Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahoj holky, p.e.t.a., taky tam budeme mít církevní svatbu, v Zastávce je to fakt nádherný, vždy jsem chtěla mít svatbu venku. Je super, že jsou tam na všechno připravení. Určitě tam zajděte co nejdříve, protože my jsme tam byli domluvat svatbu na začátku září a léto 2010 mají plný. Volný místa měli duben, květen a pak až září a dál, takže čím dřív tím líp ;-) Jinak je tam velmi ochotná slečna která zařizuje vše kolem svatby. Dokonce jsem už na radu Petruszky volala na matriku v Rosicích, pod kterou Zastávka spadá a tam už o nás věděli, takže fakt super. Slečna Trýsková všechno zařídíla, je úplně kouzelná. No a s tím farářem, tak to prý není problém, akorát si to musíš zařídít. Takže jak říkaly holky, co nejrychleji se s ním domluvit jestli bude ochoten Vás tam oddat...
Odpovědět
Blani, děkuji za tip, určitě využijeme, chci několik fotek udělat velkých do rámečku na zeď, takže supeer :).
Odpovědět
Profilova fotka
kira006: Jedeme se tam podívat za dva týdny tak doufám, že už to rovnou domluvíme, už se nemůžu dočkat, hlavně se pak konečně můžu odpíchnout dál. Tak my to chceme v září a na 95% v týdnu tak doufám, že termín bude volný. A na matriku to musím nahlásit i když nás bude oddávat farář? Jo,a prý tam mají skvělého kuchaře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě chybu neuděláš, když tam zavoláš a zeptáš se, jak to je správně. Já myslím, že nakonec Ti vystaví oddací list matrika, nebo to je jinak? Já bych zavolala, vysvětlila co mám v plánu a oni Ti řeknou. ;-)
Odpovědět
peta: nás oddával farář a stejně jsme na matriku museli, vyplnili jsme tam nějaké papíry, pak je dali našemu faráři, ten je doplnil a dal po svatbě zpátky na matriku a pak jsme si tam šli pro oddací list ;-) :-) a na matriku jsme šli oba, protože před tou paní jsme to museli oba podepsat a potřebovali jsme myslím OP a rodné listy, pro faráře pak potvrzení o křtu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kamarádka vyhrála s obrazem na Brněnské růži druhé místo! Jsme si s manželem dělali srandu, že ještěže už máme po svatbě, teď bychom se museli možná zapsat do pořadníku a připláceli bychom za exkluzivitu :-D . Výstava je tam (konventu Milosrdných bratří na Vídeňské) ještě dnes a v 17 hodin je tam přehlídka šatů a květinových šperků. Bude tam i Beata Rajská, vstupné stojí 300 Kč.
Odpovědět
Tak to je hezké, Luc. :) Šikovná kamarádka. Co holky vaříte k nedělnímu obědu?
Odpovědět
Dobré poledne, Luc - šikovná holka. Rajská má hezké modely, ještě se mi líbí Blanka Matragi (nevím,jetsli to píšu správně :-N ), to je luxus, na tu bych šla hned. Mil - zbytky od včerejška... těstovinový salát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli zbytky z minulého týdne - z mražáku. Kuře na paprice.
Odpovědět
A já jsem vařila teda mexický guláš s rýží. :)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, tak mám zánět šlach v ruce, dneska už nemůžu s rukou skoro pohnout - klepkám to tu levou - je to sranda, nějak mě to nechce poslouchat ;-) . Bolí mě to od pátku čím dál víc. Dneks ajsem učesaná/neučesaná. Jak jsem se jukla ráno na sebe do zrcadla - chytrá horákyně hadr ;-) . Naštěstí mám hodného manžela, který mi pomáhá ráno se oblíct - některé kousky prádla jsou jednou rukou vážně oříšek :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, omlouvám se že jsem se tu neukázala, ale byla jsem v nemocnici a pak mi to jaksi nebaví sedět u počítače...a taky chystám pro malýho, peru a žehlím, aby to bylo raději vše nachystané... Jinak je to dneska měsíc, co jsme měli svatbičku...takto jsem tu už měla vizážistku :-) Luci zánět šlach a co ti s tím budou dělat? Blani pokud mi bude dobře, tak bychom kdyžtak příští týden mohly zkusit nějaké ty fotky...pokud se ti ještě chce
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko, Luc- to mě mrzí, že ti není dobře, máš na to aspoň nějaké léky? :-. jani - super, že je ti lépe, příští týden jdu v pondělí v 10 na zubní a ve středu v 8 na gyn., takže jindy můžu kdykoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ahojky, ohledně vycházek už je to jedno, neschopenka mi končí teď v pátek...ale mě by se to třeba hodilo ve středu třeba odpoledne...ve čtvrtek nám příjdou opravit pračku a v pátek pak jedině dopoledne
Odpovědět
Ahoj Jani. Tak to, tak budu počítat s tou středou, přijedeš teda ty k nám? Od 12 budu 100% už doma, když jdu na gyn. ráno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj přijela bych já k vám, pokud to nevadí...jelikož u nás není kde...nikde žádnou bílou plochu nemáme... A v kolik ti ještě napíši, jak mi to bude vycházet, se ještě domluvíme
Odpovědět
ok, telefony na sebe máme, já kdybych se někde zdržela, tak napíšu, ale na 99% budu odpoledne doma.
Odpovědět
Profilova fotka
jj snad to tentokrát vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, rozjíždíš focení těhulek? Určitě to budou príma fotky. Pochlubíte se, kočky? Léky mám, i mast, ale zatím se mi zdá, že se to jen zhoršuje. V práci se občas neuhlídám, něco do té tlapy vezmu, nebo si vypomáhám na klávesnici, což je největší jed. Třeba se to už začne zlepšovat.
Odpovědět
Luc - jasně, rozjíždím fotoateliér mezi fretkama.... :-D Ve čtvrtek jdu na návštěvu za kaamrádkou , má měsíční holčičku, tak taky beru foťák, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, nevím, jak moc takovéto dítko bude rádo za focení s bleskem :-N Neměla bys lepší být doma na neschoepnce? Ta ruka asi bude chtít klid :-N
Odpovědět
Luc, a jak se k takovýmu zánětu šlach přijde? :( Brzy se uzdrav. Já mám zánět hrtanu zase, je to nějak houfně nemocný.
Odpovědět
Teda holky, co to řádí? Petruš (Brnanda) zánět žil, Lucka šlach, Mil hrtanu...sem snad přestabu chodit, abych něco nechytla... já akorát mám hrozně žravou :-D .... http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, málo vidět břííííško. ;-)
Odpovědět
Peti - víc fotek přidám o víkendu, teď nechci aby se potulovaly po netu, dokud je neuvidí M. Jani - jsem pitomá, já na gyn. jdu až ve čtvrtek, takže ve středu nic nemám, takže můžeš dojít kdykoliv. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to je pěkná fotka!!! Krásná maminka! Kdo fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je ok. Vypada to ale supeeer!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Blani krásná fotečka, i když bříško není moc vidět, ale je to moc hezké... Tak v tu středu, ještě si pisneme v kolik přesně... Holky dostala jsem za úkol se ptát, tak se ptám...nevíte o někom kdo by chtěl jehně? Teda trochu větší, má zhruba 60kg...mají dvě a potřebují je udat, jelikož už budou další malinky...
Odpovědět
Luc - fotila jedna holčina odtud z BRM. ;-) Šikulka. te´d jsem tu fotku a plus jednu nejvíc hambatou donesla na A4 fotce, tak to jdu nalepit do alba, abych večer mohla podarovat M. Akortá CD s fotkama mi ještě nedorazilo, tak nevím,kdy bude zbytek, ale určo je taky ukážu. Jani - bohužel nevím,kdo by měl zájem. ;-(
Odpovědět
evice: no známí si nechali zařizovat svatbu v Brně od easyweddings.cz a bylo to super, ale nevím jak je to cenově.
Odpovědět
Profilova fotka
O jehně taky nevím, kdo by měl zájem - možná já, jako mazlíka?? Ale to by neprošlo :-D . Blani fakt moc pěkné, asi to dělá i to příjemné světlo. nzodiova - neuklepla jsi se v diskusi? Nicméně vítej ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?