Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem z Brna a 17.7.2010 budeme mít svatbu, tak bych se k Vám ráda přidala, pokud můžu :-) Pročetla jsem si snad celou diskuzi a díky Vám získala hodně cenných rad..Jen bych Vás ještě chtěla poprosit, jestli někdo nemáte nějaký tip na dobrého DJ? Předem díky
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak jako mazlíka bych si jej taky vzala, ale to by u nás taky neprošlo :-D Efendy ahojky vítej...já žádného bohužel neznám, znám jen kapelu od nás z vesnice kousek za Brnem a vím, že na spoustě svateb taky hráli
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: taky se po nějakém poohlížím, tak kdyby jsme narazily na některého šikovného, mohly bysme si vyměnit kontakty, svatbu ve stejný termín nemáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky s DJ nemůžu sloužit - měli jsme kapelu.
Odpovědět
ahojte, dlouho jsem tu nebyla. Blani gratuluju k bříšku..... Co jinak novýho?
Odpovědět
Ahoj holky, Efendy - bohužel mi měli DJ 60km od Brna. Marti - ahoj, děkuji, a co u vás nového? U nás akorát zatím to bříško, ale to mi ke spokojenosti bohatě stačí. Peťa (Brni) má stejnou novinku, snad jsou ale v pořádku, dlouho se tu zas neukázala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - byli jste s DJ spokojeni? My pořád nevíme na 100%, jestli dj nebo kapelu, tak sbírám názory kde se dá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janulev...díky za přivítání :-) Lenieka....přesně stejný problém taky máme, teda spíš mám, ptž přítel to moc neřeší..Jenže vzhledem k tomu, že budeme mít fakt malej parket, tak by ten DJ byl asi praktičtější...Aspoň zbyde víc místa pro nás :-D Už máte naplánované místo na obřad a na hostinu?
Odpovědět
Leni - byli na 100%. My jsem volali pár kapelám, u rodičů hrává takový jeden dědula na klávesy, a to je děs... zlatý Eva a Vašek :-N Tak jsem volali kapelám 3-5 lidí, a obecně - cena byla kolem 10.000,-, hrají max.6 hod. s přestávakma, prostě víc na živo nezvládají, to zas chápu, že řvát do mikrofonu se nedá 24 hod. Takže sjem měli DJ, co hrává na blanensku a Svitavsku na zábavách a různých akcích, dovvezl aparaturu, i takové ty koule jak na dikotékách :-D a byl tam od 17:00 do konce, chtěl 2500,-, a my jsem říkali, že možná se to protáhne do rána a dali mu 3000,- (i když sekončilo asi v 1), řekli mu, co chceme hrát (na rozjezd byla československá dikotéka... Holky znaší školky, atd. :-D, byl přísný zákaz folklórních, dechovky, atd. ) a po 22 se přitvrdilo a jel na naše přání Rammsteiny, Nigwish, atd. Takže spíš klasický rock, rockmetal,... :-N babičky nadávaly, že to má hrozně nahlas, asi už nebyly dlouho na diskotéce :-D nakonec jsem byli rádi, ono bylo nádherně, takže kamarádi si daly stoly a seděli venku a kecali, takže na parketu jsem skákala hlavně já a manžel (ale i babičky v 70 pařili na Rammmmsteiny, aby nám tam nebylo smutno), takže jsem byla ráda, že jsem neobjdnávali kapelu, který by hrála prázdnému parketu. DJ byl z toho takový špatný, že se lidem nechce, a nakoec dal i reprák do okna a vyhrával do parku :-N Pak když byla tombola, tak pomáhal moderovat, jako fajn chlap, snažil se, ale kamarádům se hrozně líbillo venku. :-N Hlavně jsem chtěli jak ty hity 80.let , tak ty drsnější věci a tak jsem volili "originál" z CD než nějakou "napodobeninu" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a : Ahoj, já bych taky chtěla na svatbě Dj, tak jsem trochu hledala na netu a našla jsem Dj Velek.Potom mi ho tu doporčila i jedna slečna, která ho měla na svatbě, a byla moc spokojená. Na netu stojí 3500, s karaoke 5000. Ale osobně jsem s ním ještě nemluvila.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.....Ahojky, u toho DJ Velka je blbé, že je až z Budějic..to by se celkem prodražilo zaplatit mu ještě cestu do Brna..spíš bych preferovala někoho z Brna a okolí..ale každopádně díky za tip ;-)
Odpovědět
Teď mě ještě napadlo, v červenci jsem byli na svatbě, hrála tam kapela Merlin (nebo tak nějak se to píše Merllin, Merlyn???? :)))), jsou někde z Moravských Bránic, takže relativně taky kousek od Brna, a teda můžu říct, že jsme byli s manželem nadšeni. Byla to angl.česká svatba, takže se snažili hrát jak české, tak AJ, a zvládali docela dobrý mix.různými žánry, třeba ty bych na svatbu brala, i když normálně posloucháme doma ten rock a metal, tak tito byli super. Takže jako kapelu doporučuji. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
efendy.a: To je pravda, chce 3kč za km od Budějovic. No i tak ho zkusím zkontaktovat jestli nedá nějakou slevu :-D Samozejmě bych taky radši někoho z Brna. To by v tom byl čert aby se někdo nenašel.
Odpovědět
Holky, nevíte, jak často (a ideáně v kolik kolem 10:45) jezdí ty zadarmo busy do Ikei? Já přemýšlím, jeslti tam stihnu zajet během vycházek...
Odpovědět
Profilova fotka
blani mrkni na http://www.jrbrno.cz/049328820000
Odpovědět
Profilova fotka
teda je Ikea v Avion shopping parku ne?
Odpovědět
jééé, super, díky. Já koukala na web Avionu a tam jsem ten jízdní řád nenašla,Idos.cz ho taky nezná, sice tam jezdí 67,ale ta vždycky má nějakou sekeru na té své štrece a víc zastávek. U toho budu sadarmo mě tedy překvapilo, že jezdí 2x za hodinu, ale super, že jede zrovna v těch třičtvrtě, tak to mi zbyde hodina a půl na nákupy, to jde ;-) Hlavně stihnout šalinu, abych tam byla na tu třičtvtě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DJe mela myslim Emerald. My meli kapelu Ozon a super, 2 lidi a meli i karaoke, mela je i Brnanda a Natrix. Blani, bych te netipovala na takovy narez!;-)
Odpovědět
Petruš - těch pár let s Martinem a hlavně práce vždy v ryze mužském kolektivu se podepíše na každém... ještě teda poslouchám Landu, Tři sestry, to mám taky ráda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mazec, to bych fakt nerekla. Ja teda taky rock jo, ale asi trosku jemnejsi:-)
Odpovědět
já si na to nějak zvykla, a fakt si nedovedu představit doma nemít zapnutou telku nebo hudbu... na učení, práci na cokoliv. V práci nám furt jeli Halloweni (nebo jak se to píše) Judast Priest, takže ještě zlatý "moje" Nightwish, Rhapsody, atd. :-D Měli jsem tam chvilu jednu kolegyni, která byla zvyklá na Hradišťan apod., tak ta tam trpěla,chuděra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: obřad jsme chtěli ve Slavkově nebo na Špilberku, ale nakonec jsme zvolili klasiku - Belcredi :-) místo pro hostinu už taky máme - příští týden se tam jdeme domlouvat. A to je asi tak vše, co zatím máme :-) Jo a ještě fotografa - jednoho známého, tak nám hledánínaštěstí moc času nestálo... Vy už máte něco zařízeného? Přítel taky není při zařizování moc aktivní, ale už jsem na to zvyklá. Aspoň si můžeme udělat vše podle sebe, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - na DJ jsi mě nalákala ještě víc :-) Před chvílí jsme rozesílali pár emailů s poptávkou. Taky tam měli v nabídce různé diskotékové koule, streboskopy a když jsem to tu příteli jmenovala, tak jen koulel očima, že nic takového nechce :-D To musela být super podívaná, jak babičky paří na Rammmmsteiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za tipy, všechno jsem si zapsala :-)
Odpovědět
Leni - jojo, chudáci prý měly týden zalehlé uši :-N I děda pařil... 74 let... http://www.svatbabouzov.ic.cz/img/DSC... :-D Trochu jsou na fotce vidět ty flíčky světel od té koule.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Super foto ;-) Musím jít pověsit prádlo, už hodinu čeká v pračce, tak zatím ahoj!
Odpovědět
ajaj, moje tam v tom případě schne min. 2x déle :-N Dobrou a úspěšnému lovu DJ zdar!
Odpovědět
Ahoj, tak u mě nic nového, bříško mi roste leda tak ze žrádla, ještě furt se nám nezadařilo..... Moc to přeji tobě i Peti...
Odpovědět
Marti, díky ;-) ;-) Ať se vám také co nejdřív zadaří ;-) Dneska je nádherně, a já ležím doma, nějak mi včera večer bylo nedobře, tak výlet do Ikei neriskuju.
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa...na ten Ozon jsem se taky divala...ta paní fakt pekne zpívá..ale zase oproti DJ mají dost omezený repertoár..ale pokud se rozhodnem pro kapelu, tak asi je..Jak dlouho Vám hráli? lenieka ...tak to budeme mít obřad na stejném místě ;-) Belcredi jsem se bránila,ptž jsem tam byla na svatbě kámošky a moc mě to nenadchlo, ale nakonec to zvítězilo hlavně proto, že to máme kousek a že je tam pěkná zahrada...A kdy máte termín? Hledání fotografa mě ještě čeká a pak si dám na chvilku pohov:o)) Holky, nemáte někdo zkušenosti s DJ Folteenem? Někdo tu myslím psal, že ho měl na svatbě..Na něj sem pařívala za "mlada". Moc bych ho na svatbě chtěla, ale na stránkách vůbec nemá ani zmíňku o tom, že by na nich hrál :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?