Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda...to my máme přesně naopak-místo máme, jinak nic ;-)
Odpovědět
Základ je místo obřadu, hostiny, fotograf a příp. kapela, zbytek se doladí vždycky :)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my taky zatím máme jen termín a místo, na víc teď nějak není čas, takže se na to vrhnu až v lednu. Monysek: Vítej!Ty kytičky jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj p.e.t.i. :-) kde se budeš vdávat v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
máme domluvenou Harmonii v Zastávce. Já chtěla vše na jednou místě a tam dělají pěkné obřady. Jen mě trochu zarazili se špuntovným a pronájmem restaurace za 2000, to po nás nikde nechtěli. A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
My restauraci ještě nemáme zařízenou. Budeme teprve vyřizovat termín tento týden. A nejspíš to bude na mě, kde bude hostina, můj přítel mi to jen schválí :-) Pro něho je na vše ještě čas, takže asi tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale přítel bydlí v Medlánkách a já tam budu od jara bydlet taky, takže nejspíš Na Kytnerce, všichni to tam známe a hosté můžou přespat u nás nebo vedle u známých, takže asi tak ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lulinka - s Kytnerkou jsme měli ty nejlepší zkušenosti a pro nás nejhlavnější bylo to ubytování v místě hostiny (měli jsme tam mimobrněnské půlroční mimčo, tak mohli pobývat navrchu a s chůvičkou pak chvíli i oba s námi dole ;-) ). monysek - a ty kytky už máš někdezařízené? Já se obávám, že v ašich květinářstvích spíš narazíš, ale pokud to nějaká agentura je schopna zařídit. Viděla jsem je i umělé na jedné svatbě, ale já nejsem zastánce umělek. Třeba vám to dovezou, tady je to spíš jen jako nebohatě kvetoucí hrnkovka.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky, tak jsem se vrátila z města. Byla jsem na faře domluvit termín a máme to!!! :-D 30.10.2010 ve 13:00 hodin. Samý jedničky, trojky a nuly ;-) luc, jsem ráda, že na Kytnerku slyším chválu, měla jsem trochu strach, my ubytovávat nebudeme, ale je to dobrá hospoda, žádnej pajzl ani nic extra nóbl, prostě na pohodu restaurace v místě bydliště a spojení z centra taky dobré :-) snad budou mít místo na naše datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka - přesně jak popisuješ - ani hogo fogo, ani pajzl, ale příjemné a ještě jednu výhodu to mělo, že zavřeli jenom pro nás ;-) .ˇSvatbu máte skoro za rok, v době, kdy není moc termínů, tak myslím, že když tam skočíte, tak vás do sešitu napíší a budete mít jisto ;-) . monysek - Já ty umělé viděla takové pěnové, vypadají jako ty z Tvé fotky. Akorát ten pojem frangipani slyším prvně ;-) . Když to bude namíchané s živými, proč ne - já taky měla polystyrenové kuličky a dráty v kytici :-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já to znám jako Plumeria - ale frangiúpani je možná druhové jméno - holt nejsem zdatný botanik :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Luc, prosímtě, jak je to Na Kytnerce s hudbou? Měli jste kapelu nebo je tam možnost, že by nám tam hudbu pustili? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Lulinka - Kytnerku taky můžu doporučit, mám ji "za barákem" a občas tam míváme nějaké srazy v salonku, na místní poměry dobrá restauračka, pěkné prostředí a dobré ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju vám za doporučení, taky tam občas chodíme :-) Jsem zvědavá, jak nakonec dopadneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů holky, teď koukám na tu Kytnerku, že to nevypadá špatně. My teda už máme zamluvenou Harmonii, ale tohle by bylo přímo v Brně. Ale asi tam nemají terasu nebo zadrádku, kde by se dal udělat obřad, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak o tom jsem nic neslyšela, musela by ses zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a - Na Kytnerce je venkovní zahrádka, ale taková ta restarační - dřevěné lavice a obehnané plotkem z dřeva a uvnitř je tam parkoviště. Vedle hned je kulturní dům Sýpka, je to tam samé malé podloubí - jen na ten obřad si nejsem moc jistá, jak by se Ti to tam líbilo - chtělo by to vidět. Nám se to třeba líbilo na společné focení se svatebčany. Ale my o obřadu venku v březnu ani neuvažovali :-D . lulinka - měli jsme super kapelu (2 lidi), místo měli u východu vedle baru, tančilo se uprostřed, stoly byly do "U", vedlejší salonek byl pro raut a pití.
Odpovědět
Profilova fotka
Supeeer, my se s přítelem včera dohodli, že to bude Kytnerka-jednoznačně. Už proto, že tam čepují Starobrno a tady tím se zavděčíš všem :-D Peti, na té Sýpce, jak píše Luc jsme byli na svatbě kamarádům, měli tam raut, je tam velké podium, ale nevím jak to měli zařízené, ale nebylo to tam špatné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to mají tu Sýpku (sál) vyfocený i na stránkách Kytnerky. A navrchu někde tam mají ještě salonek pro menší svatby, tak do 30 lidí. Mají to tam jakoby na školení apod. Tak přeju, aby vám to všechno vyšlo podle vašich představ! My tam byli hodně spokojení. To, co jsem chtěli, tam bylo ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kytnerka domluvena! ;-) Teda zatím jen zarezervována..na domlouvání je spousta času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím :-D, ještě se vám může několikrát změnit počet hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já mám už i zajištěnou vizážistku...dala jsem na doporučení Natrix a zamluvila jsem si paní Přichystalovou :-) Teď se dívám na stránky fotografů a teda docela mě překvapily ty ceny :-( Neznáte někdo dobrého a ne moc drahého fotografa? A nemáte někdo zkušenosti s DJ Velekem? Je tu založené forum, ale zatím do něj nikdo nic nenapsal. Pořád se mi nedaří sehnat ten svatbení toaletak a to sem ho chtěla dát miláčkovi na Vánoce. No asi vyhraje internet. A co jinak holky, už máte pro své drahé polovičky dárečky? Mě letos dochází inspirace. Tak se mějte krásně
Odpovědět
efendy: koukala jsem jí na stránky a už tam má i galerii nevěst, co líčila :-) fotografka, která odpovídá Tvým požadavkům je Zuzka Scharf, ale ta má plno na téměř celý příští rok... já mám dárečky všechny, ale letos jenom drobnosti, protože kupujeme pozemek
Odpovědět
efendy: zkus Lenku Fialkovou, www.fialkova.estranky.cz ja mam od ni spostu nadhernych fotek a uz ji mam domluvenou na svatbu za lidovou ceu
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: S Dj Velkem sice osobní zkušenost nemám, ale psala mi slečna, co ho měla na svatbě a byla moc spokojená. Co je blbé, tak, že je z Českých Budějovic, tak mi příjde zbytečné platit mu za cestu a taky bych se s ním nechtěla domlouvat jen po emailu.
Odpovědět
Profilova fotka
zkus mrknout na stránky fotofidelity, myslím, že mají velmi pěkné fotky
Odpovědět
Nat: mne na to tento týden upozornila kolegyně, že jsem na úvodní stránce a v galerii, dost mne to překvapilo ... a má tam dost nevěst, co fotila Zuzka Scharf x-). Obě umí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z fotografu bych zkusila Vokurka, Chvilu nebo Skalku. Super je Bigos, ale ten uz je drazsi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?