Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D asi bych se měla od Tebe učit :-D, asi občas vystrčit růžky není na škodu :-D .
Odpovědět
Dobré ránko, kdo by měl zájem, od pátku od 14:00 je pro veřejnost "cestovatelský" veletrh na BVV do neděle do večera Já tam chodím každý rok, je tam vždy sousta materiálů, CD, pohlednic, map, průvodců, (samozřejmě zadarmo).... je tam skoro každá "dědina" z ČR a pár zahraničních destinací (hodně tam bývá Slovensko, Rakousko a Poslko,... ), tak se tam chystám abych nabrala nějakou inspiraci, kam se dá jet s kočárkem (nějaké skanzeny, parky,...) http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-go.nsf...
Odpovědět
luc: to vis, neparu se s nikym :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D blanka: zacala jsem vcera delat jmenovky, bomba, az budou chlapecci hodim je sem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani díky za tip. Kdyby jsi to tu nepřipomněla, tak bysme to propásli. Chodívá tam kolegyně, co u nás už nepracuje. Vloni mě na tento veletrh navnadila, že by mohl stát za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - taky děláš ? Taky jsem se nechala u Blanky inspirovat, ale chlapečky jsem ještě hodila do obleku :-D . Na veletrh jdeme taky, ale chodíváme víc na tu část Regiontour, na tipy na výlety a "českou" dovču.
Odpovědět
Mitote - určo pak nahoď foto Luc - já se právě inspirovala někde tím celým frakem, ale nechtělo se mi to dělat :-D , tak jsem si to zjednodušila :-D :-D Já taky sbírám v 95% české lokality. Akorát třeba když mě zaujme něco ze Slovenska nebo Vídně, tak si to taky vezmu. ;-) Tam bude lidíííí. Já chtěla jít v pátek ,ale mám vycházky do 2 a oni to mají pro veřejnost až od 2 :( Leni - určitě je to fajn navštívit.
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: taky se těším na fotečky, vůbec totiž nevím, o jakých chlapečcích mluvíte :-D
Odpovědět
luc: jojo, inspirovala...oblek a saticky...ale trochu jinak...
Odpovědět
Holky, nebbyly jste na výstavě Zlato Inků? Nevíte, jeslti se tam dá fotit s bleskem? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, my se tam teprve chystáme - uvažuju, že bych se objednala na komentovanou prohlídku, ale uvidím, jak by to bylo na dlouho dopředu. Jinak na stránkách je napsáno fotografování 50 Kč, není napsáno, že by tam byl kvůli nějakému zabezpečení zakázáno fotit s bleskem. Nebo jsi to myslela spíš technicky? No, předpokládám, že to bude za sklem, tak třeba s filtrem jo. Ale v tomto jsem amatér. Na vánoce jsem dostala polarizační filtr, ale ještě neodzkoušela. Prý by to mělo bránit i těm odleskům od skla. Ale zrcadlovka je v tomto jistě jiná ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, tak už jsem zvědavá na výsledek. Leni, koukni sem: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak teď jsem se dočetla, že je to objednání na Zlati Inků jen pro skupiny nad 10. Třeba budou s průvodcem i normálně ;-) , a kdyžtak si to projdeme jenom tak. Ale vstupné docela mastné, tak snad to aspoň bude stát za to. Mně třeba docela zklamali ty výstavy v Titanic hall, nebo jak se to jmenuje. Byli jsme na Leonardovi, ale nějak jsem očekávali víc, třeba průvodce, aspoň jeden originál obrazu..
Odpovědět
Článek se načítá
luc: ja ale nedelam oblek, to se mi vazne nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My byli jen na Bodies a to za ty prachy fakt nestálo.
Odpovědět
Luc - polarizační je na odrazy super. A máš recht, je to vše za sklem a hodně se tam vše odráží, takže blesk je na prd... já právě musela dát min.týden na reklamaci externí blesk, takže jsem si říkala, že kdyby tam šlo fotit s bleskem, tak si počkám, až ho opraví, ale takto to fakt musel člověk fotit z ruky bez blesku,... Ja stáhnu fotky, hodím odkaz ;-) JInak si myslím, že to jde i bez průvodce, v každé místnosti jsou panely a pak u každého exponátu popisek co to je a na co se to používalo,... ;-) Byla se mnou sestra s klukem a prý, že je to lepší než výsrtava Dinosarů na které byli teď v Olympii, ta prý nic moc :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, kde se prodávají takové ty svítící tyčinky "lightsticky"???
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: chlapečci jsou super! Jsi moooc šikovná ;-) My na Incích byli a s průvodcem to nebylo. Akorát tam jsou stojany s texty a v jedné místnosti pouštěli video. petruszkaa: to netuším... Našla jsem jen nějaké eshopy, ale jestli by se ti vyplatilo platit poštovné... Ještě mě napadly rybářské potřeby, ale podle toho, jak veliké sháníš..
Odpovědět
Profilova fotka
len, no já to potřebuju na zítra, ale půjde to i bez toho...jen jsem se zeptala. ;-)
Odpovědět
Tak tady je ta výstava Zlato Inků: http://www.btweb.cz/zlatoinku.html ;-) mam nafocenou tak polovinu exponátů,možná víc, tak jen pro představu, kolik tam toho bylo. něde je tam fotka jedné místnnosti s vitrínama, těch místností tam bylo cca 6 + jedna , kde pouští nějaký dokument ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty fotky jsou prostě nádherné!! Vypadá to, že sis to z těch virín povytahovala, po skle ani památka. Holt jseš profík! Naši dva kamarádi si koupili zrcadlovku, ale mám ze stejných akcí lepší fotky jen s digitálem - holt se to musí umět a mít možná i lepší objektivy. Tvoje fotky jsou krása!
Odpovědět
holky juknete http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Ahoj holky, ženušky a nevěstinky :-) .. budu se vdávat 11.6. na hotelu Kozí Horka na přehradě - bude tam i obřad.. chtěla bych vás poprosit o pár rad.. Tím, že se nebereme na úřadě, ani v kostele, je to trošku složitější s oddávajcím..nemáte s tím někdo prosím zkušenost, kde sehnat ochotného oddávajícho, který by nám na svatbu dorazil? Mám již skoro vybrané šaty (jen řeším strašné dilema, zda si půjčit šaty v Belle za 15.000,-, ale jsou uuuuužasný, nebo šaty ze Židlochovic za 5.000, které se mi taky líbí, ale těm dražším se nevyrovnají... pořád na ně musím myslet :-(... co myslíte, stojí to za to? je to deset tisíc rozdíl.. ), zařízenou hudbu, místo, termín, chystám se na matriku,cukroví, víno.. to je tak celkem vše..dále mám tip na fotografa - to je v řešení.. Problém je ale s kadeřnicí a kosmetičkou.. nemáte prosím nějaký tip + tip na svatební oznámení... chtěla bych zkusit něco originálního - fotky ala bony a clide nebo tak :-D .. děkuji moc!
Odpovědět
Ahoj Petko.....Kozí Horka je moc pěkná, také jsme tam měli hostinu. Na jejich www stránkách mají odkaz na oddávajícího kněze, který tam dělává obřady ;). No a s těmi šaty........pokud máš pocit, že bez nich nemůžeš být a nedělá vám v rozpočtu tato částka problém, dopřej si je ;-) . Ale ta cena je za jeden jediný den opravdu příšerná :-| .
Odpovědět
Petka: jo a kosmetička - resp. vizážistka je skvělá Pavla Přichystalová - stránky finalevisage.
Odpovědět
petka.no: vizazista Petr Martinek na Krenove, kadernice BLanka Hoffmanova na ul Tabor...muzu oba vrele doporucit a fotografka Lenka Fialkova fialkova.estranky.cz
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - šikulka! petka.no - záleží na vašem rozpočtu. Já bych měla jasno, že bych vzala levnější. Ale pokud na ně pořád musíš myslet a myslíš, že bez nich nebude svatba to pravé, tak jdi do toho. Cena je ovšem hrozná, ale na druhou stranu bys nebyla jediná nevěsta, co má šaty za takovou částku. Můžu doporučit jenom kadeřnici - Lucka v salonu delvero na Maliňáku. Jinak ostatní (líčení, sv.oznámení) bylo "samoobsluha" ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tady můžete juknout, co jsem dělala na včerejší oslavu pro kolegu: http://cz.fotoalbum.eu/lucardo/a17541... (tip na dárek pro rybáře ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: pěkňoučcí chlapečci ;-) Procházela jsem tvé album a chtěla jsem se zeptat - mají v ikea víc barev lístků růže? A jak máš na svícnech a chlapečcích nalepená ta srdíčka, ta jsi sehnala kde? petka: oddávajícímu zavolej co nejdřív. Když jsme se byli ptát na horce, jestli mají volný náš termín, tak nám bylo řečeno, ať s tím neotálíme, že on toho má dost, tak aby ještě měl volno... Kdy jste horku zamlouvali? My tam byli myslím v listopadu a už měli léto skoro celé plné! Měli jste štěští :-) K šatům - jak píšou holky, záleží na vašem rozpočtu, jestli si je můžete dovolit... Byla jsi i v jiných salonech než v Belle a Židl.?
Odpovědět
ahojky slecny tak jsem tady nova zdravim vas, terminek svatby mame 24.4. chtela jsem se zeptat muzete poradit kde v brne se daji obstarat nejlevnejsi dorty.zakusky a oblozene misy atd,??? dekuji
Odpovědět
lenieka: jo maji vic barev listku, tusim 4; jinak srdicka - no o tom mi ani nemluv, oblitala jsem cely brno jinak nakonec jsem to sehnala na Ceske v tom obchode vse za 9,- :-N uplne vzdu v obchode napravo zahrabany pod jinyma samolepkama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?