit, jestli by se ke mně víc nehodila výraznější barva, přesně jak píšeš. Líbí se mi výzdoba v pastelových barvách, tak proto ta růžová...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - tak jestli se Ti líbí pastelově růžová a kaly - tak co růžové kaly? Pokud to chceš všechno ladit do jedné barvy tak můžeš vše hodit jak do stejného odstínu, tak také můžeš používat tón v tónu - což asi i budeš při výběru košile + kravaty ženicha. Doporučuju prvně vybrat barvu květin a pak vybírat barvu kravaty - je to mnohdy jednodušší. Ale pokud chceš tón v tónu, tak to nebude problém ani opačně (ovšem je zase nutno brát v potaz teplé a studené odstíny, pokud bys chtěla vše striktně ladit ;-) ). Tu kytku do růžova můžeš doplnit třeba i tmavším odstínem - třeba vybereš i kravatu, která bude mít ve vzorku více odstínů, tak to třeba doladit stuhou (světlejší květy, k tomu doplnit tmavší doplňky ať už květinové nebo neživé) nebo i sytější odstín s bílou. Je na Tobě, co se Ti líbí. ;-) Jen čistě bílou kyticí bych to nezazdívala a smetanové kaly by mohl být problém.
Odpovědět
Potřebovala bych radu, budeme se brát na zámku v Líšni-Belcredi a na matrice nám dali seznam skladeb, že si máme vybrat, on by to nebyl problém, ale chceme si tu hudbu poslechnout, bohužel to nemůžu na netu najít, můžete někdo poradit? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?