Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Mitote - přesně tak...já asi taky budu ráda, když budu mít chviku a zalomím to :-D Na začátku těhu jsem spala cca 16 hod. denně, teď to musím tak každý druhý den zalomit po obědě a pak spím klidně 4 hod. přese den. :-N Doufám, že bublina bude po mě :-D Zatím to tak vypadá, jiné holky si stěžují, jak je furt mimčo kope, můj chrápe a kopne 3x za den a jinak o něm nevím :-D No nic, vypnu pc a jdu koukat na TV, třeb au toho usnu :-D Já mááám hlad :-N
Odpovědět
jo a dobrou :-D
Odpovědět
blanka: to je super, doufamze po narozeni bublinu ukazes - dobry nazev :-D ja to tak radeji zalomim s ditetem po obede :-D dnes jsem to poprichodu zalomila na pohovce se psem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s tím kouřením - jak chodíme nakupovat do Tesca, tak jsem tam teď 2x po sobě viděli partičku 4 maminek, 2 ještě úplně malinké, 2 tak 9-12 měsíců a jedno k nim tak 3 leté, a 3 maminky z toho kouří. Snaží se to foukat dítěti, co jim sedí na klíně přes hlavičku, občas do protějšího kočárku - bych je vyliskala ]-( . Teda nevím, proč by fotograf měl být zrovna chlap - ty fotky (a cena) od té Fialkové se mi líbí. My měli Skalku, mimo sezonu nám dal slevu. mitote - pěkné prádlo. Jsem asi nevzdělanec :-D - nač je ten "pásek" přes bříško? x-) JInak s čichačem jsem taky - bohužel měla tu čest. Mám dojem, že jezdí jenom 1 (i v TV ho ukazovali u Lužánek). Ale já byla slabší povaha, udělalo se mi z toho blbě a vystoupila jsem na 4. zast. a počkala na další spoj :-S . Jednička naštěstí jezdí často a já tak nutně nespěchala ;-) .
Odpovědět
ahojky muzete poradit kde sehnat pekny spodni pradlo pod saty, mam zapinani za krk diky
Odpovědět
mne se libi pradlo v Triuphu (Vankovka nebo na jedne ulici kdyz odbocis vpravo nahoru ze Svobodaku jakovy k Domin. namesti) a taky v Centru na Malinaku. nevim, jestli tam budou mit tyhle spec. podprsenky, ale myslim, ze jsme je tam videla. a kdyztak nektere luxusnejsi obchody s pradlem ve Vankovce. ale tam si dost priplatis. klidne 800-1500. on ani ten Triuph neni levnej, ale kdyz se koukas, tak se podari vybrat fakt peknou a kvalitni podprdu treba za 400... 500.
Odpovědět
luc: ten pasek je proto ze jsou snizeny zada, je to jakoby tim stahle dolu kvuli vystrihu na zadech...ale smaozrejme se to da oddelat a nosit normalne...stejne tak raminka muze sit i normal nebo treba na zadech prekrizenny, je to takova multufunkce :-D lucinka: mrkni do alba, mam taky saty za krk, pradlo jsem koupila na www.venive.cz maji ho dokonce slevnene mlzka: zovna v tech vsech obchodek jsem byla a nemeli tam zapinani za krk :-N
Odpovědět
lucinka: já nosím jenom Truimph, je jak psala mlzka ve Vaňkovce, na Zámečnické a na Svoboďáku na rohu s Rašínovou. Na svatbu jsem měla prádlový korzet bez ramínek, u podprsenek bez ramínek jsem měla pocit, že spadnou, u korzetu jsem byla v klidu a je krásnej :-)
Odpovědět
natrix: a nebylo tiv tom korzetu teplo? nerysoval se pod satama? ja bych se ho asi i tak bala :-N me nema na cem drzet
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aha - tak jsem se aspoň poučila. Neznám asi proto, že ten typ šatů si nemůžu dovolit :-D . Kamarádka si kupovala odepínací, se zapínáním na krk v prodejně Timo (Cejl) - ale bylo to v létě, tak třeba už taky nemají.
Odpovědět
Triumph mají teď ve slevách v Tesku, teda v pondělí měli :-D Já tam hodně kupuju, mají na výběr různých značek a furt nějaký slevy. A pak jak psala Nat, tak na rohu SVoboďáku a Rašínové, tam je taky hodně značek na výběr, hlavně pro třeba většáí velikosti, jinak já si kupovala smetanovou s odepínacíma za asi 400,- v HaM, i v CaA a tady těch obchodech se dají pořídit od 300 do 500,-, ale fakt vel. max.75D, víc tam nemají :-( Větší mají právě na tom rohu u Svobo´dáku av Centrumu ;-)
Odpovědět
Luc - a kolik si bere za focení? Jestli to není tajné :-N Já právě včera koukala na tyhle fotky, že ty se mu taky povedly ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ten balíček 5 hodin mimo sezonu loni byl 5000 - my nakonec platili trochu víc, protože tam nakonec ztvrdnul dýl (fotili jsme hlavně skupinky), s albem nás to vyšlo 6100. Taky jsem na to album koukala - no, my asi nejsme až tak fotogeničtí, taky jsme neměli tak krásné sluníčko :-D :-D - i tak jsme spokojení. Máme, co jsme chtěli :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak myslím, že měl ceník a stránkách - já mám tady v prác teď problémy s počítačem, tak je pořádně nemůžu prohlídnout, ale tuším, že to tam bylo ;-) . Teda nebylo tam uvedeno, že dává slevu mimo sezonu. No, třeba už taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v Yves Rocher jsou zase slevy (kde teď nejsou, co? :-D ): 50% na vybrané parfémy, 40% péče o obličej, 30% líčení a péče o tělo. Vím, že tam některé nakupujete třeba stíny. ;-)
Odpovědět
mitote: vdávala jsem se 18.4. to moc teplo nebylo... :-N ;-) :-D měla jsem dokonce štólu ze stříbrné lišky nachystanou, le nakonec jsem ji využila až v noci, před kostelem jsem se prý třásla (nevím o tom), ale to byly nervy, zima mi nebyla a to jsem zmrzloun... ale na léto bych ho asi taky nevolila... pod šatama vidět nebyl, ani pod jedněma (ty na převlečení byly napasovaný na tělo a pohoda) však se koukni do alba... pod šněrováním byl vidět trošku (protože mi paní našila malou vsadku, tak jsme ji museli odpárat úplně - zjistila jsem to - mimo jiné při oblékání ve svatební den) ale měl stejnou barvu jako šaty, takže pohoda...
Odpovědět
Blani, ty slevy končily včera - byla jsem tam, bohužel měli hlavně ty molitanový a nic, co by mi sedělo těch normálních... a dvoje kalhoty mi skvěle seděly (cca 200-300 Kč) jenže jedny měly strašně široké nohavice a druhé zase krátké :-( a to jsem si myslela, jaký tam neudělám nákup...
Odpovědět
Silvi - mě táta říkal, že jsem se taky hrozně třásla, jak mě vedl "k oltáři" :-N A jak jsme tam stáli, já byla totálně mimo a jediné co si pamatuju, bylo jak mi po pravé ruce stíkaly kapičky totálně ledového potu a já na to furt myslela, že to musí být vidět :-N A bylo 28st. ve stínu, kolik bbylo na sluníčku nevím, já to nevnímala :-N
Odpovědět
blanka: no nazdar, to jsem zvedava co budu delat ja :-D to ja azs pri amture citila jak mi tecou kapky potu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla podprdu DIM bez ramínek a držela jak přibitá...já ji teda nekupovala kvůli svatbě, ale jen vytáhla ze skříně, protože ji mám bílou a černou už dlouho a pořád ok (teda nenosí se to tak často, že), mám pocit, že ji snad stále vyrábí. Jinak na prádlo mám ráda Triumph, ale taky třeba CaA, stojí to tam pár kaček a vždy mi to vydrží dlouho. Chodím tam i na kalhotky, protože nemám ráda krajky a ani tanga, takže kupuji u nich bavlněné bombarďáky s veselým potiskem...ty mají super i u Markse. Blani, já byla taky úplně mimo - nejedla jsem a jen si dala ráno velkého panáka vodky. My měli na svatbě sice sluníčko, ale byla zima byla a já se potila jak blázen a měla jsem pocit, že to se mnou sekne...taky jsem se podle toho tvářila - jak na pohřbu. :-D
Odpovědět
já ani nevím, kolik my měli stupňů, tak 20? no mě v těch šatech bylo akorát (ani zima, ani teplo) ale většina lidí měla sáčka a tak.. :-N ale pamatuju si úplně všechno, nejlepší bylo, jak mi nervózní tatínek, když mě předával ženichovi, jak mi stoupl na šaty a já ho uklidňovala, že to nevadí :-D :-D :-D
Odpovědět
vlastně při focení začalo foukat a lehce pak i mrholit, tak to mi byla zima... ale schovala jsem se v autě a jeli jsme na hostinu a cestou přestalo a zase vykouklo sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my měli myslím max. 18 stupňů. U nás bylo předání na obřadě taky sranda. Řekla jsem taťkovi, že mi musí u toho dát pusu, ale nějak jsme se nemohli trefit a taky se ke mně nemohl dostat přes tu sukni. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak naši kamarádi měli svatbu poslední sobotu v květnu a chcalo až do večera, ale i tak to byla úžasná svatba a i ten déšť tomu dodával tak nějak nostalgickou atmosféru. Ono na tom počasí fakt vůbec nezáleží...horko je nevěstě i v prosinci. ;-)
Odpovědět
ahojky muzete poradit nejakou restauraci kde si muzete donyst sve oblozene mise a chlebicky?? zatim co jsme nasli tak vsude si davaji vlastni ale za nehorazne penize diky
Odpovědět
lucinka: shanela jsem ale nesehnala, takze nakonec nam raut asi budou cely delat, dnes to jedem domluvit...al ei spuntovne je takove ze se nevyplati brat vlastni piti a vzit od nich... jo na tu podprsenku mrkne k eme do alba, stala 400,-
Odpovědět
MITOTE: a kde mate hostinu? chteji za jeden chlebicek25kc hruza kdyz je mohu mit po 13kc
Odpovědět
My jsme se seřadili s do průvodu před hradem, že v průvodu projdeme všechna ta nádvoří, doma jsem si nic nezkoušeli, pak nám dala ceremoniářka pokyn, ž e máme jít, táta mě chytl pod paži a jak jsem měla širokou sukni, tak ta obruč se nějak rozkývala a on mě musel pustit, aby se o to nezabil a nějak mu vykouzlo: Co to tam do pr... máš pod těma šatama? :-D Ale pak mě nějak chytl a bylo, obruč byla docela tvárná, tak to bylo ok. :-D Mitote - já měla taky obavy, že mi bude zle, ale dopoledne ok, až jsme právě s tátou vyšli, tak bum a okno... až do focení, takže ještě ,že jsme měli video z obřadu, já si nepamatuju ani ťuk a pak mi fotografka říkala, že takovou smutnou nevěstu tamdlouho neměli. jenže já fakt bbyla mimo a hrozně se mi chtělo brečet :-p Ale na státnicích jsem dopadla hůř... to jsem začala 2 dny předem zvracet a mít běhavku, a než jsem došla na řadu, tak jsem ted den pořád běhala zvracet, cca co 30 min. Pak vyšel ven můj vedoucí a kluci mu to říkali, tak mi pak říkal (až po zkouškách), že to říkal komisi, že mi není moc dobře, tak ať se nediví, když budu odbíhat :-N A prý, že je rád, že jsem to ustála.... :-D a kluci potvory dokonce na mě uzavírali sázky, jeslti tam vydržím celou dobu bez toho ,a bych vyběhla na WC :-p :-p :-p A pak jsem šli z fakulty a náš vedoucí šel se mnou kousek a měla jsem tam M. jako doprovod, a on mu říkal: To víte, teď ženský vystudují a už na ně jdou takový myšlenky, že by se třeba vdaly, atd... no, kdyby to tady na kolegyni přišlo, tak jí dejte do ruky pětistovku, a pošlete ji za mnou, já ji to rozmluvím.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, mně se brečet nechtělo. spíš jsem si říkala, že ať to už je u konce a přišlo mi to jako celá věčnost a přitom to bylo docela krátké. Nemluvě o tom, že jsem třeba hudbu vůbec nepostřhla...ještěže jsem se pak podívala na to video. No jsem tam taky hrozně smutná, nešťastná. A o státnicích mi ani nemluv! Já stresuju pořád, takže tam to podle toho vypadalo, koktání a okna. :-D
Odpovědět
Petruš - jo, já taky nic na obřadu nevnímala, a to jsem hudbu vybírala kdo víjak dlouho, ale kdyby mi tam hráli Včelku Máju, tak je mi to asi jedno....ale tam máme to za sebou, myslím, že větší stresy snad už nebudou :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?