Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě měla fotografky za rozumnou cenu Jan (janulev), ale teď si nevybavím jména. Zkus jí mrknout do svtebního. Jen nevím, jestli sem teď chodí, já myslím, že už by měli být doma 3 ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dárky jsou pro mě taky letos hrůza na vymýšlení. Manžel potřeboval novou vrtačku, stará odešla do věčných lovišť, takže už je doma nová. No a pak takové maličkosti, spíš "měkké dárky" - košile, triko s logem Komety (i přes hrůzné výsledky je stále fanoušek ;-) ), peněženka a pásek. Letos jsem jaksi bez originálního nápadu sklouzlo to na praktické dárky ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky Jana má ještě přes měsíc čas na porod, tak snad se tu ještě objeví :-D Min. týden jsme byly s holkama těhulema z Brna na obědě a na porod ještě nevypadala, tak snad jsou v pořádku ;-) A jak psala Silva, z těch drahých dobrých fotografů je nejlevnější ta Zuzka S. ;-) A souhlas s Petruš, ti fotografové co psala jsou také moc dobří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nějak ztrácím pojem o čase :-D , myslela jsem, že má termín v prosinci - nejspíš jsem to spletla s manželovou sestřenkou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, teď jsi mi úplně připomněla moji situace-ten můj je taky blázen do Komety, jenže mu stačí šála a na to, abych mu koupila lístek a podobně, no už se vidím, jak tam stojím ty fronty. Takže to letos vyhrála kniha a další věci :-)
Odpovědět
Tak to můj M. se rozhodl, že když se v Brně konečně bude letos hrát pořádný hokej, že koupí permanentku a po X dnech od začátku prodeje se divil, že už jsou vyprodané :-N Tak akorát kouká občas na online zápasy na webu ;-) Když jsme bydleli v Praze, tak jsme chodili na jeho milované Pardubice, když dojeli, nebo jsme na ně jeli do Pardubic, to byly časy. Aspoň, že ty Pce se v tabulce drží :-D Jsem se tak těšila, jak přijedou sem, že já půjdu z šálou Pce hezky fandit na Kometu, a prd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak R. měl permanentku už minulé 2 sezóny, takže měl předkupní právo, nebo jak bych to řekla - takže ji ode mě dostal už k narozeninám ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Luc: tu vrtačku jsi vybírala sama ? :-) Jinak já mám dárky vesměs nakoupené. Akorát včera jsem běhala po městě a sháněla mamce kabelku. Jenže ona má takovou obří a nosí v ní nákupy a chtěla by obdobnou. Sehnala jsem, ale ne tak velikou, tak jsem zvědavá. Naštěstí se dá do 10.1. vrátit, kdyby neprošla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na vrtačku jsem měla typ - resp. přesný název a manžel si ji našel, že ji zrovna mají v akci i s kufříkem vrtáku v Bauhausu (už od října je doma) ;-) . Tak jsem mamce kupovala kabelku - ani velkou ani malou, ale raději větší - no, tak snad jsem se trefila - někdy to má Ježíšek složité :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzku jsem nepsala mezi dobré fotografy, protože je sice nej, ale když má plno, tak to je mimo hru. ;-) Jinak u nás se taky fandí Kometě, ale muž na hokej nechodí - kouká doma na to online a komentují to s klukama přes skype. Než začala hrát Kometa extraligu, tak jsme fandili Zlínu...jsme hold patrioti, tak když jsou taky z té jižní Moravy. :-D Dárky už mám vše - kromě pejska, té ještě něco koupím ve zverimexu a máme objednanou mikinu. Manželovi dávám nějaké ty věci na sport, oblečení, kosmetiku. Letos to nebude jeden velký dar, ale spíš víc těch menších.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sice Kometu vůbec neprožívám ani jiný sporty, ovšem když se přítel dívá, zatnu zuby a vydržím :-D letos se na hokej ještě nedostal, co hraje Kometa extraligu, jeho kamarád má permanentku, tak pořád čeká, až nebude moct. Ale kamarád zatím pořád chodí, tak už je mi přítele líto, protože by aspoň jednou chtěl jít |-| No jo no, holt nemůže mít všechno :-(
Odpovědět
My jsme snad na Kometě ještě nebyli :-N protože npařed dělal M. v Blavě a vracel se klidně v 11 v noci a te´d nemůžu já. Jen jsme byli na zápase ČR-SR, tak si tam z toho dělal prd..., že na vodní pólo dobrý, nějak jim ta kvalita ledu vázla :-D Nový stadion by to chtělo. :-N Ale to jsme asi moc zmlsaní z jiných zápasů. ;-) Já jsem koupila M. takovu knihu o tom co a jak v těhu pro tatínky, my si moc drahé dárky nedáváme, pak jsem ještě koupila jednu takvou vtipnou o mimču, pak mi řekl, ať někde koupím ještě nějakou chňapku do kuchyně (on vaří), tak jsem mu koupila takovu sadu a taky mu ji zabalím pod stromek (ale to spíš jako srandu :-D ) a ještě mu chci koupit novou klíčenku na auto, byl zklmamaný, že v salonu dostal nějakou takovu gumovou... :-N Takže jeslti ty moje dárky pr oněj přesáhnou 500,- tak hodně , ale řekli jsem si , že zas jen nějakou drobnost, tak jich aspoň bude mít víc. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani a co nové auti? Hele, ale ony ty gumové nebo látkové klíčenky jsou nej, protože nejsou těžké a hlavně ti neobouchají vše okolo. Já mám plyšovou kočičí pacičku. ;-) Kovové jsou sice hezké, ale na nic. To mně Vánoce letos příjdou snad na 20 tisíc, ale jako pro všechny. Ale raději to nepočítám - prostě pokud ještě mám, tak ráda dám - teď se jen modlím, abych pak viděla ty rozzářené oči. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Bani, vy jste si dali už jiný "dárek", který ještě spolkne dost peněz, akorát "rozbalovat" ho budete až v květnu, ale zase to bude stát za to! ;-)
Odpovědět
Petruš - auto dobrý. A právě ta klíčena je dost velká, tak mu chci koupit jen nějakou tu malou kulatou, na váze nezáleží, protože stejně přes týden leží doma a oproti klíčům co má M. běžně... :-N Luc - jojo, to je mega dáreček. Muž říká, tobě jsem koupil PC (dostala jsem ho k narozkám, ale říkám, že takový megadárek, to mám vybrané narozky a vánoce na 20 let dopředu), Marcelkovi kočárek a sobě autíčko :-D Takže my máme už vlastně po vánocích :-D já teď nejvíc utrácím na Marcelka, to se mi ani nemocenská nestačí ohřát na kontě :-D Naposledy flašku a dudlík s krtečkem....a teĎ koukám na netu, kde mají co s krtečkem jko zavinovačku, deku, atd. :-N Sestra pronesla, že chudák dítě, že se na něm vyřádím s tím krtečkem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to známe - nezlob se, že srovnávám děti a psy - moje mamka říká, že když kupuji na naši Tenuli vodítka, mikiny, misky a jiné blbosti, že to stejně kupuji pro sebe, protože jí to jedno a to samé s tím dítětem, když je tak malé. Hlavní je, aby jim nebyla zima, hlad, žízeň, ale jak to vypadá, jim je putna...takže já ti to jen a jen schvaluji - kupuj, co se líbí tobě! Klíče sice leží doma, ale když už je člověk někam vezme, tak by mu to nemuselo urvat kapsu. :-D
Odpovědět
Petruš - jojo, M. zas chce, aby měl Marcel na všem medvídky (lední) :-N Tak te´d mě čeká sehnat dvě látky - jednu s medvídkama a druhou s krtečkem, a nechám ušít dvoje povlečení, atd. ;-) A taky se mě ptal, jestli bude vadit, že by mu už teď kouil třeba vláčky, že by si s tím zatím hrál on :-D Takže fakt pro děti = pro nás :-N (chudák naše dítě :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme našemu 6letému švagrovi taky koupili autodráhu a první, co Petr řekl bylo, že už se těší až ji doma otestuje...naštěstí to bylo tak složité na sestavení, že se do toho pak nepouštěl - testne to až po Vánocích. :-D
Odpovědět
zas aspoň... kdo si hraje, nezlobí :-D :-D :-D
Odpovědět
teď jsem otevřela noviny, vypadla na mě reklama,pravý dárek pro muže... Prostenal :-D to by asi naši drazí mužové koukali pod stromečkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, z krtečka si nic nedělej, švagrová ho taky kupovala na čem mohla a synovec bez dvd krtečka nemohl být jediný den :-) Teď ho to už trochu upustilo, ale začala vlna Bořka stavitele :-D (nebo jak se mu říká). Povlečení s krtečkem má myslím taky ;-) Přítel zase pořád říká, že se těší, až jednou budeme kupovat lego, že ho strašně rád staví. Podle jeho slov musíme mít kluka, no ;) Chtěla jsem mu nějaké ze srandy koupit k Vánocům, ale nakonec jsem na to nějak zapomněla a teď by toho už měl moc ;-) Tak ten Prostenal je dobrý :-D Přijde mi, že vitamíny propagují rok od roku víc, je toho plná televize...
Odpovědět
Leni - tak hlavně, že u něj nezačala třeba vlna Barbie :-D Holky,neznáte v centru nějakou restauračku na dobrý oběd - ale musí být nekuřácká (nebo aspoň ta sekce dostatečně oddělena od kuřácké) a bezbariérová (jeden schod nevadí, aby tam prostě šlo vjet i s kočárkem)? ;-) mě napadala Zemanova kavárna, alenejsem si jistá, jak je to s tím vchodem přímo z parku, jestli nenní v zimě zavřený...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D Synovec bude mít v březnu sourozence a jestli to bude holčička, tak ho třeba Barbie chytnou taky :-D Napadl mě Empire - je to v Rozkvětu na Svoboďáku. Vyloženě nekuřácká myslím není, ale zakouřeno tam nebývá... Ale předem se jim raději mrkni do jídelníčku, jestli tě tam něco zaujme... Výborně vaří v Tripoli na Starobrněnské (byla jsem tam ale jen jednou :-N ). Vyloženě nekuřáckou neznám, to už jedině Rebio ve Špalíčku... Když hledám nějakou inspiraci, čerpám z fajnsmekr tečka cézet - sekce vyhledávání nebo seznam. Pokud chceš zajít na meníčko, tak zase lunchtime tečka cézet :-) Do Zemanky se myslím vchází z boční strany a tam nějaké schody jsou... A pak ještě schody nahoru do restauračky...
Odpovědět
Díky moc, právě mi napsala jedna ze spolužaček, co máme sraz, že navrhuje to Rebio, tak jdeme tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je náhodička ;-) a já se ti ho bála navrhnout - někdo zdravou výživu nemusí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Napadla mě ta restaurace u Dobráku, Pohádka nebo něco takového...ta je nekuřácká, ale nevím, jak to je s tím přístupem s kočárkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Pohádková restaurace myslím :) Tam taky pár schodů je... Mají tam i dětský koutek, jen si nejsem jistá, jak to je s kočárkama, přijde mi to tam celkem stísněné? Už jsem tam teda taky nějakou dobu nebyla...
Odpovědět
tak u nas to bylo dotazeno do konce, kdyz jsme dostala mobil tak si ho tata druhy den vzal do prace a hral si s nim, kdyz jsem dostala kolo, tak na nem hned jel tata do prace...a tak proad dokola :-D ja si taky vybijim potreby na psovi, hlavne na obleckach a hrackach :-D je mijasn yz ejemu j eusmak jeslti ma bundu s kapuci nebo bez kdyz je na nic, ale kdyz ta kapuca je tak krasna :-D jinak pritel uz ted prisel s tim ze bude detem cist na dorbou noc pana prstenu...tak komu ho asi tak bude cist nez sam sobe co? 8-) jinak ja mam vanoce nakoupene, i svatek mamy pred anoci, jeste musim koupit narozky mam yo vanocich, ma to takto vseblbe behem mesice. jinak uz mam vybrane saticky, jsou v albu jako posledni a budou moje, budu j ekupovat, jupi jou, laska obrovska
Odpovědět
Mitote- tak to je super, vidím, že nakonec jsi taky skončila v Ano ;-) Já teď samozzřejmě ulítávám na oblečcích pro mimina, jak nemám pořádně vycházky, tak sedím na Aukru a net.obchodech a už to jede... Včerejší úlovek jsou lacláčky za 120,-, mikina za 25,- a teď set oblečení (rifle, vestička, tričko) za 90,- :-N vše nové, s cedulkama,zn. Next, atd. :-N Vždycky si t to třeba obhlídnu na of.stránkách nebo v obchodě, ať vím jak to vypadá a je to doma :-N Všem krásný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, tak nas pes ma vetsinu veci bez kapuce, protoze ta kapuce ji vadi. Blani, ja kupuju na netu skoro vsechno. Poridila jsem tam vetsinu darku. Taky vsem pekny vikend! Ja jdu dnes pect a zitra na narozky babicky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?