Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ty manž.knoflíčky asi taky v prodejnách košil (Assante nebo ještě v Omeze, to taky máme doma odtam asi 4 košile AMJ a kravatu a je to ok) Luc - odtud mám taky zimní botky 1+1 , teda měla jsem, je to už pár let a už jsou vyhozené :-N A s tou zárukou bych se s nima hádala, i co je v akci, tak by mělo být na 2 roky, poud není vadné, tak by se reklmace nevztahovala na tu vadu, jinak jo ;-)
Odpovědět
Tak jsem poměřila sníh na terase ... 18cm ;-) no, ještě, že ležím a dlabu tu zásoby z komory :-D
Odpovědět
jo ja uz v omeze koukala na zelenou pro svedka...tak uvidime a ceny v pohode no... blanka: ja taky, odmitam vylet :-D
Odpovědět
já jsem ráda, že jsem ve zdraví zvládla cestu autem do práce a zpět... ale kolegyni jsme museli vytlačit do kopce a čekala ji a ostatní cesta, jednu do Pardubic, druhou do Prahy a třetí do Novýho Jičína... tak snad dojeou v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
Knoflíčky mají i v marks and spencer. Ale třeba ke košili, co jsme měli my (možná ji mám v přípravném albu) nebyly třeba.
Odpovědět
Silvi - to teda, dnes někam cestovat :-p Já budu ráda, když se mi vrátí muž z práce, chtěl udělat krtkův dort, tak sjem mu napsala seznam, co má koupit, tak snad nidke nezapadne sněhem Petrus - ty jedeš jak z brna? vlastním autem?
Odpovědět
holky tak ymivate o svou drahou polovicku takovy strach? aby ho nekdo nesmetl autem, aby nedostal smyk atd...?
Odpovědět
Profilova fotka
Blani: můžu se zeptat - jsi na neschopence nebo na rizikovém? Kvůli těm vycházkám, víš... Jsem zvědavá :-) Možná jsi to tu už psala, když jsem sem ještě nechodila... luc: co je to košile krytá légou? Jako že nejsou vidět knoflíčky? Jestli ano, tak tu mi nabízeli u Damborské, ale já ji nechtěla právě kvůli těm skrytým knoflíčkům... Ještě jeden dotázek - u kterých ťamanů mají na masaryčce slevy? Já mám vyhlídlé botky na Josefské za 350, tak tam by je třebas mohli mít levněji (to se ženich prohne, až mi bude kupovat boty :-D) Sněhu stále přibývá, zítra měli dojet naši na návštěvu. Včera jsme nakoupili, ale dneska jsme se domluvili, že návštěvu zrušíme, tak to holt budeme muset vše spapkat sami, no ;-)
Odpovědět
Mittoe- už ne, jelikož jezdí MHD a pracuje hned u zastávky a tady jsou všude chodníky a je to ok. Ale předtím pracoval 4 roky v Bratislavě, takže buď denně nebo třeba 3x za týden jezdil napřed Praha-Blava a co jsem se přestěhovali do Brna, tak Brno-Blava, většinou vlakem, ale hodně často autem, a to přijížděl třeba o půlnoci a v 6 ráno zase do práce, no to bylo šílený. Od května dělá v brně a jsem hrozně šťastná, že ho mám jedna po ruce, když by mi něco bylo a nemusím se o něj bát...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - přítel naštěstí jezdí na služebky jen očas, takže mívám strach jen v tyto dny. I když je dobrý řidič, nikdy nevíš, který blbec to do auta napálí :-( Blani: to bych taky měla strach, ještě když tak málo spal...
Odpovědět
blanka: to lky pracuje na druhem konci brna a jezdi denne autem a jak je takovehle pocasi a nebo se dlouho nevraci ze se treba zdrzel, tak ja chytam rapla :-N
Odpovědět
Leni - jsem klas.na neschopence ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani: snad se brzy uzdravíš, aby jsi mohla na srázek i odpoledne ;-) Musím pádit, tak pěkný zasněžený víkend :-)
Odpovědět
blanka k.:Ahoj, prosímtě, prý jsi měla svatbu na Bouzově, s přítelem se rozhodujeme pro místo a nad Bouzovem přemýšlíme, můžu poprosit o radu, jestli to tam fakt stojí za to?
Odpovědět
Leni - díky, jjá mám sice neschopenku, ale na těhu, ale nejsem na rizikovém, mimčo je v pořádku, ale já nezvládám myslet, sedět v práci a nespat, atd...takže jsem doma :-N Neha - tam pro nás určitě, my totiž pocházíme z dědiny asi 15 km od Bouzova, takže jssem na bouzově byla asi 10x, a nevím proč, ale nějak jsme nad ničím jiným neuvažovali... já se kouenčně pokusím stáhnout do PC videoklip z hradu, abys viděla, jaké to tam je.... u nás někteří nebyly nadšení, že zbytečně, že úřad stačí nebo Lysice, atd.... ale třeba pro 2 naše babičky byl prý něj zážitek, když jsme vyjeli v koloně z lesů a na kopci se tyčil hrad, prý je to hrozně dojalo. A co mě nějvíc, tak když jsme jeli k hradu, tak byl pátek kolem 12 a bylo nádherně a tam bylo plno turistů co šli od parkoviště (my jsem meohli jet až k hradu) a stály po bocích cesy a my museli jet krokem, tak nám mávali a tleskali jak nějaké celebritě...a po vystoupení ty malé holčičky, co tam byly na výletě říkaly, že prý dojela princezna, tak to jsem byal hodnš naměkko. pak to mají teda udělané tak, že mají zavřené nádvoří, aby mohla svatba projít a nikdo se tam nepletl, takže tak turisti neotravují. A paní moc ochotná, udlěají to jak chceš, obřad dlouhý tak akorát, pak plno míst na focení, já sjem pozvala několik mých kamarádů z vysoké, co jsou z Čech a ti byli \bouzovem unešeni. Je to rpostě pohádkové :-N I když se přiznám, že co jsem vstoupili na nádvoří mám okno až do focení před hradem, jak jsem měla nervy, tak jsem se pak kochala na videu :-D Pro mě to bylo nejdůležitější, mít vybrané toto místo ;-)
Odpovědět
blanka k.: tak to jste museli mít krásny!! Musel to být supúer pocit, krása... :-) Ráda bych viděla to video, tak kdybys mohla, pošleš ho sem nebo jak? :-)
Odpovědět
neha - jasně, akorát musím přemluvit muže, ať mi ho nějak převede do PC :-N Ale jinak ten klip máme od stejné firmy,co dělala tento (i se stejnou hudbou), takže je to na 90% stejné: http://www.youtube.com/watch?v=91F3-g...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsem dnes doma...makám teď hodně z domu, takže se snažím si výjezdy plánovat podle počasí pokud to jde. Ale v pondělí i v úterý mám ježdění, tak snad se to umoudří. Já jezdím jenom autem, MHD ne, protože to od nás trvá děsně dlouho, když to staví na každém rohu a navíc mám na starosti Břeclav, takže jezdím dost D2, to by hromadnou dopravou asi byl problém.
Odpovědět
Petrus - tak to ti dnes vyšlo, toje dobře, že nemusíš domů v tom počasí. Holky všem krásný víkend, ať nekde nezapadnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, když on neměl vestičku, tak je to tak prý podle etikety na svatbu správně - to jsem byla poučená, jestli správně, to nevím. Že prý, když se rozepne nebo sundá sako. Nevím, co je "neslušné" na knoflíčkách :-D . My máme to štěstí, že máme práce hned vedle sebe a mohli jsme si dovolit sladit spolu pracovní doby, takže se nám daří jezdit společně. Někdy si jde každý sám něco vyřídit, když je ten druhý dýl, nebo jedem sami, ale většinou se nám to daří sladit. Dneska jsme až k domu dojeli z práce v pořádku, až jsme se divili, když hlásili u nás (Kohoutky) od rána katastrofy, jenom ke garáži jsme museli autí několikrát přemlouvat - v té vrstvě sněhu to bylo maso (ale bez újmy se podařilo vyjet). ;-) Mějte se pěkně a buďte opatrní. Já víkend asi zase proležím, už mi teče z nosu jak z vodovodu. Nejdřív jsem se nachladila, jak to polevilo, tak jsem zase lapla něco asi znovu. Manžel byl předevčírem trošku špatný a asi mi to předal, protože dneska už je v pohodě :-). Přeji vám, ať se vám bacily vyhnou širokým obloukem.
Odpovědět
mitote: já se o manžela taky bojím, navíc on je hasič, tak se o něho bojím, i když je v práci... ale dneska, když jsme vytlačovali tu kolegyni, bylo fasování, takže měla plný auto, bylo těžký a klouzalo to jako blázen... má teda zimní gumy třetí sezonu a vzhledem k tomu, že za měsíc najezdí cca 4 000 km, tak když se jí podařilo odjet, tak jí šéf hned psal mail, že si má koupit nová zimní kola... ale měla jsem strach... a to jsem ráno chtěla jet sama a mamina mi říkala, že by byla radši, aby jel manžel se mnou, je fakt, že v zimě nemám moc zkušeností a nakonec jsem byla ráda, že jel se mnou a pak pro mě přijel...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla takže dodatečně všechno nej do nového roku! A jestli můžu, opět bych Vás chtěla poprosit o radu. Po Vašich radách jsme nakonec předběžně vybrali fotografa Slávy Bendu. Nemáte s ním někdo zkušenost? A DJe bychom chtěli mít DJ Jedlu, tak jestli máte některá nějaké info, jestli hraje dobře a tak, tak Vám budu moc vděčná :-) Papáček Andrea
Odpovědět
tak holky, mame misto pro garden party, hotel Fontana na prehrade, ma uzasnou terasu s fontanou, detskym hristem, hromadou prostoru a zelene...navic je z restaurace pristup primo na ni a stane mezi teraou a restauraci je cela proklena plus asi tri vchody...nadchlo nas to, behem tydne mame domluvit cennovou kalkulaci na prasatky, piti a tak...navic je to 3min od MHD a autem jsme jeli z Lisne 20min. Ubytovani maji levne a maji delat jeste novy svatebni apartman. A psi jsou velice vitani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani: jo taak :-) Luci: díky za info, tak to budu muset ne košile změnit názor, aby jsme nebyli za neslušňáky ;-) mitote: super, výběr místa pro hostinu je fuška (aspoň u nás to bylo na dlouho), tak si můžete odškrtnout další věc ze seznamu...
Odpovědět
lenieka: to neni na hostinu, ale na aferparty :-D
Odpovědět
Leni - vy to budete mít na té přehradě? Nebo už v tom mám zmatek? :-N Mitote - gratulace k super místu, hostina bude v divadle a pak přesun? Hlavně alkohohlem opojeným jedincům dát večer nafukovací kruh kolem těla, ať se vám neutopí v přehradě :-D Efendy - bohužel neznám ani jednoho :-|
Odpovědět
blanka: no pokud ot divadlo vyjde tak ano v divadle a pak presun...noo to musi dostat i rukavky pac je tam na terase fontanka :-D www.fontanahotel.cz
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - no, už vidím u nás, jak by frflali, že to není vše v jednom místě :-D - ale má to určitě svoje. Už se těším na fotky z divadla! To bude parádička! I to místo vypadá pěkně. Leni, ono já bych asi, kdyby mi to neřekla, o tom doteď netušila :-D :-D :-D - stejně se mi v tom čísle líbila nejvíc. Původně jsem chtěla s vytkávaným proužkem, ale všechny, co jsem viděla tak byl teňulinké a s nádechem do modra. efendy, taky neznám ani jednoho, navíc s DJ mám nulové zkušenosti. Ten fotograf má na stránkách slušné fotky. Zkus na něj jinou diskusi prohledat.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vypadá to tam pěkně :-) O tomto hotelu jsem vůbec nevěděla... Nemívají tam problém s rušením nočního klidu hostů? Přijde mi to dost otevřené... Blani: nee, my to máme na Velké klajdovce :-) Na přehradě kam jsme přišli, měli náš termín obsazený...
Odpovědět
luc: ja jim dam frflat...dve mista jsou ok jestli bude mit nekdo blby kecy, bude mit povinnou objizdku brna :-D lenieka: praveze ne, kolem jsou stromy a siroko daleko zadny dum ani chatka...to nam prave rikali, ze muzes jet az do rana :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?