Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
hvezdicka07: ahoj, můžu se zeptat kdo vám bude dělat ten dort, jsme totiž z Čebína :-)
Odpovědět
No my ho ještě nemáme zamluvený, ale mám s tou cukrárnou už zkušenosti. Cukrárna se jmenuje NOVOJAN ;-) Neznáš na oplátku někoho kdo peče dobré cukroví? :-)
Odpovědět
natrix: Uvidíme co si ještě vyberu...zatím je čas :-)
Odpovědět
Bohužel neznám, taky někoho sháním. Kdybych dostala nějaký tip tak tady napíšu ;-)
Odpovědět
Ani jsem netušila že je v Čebíně cukrárna, bydlíme tu krátce. Je to na té hlavní jak je nad vraty ten nápis?
Odpovědět
hannah235: Tak ok...koukala jsem do tvýho albíčka a máš tam fakt nádherný dort :-) :-) Takový ten bílý ;-)
Odpovědět
hannah235: Kdy máte svatbu, jestli se můžu zeptat? :-)
Odpovědět
hannah235: Jak je ten voják s tím samopalem, tak naproti :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme měli zákusky a cukroví z cire.cz (jsou v Čebíně),ale na babiččiny 70 mi péct nebudou, protože hrozně podražili (ale jinak cukroví bylo super). Teď nám peče paní |Buchtová z Tvarožné (měli jsme od ní dort), ceny nižší a zákusky s cukrovím taky výborné. Měli jsme možnost ochutnat (cukrarstvibuchtova.cz)
Odpovědět
Tak ten bílý jsem okopčila od někoho z alba a ty ostatní jsou od www.webpark.cz/ondrova
Odpovědět
hvezdicka07: svatbu máme 28.8.
Odpovědět
storm07: Můžu se zeptat na cenu toho cukroví asi zhruba v tom cire?
Odpovědět
Článek se načítá
Asi mají cenu podle množství - měla jsem dotaz na rozpočet - jsou to minizákusky (jo a pí. Buchtová má ceny v objednávkách na svých stránkách - cukroví je nešizené a dobré). Cire: koláčky 3,20/ks, drobné cukroví 378/kg, roláda 7,70/ks, špička 12,50/ks, věneček 9,10/ks, větrník 11,40/ks, trubička 6,70/ks. Klidně si tam zajdi nebo zavolej, uvidíš co ti řeknou. Mně se to zdá již drahé,ale záleží na vašem rozpočtu. Psali i o 10% slevě, pokud nezměním objednávku. Ale jinak na svatbě cukroví všem chutnalo
Odpovědět
hannah235 : a kde?
Odpovědět
storm07: Díky za info, ale zdá se mi to trochu moc teda :-(
Odpovědět
hvezdicka07: no asi v Tišnově ještě nejsme rozhodnutí a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: to je super, kdyz mate zahradku a muzete cvicit, kdy se Vam zachce. To me loni udelal skorotchan na zahrade slalom a dve skocky a bylo to fajn, i kdyz ten nas prcek se nejak v tom znamem prostredi nesoustredil:o)) Holky, jaké máte zkušenosti s rozpočtem, co Vám udělala restaurace, kde budete mit nebo jste meli hostinu? Nam rozepsali jen slovy, co by melo byt na rautu a cenu za osobu...zadne gramy, pocty mis a nic podobne...tak nevim, jestli je to normalni? Moc me ten rozpocet totiz nerekl:o(( Jinak diky za datum toho veletrhu. luc1979 ...o tom veletrhu ve Voronezi mi rikala i kadernice, ale absolutne nikde jej nemuzu najit. Jak si na nej prisla ty, ze bude?Díky
Odpovědět
storm07: Jé koukám, že jste se vdávala na zámku Lysice jo? Jaké to tam bylo?Nás to tam čeká letos :-)
Odpovědět
hannah235 : na zámku v Lysicích :-) A to nemáte ještě zamluvené místo? :-o
Odpovědět
Holky nevíte o někom šikovné živé hudbě?Z Brna a okolí? :-)
Odpovědět
hvezdicka07: No místo obřadu ne, místo hostiny jo.
Odpovědět
hannah235 : a kde to budete mít? :-) Hodně si chválí kostel v Tišnově nebo i radnice je v poho :-), ale my jsme měli jasno už dávno...chtěli jsme zámek :-)
Odpovědět
efendy: nechala bych si i rozepsat, jaké toho bude za tu cenu množství, aby se vám nestalo, že tam bude např. salámová mísa, ale nebude stačit pro počet lidí, jen tam prostě bude... jako může to být v pohodě, ale nemusí, takže pokud jsou solidní, měli by ti to rozepsat... tu cenu na osobu přece museli vypočítat z množství... my měli u všeho uvedený váhy a u toho cenu, z toho jsme spočítali cenu na osobu jinak kapelu jsme měli Ozon a spokojenost :-)
Odpovědět
natrix: Prosím a kolik si berou za hodinu ti OZONI? :-)
Odpovědět
hvezdicka07: proto beru teď vše djinud. Ale mám i s Tvarožnou zkušenosti a byla jsem vždy spokojena. Obřad byl nádhernej a dojemnej (obzvláště hraní na klavír (křídlo) a zpěv. Moc rádi na ten den vzpomínáme
Odpovědět
hvezdicka: 250 za osobu a hodinu (hrají dva až tři tuším, možná i 4) a 1000 Kč paušál za aparaturu - tedy to bylo před rokem, my měli Mirka a Janu, koukni kdyžtak na stránky, najdeš je ve vyhledávači ;-)
Odpovědět
natrix : Psala jsem jim...800Kč/hod. + cestovné. No, ale stejně obsazeno na náš termín :-(
Odpovědět
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy shanim nejake prostory k pronajmu, tak do 10 tisic, nevite o necem? nemate nejaky znamy?
Odpovědět
storm07: Já se taky těším až tam budeme mít obřad, protože ten zámek máme rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka 07 - ty šaty jsou krásný, ale jak říká natrix, tak si je musíš nejdřív vyzkoušet. I kytice by se k nim hodila, na léto jak dělaná ;-) . Jinak my měli Li-Ve (Libor a Veronika Navrátilovi), taky jsou super, tak zkus kuknout, jestli by neměli volno ve váš termín na jejich stránky. A cukroví jsem mě li od Kunců (Maloměřice), jejich cukroví je výborné, ale to drobné ještě dražší než ti, co psala storm07. Ale stálo to za to. efendy - já v té Voroněži byla asi před 5 lety, co vím, tak to bylo 2 roky po sobě, ale pak už jsem nepátrala. Byli jsem tam s kamarádkou okouknout nějaké nápady na svatební kytice (na to jsme obě ujeté :-D ). Tak možná je to stejný organizátor, co to přesunul na BVV, vážně netuším. Jinak tenrát mi to vyběhlo jako reklama, že tam bude svatební veletrh. Třeba už ho nepořádají.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?