Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Nam hrali Ozon od 16h do 2h, ale cenu si uz nepamatuji, resil to s nimi manzel, ale vim, ze jsem mu rikala, ze je to malo za tak dlouho hrani.
Odpovědět
Cukroví - my jsme ho měli z Tišnova, cukrárna Cherry, a dort od Kapucínů z Brna
Odpovědět
Čau děvčata :-) , dík za info o OZONECH, ale už mají obsazeno na náš termín, tak jsme si nakonec vzali chlápka, který hraje neomezeně za 7tisíc... :-)
Odpovědět
Doufám, že nám to potvrdí :-)
Odpovědět
hareha: a jaký tam mají ceny v tom Tišnově?
Odpovědět
Jsou asi trochu dražší. Podívej se na web .cukrarna-cherry.cz
Odpovědět
hareha: Hm, tak web mají hezký, ale ty ceny se mi moc nezdají :-(Já spíš hledám paní, která to dělá doma pro radost :-) Neznáš někoho?
Odpovědět
Švakrová si bere cukroví od nějaké paní z Čebína. Můžu se jí zeptat na jméno (tuším, že je jmenuje Anna). Mně ale o Vánocích to cukroví moc nechutnalo. :-(
Odpovědět
hareha: A můžu se zeptat proč?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - tak zkus tu paní z Tvarožné. Nám nabízela kamarádka, že to dělá při mateřské, ale měla jenom suché nebo promazané marmeládou a já chtěla krémové a s marcipánem. Manžele, když viděl ta ukázková, co jsme měli od 2 ženských, tak říkal, že mám vánoční hezčí, ale nechtěl, abych si na svatbu pekla sama :-D :-D .Ono záleží, také jaké byste chtěli - někdo má radši to nepromazané krémy. Ale ta paní z Tvarožné prý peče moc dobře.
Odpovědět
luc1979: No slyšela jsem hodně chvály na tu paní z Tvarožné, ale zatím jsem ji nezavolala...mám doma tchýni a oni to ještě neví, takže musím počkat, až půjde do práce :-) :-) :-)My máme rádi všechno. Já si na vánoce taky peču sama, ale na svatbu mi to ten můj zakázal :-D
Odpovědět
luc1979: Nádherný albíčko...moc Ti to slušelo a jsi fakt šikovná... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
p.e.t.a. děkuju za datum veletrhu... 13. odjíždíme na hory, tak ho bohužel nestihneme... Řešíte tu dorty.... Dohromady bývají 3 - jeden na rozkrájení a pak maminkám jako poděkování? Nebo je to jinak?
Odpovědět
lenieka: je to tak ale my budem mit 4, Jeden velky n ahostinu, jeden velky na raut a pak dva male pro maminky
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Šatky jsou moc krásné, už jsi zjišťovala jesti je v Brně seženeš? Kytička se mi také moc líbí, já chci také orchideje, jen ještě nevím jestli v kombinaci s růžemi nebo kalami, ty jsou totiž dost drahé :-|
Odpovědět
p.e.t.a.: Jdu to zjistit příští týden, tak uvidím. No mě se ta kytka líbí moc :-) Ještě mě napadly lilie, tak uvidím :-)
Odpovědět
p.e.t.a.:koukám, že ty jsi už šaty vybrala,jo?A kde tu svatbu budete mít? ;-)
Odpovědět
lenieka: my měli na hostinu 2 dorty, aby bylo dost, ale maminkám jsme nedávali... jídla bylo strašně moc a co pak s tím - bydlíme s našima v baráku, ještě bychom to museli jíst... jako poděkování jsme jim nechali vyvolat fotky ze svatby a udělali jim fotoalbum na růžky, hodně práce to bylo, ale výsledek super, a je to dárek pro oba, nejen pro maminku ;-) a trvalej, ten dort by je fakt nenadchnul ;-)
Odpovědět
mame saaaaaaaaaaaaal, perfektni, je u nej predsali, bar s vycepem a lednici, kuchyne, satna, zachodky...fakt parada, je to pamatkove chranene a jen za 5 tacku :-D a na mendlaku :-D
Odpovědět
tak mám dnes plodný den, konečně mám rezervovaný termín na matrice a k tomu ještě zařízenou fotografku, mám z toho radost!!!!!!!!!!!
Odpovědět
a ještě k tomu cukroví: od té paní z Čebína taky nevím jméno jsme měli loni vánoční cukroví a taky nám vůbec nechutnalo, ale předtím jsem od ní jedla svatební a to bylo dobré, myslím že záleží pro koho to dělá
Odpovědět
K dortům.........měli jsme jen jeden, skoro desetikilový od Kunců, navrhoval si ho manžel, ale skončil chudák v práci mezi kolegy (odřízli jsme si jen první patro, kousek dostali mí rodiče a bratr, kousek manželův dědeček a teta, kousek jsme zbaštili s manželem a kousek si zamrazili na roční výročí), protože jsme se k němu v den svatby vůbec nedostali :-( . Bylo tam tolik drobného cukroví a já s manželem tak duševně mimo, že jsme ho zkrátka poněkud zasklili :-D . Mamince a tchýni jsme dorty nedávali vzhledem ke kvantům dalšího cukroví, raději jsme volili dárky pro všechny rodiče. Pro mužskou část kvalitní psací pera a pro ženskou část vázy z českého broušeného skla. Tak nějak nám to přišlo příhodnější, než sladkost ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Hvezdicka: Šaty vybrané mám, ale nejsou to ty co jsem v nich focená. Chtěla bych šaty od Maggie Sottero, ty favoritky co mám v albíčku, ale teprve si je pojedu zkoušet, nemají je totiž v Brně. Jinak my máme svatbu v harminii v Zastávce.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za tipy, nejspíš to taky vyřešíme něčím jiným než dortem. Přece jen bude léto a cukroví bude víc než dost... p.e.t.a. šaty jsou krásné... Kam si je pojedeš zkoušet? mitote: to byla rychlovka, zase něco vyřešeného ;-) Včera jsem byla mrknout v obchodě na České, jak jsi tam koupila ta srdíčka, ale neoblevila jsem je. Přehrabovala jsem se mezi samolepkama, ale neměli je tam...
Odpovědět
lenieka: jak rychlovka? vis kolik jsem poslala mejlu a jak mi tekly nervy? ale jsme nadsena z prostor, jen skora ze tam nepujde ani ohnostroj ani lampiony :-( aspon jeden si snad vypustime... hejja zitra na Caru mrknu a dyztak ti je vezmu, jaky chces?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: aha, v posledních dnech jsi se tu ptala, jestli někdo o něčem neví. Myslela jsem, že se sháněním teprve začínáte... Ony jsou různé barvy? Na fotce to nejde rozeznat... Světle růžové nebo stříbrné... Jestli takové vůbec mají :-D
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové nevěsty ;-) My taky měli jen jeden dort a nějak se na něj zapomnělo, tak se na konci rozkrojil, aby byla fotka a rozdal se. Bylo vedro a hrozně moc jídla a cukroví a když jsem říkala, že dort je na moje přání marcipánová a slepovaný karamelem, tak nikdo neměl odvahu. A byl jen malinký. Rodiče dostali vínka, to vydrží a vždy se nějak využije. ;-) Musím konečně nějak dát dohromady albíčka, které jsem smazala.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. - kaly nejsou až tolik drahé - to ty orchideje Ty oechideje (Phalenopsis) Tě z té kytice vyjdou nejvíc. Když jsem dělala svatební kytku pro janulev, tak bílé kaly byly cenově srovnatelné s růžemi (aspoň teda na tom velkooobchodě, co jsem je brala). On je rozdíl ve velikosti květů - ty výrazně dražší bílé mají velikánský květ (20-25 cm), ty "normální jsou s menším květem. Jinak zkombinovat to jde s obojím ;-) . My taky měli 3 dorty - svatební se na svatbě ani nenakrojil, dostali jsem ještě od hostů jeden veliký, ten jsem pak rozkrájela do krabiček odcházejícím hostům a velký se porozdával (jeden kousek pro nás máme taky v mražáku - si dělám srandu, že už nebude k jídlu :-D , ale R. to chtěl :-D x-) ). Jeden maminkovský se dal dětem a druhý m yslím slupl tchán :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, jste mě úplně nahlodali s tím dát rodičůn něco jinýho než dorty. Sem se o té tradici dozvěděla až tady na BRMS a dát např. mé mamce celý dort, tak by asi chuděra nevěděla, co s ním :-) Holky, chci Vás poprosit o pomoc při pátrání...Když jste prolízali svatební salony v Brně a okolí, nevideli jste někde šatky, který mám v albu označené jako favoritky č. 1...? Jsou úplně nej, ale nikde jsem je na stránkách salonu nevidela:o(( Tak díky a pěknej pátek + víkend přeji
Odpovědět
Profilova fotka
efendy - ty jsou krásné. Já prvně koukala na ty úplně první v pořadí, tak jsem zajásala, že podobné nebo možná i stejné měli v salonu Sedm na Úvoze (rohový dům), jak jezdíme okolo autem (a stojíme na křižovatce, tak koukám do výlohy :-D ). Oni asi nebudou mít všechny šaty na webech - nebylo by to v jejich silách. Víš aspoň jaká je to kolekce? To by pak šlo obvolat, obeslat a případně obejít. To jsou rady, co? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?