Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
A ty saty z Belly jinde nemaji? Vzdyt tam berou hlavne kolekce co jinde. Luci, paradni kaprik.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aha, tak tam bych ta srdíčka rozhodně nehledala :-D Díky za tip ;-)
Odpovědět
Ahoj, Mitote -super, ale to, a la B.K. klidně smaž, já to taky obšlehla někde z nějakého webu :-D Luci - jak salámy moc nejím, tak tu mám teď poslintanou klávesnnici, super nápad, vypadá to fakt dobře...
Odpovědět
mitote kterou tu kadernici myslis? nasla jsem Blanku Hoffmanovou, ale pro Prahu. na ul. Tabor v Zabinach je jen kadernictvi El cosmetics Magdy Banicove....... je to ono?
Odpovědět
petka.no: a co zkusit se podívat v jiném salonu, zda nemají Tvé vysněné, za lepší cenu? Jinak souhlasím s holkama, jestli ta částka pro vás není problém, jdi do nich (byly tu případy, co si nemohly vybrat šaty, měnily na poslední chvíli a bylo to celkem vzrůšo, takže dobře, že máš vybráno) ale sama za sebe bych do nich nešla. Za ty peníze bych měla ušité podle návrhu na tělo od návrhářky, nepůjčované po nikom, originál... i když je fakt, že třeba šaty Maggie Sottero jsou úžasné... ;-) :-) to je ale hlavně na Tobě ;-)
Odpovědět
Luci, kapřík je úžasnej :-)
Odpovědět
Luci, když jsem to ukázala manželovi, zůstal stát s otevřenou pusou :-) a zajímalo by nás, co je podklad :-)
Odpovědět
mlzka: neni, jmenuje se to kadernictvi Blanka, mam ti na ni poslat cislo?
Odpovědět
Holky, nevíte, jeslti ve Photoshopu je někde možnost dát si na fotku vodoznak? Jsem si totiž smazala alba, protože fakt nevím, jak to ochránit, aby se nekopírovalo co nechci , dokonce už jsem viděla smazané moje jméno, co jsem měla v rohu a psáno: Moje noviny, kopírujte libovolně :-N To už na mě fakt bylo moc. když si to zkopíruje někdo z vás, tak mi to nevadí, ale "chlubit se cizím peřím" to mě štve...a u fotek z kamarádky svatby jsem měla jasně u každé nekopírovat, ale to je marný.... :-N Ale zas je mi líto sem ty fotky nedat, když si člověk dal tu práci, že :-N
Odpovědět
Blani, holky mi myslím říkaly, že ve photoshopu to jde, ale nevím jak... poptám se... ;-)
Odpovědět
z tohohle bych bez souhlasu taky nebyla nadšená: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Blani: dáš tam text a nastavíš krytí třeba jen 20%
Odpovědět
Článek se načítá
Silvi -supeeeer, díky. ;-)
Odpovědět
ahojky spolunevesti jsem tady nova a svatbu mam 24.4 na nove radnici, mohli byste mi prosim kde v brne obstarat levne prstynky zlute zlato do 5000kc?? a levne kvetinarstvi?? a popr. levny fotograf dekuji moc
Odpovědět
lucinkabadinkova: kvetinarstvi v Bohunicich, TULIPA, kvetinarka Alena Konecna, http://tulipa.webnode.cz/
Odpovědět
ahoj, tak to bohužel asi neporadím, my máme prstýnky kombinace žluté a bílé a diamantíky a stály kolem 10 tis., od zlatníka Kouřila (vždycky zapoměnu křestní jméno jeho) tak možná s obyčejnými kroužky by jste se do 5 tis., vešly, ale nevím... hezké a levnější kytky dělají v Rajhradě na učňáku,a le v Brně nevím a fotografku jsem měla sice za rozumnou cenu, ale netvrdila bych, že levnou a taky není z Brna a určitě bude mít už plno... tak snad holky poradí líp ;-)
Odpovědět
Lucinka - ahoj, my máme prstýnky od Rotaxu na Jánské(viz.album), jsou silné 6mm, pův.stály asi 6600, ale nechali jsme si dovnitř dávat ještě zlato navíc, aby byly na tloušťku masivnější, takže vyšly víc, ale poznat na pohled to není , takže určitě se tam dají vybrat slabší za menší cenu. A na svat.veletrzích dávají ještě slevu 10%,ty budou teď někdy pokud se nemýlím. A ještě levné mají v Karátu na Masarykově, odtam jsme chtěli původně, ale byla tam foronta a já zrovna neměla chuť čekat a pak jsem vybrali v tom Rotaxu a bylo ;-) Akortá se nelekni, my jsme původně v Rotaxu viděli X platíček nějaké německé značčky, to bylo 20.000 atd., ale pak jsme řekli, že chceme kolem 6000, čistě zlaté, tak donesli platíčka s "levnými" :-N
Odpovědět
lucinkabadinkova: a fotografka, Lenka Fialkova, je levna a hrozne sikovna, www.fialkova.estranky.cz
Odpovědět
a jeste bych prosila levnou kapelu
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, podklad je chleba promazaný 2 pomazánkami.
Odpovědět
Profilova fotka
lucinkabadinova - kapely se obvykle pohybují zhruba stejně - kolem 800-1000 za hodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak prstýnky doporučuji pana Kouřila.
Odpovědět
lucinkabadinkova: ale třeba Ozon je za 500 na hodinu (2) a paušíl k tomu 1000 Kč za aparaturu ;-)
Odpovědět
Luci díky :-) takže i ten chleba je ,,schovaný" pomazánkou? Vypadá to úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Silvi, když se nakrájí šikmo, tak je to pruhované jako zákusek střecha ;-) . Jiné slané dělám, že jsou pruhy vodorovně, ale tady mi přišlo snazší pruhy svisle ;-) . Asi za měsíc budu dělat sýrový dort kočku, ale to bude spíš kulatý základ a jenom hlava. Našla jsem inspiraci na netu, tak uvidím, jak se mi to podaří zrealizovat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte některá inspiraci na výzdobu karenavalového sálu? Zase asi budeme s kamarídkou dělat a nějak nám dochází inspirace. Jednou jsme dělali škrabošky a čepice z papírů, jednou motýli. Nebo aspoň nápad na téma motivu? Něco mám v hlavě, akorát nevím, jak to zrealizovat (hlavně aby ta výzdoba byla co nejlevnější, ideálně nakoupit jenom papír, krepák a ostatní nasbírat - s tím je teda problém, máme jenom šišky z podzima z dušiček - teď pod tou nadílkou asi nenajdeme nic). Napadlo mě ledové království, ale mám pocit, že to bude mít každý toho sněhu plné zuby, natož pak na zábavě ho taky vidět kolem sebe :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Mne taky napadlo ledove kralovstvi jeste nez jsem tvuj prispevek docetla, Luci. Jako beru, ze se blbe jezdi a ve mestech je slichta, ale ja zimu stejne miluju!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já taky - ta bílá je prostě veselejší, čistější - jenomže to nevysvětlím Romanovi :-D - ten "to bílé svinstvo" nesnáší :-D, přestože jezdíval pravidelně lyžovat :-D .
Odpovědět
Před hodinou mi došla nádherná smska: Celých 9 měsíců mě hlídala je máma, ode dneška mě hlídá i tátova náruč. Jmenuji se Filípek, narodil jsem se v 15hod, mám 50cm a 3520g. Pporod jsme všichni 3 zvládli. takže Jana už to má za sebou a úspěšně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je krásný!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?