Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
ahojky muzete poradit nejakou restauraci ktera ma prijatelne ceny?, neni predrazena, okoli bystrc nejaka levna kde se poradaji svatby diky, a levneho fotografa??
Odpovědět
lucinka: fotografka lenka fialkova www.fialkova.estranky.cz
Odpovědět
Profilova fotka
V té oblasti nevím - tam jsou na svatby profláklé ty u přehrady, ale cenově to nemám zmapované. Asi mezi levné nebudou patřit, spíš vyšší střed :-) a vyšší ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
A to "pořádají svatby" myslíš vč. obřadu? Já bych se ezaměřovala pouze na jednu oblast - my jeli z Líšně do Řečkovic (Na Kytnerce - celkově jsme byli spokojení, drazí nejsou), taky to jde zvládnout. Záleží taky pro kolik lidí.
Odpovědět
nevite v brne nejaky nebakovni sektor ktery by pujcil mamince na ,aterske 30000kc??
Odpovědět
luc1979 a kde jste to presne meli?? maji nejakou stranku na netu? jen hostinu, pro 20 lidi a aby jsme se tak vesly do 10000kc i s pitim
Odpovědět
Profilova fotka
lucinkabadinova: když si na netu vyhledáš Na Kytnerce, určitě ti to najde. S dotazem na půjčky tu jsi na špatné adrese...
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, tak záleží, kolik toho vypijete a jakou máš představu o hostině ;-) . Tak třeba by to šlo naplánovat - není nic jednoduššího, než se domluvit s provozním, aby vám nacenil oběd, zhruba raut - ten asi vyjde levněji než klas.večeře a odhadne zhruba pití alko i nealko. Pak se rozhodnete zda berete, nebo budete hledat dál - jen se mi trochu zdá 500/osobu za vše trochu málo na Brno. Tak je fakt, že nám z rautu jídlo zbylo, ale zase napočítat to akorát jsme nesvedli. (Kytnerka má název tečka cézet ;-)) Pokud tam ale budete chtít svoje pití, platí se 1500 špuntovné. Nám to nevydilo, měli jsme jejich, zase tolik pijáků, aby se nám vyplatilo tahat víno naše jsme neměli. Pak bych, nezlob se, uvažovala o seškrtání seznamu hostí - zvlášť pokud uvažujete o půjčce. Nebylo by tedy lepší počkat nebo udělat malou svatbu, bez kapely, jenom s vlastní hudbou? Kytky se dají poříit i do 600 - záleží jak moc jsi náročná ;-) .
Odpovědět
ahoj holky, co se mých vysněných svatebních šatů týče- z Belly za 15 tisíc.... jsem pořád jako na houpačce.. chvilku ano, chvilku ne..v rozpočtu to udělá šílenou díru.. ale tak snad nějak bych to šlo.. i když bych potom měla výčitky a je fakt, že za jediný den - 15.000,-.. na druhou stranu ten pocit - a je to svatební den.. :-D .. Říkaly jste, že v Belle berou stejné kolekce jako jinde, vážně? Tyhle šaty se jmenují konkrétně Bella, mají oddělávací spodní dva volány, takže na večer bych je mola mít jako krátké. Bohužel je nemají na stránkách vyfocené - jako jediné.. No nic, půjdu se tam ještě jednou mrknout a konečně se rozhodnu.. A taky asi ještě vyzkouším jiný salon.. Máte nějaké tipy? Já jsem byla hned napoprvé v té Belle, potom v salonu ANO na Masaryčce - tam mi sice všechno sedělo, ale nakonec jsem si nějak nevybrala.. paní byla moc ochotná, ale nepůsobilo to tam na mě nějak dobře.. potom v salonu Bellisima - tam mi zase nesedělo nic, potom v mailinkym salonu v Černých Polích.. ale to už jsem věděla jaký tip šatů přesně chci a tam jej neměli.. no a potom v Židlochovicích - salon Adeleine.. můžu doporučit :-). Moc milá paní.. No a tam jsem si vybrala šatky jakoby náhradní, přesně podle mého vkusu, jen se těm Bellám nevyrovnají.. Ale klidně bych šla ještě někam mrknout..
Odpovědět
Profilova fotka
petka: tak se v těch šatech vyfoť :-) Může se v Belle fotit, nebo ne? Popravdě mně se na sobě líbily skoro všechny šaty a když jsem je viděla na fotkách, tak z nich min. polovina vypadla... Já jinak měla dobré zkušenosti se salony: Damborská (Svoboďák) - odtud mám šaty, Tosca (Minská), Paloma (Masaryčka) a Exclussive (Masaryčka)... Myslím si, že v těchto salonech najdeš šaty srovnatelné s Bellou a za příznivější cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
petka, ja mela saty St. Patrick od Damborske a meli je i v Belle. lucinka, my meli svatbu v Zebetine - Zebetinsky dvur.
Odpovědět
jj v Belle se smi fotit...jinak doporucju jeste Evanie na Orli a Damborskou na Svobodaku, urco bch ani po vlastni zkusenosti nezustala u jednoho nebo dvou salonu...ja si vybrala sve saty az v 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! salone
Odpovědět
Článek se načítá
mohu poprosit levneho fotografa, ne lenku fialovou dekuji moc
Odpovědět
lucinka: proc ne ji?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, ja ve druhem a taky jsem se vdala. :-D
Odpovědět
mi bysme chteli muze, a ona tam nema ceniky
Odpovědět
Profilova fotka
ucinkabadinova: A proč muže? :-D Já mám od kamarádky doporučeného Slámu, sídlí na úvoze. Na netu ty fotky nejsou nic moc, ale ty její byly opravdu moc pěkné, tak bych se za ním chtěla stavit osobně, aby mi ještě něco ukázal.
Odpovědět
lucinka: me rekla za svatbu tri, mozna ti rekne o tacek vic, ale chci videt, ktery fotograf v brne pujde pod desitku :-N
Odpovědět
mitote poradili a mam fotografa za 3000kc
Odpovědět
mitote: ono jich jistě pár bude, ale nejsou tam známí a profláklí, tak je potřeba hledat... ;-)
Odpovědět
natrix: asi to tak ymusi pres nekoho byt ne? lucinka: a to mate na cely den? od prirpav az po konec rautu? jinak mama nove vecicky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Davat se v pradle na net je teda docela odvaha;-)
Odpovědět
petruska: no co, jsou tu jen same nevesty ne? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tim bych si tak jista nebyla. Jsem tu docela dlouho a zazila jsem i mazani celych diskuzi, kdyz sem chodili lidi smirovat. On je internet hodne zradny.
Odpovědět
Petrus - kdybys viděla, co je občas za fotky na MK :-N bez spodního prádla.... :-D Tohle je jak fotky v plavkách, já tamtaky mám fotku pupíku ve spodním prádle ;-)
Odpovědět
petruska: je ale tak me to az tak nevadi, neni tam ma hlava, nikdo nevi kdo jsem :-N krom Blanky blanka: co je to MK? ja si taky myslim z eje to jak plavky navic anonymne
Odpovědět
Modrý koník, jak je BRM pro nevěsty, tak MK je pro maminy ;-)
Odpovědět
blanka: znam ho ale nedoslo mi to :-D jsem rada ze stojis pri me :-D
Odpovědět
osobně bych sem takové fotky taky nedala, ale je to každého věc...
Odpovědět
ja myslim, ze se jen nektere holky chteji pochubit, jaky si koupili pradlo pod saty nebo na svatebni noc. uz jsem tady videla v albech daleko "odvaznejsi" (hlavne co se tyka rozmeru nevest). to muzes byt Mitote klidna, ze se nemas za co stydet. ale je pravda, ze sem obcas chodi i kluci a ti se zase radi podivaji, jen co je pravda......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?