Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
mlzka: ano je to o tom ze jen ukazuju jake mam pradlo, nic vic nic min 8-) tak at se podivaj, neznaj me a ja je taky ne a jeslti si mysli ze jsem pekna, tak me to jen muze potesit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
k těm fotografům, já myslím, že se jich najde dost pod 10tis, ale záleží na jak dlouho je člověk chce. Já plánuji Smrčkovou a ta si za 5hod. bere 7500Kc.
Odpovědět
peta: prave al eja mam lenku od rana do druheho rana za 3 tacky plus teda jidlo a piti 8-) a to je podle me bezkonkurencni hlavne kdyz ma skvelyx fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to jako nemyslela proti nekomu! Jen proste vim, jak to tady chodi a jaka je na netu spina. Na te fotce sice hlava neni, ale na ostatnich jo, ale kazdeho vec, ja chtela jen varovat. Blani, ale na MK to taky stoji za to...nektere diskuze mi hlava fakt nebere a to tam nechodim - jen kdyz holky hodi na neco odkaz, takze nahate fotky me neprekvapi. 8-)
Odpovědět
Já si včera klikla na diskuzi Kouření v těhu... :-N už nikdy více, fakt jsem koukala :-.
Odpovědět
blanka: nechapu co se na tom da probirat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, kazdy, kdo chodi na MK, neni tak uvedomely a hlavne inteligentni. Ja se v praci setkala s dost lidma a byly to zajimave a hlavne desne osudy, ale to az nekdy osobne, teda jestli mi do te doby neporodis. :-D
Odpovědět
Mitote - musíš si najít nějakou výmluvu, proč je lepší kouřit než se stresovat bez cigára, ne? :-x :-x :-x Taky jsem si říkala, co tam probírají, a zrovna tam byla diskuz eholek, co kouří a že prý podle doktorů je lepší nepřestat hned, ale pomaličku, nebo si nechat 3, 4 cigára denně, že prý ze stresu jsou potraty, tak aby se nestrsovaly po vysazení kouření :-N Přečetla jsem asi 3 stránky zpět a zavřela to, zbytečně bych se nad tím rozčilovala, uff, teď mi na to stačí si vzpomenout a teda zvedá se mi tlak... :-S
Odpovědět
petruska: a co delas za praci?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ja to ale taky slysela, kazdopadne ja planuji v tehu to utnout. Mitote, to je jedna z veci, co se tady nepisou. Ale mame ve firme docela vysokou fluktuaci zamestnancu a to se clovek pak nestaci divit.
Odpovědět
Petrus - tak to má být ;-) Ale ty myslím nejsi moc silná kuřačka, ne? ;-) Mě třeba překvapilo jak i kouří třeba 1é denně holky co už mají za sebou potrat, atd.... no ale to asi nemá cenu nad tím přemýšlet, člověk s tím nic nenadělá, max. nad tím zakroutím hlavou a víc nic no :-N Můj jeden z příznaků těhu byl, že jsem seděli na obědě venku na zahrádce a já nadávala na kuřáky vedle u stolu, já teda u oběda na ně nadávám běžně, ale kluci říkali, že tehdy jsem nadávala obzvlášť hodně :-D No a pak se přidaly jiné příznaky a bylo jasno, proč mám čich jak letištní pes :-D
Odpovědět
Jo a včera jsem měla štěstí v šalině , v té tam i zpět z města byla takový ten známý "čichač", myslím, že ho ukazovali nedávno na Nově, jezdí sem a tam, a pod kabátem toluen a občas nasaje vzduch a je mu dobře....jenže pak šalina smrdí jak prodejna ředidel, fakt sjem myslela, že oběd uvidím podruhé :-N
Odpovědět
Článek se načítá
blanka.K: ja nadavam na kuraky vsude hlavne kdzy mi to jde rovnou ksichnu, to bych vrazdila dokonce pritel kvuli me prestal kourit
Odpovědět
blanka: to mame v brne? ja ho chci videeeeeeeeeeeeeeeeeeeez :-D
Odpovědět
Já teď nadávám na všechny - ženský, co to přeženou s parfémem, chlapy, co naopak slvo parfém nebo deodorant neznají, vůně jídla třeba z hospody , restaurací,... v šalině ten vzduch, nedej bože,když je tam houmles :-p Fakt jsem nevěřila, ale v těhu cítím absolutně vše, se mi M. směje, že on nic necítí a jjá už nadávám :-N
Odpovědět
jojo, jezdí pořád šalinama, pod kabátem plechovku a čichá :-N Jak nastoupíš do šlainy a ucítíš to, tak tam byl nebo ještě je. Já na něj mám štěstí, asi jezdí rád "naší" tram.č.1, protože ta má dlouhou trasu a je dlouho v teple :-D
Odpovědět
blanka: no to se mam na co tesit co? ja uz jednickou dlouho nejela, mela bych jet a nevis kdy ma hodiny jezdeni? :-D
Odpovědět
nevím, zkus napsam mail na dopravní podnik :-D :-D :-D
Odpovědět
blanka: ti maji z nej asi taky povyrazeni co?
Odpovědět
jo, oni ho třeba vyhodí, když si někdo zajde za řidičem, ale on zas počká ty 4, 5 minu na další... upřímně, když jede od nás z konečné (nebo tam předtím vystoupil a ta šailna je stejně nasmrazená :-N ), tak než dojedu na hlavák, tak jsem taky KO :-p Včera se mi zavíraly oči, těch 20 min. mi stačilo na zfetování :-p
Odpovědět
blanka: to je haluz...a neni to ohrozovani okoli? me jednou - nedavno pobavil jakysi bezdak ktery se snazil do trolejaku nacpat jakousi silenou zelenou konstrukci ktera se tam nemohal vejit ani na delku, vysku, sirku, nakonec ji narval tak ze nam vsem malemurazil halvy a vesele to vezl do srotu
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda jsem zas alergická na ty matky, co jdou do restošky s děckama, kde mají i nekuřáckou část, ale ne, ony si sednou do kuřácké a pak při každé cigaretě, co si s kámoškou zapálíme, tak nervozně pokašlávají. Jo, čichače jsem viděla v TV...zlatý auto. ;-)
Odpovědět
Mitote - :-D :-D :-D asi mu vozík, kterým to běžně vozí, někdo ukradl (možnná kolega do šrotu :-D ) Petruš - mě to taky štve, ale vím, že to je prostě hlavně chyba té restaurace, že to není odděleno. Naštěstí je teď plno rest. nekuřáckých, takže nemám problém, protstě jdu do nekuřácké a mám klid. A třeba hocdím do jedné hospody, kde fakt nekouříme akortá snad já a M., ale chodím tak kvůli kamarádům a výbornému jídlu a pití, tak to holt dám přednost jídlu před nekuřáckou :-D Tam jsem taky vlastně naposledy bbyla asi 3 dny předtím než jsemzjistila, žejsem těhu a poprvé si tam dala jen 1 kofolu a těstoviny, jinak tam miluju nakláadaný hermelín... ježíš, já bych si ho dala, do 11:00 jsem o hladovce kvůli testům na cukrovku, tak už mi z hladu hrabe :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a na Cejlu jsem viděla dótveřený dveře do herny,kde byl zároveň bar, tak fakt nahuleno, a v těch dveřích byl kočárek s dítětem (asi aby byl na čerstvém vzduchu :-N )
Odpovědět
Holky, dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ale v té restauraci je i dětský koutek a je to prostě dost viditelně rozdělený, ale ony ne, jdou do kuřácké a psychicky nás týrají. :-D Taky jdu haji, dobrou noc.
Odpovědět
tak to je holt jejich blbost, a dobře jim tak :-D Akorát chudáci děti :-N dobrou
Odpovědět
blanka: asi tak, ja se chystam byt minprvni tri ctyri roky markou na 200%, vcera jsem byla oznacena vyzirkou kdyz si nechci pri materske privydelavat ale vzhledem k tomu ze tohel studuji, vim, ze prvni tri roky jsou nejdulezitejsi a ze je chci s ditetem stravit maximalne
Odpovědět
Já jsem chtěla do porodu klasicky chodit do práce, ale prostě pak mi bylo špatně, do toho nervy v práci, jsem od nějakého 8tt doma a vůůůůbec mi není špatné zneužívat sociální systém a být hezky na neschopence. Už jen proto, že jsem tak psychicky v pohodě jak dlouho ne. A doufám, že to i na bublinu má pozivitvní vliv, že maminka už není nerváček ale lenoch :-D prostě nějak šlo vše stranou, říkám si, že bych časem si nějakou korunu chtěla vydělat, ale říkat si to můžu, třeba budu ráda, že 3 roky budu jen doma a blbnout s malým, fakt uvidíme, plánovat se to nedá...a jak jsem psala, blbé mi to nebude :-D
Odpovědět
blanka: ja asi urco bude na rizikovem, mam chudokrevnost takze jsem hrozne rychle a snadno vycerpana, normalne kdyz muzu spim denne 10h a to je tak akorat...no a luky preferuje rodinu, aby mama byla doma s ditetem a cekala na muzicka...a ja se na to tesim,jasne taky ybch si chtela neco privydelat ale ne za cenu toho ze bych byla nevyspana nebo nemela cas na dite
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?