Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahoj, smím se zeptat kolik vás stojí fotograf a co v té ceně všechno je? Trochu mě zvedla mandle naše fotografka, když mi až po veškeré domluvě oznámila, že bude chtít proplatit cestu. Nejdřív, že není problém přijet a najednou to chce proplatit. Tak mě to jednání fakt naštvalo, mohla to přece říct narovinu! Rejžuje se fakt na všem!
Odpovědět
hannah235: ahojky nevím jak drahou fotografku máš a odkud, ale my máme paní z Jinačovic a jsme úplně nadšení :-) Je hrozně milá a sympatická a ta suprová cena...50 fotek nás výjde cca na 2000,-
Odpovědět
my měli fotografku z Českých Budějovic a samozřejmě jsme cestu platili... jako když je to někdo z Brna nebo velmi blízkého okolí, tak by mi to asi vadilo, kdyby to chtěli zaplatit, ale jinak je to samozřejmě významná částka za cestu a s provedenou prací to nesouvisí...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Pro šaty si pojedu až za Olomouc, no co se dá dělat, vyhlédla jsem si je už před půl rokem, tak jen doufám, že nebudu zklamaná. Půjčení by mělo vyjít na 8000, což si myslím, že je celkem dobrá cena.
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979...do salonu Sedm se chystám v pondělí, tak třebas tam budou mít nějaké podobné, ale každopádně i ty první se mi líbí..každopádně díky za snahu...JInak vůbec netuším název a nic..našla jsem je tu v nějakém albu..No nevadí.však já ty pravé šatičky určitě najdu jako každá nevěsta :-)
Odpovědět
Tak jsem brouzdala po netu po těch fotografech a zjistila, že jsem byla naštvaná zbytečně! Máme slíbeno 2,5h focení, 100 fotek za 3500kč + cestovné (přijede vlakem tak to vychází na 100kč celkem). A na netu jsem vyčetla že si berou i 15kč za km což je mazec!!! Tak se mi ulevilo, že jsem to nakonec dobře vybrala.
Odpovědět
mas ho levneho, normalne nekteri za cels den berou deset tacku plus cestu
Odpovědět
Profilova fotka
Pro nastávající maminky (možná jste na to už narazili): http://www.novinky.cz/ekonomika/finan...
Odpovědět
Tak opravdu můžu potvrdit to co tam píšou zrovna o těch probiotických kapkách. Tady stojí opravdu 600kč a známý mi je přivezl ze Slovenska kde byl na služebce a vyšly na 250kč!!!!!!!! Naprosto stejné balení!!!!!!!!! Aspoň vidíme jak nás tady dřou z kůže.
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím, že jsem od minulého týdne měla to "štěstí" prohlídnout si porodnici jako pacient :-N Ale konečně jsem doma, vše vypadá ok, stále 2v1, akorát mám bolesti, ale nějak nepřišli na to od čeho, prý to může být normální, když se nezhoršují, tak to nemám řešit :-p Ale jsem tak ráda, že jsem doma, hlavně psychicky to bylo maso. A malej hrozně vyrostl, už má 960g, tak jsem ráda, že kdyby náhodou musel ven, tak má zas lěpší vyhlídky než před týdnem ;-)
Odpovědět
blanka: to je uz dobry, me kamosce se narodila holocicka v 5. mesici a mela 670g, to uz mas chlapa jako hrom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak přeji, aby to bylo v pořádku!!! Sestřenka měla bolesti a po 2 měsících až přišli na to, že je to asi slepák,a le to nějak rozehnali a má ho doteď. Tak je dobře, že Tě už pistili domů, kde budeš jistě víc v klidu. Kdyby to bylo špatné, ta si vás tam spíš nechají.
Odpovědět
Článek se načítá
Blani, tak to mě mrzí, no snad to bude v pořádku! Určitě to zvládnete, myslím, že malej u Tebe ještě rád nějakou dobu pobude ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: podobné šaty jsem viděla buď v Chantalu nebo v Palomě. Bohužel si nepamatuju kde přesně a ani barvu. Jen vím, že měly obdobné vyšívání. Moc jsem ti asi neporadila :-(
Odpovědět
hvězdička 07 - v poště máš tu firmu z Čebína (cukroví)
Odpovědět
hareha: Díky jsi hodná. Od NOVOJANU budeme mít dort, protože ho tam máme už vyzkoušený a mají vynikající :-) :-)
Odpovědět
Děvčata nemáte nějaký zaručený recept na to jak přibrat několik kg?Já jsem kost a kůže a bojím se, že se na mě ani neseženou šaty :-( . Jo asi se mi vysmějete, ale mám fakt úplně jiný problém než většina jiných nevěst :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem dočetla, většinu stránek jsem teda vynechala ;-) , ale přece jen, mám malou, takže na PC nemám tolik času, jen když spinká, pokud se budou moje dotazy opakovat, tak se moc omlouvám :-N Svatbu budeme mít 26.6.2010 v Líšni-zámek Belcredi,teda abych pravdu řekla, tak máme zamluvený jen termín a už i šaty teda jsou vybrané a zaplacená záloha, prošla jsem hodně salonů a někde jsem byla i mamčou zhrozená tím, jaks e paní chovají.........nakonec jsem si vybrala svoje vysněné v salonu Exklusive, došla jsem na zkoušení bez dcerky a paní byl zklamaná, že jsem jí měla vzít sebou, byla jsem udivená, protože jinde děti neradi vidí :-( takže jsem šla do salonu ještě s dcerkou, paní jí půjčila panenku, malá tam nosila boty, běhala a rozhodně to nikomu nevadilo, máme doma totiž malou neposedu :-) Takže vlastně to důležité zařízeno.........hlavně šatičky :-D Teď se snažíme sehnat fotografa, kadeřnici, nekoho na nalíčení a na cukroví...........nemáte někdo zkušenosti s pečením z učilišť? Mitote: dočetla jsem se, že mám fotografku Lenku Fialkovou a docela mě zarazila cena 3000kč od rána do rána, takovou má cenu za obřad a focení po něm.....??? :-o
Odpovědět
hvezdicka: až na to přijdeš, dej mi vědět, já se přes Vánoce fakt snažila přibrat a to normálním nezdravým způsobem a nepodařilo se... i přes to, že mám sedavé zaměstnání a ve škole se taky dost nasedím, tak pohybu nemám tolik co dřív, ale přibrat se mi nedaří... možná to ale souvisí taky s tím, že stresem hubnu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - kamarádka taky nemůže přibrat, ale ona má nějaké potíže se štítnou žlázou. Chodila k nějaké poradkyni a měla jídelníček a nabrala 3 kg, ale pak dostala chřipku a kila byla zase dole. Ale nakonec vždyť je jedno kolik která váží - hlavně že se těm našim miláčkům líbíme :-D x-) . S váhou má holt každý nějaké starosti - jeden nahoru druhý dolů ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z učilištní pekárny jsme měla jen párkrát zákusky a byly moc dobré - cukroví jsem ani neviděla, ale asi taky dělají. Tak se zkus domluvit na zkušebním, třeba 1 kg, ať máš aspoň představu, jestli je víc krémové, slepované atd.
Odpovědět
ssimmik: jo mam ale proto, ze je to znama ktera me foti uz nejakych 5let, je to ma dvorni fotografka tak cenu mam z kamaradstvi, jinak nevim kolik normalne bere za svatby,. musis se poptat, ale nejak predrazena nebude
Odpovědět
Luc - přesně tak ;-) Halvně, že se líbíme. A já bych ještě dodala, hlavní je zdrraví. Já sice mohla s prominutím sežrat cokoliv, sladkýho kolik jsem chtěla, ale bylo mi to prd platný, když jsem byla nemocná a furt hubla :-N A jak píše Lucka, štítná žláza to je sviňa, já beru léky jak na št.žlázu, tak na nějaké hormony, a bez nich jsem mohla se cpát od rána do večera a nic. V prosinci mi mudr.nasadila léky a buch, 3kg za týden :-N V lednu mi zvedla dávkování a zas 3kg :-D Ale teď to můžu svádět na těhu, že :)))) Takže já radím, nechat si zkontrolovat zdr.stav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když blbnou hormony, tak je to hrůza - já beru léky, a někdy mám pocit, že jsem jako balonek s vodou :-D - teď už mám zase ty staré, na chvíli, tak je to zase lepší. Zdraví je opravdu k nezaplacení! Někdo ale může mít tu hubenost od přírody a zlomí se to třeba až po 40ce :-N. Pokud jsi zdravá, tak to prostě nelam přes koleno a neláduj se jen tak, abys přibrala a zkazila si třeba žaludek nebo něco jinýho ;-) . Holky, si tady otevřu poradnu přes květinovou výzdobu - už zase konzultuju 3 nevěsty :-D - ale hrozně mě to baví :-D . Za 2 týdny budu vázat, už se těším!!!
Odpovědět
Luc - počítám s tebou, až se budu vdávat podruhé :-D Zatím si tě zamlouvám na červen 2058 na zlatou svatbu ;-) Máš volno v diáři? ;-)
Odpovědět
Je fakt, že mám nějaké zdravotní problémy se žaludkem a se zažíváním, takže všem, co mi závidí říkám, že kdyby věděli opravdu jaké to je takové problémy mít, tak by nezáviděli... |-| Luci, jsi šikovná a když Tě to baví, tak je to ideální kombinace. :-) Proč se tím vlastně neživíš?
Odpovědět
Já když jsem se léčila se střevama, tak jsem měla o 20kg míň a holky ve škole mě pomlouvaly, že mám anorexii nebo bulimii :-( To už teď nehrozí. :-D :-D
Odpovědět
nekoukalu jste, holky, na TV noviny teď v 5? Byla tam reportáž ze ZOO o ledních medvědech, dnes je zas dali k sobě, tak snad budou příští zimu malí medvídci. Krásně tam řádili v tom sněhu, hned bych se šla do ZOO kouknout.
Odpovědět
Jj, Mitote, není nějak předaržená a koukám, že s ní máš dobré zkušenosti nejspíš, začla jsem o ní uvažovta, uvidíme, ještě se porozhlídneme, ale na netu má fotky fajn :-) Jinak s váhou je to fakt těžký, někomu se nedaří přibrat, jiným zase zhubnout :-( A s těma medvídkama, tak taky bych hned zašla do ZOO kouknout, bylo to krásný, jak tam blbli :-) Jinak máte někdo návrh na jinou fotografku nebo fotografa?
Odpovědět
ssimmikk: neni predrazena a je moc sikovna, ja si ji za ty roky nemuzu vynachvalit, nikoho jineho bych si na svatbu nepustila :-D ted nas v sobotu bude fotit na oznamko o zasnoubeni tak uz se moc tesim na krasne fotky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?